1. JRWW: Odra umiera – Toksyczna, zatruta woda zabija ryby i zwierzęta, rzeką Odrą płynną tony martwych ryb; 2. Jerzy Zięba: Na kogo głosować w nadchodzących wyborach; 3. Marcin Strzyżewski – Lotnisko na Krymie, lotnisko na Białorusi, koszary pod Moskwą i magazyn paliwa za morzem; 4. Globalista: Chiny toną w długach – Największy kryzys od lat – Globalna recesja

Odra umiera – Toksyczna, zatruta woda zabija ryby i zwierzęta, rzeką Odrą płynną tony martwych rybNajpierw Puszcza Białowieska i masowa wycinka starych drzew w całej Polsce a teraz Odra, a Małopolsce dzisiaj także RABA w Dobczycach!!! PISowcy „Czynią sobie Ziemię poddaną”, nieprawdaż? Czynią to trochę tak  jak w Ugandzie i Rwandzie… Przepraszam, obraziłem „Rdzennych Afrykanów”. PISowcy nie polują na kość słoniową, ale na wszystko co się jeszcze rusza!

A oto kontrnatarcie z ciemniackich, PISowskich mediów głównego ścieku (dosłownie ścieku). Nieważne że tam tną te drzewa na potęgę jak leci, że robią to w całej Polsce. Ważne że Ekolodzy „naśmiecili” siedząc w lesie nieprzerwanie od stycznia 2021 roku czyli już ponad półtora roku! Tylko jeden kontener śmieci??? Niesłychanie czyściutcy ci ekolodzy moim skromnym zdaniem: Kulisy rozbicia obozowiska „ekologów”. „Wywieźliśmy ponad kontener śmieci na koszt Lasów Państwowych”

1. JRWW: Odra umiera – Toksyczna, zatruta woda zabija ryby i zwierzęta, rzeką Odrą płynną tony martwych ryb

https://www.youtube.com/watch?v=dfvPBPcEpss

 

2. Jerzy Zięba: Na kogo głosować w nadchodzących wyborach

https://jerzyzieba.com/live

https://vk.com/video-201956532_456241481

3. Marcin Strzyżewski – Lotnisko na Krymie, lotnisko na Białorusi, koszary pod Moskwą i magazyn paliwa za morzem

https://www.youtube.com/watch?v=srjfqj8R7Ug

4. Globalista: Chiny toną w długach – Największy kryzys od lat – Globalna recesja

https://www.youtube.com/watch?v=Wy5it7PUU_A

Podziel się!