1. PbP: Dr Jacek Bartosiak o sytuacji na Ukrainie. Co na to Amerykanie? / Relacje bieżące; 2. IPP: Japonia potrzebuje zwycięstwa Ukrainy!; 3. ZnZ/WM: Covidek skończył dwa latka; 4. Prawda i tylko Prawda po Moskiewsku

O sytuacji na Ukrainie. Co na to Amerykanie? Siła Rosjan (stan na 4 marca)

Kodyzm -Wiecznie Żywy (plakat 24 kwietnia 2014)

Muszę posypać głowę popiołem, założyć siermięgę i może nawet udać się na sam Kreml boso, tak jak kiedyś cesarz niemiecki poczołgał się do Canossy. Niniejszym więc czynię to i odszczekuję wszelkie pomstowania skierowane przeze mnie ku Prezydentowi Rosji!

Szanowny panie Władimirze Władimirowiczu Putin, DZIĘKUJĘ panu ZA TO CO PAN ZROBIŁ DLA ZJEDNOCZENIA POLAKÓW, BIAŁORUSINÓW I UKRAIŃCÓW W NIEROZERWALNĄ WSPÓLNOTĘ SŁOWIAŃSKĄ, ZŁĄCZONĄ W JEDNOŚĆ NA WIEKI WIEKÓW!

ZAPRAWDĘ POWIADAM WAM, NIKT OD 300 LAT NIE ZROBIŁ TYLE DLA SCALENIA SŁOWIAŃSZCZYZNY WOKÓŁ POLSKI CO PAN PREZYDENT PUTIN Z KREMLA!

Wielkie Dzięki panie prezydencie! AMEN!

Niech mi ktoś powie, że Duch Czasu / Świadomość Nieskończona nie działa!

SIĘ DZIEJE!!!

1. PbP: Dr Jacek Bartosiak o sytuacji na Ukrainie. Co na to Amerykanie? Siła Rosjan (stan na 4 marca)

https://www.youtube.com/watch?v=ep-rPIX4-yo&t=924s

Relacje bieżące

WNET: Gen. Skrzypczak – Wynik wojny jest przesądzony. Ukraina zwycięży Rosję. Rosjanie nie umieją dowodzić

https://www.youtube.com/watch?v=kR9LePsx-7s

Rosja traci wysokich rangą wojskowych. Dowódca rosyjskiego pułku gwardii zabity w walkach na Ukrainie

Ponad 800 tys. uchodźców z Ukrainy w Polsce

Te sankcje uderzą w Rosję najmocniej

„Ogromna wdzięczność dla Polski. Oni wiedzą, że im pomagamy”

Rosjanie łamią zawieszenie broni. Zgodzili się na ewakuację cywilów, a potem zaczęli ostrzał!

Rosjanie nie pozwolili na zabranie rannych dzieci do szpitala. Zmarły wskutek odniesionych ran

Ukraińskie MSZ chce zwiększenia sankcji. „Okupant strzela do ludności cywilnej i wykorzystuje kobiety, dzieci i osoby starsze jako żywe tarcze”

Siły rosyjskie szykują się do długotrwałych walk wokół Kijowa; Ukraińcy przekształcają stolicę w twierdzę.

Rosyjski zbrodniarz znów prowokuje! Putin: Zachodnie sankcje przypominają wypowiedzenie wojny. Skandaliczne wyjaśnienia inwazji

„Niszczymy ich tyły. A oni wyrzucają swój sprzęt”

– powiedział zastępca dowódcy batalionu Wiaczesław Ilnycki.

2. Japonia potrzebuje zwycięstwa Ukrainy! Ekspert z Tokio dla IPP TV

https://www.youtube.com/watch?v=1CkqQrg2Es0

Jeśli Ukraina przegra, Putin utrzyma status prezydenta Rosji. Japonia chce wraz z G7 powstrzymać Rosję. Życzymy Ukrainie, by wygrała tę wojnę! – powiedział nam Officer Nagao, 🇯🇵 pracownik Hudson Institute. Cały świat łączy się w #StandWithUkraine!

3. Zmiany na Ziemi / Wolne Media: Covidek skończył dwa latka

Wczoraj mieliśmy mamy zacny jubileusz, o którym mało kto był łaskaw pamiętać. To właśnie 4 marca przypadła druga rocznica wykrycia pierwszego przypadku koronawirusa w Polsce, co rozpoczęło tzw. pandemię COVID-19.

COVID-19 to skrót od COronaVIrus Disease 2019, bo nowy wirus został po raz pierwszy zidentyfikowany w 2019 roku. COVID-19 to infekcja dróg oddechowych wywołana przez koronawirusa SARS-CoV-2. U większości osób jej przebieg jest łagodny, a nawet bezobjawowy, ale ze względu na wysoką zjadliwość (zdolność do szybkiego przenoszenia z człowieka na człowieka) dotykał grupy populacji o osłabionej odporności – osoby starsze, chorych na raka, chorych na cukrzycę i z nadwagą.

Dwa lata temu Polacy ciężko przestraszeni doniesieniami z Chin gdzie ludzie w drgawkach rzekomo konali na ulicach i z Włoch, gdzie Chińczycy zawlekli swoją zarazę wracając tam szyć ubrania po chińskim nowym roku, z wypiekami na twarzach oglądali w dezinformacyjnych telewizjach doniesienia o pierwszym Polaku, który został rzekomo zakażony chińskim wirusem. Niewiele osób na tym etapie zdawało sobie sprawę, że w nadchodzących potem tygodniach nasz świat zwariuje i szaleństwo będzie stopniowane aż do teraz.

Od razu okazało się, że nie mamy jak zareagować na zarazę. Zabrakło najbardziej podstawowych pandemicznych produktów, m.in. maseczek czy płynów do dezynfekcji, które potem zaczął nawet produkować Orlen. Wiecznie zmęczony minister Szumowski najpierw wyśmiewał tych, którzy chodzili w maseczkach, a potem nakazał ich noszenie nawet na świeżym powietrzu, a premier Morawiecki grzał się w blasku latającego jeszcze wtedy, a dzisiaj już niestety zniszczonego, największego samolotu świata An-225 Mrija wypełnionego chińskimi maseczkami bez atestu.

W międzyczasie pojawiły się pleksiglasy w sklepach i na twarzach ludzi, którzy chodzi w czymś przypominającym maski spawaczy. Tak zwane przyłbice były oczywiście zupełnym idiotyzmem, tak jak ordynowane raz po raz lockdowny, czyli zamknięcia wszystkiego. Pierwszy raz doświadczyliśmy kataklizmu, który sami sobie urządziliśmy. Zamknięcia gospodarki oczywiście ją zniszczyły, a przestraszony rząd zaczął na lewo i prawo rozdawać upadającym przedsiębiorcom wydrukowane pieniądze czym doprowadził do największej inflacji od lat.

Szaleństwo zapoczątkowane w marcu 2020 roku rozkręcało się coraz bardziej. Władze najpierw odwołały Wielkanoc, potem zorganizowały wybory prezydenckie. Potem odwołały Wszystkich Świętych, Boże Narodzenie itd. Cały 2021 minął z grubsza jak 2020, tylko było gorzej. Media nakręcały panikę pod każde kolejne tzw. warianty i pojawiły się szczepionki, które zaczęły być stręczone wszystkim komu się da.

Jakby tego było mało władze wielu państw świata wpadły na pomysł aby dyskryminować tych, którzy odmówili wstrzyknięcia szczepionki, a potem tzw. dawek przypominających. Segregacja ludzi za pomocą kodu QR będącego swoistą czasową subskrypcją na prawa obywatelskie stała się wisienką na covidowym totalitarnym torcie. W takich okolicznościach, z różną skalą szaleństwa w rożnych krajach, doszliśmy do roku 2022.

Rządzący rozpoczęli ten rok według tego samego schematu – czyli straszenia nowym wariantem Omikron. Jak jednak powiedział słynny filantrop i wirusolog amator, Bill Gates, „niestety Omikron okazał się naturalną szczepionką”. Próba podtrzymania covidowej psychozy tym razem się nie powiodła, bo ludzie byli już tym zmęczeni i zaczęli protestować naprawdę mocno. Niektóre kraje zaczęły luzować obostrzenia i restrykcje, ale oczywiście kody QR już pozostały z nami i prawdopodobnie obowiązek przyjmowania szczepionki co kilka miesięcy również.

Rok temu gdy obchodziliśmy roczek Covidka, mało kto wierzył, że w czasie drugiej rocznicy mało kogo Covidek będzie obchodził. A wszystko to stało się w niecałe dwa tygodnie! Wirus SARS-CoV-2 nie jest już groźny, nie robi się testów dla setek tysięcy obcokrajowców przybywających do Polski. Nagle nie ma kwarantanny, słynni lekarze nic już nie mówią o kolejnych wariantach i falach, a przepełnione szpitale, w których według rządowej propagandy umierali tylko niezaszczepieni, nagle są puste i gotowe na przyjmowanie potrzebujących uchodźców.

Niektórzy ironizują gorzko, że Władimir Putin powinien dostać nagrodę Nobla w dziedzinie… medycyny, za wpływ w pokonaniu pandemii.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

4. Prawda i tylko Prawda po Moskiewsku

Prawda i tylko Prawda po Moskiewsku

 

Podziel się!