1. wR24: Kto ma krew na rękach?! Znany kardiolog prześladowany za prawdę? Prof. Raczak; 2. Andy Choinski: Judy Mikovits szokuje świat w wywiadzie dla Stew Peters Show; 3. Prawy: Duchowny nie wytrzymał! Oto co powiedział o Edycie Górniak!, czyli żenujące próby rozbicia Zjednoczenia Ruchu Wolnych Ludzi i Prawicy?; 4. I kto tu potrzebuje psychiatry???

KTO MA KREW NA RĘKACH?! Znany kardiolog prześladowany za prawdę? Prof. Raczak

Materiał nr 2. Zastanawiam się nad tym wywiadem i czegoś chyba nie łapię? Słyszę nawiedzony bełkot, słyszę tokowanie?

Nie jestem specjalistą więc mam prawo nie rozumieć skrótów tych wszystkich odmian wirusów,  a też nie siedzę w Ameryce i amerykańskich problemach od czasów niepamiętnych, a dla naszej dzisiejszej młodzieży ale i starszych ludzi, czasów odległych i zapomnianych jak okres wybuchu pandemii HIV, więc, tym bardziej… oczekiwałbym logiki wywodu, jasności, klarownego toku myślenia, prostego dowodu… Czy to jest tylko moje wrażenie, że dr Judy Mikovic jest nawiedzona? Czy 13 lat prześladowań policyjno-sądowych spowodowało u niej ten stan? Czy też co innego? Mówi do mnie człowiek który NIENAWIDZI i tokuje tę nienawiść!

To nie jest – moim skromnym zdaniem – dobry adwokat sprawy walki z Big Pharmą i Systemem Pan-Niewolnik. Nie wystarczy zakrzyknąć na koniec Niech cię Bóg Błogosławi, albo coś podobnego, aby bełkot nienawiści niczym wino w kielichu kapłana zamienił się nagle w czysty logiczny wywód i dowód. Tak. To szokuje, ale dowodu żadnego nie otrzymałem. Nic poza szokowaniem widzów. Przykre i bardzo niepokojące, bo czuć to na kilometr medialną manipulacją.

Jeśli Judy Mikovic może jako zarażona tym wszystkim o czym mówi – jak twierdzi pod koniec rozmowy – Być zdrowa mimo tego, wbrew Anthony’emu Fauci, bo wie jakich użyć ziół, to przecież niech się tym z nami podzieli w tymże programie telewizyjnym, bo wszyscy pragniemy i oczekujemy uzdrowienia od glifosatu, GMO i szczepionek mRNA, a nie zaprasza nas przy pomocy całego tego szokującego wywiadu na biletowaną, płatną konferencję, w której wystąpią osoby podobne do niej i będą opychać klientom swoje książki za grubą kasę.

VIP Meet & Great Dinner za 125$. Jeżeli na czymś takim ma się opierać Norymberga 2.0, to ja wysiadam! Dziękuję. 

1. wR24: KTO MA KREW NA RĘKACH?! Znany kardiolog prześladowany za prawdę? Prof. Raczak

https://www.facebook.com/wRealu24pl/videos/2445398692258963

 

2. Andy Choinski: Judy Mikovits szokuje świat w wywiadzie dla Stew Peters Show | Napisy PL

https://rumble.com/v19k0sh-judy-mikovits-szokuje-wiat-w-wywiadzie-dla-stew-peters-show-napisy-pl.html

3. Prawy.pl: Duchowny nie wytrzymał! Oto co powiedział o Edycie Górniak!, czyli żenujące próby rozbicia Zjednoczenia Ruchu Wolnych Ludzi i Prawicy?

 

Pewien duchowny postanowił wypowiedzieć się na temat odważnych poglądów Edyty Górniak. Zobacz co powiedział.

W ostatnim czasie bardzo głośno jest na temat znanej piosenkarki Edyty Górniak, która bardzo otwarcie mówi o swoich poglądach o szczepionkach i COVID-19. Wielokrotnie była mocno krytykowana za swoje poglądy przez opinię publiczną.

Niedawno pojawiła się także na Zlocie Wolnych Ludzi Harmonia Kosmosu w Torzyniu. Wyraziła tam swoje poglądy na wiele kwestii w tym show biznes.

Naprawdę, ja pracuje w show-biznesie. Wiecie, ile tam jest reptyli? Słowo daję. Nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma duszę. Ma tylko kombinezon biologiczny i te same potrzeby fizyczne, biologiczne, ale nie ma połączenia z pierwotną świadomością, ze źródłem i zapomniał lub nigdy nie poczuł tej świętej energii wszelkiego stworzenia

-powiedziała.

Jej słowa wywołały w Internecie niemałą burzę. Wypowiedź postanowił skomentować ksiądz Janusz Koplewski.

Każdy człowiek składa się z duszy i ciała – wszystkie nasze marzenia, zdolności, predyspozycje, uczucia mają wymiar duchowy. Nie da się podzielić ludzi na tych z duszą i tych bez duszy. Jak można powiedzieć, że ktoś nie ma duszy? Jak nie ma duszy i ma samo ciało, to znaczy, że jest w grobie. Dopiero śmierć odłącza duszę od ciała 

-mówił ks. Koplewski w rozmowie z Faktem.

Jaka jest Wasza opinia na ten temat?

https://prawy.pl/120728-duchowny-nie-wytrzymal-oto-co-powiedzial-o-edycie-gorniak/

Moja opinia? Przytulcie się do Kaczyńskiego na następną kadencję, licząc że znajdziecie się na liście płac rządu razem z TVN i RMF oraz GW. Przestańcie też udawać w tym portalu że jesteście niezależni, bo gracie do jednej bramki z PISem. Natomiast warto przyglądać się takim akcjom jak ta poniżej, bo moim zdaniem psychiatra jest bardziej potrzebny tym ludziom którzy tną na kawałki kości Wincentego Kadłubka w Jędrzejowie

 

4. I kto to tu potrzebuje psychiatry???

Pojechali do Jędrzejowa, wyciągnęli Wincentego Kadłubka z trumny i pocięli na drobne kawałki. I teraz jak twierdzą, będą z tego relikwie bardzo skuteczne na wszystkie dolegliwości.

https://www.facebook.com/adam.manterys/videos/551455480037259

Podziel się!

    © Czesław Białczyński