1. Alter Shot / PPP: XIV posiedzenie Komisji śledczej – prof. dr. hab. n. med. Grzegorz Raczak; 2. Stop Medycznej Tyranii. Skuteczne Metody Obrony; 3. Wolne Media: Państwem polskim rządzą bandyci; 4. Ukraina w Ogniu – Słowianie mordują Słowian!

XIV posiedzenie Komisji śledczej

Jeżdżąc z moim pieskiem na spacery pod Kraków, to tu to tam, do różnych lasów i lasków – a to na Skołczankę, a to do Miedźwieckiego Lasu, do Puszczy Niepołomickiej, do Lasu Sarniego i na Sarnie Wzgórze, do Ciężkowic na Skałę Czarownic i do Kamiennego Miasta, na Bukowiec i Kamień pod Lipnicą, do Piekar i Żmijowej Jamy – wszędzie tam spotykam groby ofiar II wojny Światowej opisane następująco: „Tutaj Niemcy zamordowali Polaków…”, „Tutaj leżą Żołnierze polscy…”, „Tutaj odbyła się masowa egzekucja 300 Żydów z okolicy Krakowa…”, „Tutaj Niemcy zamordowali  Polaków z łapanki w ramach odwetu za …..”

… A teraz wracając do rzeczy, do rzeczywistości którą widać na zdjęciu. W tym teatrze w Mariupolu rosyjskie rakiety pogrzebały pod gruzami i zabiły 300 Obywateli Ukrainy. Wyobrażacie sobie jaki pomnik tam stanie, jaka tablica po wieki wieków (tak jak w Polsce) będzie tam wmontowana w nowy albo w odbudowany teatr w Mariupolu?! A  teraz wyobraźcie sobie te setki podobnych tablic we wszystkich miejscach gdzie zginęli Ukraińcy, gdzie „Polegli w boju z Rosyjskim Najeźdźcą Obrońcy Ukrainy w roku 2022”, albo „Zostali zabici przez Rosyjskich Siepaczy niewinni obywatele Ukrainy”. Wyobrażacie sobie co się wydarzyło? Czy wiecie co będą myśleć o Rosji i Rosjanach te tysiące dzieci, które zostały teraz wywiezione z domów uciekając przed bombami. To zostanie w ich pamięci na całe życie, a potem przejdzie na kolejne pokolenia jako ostrzeżenie po wsze czasy! Oto co się stało na Ukrainie w roku 2022.

 

1. StopNOP/Alter Shot/PPP: XIV posiedzenie Komisji śledczej – prof. dr. hab. n. med. Grzegorz Raczak

https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/videos/318143280324819

 

XIV posiedzenie Komisji śledczej – prof. dr. hab. n. med. Grzegorz Raczak
Prof. dr. hab. n. med. Grzegorz Raczak – lekarz kardiolog, Kierownik Kliniki Kardiologii i Elektroterapii Serca w Gdańsku, Kierownik Drugiej Katedry Kardiologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku, członek wielu polskich i zagranicznych towarzystw naukowych. Posiada liczne wyróżnienia i odznaczenia, jak na przykład:
– wyróżnienie Gdańskiego Towarzystwa Naukowego za najlepszy doktorat w dziedzinie nauk biologiczno-medycznych – srebrny Krzyż Zasługi przyznany przez prezydenta RP – odznaka ‚Zasłużony’ dla Polskiego Towarzystwa Lekarskiego – złoty krzyż zasługi – Medal ‚Zwycięska Nike’ Związku Inwalidów Wojennych za bezinteresowną pomoc i szacunek okazywany dla etosu żołnierza weterana i zasług w obronie Ojczyzny. – medal pamiątkowy Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej za szczególną opiekę okazywaną żołnierzom Armii Krajowej – Odznaczenie Polskiej Federacji Nordic–Walking – Człowiek roku 2018.
Prof. Grzegorz Raczak jest recenzentem polskich i zagranicznych czasopism naukowych, jak: Folia Cardiologica, Clinical Autonomic Research i Kardiologia Polska oraz autorem lub współautorem ponad 200 artykułów w czasopismach medycznych, które były cytowane ponad 9000 razy, ponadto 16 rozdziałów w monografiach na tematy kardiologiczne i w podręcznikach dla studentów. Jego indeks Hirscha to 27.
Prof. Raczak był też posłem na Sejm RP 8 kadencji oraz wieloletnim konsultantem Województwa Pomorskiego ds. Kardiologii. Jego podstawowe zadanie życiowe to pomaganie chorym ludziom.
Komisja śledcza ds. pandemii jest oddolną, niezależną i nie powiązaną z żadną partią czy ugrupowaniem politycznym inicjatywą Instytutu Ordo Medicus i jej działanie jest finansowane przez dobrowolne darowizny. Finansowania wymaga zarówno działalność merytoryczna, organizacyjna, jak i techniczna obsługa posiedzeń i strony internetowej. Dlatego prosimy o wsparcie na miarę swoich możliwości. Z góry dziękujemy.
Komisja śledcza ds. pandemii została powołana przez Instytut Ordo Medicus celem wyjaśnienia wszystkich okoliczności obecnej sytuacji i zebrania materiału dowodowego. Komisja będzie przesłuchiwać lekarzy, naukowców i wszystkich, którzy mogą się przyczynić do wyjaśnienia obecnego kryzysu. Jeśli zebrany materiał dowodowy na to pozwoli, to zostaną postawione zarzuty osobom podejrzanym. Komisja jest niezależna, społeczna i nie powiązana z żadną partią czy ugrupowaniem politycznym.
Informacje dotyczące Komisji śledczej i jej posiedzeń znajdują się na dedykowanej podstronie:
Zachęcamy do szerokiego rozpowszechniania posiedzeń Komisji na swoich kanałach. Posiedzenia można w prosty sposób ściągnąć klikając na poniższy link: bit.ly/komisjadspandemii
Zachęcamy też do cięcia nagrania na krótsze fragmenty pod warunkiem nie wyjmowania wypowiedzi z kontekstu czy manipulacji.
W naszym sklepie polecamy szereg ciekawych książek i zachęcamy do zakupów w nim, ponieważ to wspiera Fundację Ordo Medicus.
Patroni medialni (kolejność alfabetyczna): AlterShot, Centrum Edukacyjne Polska, DoZdrowia.com.pl, Góralskie Veto, Janek Pospieszalski Warto, Najwyższy Czas, PL1TV, PSNLiN.pl, Rzeszów24.pl, STOPNOP, Stowarzyszenie Prawników Głos Wolnośći, Suwerenni, tvPodkarpacie.pl, TvPolska.pl,Warszawska Grupa Luka&Maro, WOLNOŚĆTV.

 

2. Stop Medycznej Tyranii. Skuteczne Metody Obrony – Justyna Socha, mecenas Arkadiusz Tetela, Dr Katarzyna Bross Walderdorff.

 

https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/videos/380505540344307

 

3. Wolne Media: Państwem polskim rządzą bandyci

Polska to bandyta, nie obywatele, oni nie mają z tym nic wspólnego, poza tym, że swoją ignorancją dopuszczają zdrajców do władzy. Łamane są po kolei wszystkie standardy demokracji – nasz Sejm uchwala ustawę o tym, że tenże Sejm większością głosów może unieważnić wyniki referendum, Senat to zatwierdza, prezydent podpisuje. Sejm uchwala ustawę o zamykaniu biznesów, noszeniu masek, przymusowym szczepieniu, senat zatwierdza, prezydent podpisuje.

Nikt nie pyta społeczeństwa o zdanie, o żadną zgodę, chociaż w najwyższym akcie prawnym zapisane jest jasno i wyraźnie, iż Naród, społeczeństwo jest nadrzędną władzą państwową. Pod nas podlega wojsko, policja… Bandyci, zwani politykami, chcą nas tej władzy pozbawić. Postanowili aktualnie, na naszych oczach zmienić zapisy „Konstytucji”, a my jak stado baranów nic z tym nie robimy.

Jeżeli bandyci z Unii Europejskiej tak przejęci są losem planety i wprowadzają limity emisji CO2, to dlaczego przepisy nie uwalniają produkcji energii choćby na własne potrzeby? Kiedyś w Stanach jak powstawały farmy przy każdej stał wiatrak, który zasilał ją w prąd elektryczny. Dlaczego, przepisy zabraniają mi postawienia prostego wiatraka, działającego na zasadzie dynama w rowerze i produkowania prądu sam dla siebie?

Zobaczmy na kolejne sprawiedliwe prawo – prawo własności hipotecznej. Kupując ziemię, mogło by się wydawać, że stajemy się jej właścicielem, lecz tak nie jest. Jesteśmy właścicielem 30 centymetrów, powyżej tej głębokości ziemia i wszystko co jest w niej nie należy do nas. Co to za własność? Przecież to śmiech, to złodziejstwo i zwyczajny gwałt nad inteligencją! Nawet jak coś znajdziesz, odkryjesz to i tak nie jest to twoje, ba w Polsce nie ma nawet, jak np. w Niemczech, tzw. znaleźnego. Nasz rodzimy bandyta jest tak chciwy, że nie da nam nawet marnych 10%! Ale co tam, nikogo to nie interesuje.

Na naszych oczach, w naszym imieniu, nasz rodzimy bandyta popychany przez bandytę zza wielkiej wody, dąży do zniszczenia gospodarczego, gorzej, dąży do wojny z braćmi popychanymi przez jeszcze innych bandytów. Jak długo będziemy dawali się okradać? Jak długo będziemy dawali się sterować? Jak długo będziemy za tych debili umierać? Kiedyś nadejdzie kres tego szamba? Jak długo będziemy brać udział w tym wszystkim?

Dlaczego w końcu nie powiemy, dość?

Wg mnie dlatego, że tak nas wychowano, tak nam wmówiono… Wmówiono nam, że żyjemy dla społeczeństwa, nie dla siebie samych. To takie odwrócenie biegunów, jesteśmy jednym organizmem, każdy z nas jest połączony z innymi przepiękną nicią współodczuwania, lecz zamiast z niej korzystać stworzyliśmy sieci innego rodzaju, sieci które nie są dla nas zdrowe, nie są naturalne i zamiast współodczuwać powodują współgłupienie. To co jest niewymuszoną wspólnotą serc zamieniono w bezduszny system niewolnictwa. System przekazywania swojego „ja” na rzecz nadrzędnych niby to wartości. Szanując swoją wolność szanujemy wolność innych istot. Co w tym skomplikowanego?

Jak może być większa wartość niż ty? Co może być ważniejsze od twojego życia, rozwoju, odczuwania?

Nie sposób nie zgodzić się z opinią Pana Jacka Bartosiaka (patrz wideo niżej).

https://streamable.com/fxtiy2

Stoimy w obliczu wojny, ale jak każdy z nas podejmie decyzję, że to nie nasza wojna, podejmie kroki w kierunku pokoju, będzie to tylko pewna opcja, która była realna, ale się nie wydarzyła. Trzymajmy się w tym przypadku jednego z przykazań – „nie zabijaj”. Pamiętając, że nie ma tam żadnego „ale”, żadnego, „no chyba, że”. Nie zabijaj, tak po prostu, za żadną domniemaną wartość, bo to życie jest jedyną wartością! Nasza świadomość jest jedyną świętością!

Świadomie wybierzmy więc inny świat, z dala od bandytów, którym wydaje się, że mają prawo wmawiać nam, co jest dla nas dobre a co złe. Dość tego! To jest prawdziwa wojna, wojna o naszą wolność. Wojna bez żadnego strzału, bez żadnej kropli krwi. Zwykłe – „dość”, które promieniuje na cały świat niczym skażenie radioaktywne.

Autorstwo: Punkt Zero
Źródło: WolneMedia.net

https://wolnemedia.net/panstwem-polskim-rzadza-bandyci/

4. Ukraina w Ogniu – Słowianie mordują Słowian!

Media: Rosja chce przerwać ofensywę na Ukrainie i wysyła sygnały. Cytują słowa czołowego rosyjskiego generała

Kolejni nielegalni migranci próbowali przekroczyć polsko-białoruską granicę

Obrona trwa! Kolejne rosyjskie samoloty i pociski manewrujące zestrzelone przez Ukrainę

„Nie ofiara ale agresor musi zapłacić za pokój”. Jermak: Ukraina nie zadowoli się kompromisem na rosyjskich warunkach

„New York Times”: Polska nagle stała się ostoją bezpieczeństwa i solidarności Zachodu

Kto nie jest gotowy zrezygnować z rosyjskiego gazu? Premier wskazał: Niemcy, Austria i Węgry

Kukiz: To dzisiejsza opozycja wspólnie z Obamą, Schröderem i Merkel wyhodowali Putina. „Kacapa można tylko za pysk”
WNET: Dr Brzeski: Niemcy wpędziły Europę w wojnę. Należy nałożyć na nie sankcje. Format NATO się wypalił

https://www.youtube.com/watch?v=jLQ7yF0R7YU

„Nie cofniemy się nawet o metr!”. Siły ukraińskie w obwodzie charkowskim przechodzą do kontrofensywy

Białoruski batalion ochotniczy oficjalnie dołączył do ukraińskiej armii

WNET: Gen. Skrzypczak: Wojska rosyjskie w zachodniej części Ukrainy zostały rozbite. Organizują obronę

https://www.youtube.com/watch?v=PgAI6KZTOUA

Podziel się!