1. wR24: Eksperci ujawniają zbrodnie w Polsce ws. tzw. pandemii C0VID-19! Bandyci poniosą karę?; 2. GNN: Silna korelacja pomiędzy % populacji z 3 dawką, a nadmiarowymi zgonami na świecie; 3. OSW: Nowa zimna wojna? Zmiany w globalnym ładzie po inwazji na Ukrainę; 4. CAI24: Kiedy covid wejdzie za mocno…

Eksperci ujawniają zbrodnie w Polsce ws. tzw. pandemii C0VID-19!

Materiał nr 3 – Bardzo sensowna rozmowa eksponująca zwodniczą pułapkę Bidena w Kabulu, która pchnęła Rosję i Chiny w wojnę na Ukrainie. Pisaliśmy o tym dokładnie już w lutym 2022. Główny Ściek Banksterskich Mediów Światowych , w tym oczywiście polskojęzycznych, do tej pory twierdzi, że III Wojny Światowej wcale nie ma. Według nich to lokalna wojna mimo że po jednej stronie jest już armia Ukrainy wyposażona w broń USA i przez NATO ćwiczona, a po drugiej jest Rosja połączona sojuszem z Chinami, które grożą otwartym atakiem na Tajwan, uprawiając propagandę o amerykańskich laboratoriach wypuszczających wirusy covidove w świat prosto spod Kijowa.  

 

1. wR24: Eksperci ujawniają zbrodnie w Polsce ws. tzw. pandemii C0VID-19! Bandyci poniosą karę?

 

https://banbye.com/watch/v_NRUM1L4xctY7

 

2. GNN: Silna korelacja pomiędzy % populacji z 3 dawką, a nadmiarowymi zgonami na świecie. W Europie wzrost zgonów dzieci oraz młodych osób. (uzup.3.09.22)

Co się dzieje? Zgony bezpośrednio po szczepieniu? Zgony odległe, a może boostery zwiększają ryzyko zgonu na Covid? Może wynik częstszego chorowania na COVID tej populacji, inne? Zgony młodych.

Igor Chudow nie pozostawia wątpliwości. Im wyższy procent zaboosterowanych w danym kraju tym większa nadmiarowa śmiertelność, I żaden rząd tego nie bada.

więcej, także o podobnej korelacji pomiędzy szczepieniami a zgonami, w

Igor’s Newsletter
PROVEN RELATIONSHIP: COVID Boosters and Excess Mortality in 2022
This article will show that there is a very strong statistically significant association between excess mortality in 2022, and uptake of COVID boosters. The booster rate as of Jul 1 explains excess deaths in 2022, by country, using linear regression with R^2 = 40% and P-value an incredible 0.0002…

Read more

Zgony dzieci, a szczepienia mRNA na COVID w 2021-2022.

COVID mRNA Doses Administered, 0 to 14 Year Olds, Europe – source: Data on COVID-19 vaccination in the EU/EEA, European Centre for Disease Prevention and Control, https://www.ecdc.europa.eu/en/publications-data/data-covid-19-vaccination-eu-eea

Dead Man Talking
Death in Europe, All Ages and Children – 2017 to 2022
There is nothing new here. You can peruse my previous articles, replete with analysis and references, demonstrating that COVID was no worse than a bad flu when it first emerged and no interventions had any benefit. A brief analysis of deaths of all ages in Europe, courtesy of Euromomo, corroborates this…

Read more

Uzupełnienie 3.09.2020

Dead Man Talking
Young Americans are Dying at Unprecedented Rates since 2021
The mRNA experiment will go down as the most heinous crime against humanity ever witnessed. Those that persist in its support or even its promotion would do well to look at the data that unequivocally demonstrates that the novel gene therapy is not Safe or Effective™…

Read more

3. OSW: Nowa zimna wojna? Zmiany w globalnym ładzie po inwazji na Ukrainę

https://www.youtube.com/watch?v=eRiR57VpfWM

4. CAI24: Kiedy covid wejdzie za mocno…

Myślisz, że w Polsce jest pełno absurdów? To poczytaj, czego zażyczyła sobie orkiestra z USA.

Wydawać by się mogło, że covidowe szaleństwo mamy już za sobą. Nic bardziej błędnego. Oto na Międzynarodowym Festiwalu muzyki poważnej w Edynburgu doszło do niemałego skandalu. Skandal wywołała przybyła na Festiwal Philadelphia Orchestra z USA, której członkowie zażądali, by występujący z nimi chór… śpiewał w maskach.

Muzycy z Filadelfii po raz pierwszy od ponad dwóch lat opuścili swój stan i udali się w trasę koncertową. Z towarzyszeniem chóru mieli wykonać 9 Symfonię Ludwiga van Beethovena. Nie opuścili jednak stanu umysłu. I zgodnie w wytycznymi zespołu naukowców z University of Pennsylvania zażyczyli sobie, by 130-osobowy chór śpiewał w maskach. Dwa tygodnie wcześniej w Saratodze w stanie Nowy Jork ich żądanie zostało spełnione i chór… śpiewał w maskach. W Edynburgu śpiewacy mają więcej zdrowego rozsądku i poczucia wolności i odmówili. Organizatorzy Festiwalu, którzy najwyraźniej nie przewidzieli poziomu głupoty amerykańskich gości znaleźli się w nie lada kłopocie – zapowiedzieli konkretny repertuar i publiczność wykupiła bilety w nadziei jego wysłuchania. Postawieni pod ścianą zdecydowali się na zmianę repertuaru i poinformowanie o tym osób, które wykupiły bilety.

„Ponieważ procedury pandemiczne Orkiestry Filadelfijskiej różnią się od tych, które obowiązują u nas, konieczna okazała się zmiana programu” – napisali organizatorzy.

Ostatecznie zamiast 9 Symfonii, wykonano 5 Symfonię. Philadelphia Orchestra nie poczuła się jednak uspokojona i na wszelki wypadek postanowiła usunąć ze swojego repertuaru na nadchodzący sezon 2022/2023 także inne utwory wykonywane z chórem – w tym m.in. Requiem Mozarta.

„Najważniejszą rzeczą dla muzyków jest bezpieczeństwo. Tylko w ten sposób możemy je zapewnić. Tego lata mieliśmy zaledwie kilka przypadków zakażeń i tak powinno zostać”,  stwierdził szef orkiestry Matias Tarnopolsky.

Cóż, może tak publiczność też zadba o bezpieczeństwo orkiestry i na wszelki wypadek przestanie jej słuchać? Tak to jest, kiedy strach przed covidem wejdzie za mocno. Swoją drogą, czyżby z pewnością zaszczepiona orkiestra nie wierzyła w moc szczepionek, a wierzyła w moc kawałka szmatki na twarzy? Jakim cudem przy takim poziomie intelektualnym elity USA zostały potęgą?

https://cai24.pl/na-glowne/47067/kiedy-covid-wejdzie-za-mocno/

Podziel się!