1. Buntownik Jutra: Prawdziwy plan globalnej dyktatury naukowej; 2. NTV: Polska i Świat z mojej perspektywy – Wojciech Sumliński; 3. wR24: Koniec ciszy o NOPach w Niemczech!; 4. Janusz Zagorski w R24 – Co uratuje Polskę i Polaków? Czy nowy ustrój jest lekarstwem! Podsumowanie HK!

Prawdziwy plan globalnej dyktatury naukowej

NR 1: „Herbert George Wells jest autorem planu światowej rewolucji i wprowadzenia globalnej dyktatury naukowej, która ma zmienić oblicze świata. Wells znany głównie jako pisarz science fiction był przede wszystkim protoplastą współczesnej propagandy i metod predykcyjnego programowania masowego. Większość jego książek dotyczyła tak naprawdę przebudowy społeczeństwa i stworzenia nowego systemu polityczno-gospodarczego w oparciu o idee naukowego socjalizmu.”

Materiał nr 2. Wojciech Sumliński mówi oczywiście PRAWDĘ o Wojnie na Ukrainie, z tym, że nikt nie kazał Putinowi kłaść głowy pod topór, a Putin ją położył! Bardzo przykra głupota Putina, a raczej Szach i MAT, wynikający z putinowskiego zaniechania przemian wewnętrznych w Rosji za jego „panowania”.

Oczywiście że to Freedman jest tym który „przewidział” z ramienia CIA w 2015 roku upadek roli Niemiec i dojście Polski do pozycji regionalnego mocarstwa w Europie. Ten geostrategiczny cel związany z Polską Racją Stanu po prostu gdzieś Wojciechowi Sumlińskiemu umyka. Strach przed Rosją niestety Polaków nie zaprowadzi nigdzie indziej niż do wymazania Polski z mapy świata – zgodnie z Doktryną Dugina, o której pan Sumliński zapomniał. Ale czy na pewno zapomniał?  Czy „zapomniała” o tej doktrynie Konfederacja? Czy może te postawy łączy inny jeszcze strach, nazwijmy go po imieniu  – Strach przed Żydami z USA! Nie bójcie się Żydów z USA , Usraela ani Izraela, ani z Warszawy, ani z Moskwy!!! Sądzić ich będą Polacy za zdradę Polskiej Racji Stanu – jeśli się jej dopuszczą, dopuszczają albo dopuścili – Przyjdzie ten Dzień Wypłaty – Na 100%!!!

Wielka Polska albo żadna Polska o tym powinien pamiętać każdy Wojciech Sumliński, Janusz Zagórski, Mirosław Matyja, Jerzy Zięba i każda Konfederacja i Polska Ponad Podziałami. Inna droga jest drogą do kolejnego Auschwitz i Sybiractwa.

Brak mi w tej wypowiedzi refleksji na temat Banksterki Światowej, która ma swój drugi biegun – Rosyjsko-Chiński. A przecież Rosja miała inną drogę niż dać się wepchnąć Amerykanom w ramiona największego światowego totalitaryzmu – Pekińskiej Banksterki.

Jutro materiał ze Stowarzyszenia Niklot, z prelekcji Marka Budzisza – serdecznie polecam – bo to jest Polska Racja Stanu przedstawiona holistycznie, syntetycznie, w realnym otoczeniu geostrategicznym, a nie w jakiejś nierzeczywistej ułudzie korwinowskiej.

1. Buntownik Jutra: Prawdziwy plan globalnej dyktatury naukowej

https://www.youtube.com/watch?v=AA9tzzP-0pU

 

2. NTV: Polska i Świat z mojej perspektywy – Wojciech Sumliński

https://www.youtube.com/watch?v=lWqqkUtCtz4

 

3. wR24: Koniec ciszy o NOPach w Niemczech!

 

https://banbye.com/watch/v_lgqihXs_mt-v?fbclid=IwAR0nh2RiLEwGDv8xz_LwIOfqdIyohjVoUK-q-7tzwjvsTfAjmdH7ssbJIgc

 

4. Janusz Zagorski w R24 – Co uratuje Polskę i Polaków? Czy nowy ustrój jest lekarstwem! Podsumowanie HK!

 

https://banbye.com/watch/v_4s3G4LLMOwLI

Podziel się!