1. wR24: Niemcy przerywają milczenie o NOPach! Spekulacja wokòł masakry w Buczy – A.Wolska; 2. Jerzy Zięba: Czy wracamy do normalności?; 3. Rosja szykuje sobie kolejną kompromitację na wschodzie Ukrainy?; 4. Konfederacja: By uniezależnić się od Rosji, trzeba zrobić 2 rzeczy…;

Niemcy przerywają milczenie o NOPach! Spekulacja wokòł masakry w Buczy

Przepraszamy tego uroczego pieska za porównanie do Kremlowskiej Bestii! Wiemy, że odwrotnie niż u Putlera z Moskwy, za tym groźnym psim obliczem kryje się zawsze przepoczciwa, kochana, bezgranicznie przyjacielska dusza.

1. wR24: Niemcy przerywają milczenie o NOPach! Spekulacja wokòł masakry w Buczy A.Wolska

https://www.youtube.com/watch?v=PZ4B6hbnHzI

2. Jerzy Zięba: Czy wracamy do normalności?

3. Rosja szykuje sobie kolejną kompromitację na wschodzie Ukrainy?

Marcin Strzyżewski: Wojna trwa 40 dzień – zbrodnie wojenne i ukryta mobilizacja

https://www.youtube.com/watch?v=QtFEz5oV79g

WNET: Gen. Skrzypczak: Rosjanie zbrodnie wojenne mają we krwi. To nie są żołnierze a zwykli bandyci

https://www.youtube.com/watch?v=IsrFuIFPe-Q

Rosjanie zbiorowo mordują Ukraińców! Odkryto masowy grób w Buczy! Antoniuk: Wyrzucić Rosję z ONZ!

https://www.youtube.com/watch?v=Ld0lKS3bng0

Dramatyczna sytuacja w Chersoniu. Brakuje jedzenia, leków i paliwa

Prezydent USA: „Potrzebny proces ws. rosyjskich zbrodni wojennych w Buczy”

Wstrząsające relacje świadków ludobójstwa w Buczy! „Zakopałam ciało męża, by nie zjadły go psy”; „Strzelali w tył głowy”

„Kobiety były gwałcone, a potem palone”. Ukraińska polityczka żąda „nowej Norymbergi” dla Putina i jego wojsk

4. Konfederacja: By uniezależnić się od Rosji, trzeba zrobić 2 rzeczy…

https://www.facebook.com/RuchNarodowy/videos/503392558088085/

Aby rozwiązać problem uniezależniania się od Rosji i jej dostaw surowców energetycznych, trzeba zrobić przede wszystkim 2 rzeczy, na które PiS najpewniej nie będzie miał odwagi, bo nie spodobają się Unii i Izraelowi.
Po pierwsze, trzeba wypowiedzieć pakiet klimatyczny UE i całą tą absurdalnie zideologizowaną grupę umów, układów, obietnic, która pogrąża nas od lat i która zniszczyła polskie górnictwo. Kopalń nie wolno nam zamykać, od węgla nie wolno nam odejść. Morawiecki deklaruje odcięcie się od węgla rosyjskiego, ale na tym ucierpią odbiorcy indywidualni! Na to pozwolić nie wolno.
Druga sprawa to ropa z Iranu. Musimy się znowu otworzyć na Iran. Tak, po pluciu na Irańczyków, po antyirańskich konferencjach organizowanych z jakiegoś powodu przez Izrael w Polsce i całej kampanii propagandowej robiącej z Iranu wroga nr 1 musimy odbudować stosunki i nawiązać współpracę w kwestii ropy. Czy PiS ma na to odwagę? A może znowu poświęci Polaków i Polskę, by nie urazić jednego, czy drugiego rabina?
Zbliżają się wybory. Pora wybrać taką władzę, która nie będzie się bała realizować interesów państwa, a już na pewno nie poświęci przyszłości milionów Polaków i nie wpędzi ich w biedę, żeby tylko nie zdenerwować jednych, czy drugich.
Podajcie dalej!

x

Podziel się!