1. Jerzy Zięba: Brytyjski rząd ujawnia prawdziwe dane; 2. Układ Otwarty: Marek Budzisz: Federacja, ścisła współpraca czy dystans?; 3. Gadowski TV: Kto zabił prezydenta?; 4. Wysadzono Guidestone – Amerykański Stonhenge (Grzegorz Skwarek)

Kto zabił prezydenta?

Wczoraj po raz kolejny dostałem zakaz Publikacji na FB na 24 godziny (co jak się okazuje oznacza 2 DNI) oraz nałożone zostały na mnie inne dodatkowe szykany na 30 dni! Za materiał z dr Ratkowską na temat przygotowywanej przez Agendę NWO1 pandemii covid-22 na jesień!!! 

Możecie wysłuchać go na Ban Bye, link u mnie na stronie. Oczywiście nie zgodziłem się z tą decyzją i otrzymałem informację, że mają tak mało pracowników ze względu na pandemię covid, że nie zweryfikują mojej niezgody i proszą mnie o wyrozumiałość! Automaty banują i automaty przepraszają – taki to świat wirtualny i  nieaktualny Facebooka, bo przecież żadnej pandemii nie mamy podobno od czerwca 2022.

Bezczelne typki, pociotki Mateusza Morawieckiego, którego ojciec walczył o Likwidacje Cenzury w Polsce. Żeby tak napluć na walkę i poświecenie przez ojca całego życia dla Wolnej Polski, trzeba naprawdę być pozbawionym całkowicie moralności i godności. Bo od kogóż zależy samowolka FB w Polsce jak nie od premiera „polskiego rządu”.

Mimo że temat wysadzenia samolotu rządowego Tu 101 jest wymęczony na setną stronę to Witold Gadowski wnosi dzisiaj na tyle istotne i NOWE informacje o dziwnych związkach w tej sprawie, że warto go wysłuchać.

 

1. Jerzy Zięba: Brytyjski rząd ujawnia prawdziwe dane

https://jerzyzieba.com/live

https://www.facebook.com/ukryteterapie/videos/1112287586302364/

https://www.youtube.com/watch?v=Sfl7mXkyy38

2. Układ Otwarty: Marek Budzisz: Federacja, ścisła współpraca czy dystans?

https://www.youtube.com/watch?v=IoJCiabDOgw

3. Gadowski TV: Kto zabił prezydenta?

https://www.youtube.com/watch?v=QbNKHLW-XMs

4. Wysadzono Guidestone – Amerykański Stonhenge (Grzegorz Skwarek)

https://www.facebook.com/100011437847119/videos/1224060488411786

 

Dzisiaj nad ranem wysadzono w powietrze słynny monument w Georgii nazywany American Stonehenge a przez innych szatańskim monumentem – i nie jest to fake news 🙂
Urzędnicy stanowi i lokalni prowadzą śledztwo w sprawie zamachu bombowego na pomnik w Georgii.Według GBI wstępne informacje wskazują, że nieznani podejrzani podłożyli bombę o godzinie 4 rano.Georgia Bureau of Investigation poinformowało, że tuż przed świtem w środę ktoś zdetonował ładunek wybuchowy i uszkodził Georgia Guidestones, nazywany przez niektórych „America’s Stonehenge”.
Chociaż na pierwszy rzut oka kamienie mogą się kojarzyć ze słynnym angielskim Stonehenge, to jednak nie są one żadnym starożytnym znaleziskiem. Zostały one wykute i umieszczone na wzgórzu w Georgii w 1980 roku, w obecności blisko 400 osób. Kto chciał je tam postawić? Tego nie wiemy.
Na kamieniach wyryto teksty w aż 12 językach. 8 z nich to języki współczesne: angielski, hiszpański, suahili, hindi, hebrajski, arabski, chiński i rosyjski, pozostałe cztery to klasyczne, wymarłe języki: babiloński, sanskryt, starożytna greka oraz egipskie hieroglify. Napisy w językach starożytnych są niejako streszczeniem dłuższego tekstu. Jest to 10 porad, swoistych „przykazań”, którymi, jak możemy się domyślać, fundatorzy sugerują kierować się, by powstał ich wymarzony świat w „Erze Rozumu”:
Jednym z postulatów wyrytych na monumencie to:
Utrzymaj ludzką populację poniżej 500 milionów, w wieczystej harmonii z naturą.

https://www.youtube.com/watch?v=3Ti2H2pCGuI

Podziel się!