#NieDlaWHO #DontYouDare + „W kręgu prawdy – świat bez WHO” – manifestacja na pl. Zamkowym

„W kręgu prawdy – świat bez WHO” – manifestacja na pl. Zamkowym

#NieDlaWHO #DontYouDare

 

https://www.facebook.com/justynasochastopnop/videos/608348527502310 świat be

„W kręgu prawdy – świat bez WHO” – manifestacja na pl. Zamkowymz WHO” – manifestacja na pl. Zamkowym

W kręgu prawdy – świat bez WHO” pod takim hasłem Stowarzyszenie Nauczycieli i Pracowników Oświaty „Nauczyciele dla Wolności” zorganizowali 13 maja zgromadzenie na placu Zamkowym w Warszawie.

ego uczestnicy sprzeciwiają się międzynarodowemu traktatowi antypandemicznemu WHO, dotyczącemu wspólnego „zarządzania pandemią”.

– Ten traktat spowoduje że WHO będzie mogło robić wolny folwark w danym danych państwach w sprawach pandemii chorób ponad prawem – podkreślają organizatorzy protestu, którzy manifestacją chcieli zwrócić uwagę na, jak twierdzą, ogromny problem, który wszystkich czeka.

„Razem zatrzymaMY to szaleństwo!!! DziałajMY!!! bo, za czarną dymną zasłoną…..toczy się Prawdziwa WOJNA. Jest to wojna na linii: Globalne Elity kontra Cała Światowa Populacja o zniewolenie ludzkości, wojna o nasze umysły, tożsamość, człowieczeństwo, o życie i wolność ponad 7 miliardów ludzi na planecie – o podstawowe prawa obywatelskie, o suwerenność, o ludzką godność i o przyszłość gatunku ludzkiego… czyli nas i wszystkich młodszych pokoleń (naszych dzieci, wnuków i kolejnych pociech)” – pisali w zapowiedzi wydarzenia na FB.

więcej: https://lukamaro.pl/w-kregu-prawdy-swiat-bez-who-manifestacja-na-pl-zamkowym/?fbclid=IwAR3PdM8TIBQdAetP7LD5D8yjzOlwrFSqGuzY8k4NXl_BcjxGyxa5DNyFcGE

Podziel się!