1. Chazarzy z Moskwy i Wall Street mordują Słowian na Ukrainie? Tak!; 2. WM: Polityczny atak na Team Bustowski; 3. Bibuła: Sąd uznał zgon poszczepienny za samobójstwo; 4. Czuję, jakbym miał igłę w środku! – mówi Rafa Nadal.

Chazarzy z Moskwy i Wall Street mordują Słowian na Ukrainie?

Chazaro-Banksterzy z Moskwy razem z Pekińskimi Banksterami oraz Chazaro-Banksterzy z Wall Street, City of London i Brukselki mordują nasze Siostry i Braci Słowian na Ukrainie!!! (nie widzę tutaj chazarsko-banksterskiej biało-czerwonej ryby, za to jest szwedzka, niemiecka, francuska i czeska – Dziwny rysunek i wcale nie śmieszna satyra.)

 

1. Chazarzy z Moskwy i Wall Street mordują Słowian na Ukrainie? Tak!

WNET 22/23 03 2022

Zawadzki-Liang: Chiny nie wesprą Rosji militarnie. Mają za dużo do stracenia

https://www.youtube.com/watch?v=_jY8FwO6lYI

Kukiz: Obecnie Ukraina odgrywa rolę podobną do Polski sprzed 100 lat w wojnie z bolszewikami

https://www.youtube.com/watch?v=fR9RZfYy6N0

 

Potocki: Rosyjscy generałowie padają jak muchy. Możliwe, że zginęło już 15000 rosyjskich żołnierzy

https://www.youtube.com/watch?v=dyOFV5Iu6O0

Gen. Skrzypczak: Rosjanie na wszystkich frontach prowadzą obronę. Odstąpili od ataku na Kijów

https://www.youtube.com/watch?v=JyBzPlTbzjQ

W rosyjskich elitach rośnie bunt wobec Władimira Putina. Świat biznesu jest gotowy na „drastyczne kroki”

Kijów nie pozostawi bez odpowiedzi decyzji Mińska

NATO zaniepokojone ostatnimi sygnałami. Rosja otrzyma wsparcie od potężnego państwa?

„Rosyjska inwazja załamie się do końca kwietnia”. Doradca Zełenskiego nie ma złudzeń

2. WM: Polityczny atak na Team Bustowski

https://youtu.be/KSrtfcbYqSk

Przeszukania od 6.00 rano. Zabezpieczono komputery, telefony i wszystkie karty pamięci. Dlaczego? Bo protestując przed biurem polityków rzekomo stworzył zagrożenie życia niebezpieczną substancją z pustej butelki po pestycydzie RoundUp. Tak działa prokuratura na usługach polityków PiS-u. Celem protestu było zwrócenie uwagi politykom PiS-u na masowe skażenie żywności RoundUpem. Dzisiaj (dzień po nagraniu filmu) Bustowski dostał wezwanie na policję w charakterze podejrzanego, co oznacza, że może zostać aresztowany.

źródło: https://wolnemedia.net/polityczny-atak-na-team-bustowski/

3. Bibuła: Sąd uznał zgon poszczepienny za samobójstwo

Francuski sąd rozpatrujący sprawę o odmowę wypłaty odszkodowania z polisy na życie, stwierdził, że [tzw.] szczepionki przeciwko COVID-19 są preparatami eksperymentalnymi i osoby je przyjmujące nie mogą zasłaniać się niewiedzą o ich skutkach ubocznych, które według sądu były publikowane, w związku z czym zgon w wyniku poszczepiennych skutków został zakwalifikowany jako samobójstwo.

 

Według prawnika Carlo Alberto Brusy z paryskiej kancelarii CAB Associés, reprezentującego rodzinę zmarłego w wyniku skutków poszczepiennych, firma ubezpieczeniowa odmówiła wypłaty polisy na życie (Life Insurance / L’assurance-vie) zawartej z osobą, która dobrowolnie zaszczepiła się. Firma ubezpieczeniowa uzasadniła odmowę wypłaty, ponieważ szczepionki przeciw COVID-19 są uważane jako preparaty eksperymentalne. Firma ubezpieczeniowa wyjaśniła, że w czasie gdy jej klient przyjął [tzw.] szczepionkę, znane były i publikowane jej skutki uboczne oraz ubezpieczony powinien wiedzieć, że uczestniczy w niebezpiecznym eksperymencie medycznym, który mógłby spowodować jego śmierć. W związku z tym firma ubezpieczeniowa uznała jego śmierć jako samobójstwo, a na podstawie klauzuli wykluczającej wypłatę w wyniku śmierci samobójczej, odmówiła wypłaty pieniędzy z polisy na życie.

Rodzina zmarłego pozwała firmę ubezpieczeniową, lecz sąd orzekł, iż „Skutki uboczne eksperymentalnej szczepionki są publicznie znane, a zmarły nie mógł twierdzić, że o nich nie wiedział w czasie gdy dobrowolnie przyjął szczepionkę. We Francji nie ma prawa ani obowiązku zmuszającego do zaszczepienia się, dlatego jego śmierć jest zasadniczo samobójstwem”.

Sąd uznaje kwalifikację ubezpieczyciela, która prawnie uznaje udział w eksperymencie III fazy za dobrowolne przyjęcie ryzyka śmiertelnego nieobjętego umową, biorąc pod uwagę zapowiedziane skutki uboczne, w tym śmierć, co jest prawnie uznane za samobójstwo.

 

Podobne sytuacje miały miejsce również w Niemczech, gdzie np. prywatna firma ubezpieczeniowa Die Haftpflichtkasse ostrzegła w liście do swoich klientów, że jakkolwiek skutki poszczepienne tzw. tradycyjnych szczepionek są pokrywane, to wyraźnie zaznaczono, iż skutki po przyjęciu „szczepionki przeciwko COVID-19” są wykluczone z polisy.

W Stanach Zjednoczonych producenci wszystkich szczepionek uzyskali bezwarunkowe zwolnienie od wszelkiej odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki swoich produktów, a obowiązujące prawo nie dopuszcza możliwości sądowych pozwów za poszczepienne skutki spowodowane „szczepionkami przeciwko Covid-19”.

Adwokat Carlo Alberto Brusa zamieszcza więcej informacji na swoim „Facebooku”.

Na podstawie: Unser-Mitteleuropa.com
Źródło: Bibula.com

4. Bibuła: Czuję, jakbym miał igłę w środku! – mówi Rafa Nadal

Hiszpański tenisista Rafael Nadal na konferencji prasowej po przegranej w finale turnieju Indian Wells, powiedział, że przed finałowym meczem i po serii zwycięstw w sezonie był zaniepokojony problemami z oddychaniem.

https://youtu.be/GrmzVxcJS-M

https://youtu.be/GrmzVxcJS-M

Już podczas turnieju widać było gorszą kondycję Nadala, który co prawda wygrał wszystkie mecze, lecz były one wyrównane, a podczas finałowego meczu musiał dwukrotnie prosić o przerwę celem konsultacji medycznej, tak jak wcześniej kilkakrotnie podczas turnieju.

Nadal przyznał, że już podczas trzech ostatnich przedfinałowych meczów turnieju miał problemy z oddychaniem. „Ciężo mi oddychać. To wszystko co mogę powiedzieć. Czuję jakbym miał igłę w środku. Trochę kręci mi się w głowie, bo to jest bolesne. Ten ból bardzo mnie ogranicza” – powiedział Nadal. „To, czym się teraz martwię dotyczy tego, co się tam dzieje, co muszę teraz zrobić, aby wyzdrowieć i jak długo to potrwa” – dodał.

Jak było widać podczas meczów, Nadal prosząc o przerwę oraz rozmawiając z lekarzem, odruchowo ręką dotykał lewej strony klatki piersiowej, co mogłoby sugerować jego problemy z sercem.

Nadal, pomimo tego że zaszczepił się co najmniej dwa razy (nie wiemy czy wziął kolejne dawki) przyjmując preparat reklamowany jako „szczepionka przeciwko Covid-19”, w grudniu 2021 roku „zachorował na Covid-19”.

Wstrzykiwane preparaty „antykowidowe” nie mają żadnego znaczenia ochronnego, a podczas tzw. badań klinicznych kiedy propagandowo wykazywano „skuteczność 95%” posługiwano się nic nieznaczącą formułą RRR, podczas gdy w tamtym czasie prawdziwie naukowa formuła ARR wykazywała „skuteczość” w granicach jednego procenta. Miała to być skuteczność przeciwko „wirusowi”, który miał powodować chorobę, od której i tak niemal nikt nie umierał, a szczególnie młodzi, zdrowi ludzie.

Natomiast zaaplikowane preparaty szczepionkowe – których szczegółowego składu producent i agencje rządowe po dziś dzień nie ujawniły – powodują liczne tzw. skutki uboczne. Tylko w ciągu dwóch pierwszych miesięcy stosowania „szczepionek” i tylko jeden z producentów (firma Pfizer) zanotował niemal 1300 rodzajów chorób, które te preparaty wywołały. Dane te trzymane były w tajemnicy i dopiero sądowy nakaz wymusił opublikowanie w marcu br. tej listy, liczącej niemal 9 stron. Można sądzić, że liczba rodzajów chorób jest znacznie dłuższa, gdyż te preparaty powodują niszczenie całego organizmu i z ogromnym niepokojem dowiadujemy się poprzez naukowe potwierdzenia, że preparty mRNA również powodują odwrotną transkryptazę DNA, czyli trwałą modyfikację DNA. Innymi słowy: wszystkie zaszczepione organizmy są/mogą być nieodwracalnie zmodyfikowane genetycznie, co przynosi/przyniesie nieznane i nieobliczalne skutki zdrowotne i środowiskowe, krótkofalowo np. z chorobami serca, zaś w dłuższej perspektywie szczególnie z zaistnieniem chorób autoimmunologicznych i nowotworowych.

Jeden z najczęściej spotykanych objawów poszczepiennych to uszkodzenie serca.

Pamiętajmy, że powikłania po przyjęciu genetycznego preparatu reklamowego jako „szczepionka przeciwko Covid-19” bardzo często skupiają się na trzech głównych narządach: sercu i układu krążenia, układu rozrodczego oraz mózgu, nie omijając oczywiście innych narządów i organów, np. oczu, uszu (utrata słuchu), rąk czy nóg (które trzeba obcinać) oraz przyczyniają się do licznych chorób autoimmunologicznych. Problem z mięśniem sercowym, bardzo często obserwowany właśnie u młodych mężczyzn, w tym tych aktywnych fizycznie, jest o tyle groźny, że jakiekolwiek uszkodzenie serca NIGDY nie goi się całkowicie i ZAWSZE pozostaje blizna, która będzie utrudniała normalne funkcjonowanie serca DO KOŃCA ŻYCIA. Warto po raz kolejny to zaznaczyć i uświadomić, szczególnie lekarzom (którzy zaspali na pierwszych lekcjach studiów) i tzw. ekspertom telewizyjnym, którzy za pieniądze bądź chwilę sławy wyrecytują każdą zwrotkę z wiersza o „bezpieczeństwie i skuteczności”.

Natomiast znawcy tematu wiedzą co mówią, zresztą nie jest nauka tajemna lecz to co medycyna akademicka i kliniczna uczyła od lat, do czasu tzw. pandemii i tzw. szczepionek, które wywróciły pojęcia i definicje do góry nogami. Zacytujmy dr. Rogera Hodkinson, patologa: „Zapalenie mięśnia sercowego nigdy nie jest łagodne, szczególnie u młodych zdrowych mężczyzn. Jest to stan zapalny mięśnia sercowego (…). I nie wiemy jaki procent z komórek mięśnia sercowego obumiera w wyniku każdego z ataków myocarditis. Największym problemem w przypadku mięśnia sercowego i włókien mięśnia sercowego, jest to że one się nigdy nie regenerują (…) zatem zostajesz z tym niewiadomym procentem obumarłych mięśni (…). Jako że nie potrafimy ocenić stopnia uszkodzenia, to długoterminowe skutki są nieprzewidywalne. (…) Nie wiemy czy odezwie się to dziesięć lat później przedwczesnym zawałem serca, które w innym przypadku nie powinno mieć miejsca. Zatem jest to strasznie niepokojące, ta wiedza, że to może się wydarzyć w przyszłości. (…) Nie jest to sprawa błaha”.

Zapalenie mięśnia sercowego nie musi od razu oznaczać śmiertelne zejście, chociaż jesteśmy świadkami takich przypadków – ostrzegają lekarze przerażeni niespotykaną dotychczas częstością występowania myocarditis u młodych, zdrowych osób, szczególnie chłopców. Dużo częściej oznacza, że następuje powolny proces tworzenia się mikrozatorów, co powoduje niedotlenienie organizmu poprzez mniej wydolny układ krwionośny. Zaszczepiony młody osobnik nie wie dlaczego czuje się osłabiony, apatyczny, dlaczego szybko się męczy, dlaczego częściej choruje, pokasłuje miesiącami, ma jakiś płytki oddech, dlaczego częściej podłapuje jakieś przeziębienia, dlaczego puls jest zwiększony (serce zmuszone jest pompować szybciej poprzez zwężone naczynia), dlaczego zaczyna mieć problemy neurologiczne, itd. Sportowcy przerywają karierę, zmęczona młodzież aby zrekompensować niedostatki, sięga po różne używki, dopalacze. Niektórzy z takimi stanami serca trafiają na pogotowie, inni do przychodni, część cierpi, nawet nie zastanawiając się nad powiązaniem przyczyny ze skutkiem, tym bardziej, że media nie informują o niebezpieczeństwie, lekarze dalej recytują mantrę o „skuteczności i bezpieczeństwie”, a władze brną w zaprzeczanie posiłkując się „badaniami naukowymi” wyprodukowanymi przez posłusznych pseudo-naukowców. Większość jednak cały czas prowadzi dotychczasowe życie w przeświadczeniu spełnienia „obowiązku społecznego” poprzez przyjęcie nieprzebadanego preparatu, który w podstępnym tempie czyni spustoszenie.

Za te wszystkie poszczepienne „pamiątki” podziękujmy przede wszystkim swojej łatwowierności i uleganiu propagandzie. Gdy już się otrząśniemy, podziękujmy tym, którzy stręczyli niszczycielskie preparaty. Zadbajmy o to, aby dokonało się sprawiedliwe rozliczenie ich działalności.

Rafael Nadal (lat 35) uważany jest za jednego z najwybitniejszych zawodników w historii tego sportu. W finale turnieju Indian Wells (Kalifornia) został pokonany przez Amerykanina Taylora Fritza (lat 24). Czy „w pełni zaszczepiony” zawodnik doświadcza właśnie skutków tzw. szczepionki? Z mediów nie dowiemy się tego. Również dlatego, że moda na „pandemię” minęła (wyparta przez wojnę na Ukrainie) i już niewiele osób interesuje się „szczepionkami”.

Źródło: Bibula.com

Podziel się!