1. wR24: Ratownik Medyczny Przełamuje Zmowę Milczenia! Zabójczy System?; 2. Jerzy Zięba – Co z tymi falami?; 3. Ukraina Zwycięża!!!; 4. Elon Musk będzie nadal cenzurował Twittera!

Ratownik Medyczny Przełamuje Zmowę Milczenia! Zabójczy System?

Prosto z Rosji

Kremlowskie Kacapskie Trolle atakują codziennie po kilka razy blog bialczynski.pl. Nie bez powodu – Bo PRAWDA o WOJNIE Rosji z Ukrainą bardzo, bardzo ich boli i bardzo bardzo w oczy kole.

Wpisał się nam przedwczoraj Kremlowski Moskiewski Troll Swet 8 który okupuje portal bialczynski.pl od wielu lat i sączy kremlowski jad w Słowiańskie Dusze usiłując zburzyć Jedność Słowian Budowaną przez NAS jak i Odrodzoną Świadomość Narodową Polaków oraz ośmieszyć Odrodzenie Starożytnych Słowiańskich Korzeni Lechitów. Moskiewskie trolle robią dokładnie to samo i tak samo jak czynią to niemieckie i inne banksterskie portale w Polsce np: Onet, Interia, Newsweek, Wp.pl, TVN, Gazeta Wyborcza, Histmag – w swojej uprawianej od 2018 roku Świadomej Nagonce na Polskich Patriotów, których oni obelżywie nazywają Turbolechitami, albo Turbosłowianami, Antyszczepionkowcami, Oszołomami itp, itd. Jest to w istocie banksterska, antypolska nagonka na Myślących Polaków, czyli Wolnych Ludzi, Wolnomyślicieli Polskich, Wolnych Polaków.

Ci trolle publiczni i prywatni (na usługach różnych ośrodków, w tym Moskwy) piszą różne brednie i sypią nie raz inwektywami myśląc, że my nie opublikujemy tych ich wypocin, ale od czasu do czasu publikujemy jednak ten zalew trollingu tak dla przykładu, żeby pokazać Polakom idiotyzmy jakie są tam wypowiadane pod pozorem „prawdy naukowej” i „politycznej mądrości”.

Oto owa wypowiedź Trolla Swet 8 z 11 maja 2022 (https://bialczynski.pl/2022/05/11/1-grzegorz-placzek-41-tys-zl-miesiecznie-tyle-samych-dodatkow-covidowych-otrzymywali-lekarze-2-rosja-ugrzezla-nad-doncem-i-zbiera-baty-a-putin-bredzi-ze-najazdem-na-ukraine-wyprzedzil-plan-ata/#comment-77143):

„Wstyd mi za to co Pan robi. Nienawiść do Rosji tak Panu zabrudziła percepcję, że autorytetem stał się dla Pana Onet.pl. Powinien Pan obejrzeć filmiki kręcone w Mariupolu jak Rosjanie przepędzili jeńców z Azowa przez miasto i reakcję Ukraińców na tych „obrońców”. Wstyd Panie Czesławie. Nie da się już Pana czytać. Podkreślę jeszcze raz- Pełen szacunek za to co Pan zrobił i robi dla Naszej Wspaniałej Słowiańszczyzny, ale na polityce to Pan się w ogóle nie zna lub nie chce znać….
Proszę dołączyć do grupy na FB – Centrum informacji o dezinformacji FACEBOOK,a. Tam znajdzie Pan materiał o którym wspomniałem.”

Śmieszne! Moskiewski Troll odsyła mnie po „PRAWDĘ” na żydowski, banksterski, amerykański Facebook gdzie toleruje się Grupę Moskiewskich Trolli Dezinformacyjnych!!! Odsyła mnie na Facebook, który już dwa razy wyłączył mój profil na FB- z powodu prawdy jaką głoszę, która jest nieznośna dla amerykańskiej i polskiej Cenzury!!! Na Facebook, który zbanował całkowicie Jerzego Ziębę, Niezależną Telewizję Janusza Zagórskiego i szereg narodowych i patriotycznych polskich mediów!!!

Białczyński w odpowiedzi do Swet8:

Kochany Kremlowski Trollu Swet 8 „na polityce to Pan się nie zna albo nie chce znać”. „Nie da się pana czytać. Wstyd Panie Swet 8”.
Obserwujemy od dawna tę kremlowską wytyczną propagandową, która nakazuje po pierwsze zbesztać przeciwnika i splugawić go propagandowo, ale też oddać mu szacunek poprzez podkreślenie jego zasług dla Ruchu Słowiańskiego i odkrywania Prawdy O SŁOWIANACH – BO CÓŻ, SKORO NIE DA SIĘ zabić autentycznego autorytetu płynącego z dokonań ŻYCIOWYCH I DZIEŁA ORAZ GŁOSZONEJ NIEZALEŻNIE PRAWDY, to zamiast bić się z poglądami czytelników należy je tylko podważyć w danym zakresie wiedzy, tutaj – polityki.

Otóż kochany Kremlowski Trollu Swet 8 obrzydliwa moskiewska propaganda Wojny Rosji z Ukrainą i faszystowskiej napaści Rosji na Ukrainę (I Rozbioru Ukrainy 2014 i II Rozbioru Ukrainy 2022) sama założyła sobie stryczek na szyję swoim sojuszem i współpracą i przyjaźnią od 250 lat od I Rozbioru Polski z Niemcami (1772), a szczególnie swoim sojuszem i „przyjaźnią” z Niemcami od 2014 roku (Nord-stream 1 i Nord-stream 2).

Czytaj Moskiewski, Kremlowski Trollu ze zrozumieniem to co masz tutaj napisane czarno na białym.

Cytuję ONET.PL bo to jest NIEMIECKI PORTAL INTERNETOWY czyli zaprzyjaźniony z Kremlem i Moskalami, który od lat tutaj uprawia w Polsce na swoich szmatławych polskojęzycznych łamach propagandę niemiecko-moskiewską. Jeżeli ten niemiecki portal pisze to co pisze to znaczy, że to jest PRAWDA OBIEKTYWNA – nie do podważenia przez nikogo – także przez Kreml i Moskwę.
Któż mógłby być lepszym adwokatem Moskwy niż Berlin?

Zapomniałeś dodać Swet 8, że cytuję tutaj także inne niemieckie media takie jak Interia.pl, a nawet Newsweek pana Lisa czołową niemiecką, springerowską szczekaczkę w Polsce. Zapomniałeś też dodać że cytuję tutaj TVN – czołowy ANTY-PISOWSKI banksterski ośrodek amerykański, i prorosyjską od samego założenia w 1989 roku Gazetę Wyborczą, a więc naprawdę trudno wybrać do relacji o tej wojnie Rosji z Ukrainą bardziej obiektywne albo wręcz antyrządowe w Polsce źródła informacji.

Więc wbij sobie do głowy, że skoro one – te media banksterskie głownego ścieku – tak piszą i mówią, to tak jest.

Przytaczam tutaj nadal bez przerwy relacje i analizy oraz wypowiedzi skrajnej polskiej prawicy promoskiewskiej, np. z wRealu 24 albo z portalu Wolne Media – które zostały ostatnio w Polsce przez PISowska Cenzurę i ABW zamknięte jako Moskiewska Propaganda Wojenna (oczywiście jest to nonsens!!! i PISowska gierka polityczna).

W relacjach z wojny cytuję też analizy Marcina Strzyżewskiego, który każdy swój przekaz zaczyna od omówienia aktualnych artykułów z Komsomolskiej Prawdy, czyli Prawdy Moskiewskiej, Prawdy Kremlowskiej. Zatem jak widzisz cytuję tu nawet moskiewską „prawdę” czyli propagandę obrzydliwą i kłamliwą prosto z Kremla.

O tej „paradzie jeńców Azowa w Mariupolu” na którą się powołujesz (czy to miało mieć miejsce 9 maja w Dzień Sowieckiego Zwycięstwa???), których rzekomo obywatele Ukrainy z Mariupola opluli kiedy prowadzono ich przez ten szpaler hańby (jeśliby to była prawda???) nie pisze i nie mówi jakoś nawet Komsomolskaja Prawda – więc sam rozumiesz, że skoro Kreml milczy to i ty nie powinieneś siać głupot, które nie mają żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Przecież gdyby Rosjanie wlekli przez ulice Mariupola poranionych i pobitych żołnierzy ukraińskich, którzy ponad 70 dni bronili się bohatersko przed nalotami dywanowymi, ostrzałem rakietowym i artyleryjskim w tym zabronionymi ładunkami wybuchowymi, przed szturmami czołgów Moskali to jest jasne, że postąpiliby dokładnie tak jak Niemcy Hitlerowskie z Obrońcami Westerplatte. To niemożliwe żeby Rosjanie byli takimi podłymi faszystami i takimi bestiami „bez serc i ducha” i takim „szkieletów ludem” jak Hitlerowcy! PRAWDA TROLLU?!

Zastanów się teraz KTO SIĘ NIE ZNA NA POLITYCE i zastanów się nad tym co zrobił ten Idiota Putin – Największy Szkodnik jakiego wydała Rosja w swoich Tysiącletnich Dziejach!

Faszyści z Moskwy walczą teraz z nazistami z Unii Europejskiej na Ukrainie zabijając Braci Słowian i Zabijając Przyjaźń Słowiańską Moskwy z Kijowem, rękami kremlowskich żołdaków i bestii które ludobójczo zrównały Mariupol z ziemią tak jak Hitlerowcy na spółkę z Rosjanami stojącymi nad Wisłą zrównali z ziemią Warszawę po Powstaniu Warszawskim w 1945 roku wysadzając i paląc ogniem dom po domu – całe miasto.

Popatrz się Kremlowski Trollu na zdjęcia z Maripuola, który był do 24 lutego roku 2022 wizytówką dobrobytu Ukrainy zrobioną specjalnie przez władze tego kraju i zadbaną szczególnie nawet w stosunku do Kijowa, gdzie władował rząd Ukrainy miliony dolarów po to żeby cały Donbas Okupowany przez Rosję od 2014 roku zobaczył jak żyją ludzie na Zachodzie, w Europie i mógł sobie to porównać z życiem pod okupacja rosyjską.

Zobacz teraz Trollu Kremlowski jak wygląda Mariupol „zdenazyfikowany” przez faszystów z Moskwy i „wyzwolony” spod okupacji Unii Europejskiej i Polski – te zdjęcia zrujnowanego Mariupola z ponad 300 zabitymi w Teatrze obywatelami Ukrainy i ze zbombardowanym dywanowymi nalotami Azowstalem zna dzisiaj cały świat!

Nie ma lepszej wizytówki Ruskiego MIRU nad ten obrazek i tak zostanie – NA WIEKI WIEKÓW, AMEN. MIR KACAPÓW A NIE ŻADEN RUSKI – BO RUŚ TO KIJÓW – WBIJCIE TO SOBIE DO ZAKUTYCH KREMLOWSKICH ŁBÓW!!!

https://www.youtube.com/watch?v=EDJVeO_Mw0g

https://tvn24.pl/swiat/ukraina-mariupol-zniszczone-miasto-nagranie-z-drona-5634872

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-przerazajacy-widok-na-zniszczony-mariupol-nagranie-z-drona,nId,5892733#crp_state=1

https://tvn24.pl/swiat/mariupol-ukraina-rada-miasta-do-konca-roku-moze-umrzec-ponad-10-tysiecy-mieszkancow-mer-wadym-bojczenko-rosjanie-zrobili-z-miasta-sredniowieczne-getto-5707041

Masz tu antyPISowskie linki z Polski i ze świata żebyś sobie przypominał codziennie kiedy to będziesz oglądał o czym piszesz i jak się znasz na polityce.

Masz tu też tę swoją Paradę Zwycięstwa we wciąż niepokonanym ukraińskim Mariupolu:

https://www.tvp.info/60072702/mariupol-zrujnowali-miasto-zabili-20-tys-ukraincow-i-zorganizowali-parade-wideo

Kreml i Rosja jest Obrzydliwym Imperialistą i Bestialskim Banksterem Światowym od czasów rządów niemieckiej księżniczki carycy Katarzyny i I Rozbioru Polski dokonanego z Niemieckimi Prusami i Austrią w roku 1772. Nic się nie zmieniło.

 

1. wR24: Ratownik Medyczny Przełamuje Zmowę Milczenia! Zabójczy System?

https://www.facebook.com/wRealu24pl/videos/526353749210688

 

2. Jerzy Zięba – Co z tymi falami?

Waldemar Kraska dla Niezalezna.pl: Nie zapomnimy o koronawirusie. „Na bieżąco monitorujemy sytuację”

3. Ukraina Zwycięża!!!

Poranek Siódma9 -gen. Waldemar Skrzypczak: Rosjanie ponoszą duże straty i nie odnoszą większych sukcesów

https://www.youtube.com/watch?v=Zaejh-OqwxU

Po co Rosji była ta wojna?

https://www.youtube.com/watch?v=31UbLX-6GKw

Nowy Ład: Czy Ukraina wygra wojnę? PODSUMOWANIE przebiegu wojny + MAPY

https://www.youtube.com/watch?v=YevmW14Lj_I

Martinn: Wojna na Ukrainie. Raport Wojenny – Bitwa o Donbas – 08.05 -11.05.2022r.

https://www.youtube.com/watch?v=MLCTeNSwDmo

Infrastruktura i Wiadomości: Wywiad USA: ROSJA MOŻE OGŁOSIĆ STAN WOJENNY

https://www.youtube.com/watch?v=sQ7HvsyfYl4

CHINY WZMACNIAJĄ ARMIĘ – celem zajęcie Tajwanu

https://www.youtube.com/watch?v=N-cbFulxSlA

Płonie kolejny rosyjski okręt wojenny! To efekt „działań żołnierzy ukraińskich”. Znajdował się w rejonie Wyspy Węży
Miedwiediew straszy wojną nuklearną. Gen. Skrzypczak: Pół rosyjskiego arsenału jądrowego grozi samowybuchem

Młodzi Rosjanie przeciwko powszechnej mobilizacji. „W d… niech sobie wsadzą taką armię poborową. Wszystkich wysyła się na śmierć”

„Polska wyśle wojska do Mołdawii i na Ukrainę”. Tak kłamie rosyjska propaganda!

CNN publikuje wstrząsające WIDEO. Rosyjscy żołnierze strzelają w plecy cywilom! Zdarzenie zarejestrowało kilka kamer monitoringu
Pracownicy ONZ potwierdzają tortury i egzekucje na Ukrainie. „Tysiące ciał w Mariupolu”

 

4. Elon Musk będzie nadal cenzurował Twittera!

Salon 24: Przełomowa deklaracja Muska dla użytkowników Twittera. Opcja powrotu dla Trumpa
Elon Musk zapowiedział, że gdy przejmie Twittera, przywróci on konto Donalda Trumpa w tym serwisie. Jego zdaniem permanentne blokady to „błąd”. (fot. Instagram/Elon Musk)
Elon Musk oznajmił we wtorek, że przywróci konto Donalda Trumpa na Twitterze, kiedy jego umowa związana z przejęciem firmy się dopełni.

Wcześniej Musk powiedział, że jego zdaniem Twitter powinien być bardziej „niechętny do usuwania rzeczy” i „bardzo ostrożny z permanentnymi banami”. We wtorek miliarder określił decyzję platformy o zbanowaniu Donalda Trumpa w styczniu 2021 roku jako „błąd”.

— Uważam, że zbanowanie Donalda Trumpa było niewłaściwe, myślę, że to błąd — powiedział Musk — Zdaniem moim i Jacka Dorseya (byłego właściciela Twittera), który podziela moją opinię, platforma nie powinna mieć permanentnych banów — dodał.

Dorsey, po wtorkowych uwagach Muska, napisał na Twitterze, że zgadza się w kwestii nierozdawania permanentnych banów dla użytkowników Twittera.

— Są wyjątki, ale permanentne bany są naszym niepowodzeniem i nie działają — przekazał Dorsey.

Twitter odmówił komentarza wobec uwag Elona Muska.

Donald Trump obrażony na Twittera?

Trump ze swojej strony oznajmił, że nie wróciłby do Twittera, nawet jeśli jego konto zostałoby przywrócone. Promuje jednocześnie jego własny portal – Truth Social, który póki co ma problemy z wystartowaniem.

— Zablokowanie Trumpa na Twitterze nie przerwało jego głosu. To go wzmocni, dlatego też jest to moralnie niewłaściwe i zupełnie głupie — powiedział Musk.

Właściciel Tesli i SpaceX oznajmił, że jego przejęcie Twittera i powrót Trumpa na platforma nie są jeszcze zakończone.

— Nie jestem jeszcze właścicielem Twittera, więc nie jest to rzecz, która definitywnie się wydarzy — zaznaczył Musk.

Twitter przejdzie na open source

We wtorek miliarder powtórzył, że chce on zająć się botami promującymi spam i oszustwa na Twitterze. Planuje on upublicznienie algorytmu platformy dla każdego oraz umożliwienie jego komentowania.

— Umieściłbym algorytm Twittera na GitHubie (serwis pozwalający na kontrolowanie zmian w kodzie – przyp. red.) i powiedział „Hej, ktoś chce zasugerować zmiany? Proszę bardzo” — powiedział Musk, dodając, że uważa taki ruch za drogę do „zbudowania zaufania”.

Miliarder skrytykował fakt, że Twitter posiada „polityczne nastawienie”.

— Myślę, że Twitter musi być dużo bardziej bezstronny. Obecnie ma silnie lewicowe tendencje, ponieważ ma siedzibę w San Francisco — zaznaczył.

Musk będzie walczył ze „złymi dla świata treściami”

Musk oznajmił, że Twitter powinien walczyć z „destrukcyjnymi dla świata” i „złymi” treściami. 

— Jeśli ktoś powie coś, co jest nielegalne lub destrukcyjne dla świata, powinien zostać czasowo zawieszony, lub konkretny wpis powinien stać się niewidoczny — powiedział — Myślę, że jeśli pojawia się jakiś niewłaściwy wpis, powinien on być usunięty lub schowany. Dodatkowo użytkownik powinien otrzymać czasowe zawieszenie na platformie, ale nie permanentną blokadę — dodał.

https://www.salon24.pl/newsroom/1226540,przelomowa-deklaracja-muska-dla-uzytkownikow-twittera-opcja-powrotu-dla-trumpa

RP.pl: Elon Musk chce, by Donald Trump wrócił na Twittera

Miliarder powiedział, że po sfinalizowaniu umowy przejęcia serwisu chce cofnąć blokadę konta byłego prezydenta Donalda Trumpa. Ten jednak i tak nie chce wrócić na platformę

Twitter wraz z Facebookiem i innymi platformami społecznościowymi zablokował konto Trumpowi po ataku demonstrantów na na Kapitol 6 stycznia 2021 r. Serwis uznał, że Trump naruszył jego zasady i ryzykował podżeganie do przemocy wśród swoich zwolenników.

Już wtedy Elon Musk nazwał decyzję o zablokowaniu konta Trumpa „moralnie złym i zdecydowanie głupim”. Uznał, że jedynie pojedyncze posty na Twitterze mogą być ukrywane, a konta nadal tymczasowo zawieszone tylko w sytuacji gdy treści zamieszczane na nich będą nielegalne lub szkodliwe. Zdaniem Muska stałe blokowanie konta podważa zaufanie do Twittera.

Obecnie finalizowana jest transakcja przejęcia Twittera przez Elona Muska za 44 mld dol, zbiera on kapitał – zarówno od inwestorów jak i pod zastaw swojego pakietu akcji w Tesli. Przejęcie ma zostać zamknięte w ciągu najbliższych trzech do sześciu miesięcy.

Najbogatszy człowiek na świecie zamierza zwiększyć roczne przychody serwisu ponad pięciokrotnie, do 26,4 miliarda dolarów w 2028 roku – poinformował „The New York Times”, powołując się na dane z prezentacji dla inwestorów.

Elon Musk powiedział, że jeśli umowa kupna Twittera zostanie zamknięta, cofnie blokadę pozwoli byłemu prezydentowi Donaldowi J. Trumpowi wrócić do serwisu. – Zakaz dla Trumpa nie było słuszny, myślę, że to był błąd, ponieważ zraziło to dużą część kraju i ostatecznie nie spowodowało, że Donald Trump nie miał głosu – powiedział Musk podczas Konferencji Financial Times we wtorek.

Już wielokrotnie wyrażał zamiary rozszerzenia wolności słowa na platformie i sugerował, że Twitter przylgnął zbytnio do demokratów i liberałów.

Trump powiedział w wywiadzie dla Fox News pod koniec kwietnia powiedział, że nie wróci na Twittera, nawet jeśli Musk zniesie zakaz. – Nie wchodzę na Twittera, zamierzam pozostać na Truth – uznał.

https://cyfrowa.rp.pl/globalne-interesy/art36266581-elon-musk-chce-by-donald-trump-wrocil-na-twittera

Podziel się!

    © Czesław Białczyński