1. Ator: Niedzielski Ma Problem! Sąd Kazał Mu UJAWNIĆ Info o Zarazie Które WOLI Ukryć; 2. Paweł Usiądek: Przyznali się że nas oszukali! 3. GNN: 4. Głos Niezłomnych Naukowców: „The Real Anthony Fauci” – film dostępny za darmo przez 10 dni od 18.10.2022; 4. Nagle zmarł znany kulturysta zachwalający szczepionki

Niedzielski Ma Problem! Sąd Kazał Mu UJAWNIĆ Info o Zarazie Które WOLI Ukryć

 

 

1. Ator: Niedzielski Ma Problem! Sąd Kazał Mu UJAWNIĆ Info o Zarazie Które WOLI Ukryć

https://www.youtube.com/watch?v=2E_IJqRIiXA

 

Sąd: minister musi odpowiedzieć na pytania o szczepienia i szczepionki

2. Paweł Usiądek: Przyznali się że nas oszukali!

https://www.tiktok.com/@pawelusiadek/video/7153896348691991814?_r=1&_t=8WVM9WXuHPZ&is_from_webapp=v1&item_id=7153896348691991814

 

3. Głos Niezłomnych Naukowców: „The Real Anthony Fauci” – film dostępny za darmo przez 10 dni od 18.10.2022

Od 18.10.2022 przez 10 dni będzie można oglądnąć za darmo film dokumentalny nakręcony na podstawie ksiązki Roberta. F. Kennediego Jr na temat mafijnego charakteru przemysłu farmaceutycznego.

Poniższy link pozwala na uzyskanie dostępu to filmu na podstawie książki Roberta F. Kennedy “Prawdziwy Antoni Fauci” na temat mafijnego charakteru przemysłu farmaceutycznego uwidocznionego szczególnie podczas odpowiedzi rządu USA na pandemię Covid-19.

https://www.therealanthonyfaucimovie.com/trailer?sub4=c78dd7b0e6344547a3729dd134fae093&afid=362

Przekaż dalej

A w między czasie, dla “równowagi”, do wysłuchania wklejam wypowiedź Noama Chomskiego, przez wielu uważanego za najważniejszego językoznawcę 20 wieku, aktywnie zaangażowanego w politykę, który proponuje przymusowe izolowanie nieszczepionych.

 

4. Bibuła: Nagle zmarł znany kulturysta zachwalający szczepionki

Niespodziewanie i nagle zmarł 3 dni temu znany kulturysta, celebryta, Doug Brignole. Miał 62 lata.

Prowadził swój biznes sprzedając masę poradników, filmów, kursów i certyfikatów trenerskich, na temat body building, również poprzez swoją stronę internetową DougBrignole.com oraz stronę facebookową.

Oficjalnie nie podano przyczyny śmierci, lecz wiadomo, że była ona nagła i niespodziewana, podczas przygotowań do kolejnej prezentacji.

Doug Brignole na początku kampanii wyszczepiania przyłączył się do chóru idiotów i celebryckich stręczycieli, przyjmując niesprawdzony, nieprzebadany preparat, którego jedyna skuteczność polega na śmiercionośnym i chorobotwórczym, genetycznym modyfikowaniu organizmu ludzkiego.

W kwietniu 2021 na „Facebooku” chwalił się umieszczając swoje zdjęcia z liturgii zaszczepienia: „Jestem zaszczepiony! Wziąłem pierwszą [szczepionkę] z dwóch [rekomendowanych]. Załatwmy to, żebyśmy mogli wrócić do podróżowania, chodzenia na koncerty i zabawy. Zaszczepiłem się wczoraj nie miałem z nią żadnych problemów. Mój mięsień był trochę obolały, ale poza tym w porządku. Jesteśmy w tym wszystkim razem, więc dołóżmy swój wkład aby pokonać to“.

Później buńczucznie potwierdzał: „Ci z was, którzy uważają, że szczepionka zabija ludzi, mogą użyć mnie jako testu. Jeśli umrę, mieliście rację. Jeśli nie umrę i nie będę miał żadnych złych skutków, to byliście w błędzie i powinniście to przyznać. Jeszcze lepiej, powinniście przyznać, że zostaliście wprowadzeni w błąd i powiedzieć światu, kto was wprowadził w błąd, aby inni ludzie mogli skorzystać, unikając tych napędzaczy strachu“.

Ze smutkiem przyznajemy, że mieliśmy rację…

Źródło: Bibula.com

Podziel się!