1. Pubmedinfo: USA: Dane z wojskowej bazy DMED są wybuchowe; 2. NTV: Jerzy Zięba – Gdzie się podziała pandemia – Ofensywa globalistów trwa; 3. Piotr Wielgucki – Niestety Kaczyński i Morawiecki mają własne pomysły na wojnę + Relacje z Wojny; 4. Goniec: Śledztwo ws. działań Trudeau przeciw Konwojowi Wolności

Dane z wojskowej bazy DMED są wybuchowe

Się Dzieje! – mówi Jerzy Zięba i Janusz Zagórski na pożegnanie w świetnej rozmowie o demokracji bezpośredniej i o obecnej sytuacji w Polsce i na świecie! I ja mówię SIĘDZIEJE!

Dane z bazy DMED ujawnione przez adwokata Toma Renza i senatora Johnsona to “dymiący pistolet”. Generał Austin powinien nakazać wszystkim wojskowym lekarzom, aby mówili prawdę. Ale tego nie robi. Dlaczego tego nie robi?

Dane z bazy DMED są wybuchowe. Media głównego nurtu otrzymały polecenie ich ignorowania.

Streszczenie

1. Baza danych medycznych wykorzystywana przez wojsko amerykańskie wykazuje ogromny wzrost liczby poważnych zdarzeń w 2021 roku. Zwiększeniu uległy tylko zdarzenia spowodowane przez szczepionkę (na co wskazuje wzrost liczby zgłoszeń VAERS dotyczących tych objawów).
2. Departament Obrony [DoD] twierdzi, że wzrost ten wynikał z tego, że liczba zdarzeń we wcześniejszych latach była zaniżona i że poprawiono ten błąd.
3. Media głównego nurtu otrzymały polecenie, aby nie poruszać tego tematu. Z tego powodu nie ma żadnych informacji na temat, który ma potencjał na historię tego roku.
4. Ich wyjaśnienie nie trzyma się kupy z kilku powodów:
a) nie ma uzasadnienia, dlaczego wcześniejsze lata były dotknięte tym problemem, a rok 2021 nie.
b) dotyczyło to tylko objawów, których ilość była podwyższona po podaniu szczepionki; to niemożliwe, aby spowodowała to jakaś usterka komputera.
c) w poprawionych danych występują oczywiste błędy, które nie mogły powstać z jakiegokolwiek powodu (ujawnimy to później, że tego nie wychwycili).
d) niepoprawione dane były na widoku CDC przez rok, a CDC nie zauważyło ani jednego sygnału bezpieczeństwa, co pokazuje, że są albo całkowicie niekompetentni, albo skorumpowani, albo jedno i drugie. Nie ma innego wytłumaczenia.

5)   Zatajenie danych jest jeszcze większym problemem niż same dane. Patrz Horowitz: Reakcja Pentagonu na wybuchowe dane medyczne Departamentu Obrony to jeszcze większa historia niż same dane.

Białko kolcowe SARS-Cov-2 jest bardzo niebezpieczne, jest cytotoksyczne.
Dziesięć sygnałów ostrzegawczych w przeprowadzonej przez FDA analizie ryzyka i korzyści w ramach wniosku EUA (zezwolenie na zastosowanie w sytuacjach nadzwyczajnych) firmy Pfizer o zezwolenie na szczepienie amerykańskich dzieci w wieku od 5 do 11 lat szczepionką mRNA – Toby Rogers

Pismo do sekretarza obrony USA

1 lutego 2022 r. amerykański senator Ron Johnson wysłał list do sekretarza obrony Lloyda Austina, w którym zwrócił uwagę na dramatyczny wzrost liczby zdarzeń niepożądanych odnotowanych w bazie danych epidemiologii medycznej (Defense Medical Epidemiology Database – DMED) po wprowadzeniu szczepionek na C-19 do użytku w wojsku. Jeśli szczepionki są rzeczywiście “bezpieczne i skuteczne”, trudno wytłumaczyć ten wzrost.

Kliknij obrazek, aby przeczytać cały 3-stronicowy list [po ang], w którym opisano niektóre z tych poszczepiennych zdarzeń występujących w zwiększonych ilościach:

Pismo do sekretarza obrony

Dane oryginalne

Oto źródła zawierające oryginalne dane:

1.3-stronicowy list senatora Johnsona do sekretarza Departamentu Obrony Lloyda Austina III
2. Strona internetowa Renz Law (zawiera wywiady wideo)
3. Strona Renz Law na temat danych z bazy DMED z wykresami (podsumowanie danych)

Pobierz arkusz kalkulacyjny zawierający wszystkie liczby (arkusz kalkulacyjny Excel). Należy zauważyć, że liczby w wierszach oznaczonych kolorem fioletowym to “poprawione” dane, które zostały opublikowane po zauważeniu “usterki”. Hospitalizacja oznacza, że pacjent przebywał w szpitalu. Ambulatoryjne to statystyki dotyczące pacjentów ambulatoryjnych. Należy również zauważyć, że obliczenia procentowe są błędne: należało odjąć 1, ponieważ “2-krotny wzrost” to to samo, co “100% wzrost”.

O bazie DMED

Informacje na temat bazy DMED można znaleźć tutaj. Zasadniczo jest to oficjalna baza danych 1,4 miliona żołnierzy Departamentu Obrony w służbie czynnej.

Aby szybko zapoznać się z bazą danych, gorąco polecam obejrzenie dwuminutowego filmu, w którym dr Robert Malone opowiada o bazie danych DMED:

MALONE TWIERDZI, ŻE DEPARTAMENT OBRONY USUWA DANE ZE SWOJEJ BAZY DANYCH, ABY ZATUSZOWAĆ SZKODY WYRZĄDZONE PRZEZ “SZCZEPIONKI”.

Dlaczego dane z bazy DMED są tak ważne

Istnieje 14 powodów, dla których dane DMED są bardzo ważne.

1. Sami lekarze zdają sobie sprawę, że szczepionki powodują szkody udokumentowane w bazie danych DMED. Według osoby wtajemniczonej, z którą rozmawiałem, około 40% lekarzy wojskowych zdaje sobie sprawę z tego, co się dzieje, ale lekarze wojskowi nie mogą wypowiadać się przeciwko szczepionkom, ponieważ otrzymali rozkaz, by nic nie mówić. Wszyscy ci lekarze muszą więc milczeć. Dane w DMED są w zasadzie ich jedynym głosem.

2. Oryginalne dane w bazie DMED wydają się być bardzo wiarygodne. Trudno jest komukolwiek usprawiedliwić wzrost liczby przypadków w bazie danych DMED cytowanej w tym liście, ponieważ wszystkie typy zdarzeń, w których nastąpił wzrost liczby przypadków, są potwierdzone w bazie danych VAERS. W przeciwieństwie do VAERS, tej bazy danych nie można odrzucić, używając argumentów typu “machnięcie ręką”. DMED nie jest bazą danych, w której nieznane są wskaźniki zgłaszalności. Jest to w pełni raportowana baza danych, w której wszystkie zgłoszenia pochodzą od świadczeniodawców. Krótko mówiąc, jeśli szczepionki są bezpieczne, dane DMED są trudne do wyjaśnienia. Na przykład nie można przypisać wzrostu liczby zdarzeń w 2021 r. do COVID, ponieważ całkowity wskaźnik zdarzeń szpitalnych spadł w 2020 r. (w porównaniu z 2019 r.) zarówno w pierwotnych, jak i poprawionych wynikach. Uwaga: Departament Obrony twierdzi obecnie, że dane z lat 2016-2020 były błędne i opublikowało poprawione wartości (wykres po prawej):

Całkowita liczba zachorowań i urazów zgłoszonych w poszczególnych latach (hospitalizacja)

3. Są to bezwzględne wzrosty liczby zachorowań. W VAERS często porównujemy wskaźnik bazowy zdarzenia z poprzednich lat z rokiem bieżącym w poszukiwaniu sygnału. Jest to “sygnał różnicowy”, więc możliwe są wysokie wartości. Na przykład zgłoszona w VAERS częstość występowania zatorowości płucnej wynosi 3 rocznie. Powiedzmy, że liczba ta wzrośnie do 300 rocznie, co oznacza 100-krotny skok. Jeśli jednak podstawowa częstość występowania zatorowości płucnej wynosi 1000, to w wartościach bezwzględnych jest to zaledwie 0,3-krotny wzrost. Tak więc duże skoki w liczbach bezwzględnych są bardzo znaczące. Dokładnie to samo mamy w bazie danych DMED: bardzo duże skoki bezwzględne.

4. Rozmiary efektów są ogromne. Na przykład częstość występowania nadciśnienia tętniczego wzrosła w 2021 r. 21-krotnie w stosunku do średniej. Ilość chorób układu nerwowego wzrosła dziesięciokrotnie.

5. Nikt nie potrafi tego wyjaśnić. Jeśli to nie szczepionka spowodowała tak ogromny wzrost liczby zdarzeń niepożądanych, to co było przyczyną?

6. Wojsko usuwa przypadki, aby zmniejszyć wielkość efektu. Obejrzyj to wideo w którym Dr. Malone twierdzi, że wojsko usuwa dane ze swojej bazy danych, aby zatuszować szkody wyrządzone przez “szczepionki”.

7. Jest to świetny początek do rozmowy z Twoimi przyjaciółmi zwolennikami szczepień, lokalnymi ustawodawcami, lokalnymi władzami sanitarnymi i przyjemniaczkami od sprawdzania faktów. Wystarczy zadać proste pytanie: “Jak wyjaśnisz te drastyczne wzrosty wskaźników w 2021 roku w porównaniu ze średnią z 5 lat?”. Sprawdza się to szczególnie dobrze na posiedzeniach rady miasta, rady szkoły i u ustawodawców.

8. Objawy, które wzrosły, są zgodne z danymi VAERS. Trudno jest twierdzić, że wzrost liczby zdarzeń jest spowodowany czymś innym, ponieważ a) zakres podwyższonych objawów jest tak duży i b) ilość zgłoszonych objawów w bazie DMED, które są podwyższone, odpowiadają ilości zgłoszonych objawów do bazy VAERS, które również są podwyższone.

9. Departament Obrony wpada w panikę z powodu wycieku tych danych. Te dane nigdy nie miały wyciec. Jedyny powód, dla którego wyciekły, to wysiłki trzech informatorów wewnątrz Departamentu Obrony. Według osoby, z którą rozmawiałem, Departament Obrony nie ma pojęcia, jak zatuszować sprawę. Jedyne, co zrobili, to twierdzili, że dane z lat 2016-2020 są niedostatecznie zgłoszone, ale nie odpowiada to rzeczywistości, co wyjaśniam poniżej.

10. Celowe tuszowanie sprawy przez prasę głównego nurtu. Istnieją dowody na to, że dziennikarze mediów głównego nurtu zostali poinstruowani, by nie zajmować się tą sprawą i nie rozmawiać z Tomem Renzem. Sam to sprawdziłem, szukając artykułów o Renzie w “The New York Times” i CNN. Więc dowiecie się o tym tylko z mediów alternatywnych. Pomyślcie o tym… to jedna z najbardziej zapalnych historii tego roku (jeśli nie dekady), a prasa głównego nurtu w ogóle o niej nie pisze? Co Ci to mówi? Nie trzeba mieć dużych umiejętności krytycznego myślenia, żeby się tego domyślić. To mówi wszystko, co trzeba wiedzieć: masowo tuszuje się przypadki niepożądanych zdarzeń.

USA: Tuszowanie Niepożądanych Odczynów Poszczepiennych – Deborah Conrad
Project Veritas: CNN zdemaskowane – Charlie Chester

11. Niszczy to po raz kolejny wiarygodność Centrum Kontroli i Prewencji Chorób [CDC]. Właśnie skończyłem oglądać ostatnie spotkanie komisji ACIP, podczas której urzędnicy z CDC powiedzieli, że zarówno w bazie VAERS, jak i Vaccine Safety Datalink [VSD] nie ma żadnych sygnałów bezpieczeństwa (innych niż zapalenie mięśnia sercowego). Co zadziwiające, nie było żadnych zgonów spowodowanych szczepionkami mRNA. Zero. Jak CDC mogło całkowicie zignorować wszystkie sygnały o bezpieczeństwie w bazie danych DMED? Nawet nie wzięli tego pod uwagę. Jest jednak mało prawdopodobne, aby kiedykolwiek odpowiedzieli na to pytanie. Ale kiedy Republikanie dojdą do władzy w Senacie w 2023 roku, spodziewam się, że senator Johnson zapyta Rochelle Walensky, dlaczego CDC ignoruje tę bazę danych.

12. Wojsko nie jest w stanie skutecznie obalić danych z tej bazy. Po konfrontacji z danymi twierdzą teraz, że dane z lat 2016-2020 były błędne. Problem w tym, że ich nowe liczby są bezsensowne, co wyjaśniam poniżej.

13. Ilość objawów, które nie były związane ze szczepionkami, nie były podwyższone w 2021 roku. Jeśli więc wystąpił błąd w danych powodujący zmniejszenie liczby zgłoszeń, to dlaczego w 2021 roku zwiększono liczbę zdarzeń związanych ze szczepionką?

14. Całkowite wskaźniki zdarzeń szpitalnych spadły w 2020 r. (w porównaniu z 2019 r.) zarówno w pierwotnych, jak i poprawionych wynikach. Unikalną cechą bazy danych DMED jest to, że szpitale wojskowe nie otrzymują zachęt w ramach programu COVID. Całkowite wskaźniki zdarzeń w szpitalach zmniejszyły się w 2020 r. Jeśli COVID jest tak niebezpieczny, jak to wyjaśnią?

 

Rozmawiałem z lekarzem wojskowym, który potwierdził, że w jego praktyce zawodowej często dochodzi do zdarzeń spowodowanych przez szczepionki.

 

Lekarz ten szacuje, że 85% wojskowych zostało zaszczepionych, chociaż oficjalna liczba wojskowych wynosi 93%.

Lekarz ten jest odpowiedzialny za tysiące wojskowych na służbie i ma na swoim koncie dziesiątki poważnych urazów poszczepiennych, które można zgłosić w systemie VAERS (większość z nich nie została zgłoszona).

Jest to znaczący wskaźnik zdarzeń niepożądanych, wynoszący ponad 0.75%, co oznacza, że prawie 1 na 100 żołnierzy doznaje obrażeń poszczepiennych, a niektórzy z nich bardzo poważnych.

Należy zauważyć, że żołnierze są twardzi i nie chcą, aby w ich dokumentacji medycznej znajdowało się cokolwiek, co mogłoby ograniczyć ich odpowiedzialność. Dlatego wielu z nich po prostu nie zgłasza poważnych objawów. Tak więc wskaźnik urazów poszczepiennych wynoszący 0.75% jest prawdopodobnie zaniżony. I pamiętajmy, że dotyczy to bardzo zdrowej, młodej populacji.

W ciągu prawie dwóch dekad lekarz ten nie zgłosił do bazy VAERS żadnego urazu poszczepiennego. Sugeruje to więc, że zwiększony odsetek zgłaszanych zdarzeń niepożądanych związanych z tymi szczepionkami jest znacznie większy niż 500x. Jednak inni lekarze, których znam, prowadzący większe praktyki, zgłaszają w tym roku od 600 do ponad 20.000 niepożądanych odczynów poszczepiennych [NOP] związanych z tymi szczepionkami. Krótko mówiąc, liczba zgłoszeń zdarzeń niepożądanych związanych z tymi szczepionkami jest ogromna w porównaniu z innymi szczepionkami. Sugeruje to, że 30-krotny wzrost liczby zgłoszeń zdarzeń niepożądanych w bazie VAERS wynika z tego, że szczepionka jest niebezpieczna, a nie z błędów w raportowaniu. Sugeruje to również, że w tym roku w VAERS odnotowano co najmniej dziesięciokrotne zaniżenie liczby zgłoszeń w porównaniu z innymi latami. FDA założyła, że w porównaniu z poprzednimi latami liczba zgłoszeń zarejestrowanych do bazy VAERS jest za zawyżona o 30, a my szacujemy, że w porównaniu z poprzednimi latami w VAERS jest zaniżona o 30. Należy zauważyć, że to oszacowanie (porównanie skłonności do raportowania w różnych latach) nie zmienia naszego 41-krotnego współczynnika niedorejestrowania NOPów w tym roku.

W USA rejestruje się mniej niż 1% NOPów – Harvard Pilgrim Health Care

Ten lekarz nie miał wątpliwości, że szczepionka powoduje te urazy. Raz za razem poważne reakcje (niektóre z nich nigdy wcześniej nie wystąpiły w jego karierze) zaczęły się pojawiać wkrótce po zaszczepieniu żołnierza.

Rzecznik Departamentu Obrony twierdzi, że w latach 2016-2020 ilość zgłoszeń do bazy DMED była zaniżona

W raporcie z “weryfikacji faktów” portal PolitiFact stwierdza, że:

„Ale Peter Graves, rzecznik Defense Health Agency’s Armed Forces Surveillance Division, napisał w  e-mailu dla PolitiFact, że “w odpowiedzi na obawy wspomniane w raportach prasowych” wydział dokonał przeglądu danych w bazie DMED “i stwierdził, że dane dla lat 2016-2020 były nieprawidłowe.”

Urzędnicy porównali liczby w bazie DMED z danymi źródłowymi w DMSS i stwierdzili, że całkowita liczba diagnoz medycznych z tych lat “stanowiła tylko niewielki ułamek rzeczywistych diagnoz medycznych.” Liczby z 2021 r. były jednak aktualne, dając “wrażenie znacznego wzrostu występowania wszystkich diagnoz medycznych w 2021 r. z powodu niedostatecznie zgłoszonych danych z lat 2016-2020″ – powiedział Graves.

System DMED został wyłączony, aby “zidentyfikować i skorygować przyczynę zakłócenia danych” – powiedział Graves.”

Interesujące jest to, że “korupcja” dotyczyła jedynie liczby zdarzeń związanych ze zdarzeniami niepożądanymi wywołanymi przez szczepionki (zgodnie z danymi VAERS). Oznacza to, że ogromny wzrost zaobserwowany przed korektą dotyczył tylko objawów związanych ze szczepionkami, a nie innych objawów. To sprawia, że ich “korupcyjne” wyjaśnienie jest trudne do wytłumaczenia. Bardzo trudne do wytłumaczenia.

Jak błąd w komputerze mógł wpłynąć tylko na objawy związane ze szczepionką COVID? Byłaby to najbardziej niezwykła usterka w historii komputerów. Bardzo chciałbym usłyszeć wyjaśnienie tej kwestii.

Dlaczego ta usterka dotyczyła tylko lat 2016-2020, a nie 2021? Dlaczego, gdy spojrzeliśmy na dane sprzed usterki, tylko ilość objawów związana ze szczepionkami była podwyższona?

Dane te zszokowały również innych

Nie tylko ja jestem zszokowany tymi danymi i próbami ich zdyskredytowania:

1. W sprawie zrzutu dotyczącego danych z Defense Medical Epidemiological Database Data Dump. Doskonały artykuł Roberta Malone’a, który zwraca uwagę na to samo, co ja, a mianowicie, że jeśli doszło do uszkodzenia/skażenia danych, to dlaczego nie miało to wpływu na objawy, które nie są wywoływane przez szczepionki? Krótko mówiąc, przykrywka Departamentu Obrony nie trzyma się kupy, a im bardziej to tuszują, tym bardziej ujawniają, jak bardzo są skorumpowani.
2. Horowitz: Rzecznik wojskowy twierdzi, że przez 5 lat w systemie nadzoru medycznego Departamentu Obrony występowała gigantyczna usterka.
3. Horowitz: Reakcja Pentagonu na wybuchowe dane medyczne Departamentu Obrony to jeszcze większa historia niż same dane (zgadzam się! pisałem o tym przed nim).
4. Dowody na manipulowanie danymi o chorobach i urazach w bazie danych wojska amerykańskiego sugerują oszustwo i tuszowanie sprawy.
5. RZECZNIK WOJSKA TWIERDZI, ŻE PRZEZ PIĘĆ PRZYPADKOWYCH LAT FUNKCJONOWANIA SYSTEMU NADZORU MEDYCZNEGO DEPARTAMENTU OBRONY WYSTĘPOWAŁY GIGANTYCZNE USTERKI.
6. Dane z bazy DMED to przełom w wiedzy o bezpieczeństwie szczepionek na C19.
7. Dane VAERS wspierają informatorów z Departamentu Obrony pomimo “usterki” w danych Pentagonu. Kolejny doskonały artykuł, napisany 4 dni po tym artykule, który wydaje się uwzględniać niektóre z moich przykładów (np. zatorowość płucną)

Im bardziej starają się to zatuszować, tym bardziej stają się współwinni.

Łatwo można samemu ustalić, kto kłamie

Chciałem się przekonać, kto kłamie, więc wybrałem objaw, o którym od dawna mówiłem, że jego ilość jest bardzo podwyższony przez szczepionki: zatorowość płucną. Nie wybrałem tego schorzenia jak rodzynki z sernika. Zostało ono wspomniane w moim publicznym zeznaniu złożonym przed komicją ACIP 4 stycznia, zanim jeszcze spojrzałem na jakiekolwiek dane z DMED. Jednak od dawna zwracałem uwagę na zatorowość płucną jako niepożądane zdarzenie niepożądane związane ze szczepionkami na COVID, co można zobaczyć w tym artykule z 30 października, który był pierwszym artykułem napisanym przeze mnie na portalu Substack!

Jeśli ściągniesz arkusz Renza, spójrz na zakładki arkusza, gdzie po lewej stronie znajdują się oryginalne dane, a po prawej dane “po naprawieniu błędów”.

Całkowita liczba zgłoszeń dotyczących zatorowości płucnej, rocznie - DMED

W powyższym przypadku zajrzałem do zakładki zatorowość płucna w arkuszu kalkulacyjnym. Częstość występowania zatorowości płucnej w populacji ogólnej szacuje się na około 60-70 na 100.000 osób. Oznacza to, że w przypadku 1,4 miliona członków armii znajdujących się w bazie danych DMED można się spodziewać mniej niż 839-979 przypadków rocznie, ponieważ wojskowi są ogólnie zdrowsi niż cała populacja [efekt zdrowego pracownika, ang. healthy user bias].

Po lewej stronie na wykresie znajdują się liczby sprzed “naprawienia” danych przez Departament Obrony 31 stycznia 2022 roku. Wskaźniki po lewej stronie niemal dokładnie odpowiadają temu, czego należałoby się spodziewać. W czterech z pięciu lat przed wprowadzeniem szczepionki na C-19 liczba ta wynosiła poniżej 839. Nawet w szczytowym roku (2020) liczby te są niższe od 979.

Wskaźniki po prawej stronie po skorygowaniu “skażenia” są po prostu zbyt wysokie, by można było w nie uwierzyć – około 3 razy wyższe od normalnych wskaźników. Jak to wyjaśnić?

Istnieją jednak inne przykłady manipulacji danymi, które są jeszcze bardziej oczywiste, nawet dla zupełnie niewprawnych obserwatorów. Ujawnię je później, ponieważ nie chcę pomagać im w oczyszczaniu zmanipulowanych danych… te niezbite dowody zostaną ujawnione później.

Skorygowane wzrosty z listu senatora

Zauważ, że procentowe wzrosty zostały nieprawidłowo obliczone w arkuszu kalkulacyjnym i w liście (w którym użyto liczb z arkusza kalkulacyjnego). Poniżej przedstawiono prawidłowe liczby (wzrost o 200% oznacza, że liczby zwiększyły się trzykrotnie).

–    Nadciśnienie tętnicze – wzrost o 2081%.
–    Choroby układu nerwowego – wzrost o 948%.
–    Nowotwory złośliwe przełyku – wzrost o 794%.
–    Stwardnienie rozsiane – wzrost o 580%.
–    Nowotwory złośliwe narządów trawiennych – wzrost o 524%.
–    Zespół Guillaina-Barrego – wzrost o 451%.
–    Rak piersi – wzrost o 387%.
–    Choroby demielinizacyjne – wzrost o 387%.
–    Nowotwory tarczycy i innych gruczołów dokrewnych – wzrost o 374%.
–     Niepłodność kobiet – wzrost o 372%.
–     Zatorowość płucna – wzrost o 368%.
–    Migreny – wzrost o 352%.
–    Zaburzenia czynności jajników – wzrost o 337%.
–    Rak jąder – wzrost o 269%.
–   Tachykardia – wzrost o 202%.

Bardziej kompletną listę można znaleźć w artykule Roberta Malone’a.

 

Te dane (i późniejsza próba ich zatuszowania) to niezbite dowody

Ilość zarejestrowanych objawów, które są podwyższone w bazie DMED, pokrywają się z podwyższoną ilością zarejestrowanych objawów w bazie VAERS?

Jak to wyjaśnią?

Przy następnej wizycie zapytaj swoich przyjaciół, lekarzy, dziennikarzy, urzędników publicznej służby zdrowia, członków rad szkół, rad miejskich oraz lokalnych, stanowych i federalnych ustawodawców o wyjaśnienie danych DMED. Powiedzą Ci, że “sprawdzają to i odezwą się do Ciebie”, ale nigdy tego nie zrobią.

Komentarz Jasona Fieldsa, czynnie służącego w Siłach Powietrznych

Jeden z moich czytelników, Jason Fields, jest podpułkownikiem w czynnej służbie w Siłach Powietrznych Stanów Zjednoczonych w jednostce Sił Kosmicznych Stanów Zjednoczonych. Odmówił przyjęcia szczepionki COVID-19 i ubiega się w Dowództwie Sił Kosmicznych o zwolnienie z obowiązku przyjęcia szczepionki zarówno dla szczepionki COVID-19, jak i dla szczepionki przeciwko grypie.

Zwrócił na to uwagę w sekcji komentarzy:

    „Jednym z problemów, jak wspomniano w artykule, jest to, że znaczna część wojskowej społeczności medycznej nie jest skłonna do rozpoznawania i/lub rejestrowania możliwych urazów poszczepiennych. Znam wiele udokumentowanych przypadków, w których żołnierze, którzy uważają, że doznali poważnego niepożądanego urazu poszczepiennego, są całkowicie ignorowani przez wojskową społeczność medyczną. Żołnierzom mówi się, że “nie ma mowy” lub “gwarantuję”, że problemy nie są związane ze szczepionką. Wyobraźmy sobie liczby, gdyby środowisko medyczne potraktowało to poważnie. W każdej innej sytuacji brak pełnego zbadania tych problemów medycznych i ich przyczyn byłby uznany za błąd w sztuce lekarskiej.

    Wiara w medycynę wojskową wśród żołnierzy była już gdzieś w pobliżu kosza na śmieci przed rozkręceniem COVIDa… teraz ten poziom sięgnął poziomu dna na wysypisku śmieci. W połączeniu z przymusem noszenia masek i  szczepień zaufanie szeregowych pracowników do środowiska medycznego osiągnęło najniższy poziom.

    Oczywistą odpowiedzią na retoryczne pytanie: “Jakie jest uzasadnienie niewydania takiego rozkazu?”, jest to, że nie ma żadnego uzasadnienia i oczywiście on tego nie zrobi. Nikt nie lubi przyznawać się do błędu… zwłaszcza rząd i wojsko.”

Raport pt. Śmierć z powodu medycyny – dr Gary Null, dr Carolyn Dean, dr Martin Feldman, dr Debora Rasio i dr Dorothy Smith. [2003]

Generał Austin musi działać na rzecz przejrzystości

Generał Austin nie jest przejrzysty w stosunku do Amerykanów.

Gdyby generał Austin wydał ogólny rozkaz skierowany do wszystkich lekarzy wojskowych, aby swobodnie i szczerze wypowiadali się na temat statystyk pacjentów bez obawy przed represjami, usłyszelibyśmy o wiele inną historię niż ta, którą słyszymy teraz.

Jednak generał Austin, który z łatwością mógłby wydać taki rozkaz, nigdy tego nie zrobi, ponieważ zniszczyłoby to narrację o “bezpieczeństwie i skuteczności”, a on sam zostałby zwolniony.

W obecnej sytuacji, kiedy “kociaki wyszły z worka”, fakt, że nie wydał takiego rozkazu na rzecz przejrzystości, aby Ameryka mogła usłyszeć prawdę, mówi wszystko, co trzeba wiedzieć.

Żaden mainstreamowy “weryfikator faktów” nie zapyta generała Austina, dlaczego nie wydał takiego rozkazu. Nie zrobi tego również prasa głównego nurtu; nie tknie tej historii nawet trzy metrowym kijem. To pewne.

Jeśli nasi ludzie w mundurach odnoszą obrażenia, to nigdy nie powinno to być spowodowane celowym rozkazem ich dowódców, nakazującym im wstrzyknięcie sobie znanej niebezpiecznej substancji, która może ich zabić lub sponiewierać. Mają oni prawo znać prawdę o szczepionkach. Nakazanie mediom głównego nurtu i lekarzom wojskowym milczenia (co ma miejsce obecnie) nie jest sposobem na ujawnienie prawdy.

Każdy Amerykanin powinien zażądać, aby generał Austin pozwolił lekarzom wojskowym mówić prawdę i chronił ich przed represjami.

Każdy Amerykanin powinien zażądać, aby generał Austin natychmiast nakazał wszystkim lekarzom wojskowym mówić prawdę o tym, co dzieje się z ich pacjentami po szczepieniach, i chronić tych lekarzy przed jakimikolwiek represjami.

Czy jest jakieś uzasadnienie dla niewydania przez niego takiego rozkazu? Nie potrafię sobie wyobrazić żadnego.

Najwyraźniej prawie wszyscy moi czytelnicy na portalu GAB się ze mną zgadzają.

Steve Kirsch - ankieta

Źródło: DMED data is explosive. Mainstream media has been ordered to ignore it.

źródło polskie: https://pubmedinfo.org/2022/03/15/dane-z-bazy-dmed-sa-wybuchowe/

2. NTV: Gdzie się podziała pandemia – Ofensywa globalistów trwa – Jerzy Zięba

https://banbye.pl/watch/v_1As2upzrlfaB

3. Kontrowersje: Piotr Wielgucki – Niestety Kaczyński i Morawiecki mają własne pomysły na wojnę

Minęło trochę czasu i może nie jest to wielkość, która leczy rany, ale na dystans już pozwala. Pierwsza reakcja po słowach Kaczyńskiego o nieznanej w prawie międzynarodowym „misji pokojowej NATO z zabezpieczeniem zbrojnym”, nie mogła być inna niż opuszczenie szczęki. Nic takiego w przyrodzie politycznej nie istnieje i jeśli traktować propozycję prezesa PiS poważnie, to po porostu jest to udział NATO w konflikcie zbrojnym, innymi słowy idziemy na wojnę. Na szczęście wszystko wskazuje, że tego pomysłu nikt nie potraktował poważnie, poza samymi politykami PiS, „niepokornymi” i grupą fanatycznych wyznawców. Taki komfort psychiczny pozwala na spokojnie uporządkować, pożal się Boże, politykę zagraniczną „Zjednoczonej prawicy”.

Lista porażek na tym bardzo ważnym froncie politycznym jest długa jak rolka papieru toaletowego i prawdę mówiąc nie potrafię sobie przypomnieć choćby jednego sukcesu. Jako typ irytujący i z niewyparzoną gębą znów napiszę coś, co się nikomu nie spodoba. Kaczyński był naprawdę dobrym politykiem, w polskich warunkach wręcz wybitnym, ale po pierwsze to przeszłość, po drugie dotyczyło wyłącznie polityki krajowej. O ile diagnozy i cześć recept wypisanych przez Kaczyńskiego na naszym polskim podwórku, kilka spraw uzdrowiło i kilka podleczyło, to poza granicami Polski ten polityk nie osiągnął nic. Dlaczego? Brutalnie mówiąc nigdy nie miał do tego talentu, podobnie jak do kadr. W efekcie Polska była przyjacielem i jest wrogiem Izraela, próbowała wstawać z kolan na salonach brukselskich, ale teraz czołga się przed TSUE i Komisją Europejską. Prawie wszystkie nadzieje PiS pokładał w Ameryce, tylko nie tej Bidena, założenia były takie, że Trump zaliczy dwie kadencje. Na końcu Orban, jedyny stały sojusznik Polski, swoim zwyczajem i doktryną odwrócił się, gdy Polska zaangażowaniem w konflikt na Ukrainie, zaczęła zagrażać Węgrom. Ta ostatnia porażka jest doskonałym tłem dla analizy straceńczej wyprawy Kaczyńskiego i Morawieckiego.

Obojętnie z jakiego punktu wyjdziemy, zawsze trafimy do czarnej d… dziury. Choćby nawet pomysł z „misją pokojową NATO” był konsultowany z USA i UE, a nic na to nie wskazuje, to Polska wystąpiła w roli przynęty. Bogu dziękować Putin się nad tą głupotą w żaden sposób nie pochylił, co wskazuje, że nikt w Rosji polskich polityków nie traktuje poważnie, w kontekście ostatecznych decyzji NATO. Poza tym Putin widział, że parę chwil temu desperacko wygrzebywaliśmy się z dostarczenia Migów na Ukrainę. Gdybym był hazardzistą i miał na stole 10 żetonów, to 9 postawiłbym na Kaczyńskiego, jako pomysłodawcę startowania i lądowania Migów w Polsce, po misjach bojowych z udziałem polskich pilotów. Dlaczego taki zakład? W tym przypadku trudno pominąć osobiste zaangażowanie polityka i to w dodatku emocjonalne. Kaczyński jest święcie przekonany, że Putin zabił mu brata i w mojej ocenie ma rację, ale ta trauma jest najgorszym doradcą w tak napiętym czasie. Chęć upokorzenia i pokonania Putina, połączona z ostrą retoryką polityczną bez żadnego pokrycia, to drugi i jeszcze bardziej niebezpieczny punkt wyjścia.

Nie mamy nic, co możemy postawić na stole, no może poza 2 milionami przyjętych uchodźców, ale to za parę tygodni będzie wyłącznie naszym problemem. Wychodzeniem przed szereg z gołymi rękami, nie wspominając o innej części ciała, rozśmieszamy polskich wrogów i rozwścieczamy i tak chwiejnych sojuszników. Skutek będzie taki sam, jak wyżej opisany, zostaniemy sami, pomiędzy młotem wrogów i kowadłem sojuszników. Dla Polski nie ma innej strategii, niż w kwestiach militarnych chować się za plecami NATO i UE. Za to Polska może głośno krzyczeć i pokazywać dramatyczne obrazy z ukraińskich miast, które Ukraińcy propagandowo podkręcają, żeby Niemcom i Francji wybić z głowy interesy z Rosją. Tutaj kompletnie nic nie tracimy, bo Niemcy z Francją non stop starają się zredukować pozycję Polski w Europie, czyli przyjaźni i tak nie będzie. Nasza polityka zagraniczna za główny cel powinna obrać wbicie trwałego klina pomiędzy UE i Rosję, co jest w naszym zasięgu przy ciężkiej i konsekwentnej pracy, cała reszta to “memiczna” szarża Kaczyńskiego na kocie.

źródło: https://www.kontrowersje.net/niestety-kaczynski-i-morawiecki-maja-wlasne-pomysly-na-wojne/

Relacje z Wojny

Potężne wsparcie militarne Stanów Zjednocznych dla Ukrainy. Biały Dom opublikował listę

Po teatrze – pływalnia. Rosjanie bombardują cywilne obiekty w Mariupolu, pod gruzami także dzieci

Rabunki, grabieże, porwania… Rosjanie prowadzą Donbas prosto do katastrofy humanitarnej

Ewakuacja z Mariupola. Cywile ostrzelani systemem Grad. Wśród ofiar są dzieci

„Financial Times” publikuje 15-punktowy projekt umowy pokojowej. Ukraina: Możemy potwierdzić trzy kwestie

Zełenski do Kongresu USA: Jeśli strefa zakazu lotów to zbyt wiele, potrzebujemy systemów obrony przeciwlotniczej, S-300 i samolotów

S300 rosyjskiej produkcji już na Ukrainie. To znaczące wzmocnienie obrony przeciwlotniczej

W Krakowie coraz więcej ofert pracy dla uchodźców

Maciejewski z Kijowa: Był potworny ostrzał miasta. Część rakiet przedostała się przez obronę przeciwlotniczą Ukrainy
WNET: Gen. Skrzypczak: Rosja wszędzie ma problemy. Ukraińcy kontratakują. Brak im sił na okrążenie Kijowa

https://www.youtube.com/watch?v=28kbTj-kSj0

4. Goniec: Śledztwo ws. działań Trudeau przeciw Konwojowi Wolności

Wspólna komisja Parlamentu oficjalnie wszczęła dochodzenie w sprawie działań gabinetu Trudeau przeciwko protestującym w konwoju Wolności.

Według „Blacklock’s Reporter”, rozpoczętym w poniedziałek „bezprecedensowym śledztwem” w sprawie działań gabinetu premiera Justina Trudeau kieruje 11-osobowy wspólny panel, który ma „rok na ustalenie, dlaczego gabinet powołał się na nadzwyczajne uprawnienia policji wobec kierowców ciężarówek”.

„Moim zdaniem nasze dyskusje powinny być publiczne”, powiedział poseł Bloc Québécois Réal Fortin.

„Obowiązki tego komitetu są bardzo, bardzo poważne” – powiedział wczoraj Motz. „Wszyscy to uznajemy”.

Dochodzenie dotyczy tego, czy decyzja rządu, który powołał się na nigdy wcześniej nie używaną ustawę o sytuacjach nadzwyczajnych przeciwko grupie protestujących, która nazwała siebie Konwojem Wolności, była uzasadniona. Grupa demonstrowała w stolicy kraju Ottawie przez trzy tygodnie w styczniu i lutym przeciwko nakazowi szczepień i obostrzeniom, dopóki rząd federalny nie przyznał sobie nadzwyczajnych uprawnień i nie rozprawił się metodami policyjnymi z w większości pokojową grupą.

Korzystając z ustawy o sytuacjach nadzwyczajnych, Trudeau przyznał rządowi federalnemu bezprecedensowe uprawnienia, takie jak możliwość zamrożenia kont bankowych bez nakazu sądowego, a także możliwość rozmieszczenia krajowych sił policyjnych, Królewskiej Kanadyjskiej Policji Konnej, w celu fizycznego usunięcia protestujących.

Powołanie się na te środki spowodowało międzynarodową potępienie działań Trudeau, a wielu przedstawicieli zarówno prawicy, jak i lewicy porównało Trudeau do dyktatora.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net

Podziel się!