1. wR24: Wirus C-22 nie istnieje! Dr Ratkowska mówi o skompromitowanych ekspertach!; 2. S&F: Jacek Bartosiak – system światowy w dobie konfliktu, Lublin czerwiec 2022; 3. P.D. Milko i Jerzy Zięba: Terapia dla Polski; 4. Wojna o Arktykę już trwa. Nowa „żelazna kurtyna” na Północy – dr Monika Bartoszewicz

Terapia dla Polski

Wyspa Żmijowa – Symbol Rosyjskiej Klęski  na Ukrainie

Środa i czwartek bez żadnych, choćby nawet minimalnych postępów ze strony Rosji próbującej zaanektować Ukrainę. Perspektywa jaka się przed Rosją teraz otwiera pokaże całą prawdę o tej wojnie tak na rosyjskim rynku wewnętrznym jak i na militarnych frontach.

Tymczasem w Polsce wszystko wskazuje, że PIS w roku 2023 pożegna się definitywnie, raz na zawsze z rządem nad Polakami. PIS zafundował Polsce katastrofę gospodarczą i finansową, zdezorganizował służbę zdrowia i spowodował bezzasadną śmierć około 200 000 Polaków. Wojna jako narzędzie siania paniki i przywiązywania elektoratu do partii Kaczyńskiego wyczerpała się, a sięganie ponownie po Plandemię przez rządzących uzmysławia nam nie tyle że Tonący Chwyta się Brzytwy, co że PIS rzeczywiście TONIE. To będzie spektakularny upadek rządu i władzy PIS, rządu który przejdzie do historii jako ten Który Zamknął Lasy, Zakneblował Polaków, Zniszczył Gospodarkę i Wymordował Słabych i Chorych, oraz partii która czyniła to stosując tępą cenzurę i lekceważąc wszelkie argumenty logiczne i naukowe w dyskusji publicznej.   

 

1. wR24: Covid-22 NIE ISTNIEJE?! Dr Ratkowska MÓWI o „skompromitowanych ekspertach”!

https://banbye.com/watch/v_LO9AhpHAg66I

 

2. S&F: Jacek Bartosiak – system światowy w dobie konfliktu, Lublin czerwiec 2022

https://www.youtube.com/watch?v=6MQDOSrRTyw

3. P.D. Milko i Jerzy Zięba: Terapia dla Polski

https://www.youtube.com/watch?v=E3OdV-bZzo0

 

4. Wojna o Arktykę już trwa. Nowa „żelazna kurtyna” na Północy – dr Monika Gabriela Bartoszewicz

https://www.youtube.com/watch?v=dB2MULsfMFs

Podziel się!