Żydowsko-Banksterska CENZURA W POLSCE!

CENZURA W POLSCE!

Jak wiecie od dwóch tygodni FB nałożył na mnie karę polegającą między innymi na tym iż jestem tam po pierwsze niewidoczny dla obserwatorów, po DRUGIE zepchnięty w sensie informacyjnym z czołówki na sam koniec – czyli obcięto mi do ZERA tzw zasięgi. Obserwuję skutki tego działania w statystykach wejść na mój blog, które spadły o 50% mimo że przecież nie publikuję na FB artykułów a tylko daję tam linki z zajawkami odsyłające tutaj – do www.bialczynski.pl!
Niech wam to uzmysłowi jak bardzo uzależnieni jesteście od tej Żydowskiej Maszynki Medialnej. Niech wam to uzmysłowi jak bardzo manipuluje wami Żydowsko-Amerykański rząd „polski” który w istocie jest tylko PISowskim zarządem NASZEGO kraju, który obecnie w minimalnym tylko stopniu jest nadal NASZYM KRAJEM – KRAJEM POLAKÓW.

Dzieje się tak mimo, iż codziennie publikuję arcyważne wiadomości związane z toczącą się III Wojną Światową i jestem jednym z blogerów pro-ukraińskich. Tylko naprawdę Świadomi Wolni ludzie pozostali tutaj na blogu i nadal regularnie zapoznają się z informacjami jakie przedstawiam. Ci którzy uzależnili się od FB najzwyczajniej zrezygnowali z dostępu do niezależnych informacji, w tym wiadomości słowiańskich, historycznych, etnograficznych i innych. W sensie informacyjnym stracił nasz blog 50% zasięgu, tym samym cofnęliśmy się do roku 2019.

To samo dokładnie spotkało Jerzego Ziębę, NTV, w Realu 24, Sommera, TV Wolność, Konfederację i inne kanały. Miejcie świadomość jak działa ten cały mechanizm CENZURY ŻYDOWSKIEGO ZARZĄDU POLSKI.

Ruch Wolnych Ludzi jest Ruchem Świadomych Polaków, więc przedstawiam wam bez ogródek tę właśnie informację. Wiedzcie też iż mimo tego rodzaju szykan ze strony tzw Państwa Polskiego i partii PIS oraz Internetowych Sieci pozostających w Żydowsko-Amerykańskich Banksterskich rękach oraz pod zarządem innych partii Okrągłego Stołu które akceptują ten stan rzeczy bez zmrużenia powieki takich jak PO /KO, Hołownia 2050, Lewica i PSL niby REPREZENTANTÓW Polaków w Sejmie nadal posiadamy tutaj ponad 100 000 czytelników.

Dziękuję Wam wszystkim za stałą obecność i obiecuję że dokąd żyję nie zaprzestanę mojej informacyjnej misji. Tak Dopomóżcie MI Moi Wielcy Słowiańscy Bogowie. Sława Wam Słowiańskie Siostry i Bracia!

Zachęcam wszystkich którym zależy nadal na PRAWDZIE HISTORYCZNEJ, NA KORZENIACH POLSKICH, NA PRAWDZIE o RZECZYWISTOŚCI WSPÓŁCZESNEJ i PRAWDZIE o BIEŻĄCYCH WYDARZENIACH do BEZPOŚREDNIEGO wchodzenia na nasz blog Starosłowiańskiej Świątyni Światła Świata przez adres www.bialczynski.pl (https://bialczynski.pl) a nie przez inne adresy i aplikacje.

INFORMUJĘ WSZYSTKICH CZYTELNIKÓW ŻE W ZWIĄZKU Z POLITYCZNYMI SZYKANAMI I CENZURĄ NA FB I TWITTERZE CAŁKOWICIE ZREZYGNUJĘ Z OBECNOŚCI W TYCH KANAŁACH Z DNIEM 1 CZERWCA 2022 ROKU!!!

ZAPRASZAM JESZCZE RAZ WSZYSTKICH CHĘTNYCH PRAWDY I WIEDZY HISTORYCZNEJ ORAZ BIEŻĄCEJ NA https://bialczynski.pl

 

Podziel się!