1. G.Kusz: Katarzyna Szewczyk – 4 Rewolucja Przemysłowa, czyli Czas Zmian cz.2; 2. GNN: Sprawdzono, że mRNA z preparatu na Covid znajduje się w mleku zaszczepionych matek, ale „naukowcy” Gatesa twierdzą coś odwrotnego; 3. Jerzy Zięba: Co z tym jodkiem potasu? Białe księgi pandemii; 4. Adolf Kudliński: Co warto mieć kiedy zabraknie prądu

4 Rewolucja Przemysłowa, czyli Czas Zmian cz.2

Materiał nr 1: Zgadzam się że trwa WIELKA ZMIANA – pani Kasia to dobrze widzi.

Nie zgadzam się jednak z diagnozą Katarzyny Szewczyk ponieważ:

a) 4 Rewolucja przemysłowa jest naturalną konsekwencją rozwoju technologicznego ludzkości a nie wymysłem Banksterki Światowej;

b) Banksterka Chińska i Rosyjska nie gra razem z Banksterką USA tylko usiłuje ją wykopać z tronu Królów Świata – jest to wojna na serio, na śmierć i życie, z użyciem mięsa armatniego po obu stronach;

c) Jest kompletnym nonsensem wyczytywanie PRAWDY o TYM Co SIĘ DZIEJE z wydrukowanych w USA czy Rosji czy Chinach książek. Na szczęście czytanie rosyjskich czy chińskich książek ludziom nie przychodzi nawet na serio do głowy. Nikt nie szuka prawdy w TVP ani w TVN. Dziwię się że ktoś czyta na serio amerykańskie książki, czy niemieckie – na temat tego co się dzieje i bierze to za dobrą monetę:

d) Dziwi mnie że pani Kasia wie iż Harrari i Schwab to marionetki a mimo tego polega na ich książkach i bierze ich treści całkiem serio.

E) PRAWDZIWYCH DOKUMENTÓW WOJSKOWYCH ANI TECHNOLOGII WOJSKOWYCH NIKT NIGDY NIE UDOSTĘPNI PANI KATARZYNIE ANI NIKOMU NIEPOWOŁANEMU. PRZYPOMNĘ TYLKO PRZYPADEK  KOMPUTERA I INTERNETU  – KOMPUTER ISTNIAŁ JUŻ DLA WOJSKA POD KONIEC II WOJNY A INTERNET W LATACH 60-TYCH XX WIEKU.

Punkt b to jest to nasze małe szczęście, które daje Ludzkości  – Wolnym Ludziom – Wolnej Ludzkości czas na reakcję i zorganizowanie pracy u podstaw w celu zapobieżenia zwycięstwu Konsorcjum Bankstersko-Przemysłowo-Cyfrowego nad Ludzkością po tym jak wojna na górze się skończy. Dopiero wtedy Rząd Światowy zabierze się za wszystkich. Puszczam ten materiał  bo jest na tyle logiczny, że dobrze posłuży do PRZEBUDZENIA TYM KTÓRZY SĄ NIEPRZEBUDZENI .

Jak widzicie, wczoraj dosłownie, w Niemczech ogłoszono kolejną epidemię covidu więc sama wojna + głód + chłód już nie wystarcza! To wbrew grozie jaką ten fakt sieje jest bardzo dobra wiadomość.

Jeszcze raz: Nie zatrzymamy 4 Rewolucji ani Dochodu Podstawowego w jej wyniku – Musimy przejąć kontrolę nad tymi procesami z rąk banksterki i stworzyć nad całym tym procesem kontrolę społeczną. DOKUMENTY ELEKTRONICZNE JUŻ SĄ – TRZEBA NAD NIMI KONTROLI SPOŁECZNEJ, A NIE DOSTĘPU WYŁĄCZNIE TAJNYCH SŁUŻB I SATRAPÓW PARTYJNYCH – TRZEBA KONTROLI NAD SATRAPAMI I SŁUŻBAMI.

TYLKO DEMOKRACJA BEZPOŚREDNIA!!! KTO TEGO NIE ROZUMIE TEN MOŻE NIE ZDĄŻYĆ JUŻ SIĘ OBUDZIĆ ZE SWOJEGO ZŁUDZENIA, Z MAYI, Z KIRSNU W JAKIM ŻYJE. PANIĄ KATARZYNĘ, ZIĘBĘ, ZAGORSKIEGO, MNIE , KOGOKOLWIEK –  DOPADNĄ TAK JAK DZIKIEGO PREPPERSA I ADOLFA KUDLIŃSKIEGO I DR HAŁATA – JEŚLI NIE USTANOWIMY NAD NIMI KONTROLI SPOŁECZNEJ!

TAK TRUDNO TO POJĄĆ? NAPRAWDĘ?

1. G.Kusz: Katarzyna Szewczyk – 4 Rewolucja Przemysłowa, czyli Czas Zmian cz.2

https://www.youtube.com/watch?v=SP5k666aeks

https://www.youtube.com/watch?v=6WIhce7OLkw

2. Głos Niezłomnych Naukowców: Sprawdzono, że mRNA z preparatu na Covid znajduje się w mleku zaszczepionych matek, ale „naukowcy” Gatesa twierdzą coś odwrotnego

https://www.facebook.com/ukryteterapie/videos/3372267162994312

Podziel się!
Ten wpis został opublikowany w Bez kategorii. Dodaj odnośnik do ulubionych.

    © Czesław Białczyński