1. Wolność TV: COVIDowy domek z kart się sypie: Fauci i inni “specjaliści” od terroru sanitarnego mówią o powikłaniach i nieskuteczności!; 2. GNN: Jak oszukują „złomni” uczeni; 3. MN: Zgony sportowców o 1700% częstsze niż przed 2021 r; 4. Wyborcza: Wanda Traczyk-Stawska „Ogarnęła mnie bezwzględna nienawiść”

COVIDowy domek z kart się sypie

Cytat dnia za Wolność TV: ”

– Cykle menstruacyjne, jaki wpływ mają na nie te szczepionki? – pyta redaktor. Dr Fauci odpowiada: „Tak, no cóż, zmiany menstruacyjne wydają się być tymczasowe, nietrwałe. O to chodzi, między innymi. Musimy to bardziej zbadać”. Wtedy wtrąca się Tucker Carlson: „Och, musimy to bardziej zbadać. Ha, przecież to tylko ludzka płodność, od której zależy przetrwanie gatunku, najważniejsza kwestia w życiu większości ludzi. „Musimy to bardziej zbadać!”. Tylko, że jest za późno”.

Facebook banuje za cytowanie tej wypowiedzi!, więc publikujemy film! A więc Fauci, jak zresztą wielu mówiło od 2 lat, jest dezinformatorem?

 

1. Wolność TV: COVIDowy domek z kart się sypie: Fauci i inni “specjaliści” od terroru sanitarnego mówią o powikłaniach i nieskuteczności!

– Cykle menstruacyjne, jaki wpływ mają na nie te szczepionki? – pyta redaktor. Dr Fauci odpowiada: „Tak, no cóż, zmiany menstruacyjne wydają się być tymczasowe, nietrwałe. O to chodzi, między innymi. Musimy to bardziej zbadać”. Wtedy wtrąca się Tucker Carlson: „Och, musimy to bardziej zbadać. Ha, przecież to tylko ludzka płodność, od której zależy przetrwanie gatunku, najważniejsza kwestia w życiu większości ludzi. „Musimy to bardziej zbadać!”. Tylko, że jest za późno”.

Facebook banuje za cytowanie tej wypowiedzi!, więc publikujemy film! A więc Fauci, jak zresztą wielu mówiło od 2 lat, jest dezinformatorem?

i tutaj:

2. GNN: Jak oszukują „złomni” uczeni

Nauka dawno już została podporządkowana polityce. Tutaj kolejny przykład manipulacji danymi naukowymi mający pokazać, że 4-ta dawka szczepionki na COVID daje 96% ochrony przed śmiercią.

Autor posta, na który zwracam dzisiaj uwagę, dr Vinay Prasad, jest jednym z dwóch lekarzy (oprócz Dr John Campbell) z milionowymi zasięgami subskrybentów, których YouTube nie skasował, mimo że mówią prawdę o pandemii. Być może dlatego, że mieli wielką publiczność przed pandemią, a na początku pandemii wierzyli w skuteczność terapeutyków mRNA na COVID.

Ale do rzeczy. Dzisiaj dr Prasad, hematolog i epidemiolog z Uniwersytetu Stanforda, specjalizujący się w analizie badań medycznych, całkowicie dyskredytuje dane medyczne, na podstawie których Biały Dom wydał komunikat o 96% skuteczności 4-tej dawki szczepionek na COVID. Szczegóły poniżej, główne zarzuty Prasada wklejam na dole wpisu.

Vinay Prasad’s Observations and Thoughts
Does science matter? White House COVID Czar pushes flawed study
Recently, I saw several credible scientists use flawed studies to push policies they favor. Here is example #1, the White House COVID Czar…

Read more

  1. The effect size of 96% RRR in mortality is too good to be true. Ashish is right, we seldom see effects this big. Ironically, the person who proved that is John Ioannidis in JAMA. Instead of amplifying the unlikely estimate, a scientist might want to approach it cautiously.
  2. The graph must be for 50 and over, because only 50 and over have access to dose 2 of booster, but this is not stated anywhere.
  3. There have to be deaths associated with COVID19 and not all-cause deaths, due to the raw risk sizes, but that is not stated anywhere in the Figure. I found it only in the underlying linked CDC table.
  4. The study appears to have NO ADJUSTMENT at all for any differences between the people (besides age, presumably adjusting for 51 vs 71, for e.g.). But people who seek out booster #2 are much more likely to be well educated, in better health, of different socioeconomic status. Perhaps there are also differences by behavior, race, and many other variables. This analysis does nothing to correct for these important modifiers
  5. These are presumably deaths from COVID mixed with those with COVID— the authors have no way to disambiguate this; worse, the testing practices among those dying might vary based on vaccination status, so ascertainment bias may be at play here. I.e. an unvaccinated person in the unit may get more swabs for the vid.

3. MN: Zgony sportowców o 1700% częstsze niż przed 2021 r

Zawodowi sportowcy należą do najsilniejszych ludzi na świecie. Dlaczego więc spora liczba nagle umiera z powodu problemów związanych z sercem?
  • Coraz częściej mówi się o nagłych zgonach sportowców.
  • Według oficjalnych statystyk liczba sportowców, którzy zginęli od początku 2021 r., wzrosła gwałtownie w porównaniu z roczną liczbą zgonów sportowców odnotowanych wcześniej.
  • Średnia miesięczna liczba zgonów między styczniem 2021 a kwietniem 2022 jest o 1700% wyższa niż średnia miesięczna w latach 1966-2004.

Coraz częściej mówi się o nagłych zgonach sportowców. Powstała nawet specjalna grupa na Telegramie, która śledzi najnowsze przypadki takich śmierci.

Według oficjalnych statystyk liczba sportowców, którzy zginęli od początku 2021 r., wzrosła gwałtownie w porównaniu z roczną liczbą zgonów sportowców odnotowanych wcześniej.

Średnia miesięczna liczba zgonów między styczniem 2021 a kwietniem 2022 jest o 1700% wyższa niż średnia miesięczna w latach 1966-2004, a obecny trend na rok 2022 pokazuje, że może wzrosnąć nawet do 4120%, jeśli wzrost liczby zgonów będzie się utrzymywał. Liczba zgonów w marcu 2022 r. jest już trzykrotnie wyższa niż poprzednia średnia roczna.

Źródło: News Punch

Według badań naukowych przeprowadzonych przez Oddział Kardiologii Pediatrycznej Szpitala Uniwersyteckiego w Lozannie w Szwajcarii, które zostało opublikowane w 2006 roku, w latach 1966-2004 odnotowano 1101 nagłych zgonów wśród sportowców w wieku poniżej 35 lat.

Teraz, dzięki zespołowi GoodSciencing.com, mamy obszerną listę sportowców, którzy zmarli od stycznia 2021 r. Ponieważ jest to bardzo długa lista, nie umieszczamy jej w tym artykule, natomiast można się z nią zapoznać tutaj.

Źródło: News Punch
Dane

W sumie między 21 stycznia a 22 kwietnia zmarło 673 sportowców. To o 428 mniej niż liczba zmarłych w latach 1966-2004. Różnica polega jednak na tym, że 1101 zgonów miało miejsce w ciągu 39 lat, podczas gdy 673 niedawne zgony miały miejsce w ciągu 16 miesięcy. Średnia roczna liczba zgonów w latach 1966-2004 wynosi 28. Styczeń 2022 przyniósł 3 razy więcej zgonów sportowców niż poprzednia średnia roczna, niż marzec 2022.

Zgodnie z obliczeniami, w latach 1966-2004 średnia miesięczna liczba zgonów wynosiła 2,35. Ale między styczniem 2021 a kwietniem 2022 średnia miesięczna wynosiła 42.

O możliwych przyczynach tego stanu rzeczy można byłoby się rozpisywać, ale nam wystarczy wykres przedstawiający doniesienia o zapaleniu mięśnia sercowego do Systemu Zgłaszania Niepożądanych Zdarzeń Poszczepiennych Amerykańskiego Centrum Kontroli Chorób według roku:

Źródło: News Punch
źródło polskie: https://medianarodowe.com/2022/08/02/zgony-sportowcow-o-1700-czestsze-niz-przed-2021-r-foto/

4. Wyborcza: Wanda Traczyk-Stawska: – Ogarnęła mnie bezwzględna nienawiść. Taka, która niszczy człowieka.…

https://www.facebook.com/wideowyborcza/videos/1102806890311354

Podziel się!