1. P.D. Milko – USA w recesji. Kac gospodarczy. Kiedy 20% inflacji. Wskaźnik PMI zwala z nóg; 2. Układ Otwarty: Jacek Bartosiak: NATO, G7, BRICS, wojna Ukrainie – jaki jest światowy układ sił w połowie 2022 r.?; 3. PSNLIN: Szczepienia dzieci to błąd – ostrzega dyrektor Narodowej Rady Zdrowia w Danii; 4. wR24: Epidemia nienawiści cz.3, Marta Markowska

USA w recesji. Kac gospodarczy. Kiedy 20% inflacji. Wskaźnik PMI zwala z nóg

Rząd walczy o dobrobyt dla narodu a) z Inflacją (którą sam rozkręcił drukując pieniądze); b) z Rosją na Ukrainie (będąc trzecią siłą świata co do wkładu finansowego i wojskowego w obronę Ukrainy); c) z Brukselą o pożyczkę którą nazywa Wielkim Planem Odbudowy (po czym ta „odbudowa” to już nie mówią, bo przecież oczywiste jest że po ich dwu letnim rozwalaniu gospodarki polskiej przez Lockdowny i po dwuletnim okresie zabijania Polaków przez idiotyczną strategię „walki” i zarządzenia epidemiczne – przypomnę 200 000 nadmiarowych zgonów i 120 000 niepotrzebnych zgonów na covid  w latach 2020-2022).

Przy tej całej walce nie zapomina podobno też o rolnikach o których bardzo się troszczy, ale tylko pełną gębą premiera Morawieckiego, a nie w sposób rzeczywisty, realny.

Bo tymczasem…

Z doniesień bliskich nam rolników i leśników z województwa Lubuskiego i z Wielkopolski wynika że Niemiecko-Polska Mafia podrzuca na polach rolników i po lasach martwe dziki zarażone ASF, po czym w porozumieniu ze skorumpowaną polska policją i SANEPIDEM (służbą weterynaryjną rolną) organizuje jednoczesne naloty na miejsca gdzie wcześniej podrzucono zakażone zwłoki tych zwierząt. Informacji o takich zgranych w czasie nalotach mamy wiele, a leśnicy twierdzą, że choćby dzik był nie wiem jak chory to nie będzie się wspinał w konary drzewa na wysokość 4 metrów – a tam także znajduje się dzicze truchła! Następnie wybija się całe stada hodowlane świń w gospodarstwach, a nawet w całych gminach. Do niedawna Polska była największym producentem wieprzowiny w Europie, ale obecnie numerem 1 w tej dziedzinie są Niemcy. Nawozy zdrożały, ceny warzyw urosły o 100% a rolnicy nadal otrzymują grosze za dostarczone do hurtu produkty7 lat zajęło rządowi PIS uruchomienie tzw Holdingu Rolnego, który miał przełamać zmowę cenową, ale wciąż jest przecież tylko na papierze i w gębie premiera Pinokia. Słyszę też z dobrze poinformowanych źródeł, że niektórzy patriotycznie myślący i światli ludzie organizujący skup produktów sami badają zawartość glifosatu w dostarczanych zbożach, gdyż nie bada tego oczywiście żadna państwowa służba powołana do kontroli żywności jaką się Polakom dostarcza do spożycia. 

I dokładnie tak jak „rząd polski” dba o rolników i konsumentów ich produktów, tak też dba o emerytów, o rodziny, o wzrost wskaźnika demograficznego, o wzrost płac i wzrost gospodarczy Polski, o sądownictwo, o demokratyczny system polityczno-prawny, o bezpieczeństwo naszego kraju, o zdrowie Polaków – dokładnie o wszystko.

Taka jest prawda o rządach PIS.  A kiedy 8 lat temu mieli dojść do władzy – napisałem im przecież, że jedyną ich szansą na utrzymanie tej władzy jest NIE KŁAMAĆ i REALIZOWAĆ PROGRAM WYBORCZY! Trzymali się tego do roku 2020. Wtedy ktoś w USA nacisnął guzik … i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki PIS się zePSIł, tak samo jak wcześniej Platforma „Obywatelska” się sprywatyzowała na majątku polskich obywateli, czyli po prostu Polaków OKRADŁA!

Jesteśmy dzisiaj na KRAWĘDZI jako Polska, jako kraj i naród! Przed nami naprawdę nareszcie WIELKA ZMIANA!

1. P.D. Milko – USA w recesji. Kac gospodarczy. Kiedy 20% inflacji. Wskaźnik PMI zwala z nóg. Człowiek bez duszy…

https://www.youtube.com/watch?v=UN9-9I0-Kwg

 

2. Układ Otwarty: Jacek Bartosiak: NATO, G7, BRICS, wojna Ukrainie – jaki jest światowy układ sił w połowie 2022 r.?

https://www.youtube.com/watch?v=MAVRl-v4uUM

3. PSNLIN: Szczepienia dzieci to błąd – ostrzega dyrektor Narodowej Rady Zdrowia w Danii

„Z perspektywy czasu niewiele wynieśliśmy ze szczepienia dzieci, przyznaje Brostrøm” informuje dyrektor Narodowej Rady Zdrowia w Danii.

https://nyheder.tv2.dk/samfund/2022-06-22-set-i-bakspejlet-fik-vi-ikke-meget-ud-af-at-vaccinere-boernene-erkender-brostroem

W artykule stwierdzono, że:
  1. na pytanie czy szczepienie dzieci było błędem, dyrektor odpowiedział – „Z tego, co wiemy dzisiaj: tak. Z tego, co wtedy wiedzieliśmy: nie.” Czyli podjęto pochopną decyzję???
  2. potwierdza powyższe kolejne stwierdzenie dyrektora: „wiosną było jasne, że szczepionki nie były szczególnie zapobiegawcze, ale raczej zapobiegały poważnym chorobom, i dlatego musimy teraz „pogłębić naukę”. Z perspektywy czasu niewiele wynieśliśmy z rozszerzenia programu szczepień dla dzieci, jeśli chodzi o kontrolę epidemii. Ale widać to z perspektywy czasu.” Przewidywanie jest jednak cechą naukowca oraz menadżera. Za to płacą obywatele, żeby czuć się bezpiecznie, bo ktoś kto mieni się autorytetem MUSI wiedzieć i przewidywać więcej niż zwykły obywatel. NIE WOLNO RÓWNIEŻ ZAKAZYWAĆ DYSKUSJI, CO BYŁO POWSZECHNE W NIEMAL CAŁEJ EUROPIE!
  3. Christine Stabell Benn, profesor kliniczny na Uniwersytecie Południowej Danii, od dawna krytykuje szczepienie dzieci w przypadku chorób koronawirusowych. Nie miała wątpliwości, że rekomendacja była niepotrzebna już wtedy, gdy Dania poleciła szczepionki tego typu grupie wiekowej 12-15 lat w lecie 2021. Dodatkowo stwierdziła: „Mieliśmy kilka szczepionek o bardzo nieznanym profilu skutków ubocznych, a jednocześnie mieliśmy dzieci, które nie miały nic do zyskania na szczepieniu.” O prof. Benn wspominałem w swoim wystąpieniu w wywiadzie jakiego udzieliliśmy wspólnie z p. dr n. med. Dorotą Sienkiewicz dla PL1tv przed rokiem.
  4. ww pani profesor zaznaczyła, że sama Narodowa Rada Zdrowia stwierdziła istnienie wielu niepewności co do tego, czy decyzja o szczepieniu dzieci była właściwa, i z tego powodu Rada powinna była dostosować siłę swojej kampanii dotyczącej szczepień dzieci do wątpliwości jakie istniały. Nalega, aby zarząd ponownie rozważył, czy naprawdę istnieje powód, aby „wywierać tak dużą presję na rodziców” w sprawie szczepienia dzieci p/koronawirusowi. Dodatkowo powiedziała, że zrzucono na dzieci odpowiedzialność za zdrowie swoich rodziców i dziadków, co uznała za nierozsądne. Polskie władze poddały się ogólnej narracji i co teraz? Dlaczego pociągano do odpowiedzialności sądowej lekarzy wątpiących w „jedynie słuszną linię”?! Czy z tego powodu, że naukowcy nie myślą samodzielnie, ale ich myśli „idą za pieniędzmi z różnych źródeł”?
  5. 60 % rodziców po akcji szczepień dzieci p/koronawirusowi przestało ufać władzom państwowym. A jak jest w Polsce? Ile osób zwątpiło w dobre intencje władz?
  6. ww dyrektor stwierdził, że akcja szczepienia dzieci i jej wyniki były pouczające i że nie przeprowadzono by ponownie takiej akcji przy obecnym stanie wiedzy.
  7. o dziwo, dyrektor nie widzi w tym nic złego, że zachęcał rodziców do szczepień dzieci: wg tego pana było to normalne, że zalecał coś co nie zostało sprawdzone w długim czasie na dużych populacjach, i nawet podziękował za zaszczepienie dzieci rodzicom. Jak sam stwierdził, „Chcę spojrzeć w oczy wszystkim rodzicom dzieci, które zaszczepiły swoje dziecko i powiedzieć: „słusznie zrobiłeś i dziękuję za wysłuchanie”. Ale jednocześnie – i to jest ważne, ABY ZACHOWAĆ PEWNOŚĆ SIEBIE – przyznam i powiem, że staliśmy się mądrzejsi i nie zrobilibyśmy tego samego dzisiaj. I nie zrobimy tego również w przyszłości.”Chodzi więc o zachowanie pewności siebie tego pana, nie o dzieci, które zostały zaszczepione. Widać, że pewne typy osobowości są takie same w każdym kraju. Ciekawe czy w Polsce będzie podobna konferencja prasowa, a wiadomość już została przekazana znanej i lubianej p. prof. Agnieszce Szuster – Ciesielkiej. Czekam na reakcję.
Widać z tego, że w uzasadnionych przypadkach należy stawiać pytania i mieć wątpliwości, tak jak to zrobili lekarze z Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców, w tym piszący te słowa i pani dr.n.med. Dorota Sienkiewicz, prezes PSNLiN, podpisując list do pracowników edukacji w Polsce.
lek. med. Piotr Rossudowski

4. wR24: Epidemia nienawiści cz.3, Marta Markowska

 

https://banbye.com/watch/v_HW-KikDjr277?fbclid=IwAR0xg2gzPz7EInzY3lUP8TSSmu6FHYHEKE4Zq9bOOyLwDT47iOWg9wHXpwc

Podziel się!