1. Głos Niezłomnych: FDA konspirowała z Pfizerem poświadczając nieprawdę na temat szczepionki na Covid Comirnaty; 2. HR: Ukraina odwróci los wojny? Kraby zniszczą Most Krymski? – gen. Jarosław Kraszewski i Piotr Zychowicz; 3. NTV: Aja Iskra – Demontaż matrixa – na Twoich oczach, Twoimi rękoma – Kto jak nie Ty?; 4. Eksperyment Amerykańskiej Armii: – Chcą sterować z zewnątrz reakcjami ludzkiego mózgu!

Ukraina odwróci los wojny? Kraby zniszczą Most Krymski?

1. Głos Niezłomnych: FDA konspirowała z Pfizerem poświadczając nieprawdę na temat szczepionki na Covid Comirnaty

Tylko 5% faktycznie podawanych szczepionek na COVID firmy Pfizer w USA ma skład autoryzowanej COMIRNATY

FDA konspirowała z Pfizerem oświadczając nieprawdziwie, że autoryzowana szczepionka na Covid Comirnaty jest identyczna ze szczepionką o tymczasowej autoryzacji BNT162b2 faktycznie dostępną na świecie.

Wprawdzie szczepionka Pfizera na COVID, BNT162b2, uzyskała już pełną autoryzację, nosząc obecnie nazwę COMIRNATY, fizycznie na rynku istnieją wyłącznie szczepionki BNT162b2. Jesteśmy natomiast zapewniani przez MZ, a Amerykanie przez FDA, że obie te szczepionki są identyczne. Tymczasem w ujawnionych z nakazu sądowego dokumentach, jakie firma Pfizer złożyła do FDA celem uzyskania pełnej autoryzacji dla szczepionki BNT162b2 na Covid-19, Pfizer przyznaje, że tylko mniej niż 5% szczepionek BNT162b, czyli tych faktycznie dostępnych na rynku, z tymczasową autoryzacją, ma skład ekwiwalentny do składu w pełni zatwierdzonej Comirnaty. Pfizer ujawnił tez listę serii szczepionki BNT162b z częściowa autoryzacją, których jakość według dokumentów Pfizera spełnia kryteria produktu Comirnaty z pełną autoryzacją, a które są dostępne w USA. Liczy ona jedynie 9 pozycji. Oto ona:

Sytuacja ta wynika prawdopodobnie z kłopotów produkcyjnych i słabej standaryzacji masowo produkowanych preparatów, o czym pisałam tutaj, choć krążą też pogłoski o celowym testowaniu różnych preparatów.

Głos Niezłomnych – Cyberatak na EMA!
EMA potwierdziła spowodowany cyberatakiem wyciek informacji dot. standaryzacji aktywnych składników szczepionek mRNA Pfizera BNT162 zawartych w e-mailach EMA z MHRA, FDA, Health Canada i Pfizerem. Analizę tych dokumentów przedstawił the British Medical Journal. https://www.bmj.com/content/372/bmj.n627…

Read more

Tymczasem FDA, udzielając pełnej autoryzacji dla BNT162b jako Comirnaty, równocześnie zapewniała, że jest to wciąż ta sama szczepionka, a szczepienia dostępnymi w punktach szczepień preparatami BNT162b zostały uznane za szczepienia produktem z pełną autoryzacją.

Zatem

  1. Mimo, że spośród faktycznie wstrzykiwanybch serii szczepionekPfizera na COVID tylko mniej niż 5% jest ekwiwalentna w składzie szczepionce z pełną autoryzacją tj. Comirnaty, Amerykanie byli zapewnieni przez FDA, że wszystkie szczepionki BNT162 są ekwiwalentne szczepionce Comirnaty .
  2. Pfizer napisał list on-line do lekarzy, informujący o w.w. fakcie. Ilu go czytało?
  3. W.w. informacja na pewno nie dotarła do społeczeństwa, gdyż FDA, a za nią media, ukrywały te fakty.
    fda approval

    Zatem nakazy szczepień wynikające z rzekomego istnienia na rynku ostatecznie zatwierdzonej szczepionki na COVID były i są nielegalne.

  4. Żadna z podanych serii szczepionek nie dotyczy dzieci. Zatem dla osób poniżej 16 lat nie ma w USA dostępnych autoryzowanych szczepionek na Covid

    Zastanawia też seria #FD7220, która ma tylko 3 zgłoszenia NOP-ów do bazy VAERS, w tym żadnego poważnego skutku ubocznego, czy zgonu, podczas gdy pozostałe serie mają po około tysiąc zgłoszeń. Czy zatem były specjalne partie dla VIP-ów, czy może ta seria dopiero zaczęła być wydawana? Bo raczej nie mogła być tak znacząco mniejsza od pozostałych.

Ale to dopiero początek. Bowiem z bazy danych https://knollfrank.github.io/HowBadIsMyBatch/batchCodeTable.html możemy teraz ustalić, jak (nie)bezpieczne są szczepionki ekwiwalentne do Comirnaty, wyliczając ile procentowo ciężkich powikłań i zgonów przypada na szczepionki ekwiwalentne do Comirnaty. Oszacowałam, że w seriach ekwiwalentnych do Comirnaty ok. 1% wszystkich zgłoszeń do bazy NOP-ów VAERS stanowiły zgony, a ok. 4% ciężkie powikłania. Dalej możemy porównać w ten sam sposób ryzyko związane ze szczepionkami podanymi w konkretnym regionie czy kraju, do ryzyka przypisanego seriom ekwiwalentnym.

I jak wygląda pod tym względem sytuacja w Polsce, w Europie? O tym w następnym odcinku tylko dla subskrybentów Głosu Niezłomnych. Ponieważ jestem banowana i depozycjonowana na facebooku, nie wiem, jak długo uda mi się tam pożyć. (To info dla przekierowywanych z Ordo Medicus 2 Facebook.) Prawdziwe czarownice mają 9 żyć. Nie wiem, ile te facebookowe. Ja ostatnio straciłam 5 żyć (banów), mam 90 dni depozycjonowania postów. Dlatego zainteresowanych w.w. tematyką gorąco zapraszam do subskrypcji Głosu Niezłomnych. Pozostańmy w kontakcie.

wzięte głównie z:https://dailyclout.io/pfizer-biontech-equivalent-half-truths-or-a-lot-of-lies/

The secret of liberty lies in educating people, whereas the secret of tyranny is in keeping them ignorant. (Le secret de la liberté est d’éclairer les hommes, comme celui de la tyrannie est de les retenir dans l’ignorance)

2. HR: Ukraina odwróci los wojny? Kraby zniszczą Most Krymski? – gen. Jarosław Kraszewski i Piotr Zychowicz

https://www.youtube.com/watch?v=zSYKKqoE_lY

3. NTV: Aja Iskra – Demontaż matrixa – na Twoich oczach, Twoimi rękoma – Kto jak nie Ty?

https://www.facebook.com/ntvniezaleznatelewizja/videos/594821052227916

 

4. Eksperyment Amerykańskiej Armii: – Chcą sterować z zewnątrz reakcjami ludzkiego mózgu!

Naukowcy zhakowali mózg muchy. Mogą nią sterować jak dronem

Rozwój inżynierii i nanotechnologii osiąga kolejne kamienie milowe. Dowodzą tego badacze amerykańskich czołowych instytutów, którzy w ramach zespołu stworzonego w Rice University, pracują nad bezprzewodowym bio-sterowaniem.

Setki milionów larw much na farmie zjadają codziennie cztery razy większą wagę odpadów, niż wynosi ich masa

W praktyce chodzi o technologię, która pozwala kontrolować neurony w mózgu innej żywej istoty. Naukowcom już udało się osiągnąć pierwsze imponujące efekty. Na razie na muchach. W czasie krótszym niż sekunda są w stanie przejąć władzę nad wolną wolą owada. W przyszłości będą w stanie kierować nim niczym dronem.

Projekt Rice University to eksperyment finansowany przez armię, a dokładnie Agencję Zaawansowanych Projektów Badawczych Resortu Obrony (DARPA). Wspiera go również Narodowa Fundacja Nauki (NSF). Badania, o których mowa, kryją się pod kryptonimem MOANA (skrót od Magnetic, Optical, Acoustic Neural Access) i mają na celu opracowanie technologii zestawu nakładanego na głowę, który będzie odczytywał aktywność neuronową mózgu, ale także dawał dostęp innej osobie. W praktyce rozwiązanie to ułatwi komunikację między dwoma mózgami w sposób całkowicie pozachirurgiczny – pisze magazyn „Natural Materials”.

Jacob Robinson, profesor nadzwyczajny na Rice University, który przewodzi pracom nad MOANA, już podał, że jego zespół opracował skuteczną metodę „bezprzewodowego hakowania mózgów” u much. Technologia jest skomplikowana i wykorzystuje inżynierię genetyczną (owadom wstrzykiwano nanocząsteczki reagujące na ciepło, a takim „ogrzewaniem” sterowano przy pomocy pola magnetycznego). W praktyce w laboratorium udało się aktywować określone zachowanie skrzydeł muchy, wykorzystując elektromagnes (pole elektryczne ogrzewało nanocząsteczki, które aktywowały neurony, w wyniku czego muchy rozkładały skrzydła).

Wbrew pozorom w całym doświadczeniu nie chodzi o przejmowanie władzy nad mózgiem innych stworzeń. Jacob Robinson wskazuje, że „długoterminowym celem tej pracy jest stworzenie metod aktywacji określonych obszarów mózgu u ludzi w celach terapeutycznych, bez konieczności wykonywania operacji”.

źródło: https://cyfrowa.rp.pl/technologie/art36734471-naukowcy-zhakowali-mozg-muchy-moga-nia-sterowac-jak-dronem?fbclid=IwAR2cDQEh2I1Q1dDZLNF6p3Q0xUwam4iSLyGG_VdZPWViy_GvIQj9qsSjCME

Podziel się!