1. Ukraina w ogniu – Zamiast Blitzkriegu Niewypał!; 2. Bronimy Munduru: Traktat WHO Wojna i uchodźcy Stan polskiej armii wg raportu; 3. WNET: Izrael nie chce uchodźców żydowskich z Ukrainy; 4. Bibuła: Przerażające dane niemieckich firm ubezpieczeniowych: szczepionki zabiły 31 tysięcy osób, 3 miliony NOP-ów

Traktat WHO Wojna i uchodźcy Stan polskiej armii wg raportu

Kodyzmu aktualnego, walczącego, zaangażowanego politycznie ciąg dalszy (powyżej). Obróciłbym w tym plakacie napis WHO do poziomu i dal go od góry, a pozostałe litery w kolorze czerwonym położyłbym pod nim, w słupkach tak, aby utworzyły razem Flagę Biało-Czerwoną. Także w napisie „Nie dla traktatu WHO” w dwóch wyższych liniach dałbym kolor biały a w dwóch niższych czerwony.

Cytat dnia: „Należy zauważyć, że działania rosyjskiego prezydenta Władimira Putina drastycznie załamały kurs rubla rosyjskiego. Po rozpoczęciu wojny z Ukrainą dolar poszybował w górę do rekordowego poziomu. Teraz w bankach Federacji Rosyjskiej jest sprzedawany za 180-200 rubli.”

48 godzin temu dolar był sprzedawany po 130 rubli – w tej chwili nie ma już wypłat z kont w dolarach w rosyjskich bankach!!! Terminy wypłaty wyznaczane są na 6 kwietnia, to znaczy na wieczne nigdy! Zaczyna działać walutowy czarny rynek jak za czasów ZSRR i to na nim a nie w bankach taka jest cena dolara, a w najbliższych dniach poszybuje ona jeszcze wyżej.

 

1. Ukraina w ogniu – Zamiast Blitzkriegu Niewypał!

Cios dla gospodarki! Rosyjskie spółki tracą setki miliardów dolarów

Rosjanie nie mogą wypłacić pieniędzy ze swoich kont. Będą musieli czekać miesiącami

Pomoc – wszelka możliwa. A co z MiG-ami dla Ukrainy? Rau: Działamy w porozumieniu z sojusznikami

Miało być tak łatwo, a jednak… Wojska Putina zmieniają strategię. Zaczęli przegrupowanie!

Wielkie kłamstwo Kremla. Sypie się formuła milczenia. Matki pytają o synów, żony o mężów

Co z MIG-ami dla Ukrainy? Blinken: Polska propozycja pokazuje stopień skomplikowania tej sprawy. Każdy kraj musi sam podjąć decyzję

Zełenski chce szybkich decyzji ws. MiG-ów: Jesteśmy wdzięczni Polsce za alternatywę. To nie jest ping-pong. U nas trwa wojna

Tak wygląda życie w Moskwie po wprowadzeniu sankcji. „Rosjanie chcą uciekać”

Ukraińska armia przeprowadziła udany kontratak pod Kijowem. „Noc była trudna, ale (…) pokonaliśmy pięć czołgów”
Japonia dostarczyła broń Ukrainie. To przełomowa decyzja dla tego państwa. Tokio powróciło również do ostrej retoryki w konflikcie z Rosją

WNET: Gen. Skrzypczak: Tę wojnę wygrywa Ukraina! Rosjanie nie zdobędą Kijowa. Szans na wygraną nie mają!

https://www.youtube.com/watch?v=Bbs90f_RmO4

2. Bronimy Munduru: Traktat WHO Wojna i uchodźcy Stan polskiej armii wg raportu

https://bronimymunduru.pl/nasze-dzialania/live-aktualizacja-sytuacji-wazne-tematy/

 

3. WNET: Izrael nie chce uchodźców żydowskich z Ukrainy

https://youtu.be/BsEqpX3LlIc

 

4. Bibuła: Przerażające dane niemieckich firm ubezpieczeniowych: szczepionki zabiły 31 tysięcy osób, 3 miliony NOP-ów

Jeden z członków rady nadzorczej niemieckiej firmy ubezpieczeniowej BKK ProVita ujawnił alarmujące dane dotyczące zwiększonej śmiertelności w Niemczech.

Andreas Schöfbeck na początku stwierdził ostrożnie, że dane są „sygnałem alarmowym”, a „liczby są znaczące i pilnie potrzebują weryfikacji”. Po tym dodał jednak, że różnice pomiędzy tym co jest oficjalnie podawane, a danymi ubezpieczalni są tak wielkie, że nie można tego ukrywać .”Liczby wynikające z naszych analiz są bardzo odległe od tych podawanych publicznie. Byłoby nieetyczne aby o tym nie dyskutowano.” – powiedział Schöfbeck.

Po przeanalizowaniu danych z wielu ubezpieczalni wynika, że podawane oficjalnie dane przez Paul Ehrlich Institute (PEI) są zaniżone. Według PEI – federalnego instytutu ds szczepionek i biomedycyny – w 2021 roku zanotowano w Niemczech 245 tysięcy skutków ubocznych „szczepionek przeciwko Covid-19”. Według firmy ubezpieczeniowej „prawdziwa liczba jest prawdopodobnie wiele razy wyższa” – pisze Die Welt.

Bawarska firma BKK ProVita, należąca do grupy ubezpieczalni z niemal 11 milionami ubezpieczonych osób, w liście do instytutu PEI, zatytułowanym „Poważne sygnały ostrzegawcze co do skutków ubocznych po szczepieniach przeciwko Corona”, pisze, że „w naszej opinii mamy do czynienia z poważnym niedoszacowaniem [w oficjalnych danych] liczby skutków ubocznych wyszczepiania.”

Według PEI, na 61,4 miliona zaszczepionych zanotowano 244 576 przypadków niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP-ów), jednak kalkulacje ubezpieczalni BKK wskazują na znacznie wyższe liczby. „Uważamy, że 400 tysięcy samych wizyt lekarskich [opłaconych przez ubezpieczalnię] w związku z NOP-ami, jest [obrazem] bardziej realistycznym … Ekstrapolując na całkowitą populację, liczba ta wynosi około 3 milionów„. Zatem, liczba NOP-ów mogłaby być wyższa o ponad 1000% niż podaje to instytut PEI – podsumowuje Die Welt. Stosujące solidne metody matematyczne aktuariusze niemieckich firm ubezpieczeniowych obliczyli, że w wyniku „szczepionki” zmarło około 31 tysięcy osób.

W Niemczech, USA… – wszędzie masowo giną ludzie od „szczepionek”

Dane z niemieckich firm ubezpieczeniowych pokrywają się z tendencjami i obliczeniami amerykańskich firm ubezpieczeniowych. Jak pisaliśmy [„Gigantyczny wzrost śmiertelności w USA „], w USA w 2021 roku wzrosła śmiertelność osób w wieku produkcyjnym, aż o 40%. Według danych na IV kwartał 2021 roku (w porównaniu do tego samego okresu z 2019), śmiertelność wzrosła o:  +57% (firma ubezpieczeniowa Lincoln), Prudential: +41%, Unum: +36%.

Obserwowana przez biznesowe firmy skala śmiertelności w 2021 roku może być tłumaczona tylko i wyłącznie jako skutek programów wyszczepiania społeczeństw eksperymentalnymi genetycznymi preparatami rozreklamowanymi fałszywie i podstępnie jako „szczepionki przeciwko Covid-19”. Według amerykańskiej firmy ubezpieczeniowej OneAmerica ten wzrost został zanotowany dopiero w pierwszych miesiącach 2021 roku kiedy w pełni ruszyła kampania wyszczepiania społeczeństwa. W roku poprzedzającym, kiedy to „szalał koronawirus”, firmy ubezpieczeniowe nie zanotowany takiego wzrostu.

Jakkolwiek wszystkie polityczne urzędy i rządowe agencje nie informują o skutkach propagowanych programów wyszczepiania, to doskonale zdają sobie sprawę z tragicznych efektów społecznych, z astronomiczną liczbą poszczepiennych skutków oraz konkretną i niezaprzeczalną liczbą ofiar śmiertelnych.

Tak więc nagłe odstępowanie niemal wszystkich państw od dotychczasowych restrykcji – co samo w sobie jest dobitnym przykładem na skoordynowanie działań globalnych ciał nadzorczych dostarczających instrukcje dla spolegliwych rządów – nie jest podyktowane jakimkolwiek medycznym czy humanitarnym czynnikiem, lecz jest próbą tymczasowego, taktycznego odejścia od horrendalnych regulacji. Według nowych scenariuszy, należy chwilowo odstąpić od restrykcji, gdyż niepożądane (?) skutki uboczne (?) tzw. szczepionek stały się zbyt widoczne i celem odwrócenia uwagi społeczeństw należy psychologicznie zmienić ich punkt zainteresowania, np. dając kilka miesięcy tzw. wolności, czy też epatując obawą o konflikt zbrojny.

Ktoś na pewno kłamie na temat tzw. szczepionek, ich „skuteczności i bezpieczeństwie”. Czy kłamią politycy, „eksperci” medialni, firmy farmaceutyczne, rządowe instytucje, czy też kierujące się biznesem firmy ubezpieczeniowe oraz zwykli ludzie, obserwujący cierpiących, konających członków swoich rodzin, znajomych? Osądź to sam, wyciągnij wnioski i bez najmniejszej litości skieruj swój gniew na sprawców masowych zgonów i cierpień. Zanim ci złoczyńcy przygotują się do następnego ataku, muszą być pozbawieni tej możliwości i surowo, sprawiedliwie, konsekwentnie osądzeni.

Oprac. www.bibula.com

Podziel się!