1. Jerzy Zięba – Mam rozwiązanie na zatrzymanie pandemii; 2. wR24: Morawiecki Kłamco przeproś Polaków! Sportowi hipokryci gdzieście byli gdy niszczono Polskę?; 3. WM / Goniec: Kanadyjska policja brutalnie zaatakowała pokojowy protest; 4. LegaArtis: Zaszczepiony wokalista grupy VOX nagle zmarł

Morawiecki Kłamco przeproś Polaków!

Medialna banksterska zadyma wojenna trwa w najlepsze. Nie ma już żadnego innego tematu w tym Medialnym Banksterskim Ścieku. Pod przykrywką, w cieniu ustawki zwanej Wojną Słowiańską – Polsko-Rosyjsko-Białorusko-Ukraińską faszyści z Ameryki  na usługach Wall Street i City of London pacyfikują w stylu carskiej ochrany Protest Wolnych Ludzi w Ottawie. Ich brutalność można porównać tylko do Gestapo albo do Białej Gwardii Cara Rosji, albo do Holenderskiej Policji Politycznej i Macronowskich Szwadronów Śmierci pacyfikujących Żółte Kamizelki.

Karmią nas Polaków tutaj Nowym Strachem na Lachy – Bombardowaniem Kijowa – jakby takie bombardowanie miało Putina choćby o pół cala przybliżyć do pojednania z Ukraińcami, albo jakby okupacja Ukrainy miała dla niego znaczyć coś lepszego niż dawna okupacja Polski za czasów Stalina, Chruszczowa i Breżniewa. 

Czyżby Putin był kompletnym idiotą i nie wiedział, że nie stać go na utrzymanie dodatkowych 40 milionów ludzi pod okupacją, ludzi wrogich mu, ludzi, którzy stworzyli swoje niepodległe państwo – Że nie stać go żeby ich zwyczajnie wyżywić? A może wyobraża sobie, że po raz drugi zrobi im na Ukrainie Wielki Głód Moskiewski???

Naprawdę wydaje się Wam, że ta zadyma uwolni was – tzw Elity Światowe (a tak naprawdę prawdziwie yetisyńskie Yeti-Yelity) od odpowiedzialności za wprowadzony Terror Coviadiański, za wprowadzony faszyzm, za złamanie Praw Człowieka, za gwałt na demokracji, za zbrodnie na ludzkości jakich dokonaliście – Wy tzw przywódcy NWO (z Waszyngtonu i Pekinu) i wy ich Sługusy Polityczne i Medialne z Warszawy, Brukseli, Moskwy, Mińska, Kijowa?! Tak myślicie?! 

1. Jerzy Zięba – Mam rozwiązanie na zatrzymanie pandemii


https://www.facebook.com/ukryteterapie/videos/363996908602920/

 

2. wR24: Morawiecki Kłamco przeproś Polaków! Sportowi hipokryci gdzieście byli gdy niszczono Polskę?

https://banbye.pl/watch/v_XWjJazL6XL4g?fbclid=IwAR3mZ3DlttGSnXX672gHjr2jXnPeuhtwZ6owyxBNQlza9HVgFloul2BzEUs

 

3. Wolne Media / Goniec: Kanadyjska policja brutalnie zaatakowała pokojowy protest

Snajperzy na dachach, policja wyciąga ludzi z pojazdów. Specjalne jednostki paramilitarne mierzą do aresztowanych z broni długiej. W piątek policja podjęła masową akcję, aby usunąć pokojowo protestujących ludzi z ulicy Wellington przed Parlamentem. Późnym piątkowym wieczorem policja aresztowała około 100 osób w związku z protestem.

https://youtu.be/GM1fJZ8Ab3M

Akty przemocy, które tak niepokoiły premiera Kanady podczas trzytygodniowego protestu w Ottawie, miały miejsce dopiero wówczas, gdy zmilitaryzowana policja wysłana przez Justina Trudeau zaczęła aresztować protestujących kierowców i atakować tłum. Trzy główne incydenty zostały zarejestrowane w piątek, ofiara jednego z nich starsza kobieta z chodzikiem została stratowana przez policyjnego konia. Cudem przeżyła.

W innej sytuacji protestujący był wielokrotnie uderzany kolbą pistoletu policjanta. W jeszcze innym policjanci wybili szyby w ciężarówce i mierząc z broni wyciągnęli kierowcę z pojazdu. Wszystko to kontrastuje z atmosferą festynu jaka do tej pory towarzyszyła protestowi mimo wyrażanych przez Trudeau wielokrotnie obaw, że protestujący dopuszczą się aktów przemocy. Podczas gdy Trudeau próbował przypisać protestującym popieranie faszyzmu, ci przywieźli dźwig, aby wznieść wysoko kanadyjską flagę i codziennie śpiewali hymn „O Canada”. Aresztowano dwoje niezależnych dziennikarzy.

https://youtu.be/YkRcIR00tPw

Protestujący zostali zabrani do aresztu. Następnie policja wydała kolejne ostrzeżenie około dwie godziny później, wzywając demonstrantów do opuszczenia miasta pod groźbą aresztowania. Ottawskie Towarzystwo Pomocy Dzieciom poinformowało w piątek, że współpracuje z policją, aby „zapewnić bezpieczeństwo dzieciom w centrum miasta”, ale na razie żadne dzieci nie zostały przekazane pod jego opiekę. Policja wydała również ostrzeżenie dla wszystkich mediów na obszarze operacji, aby upewnić się, że żaden dziennikarz nie zostanie zatrzymany.

https://youtu.be/eBQbkCd80zU

W czwartek wieczorem policja zamknęła więcej ulic i ograniczyła ruch, aby powstrzymać więcej protestujących przed wejściem do centrum miasta. Zamknięcia te zablokowały zjazdy z autostrady 417 od St. Laurent Boulevard do Parkdale Avenue. Policja ustanowiła również około 100 punktów kontrolnych w ciągu kilku godzin po ostrzeżeniu tymczasowego szefa policji Steve’a Bella, że „akcja jest nieuchronna”.

Wiadomość od trakera sprzed Muzeum Wojny, który informuje, że interweniujący funkcjonariusze nie mówią po angielsku i nie mają oznakowań: „Zagraniczna armia kontraktowa, która nie mówi po angielsku, bez nazwisk, bez identyfikacji. Wydaje się jasne, że całe kanadyjskie wojsko i policja nie chciały tego tykać, więc premier zakontraktował zagraniczne siły, o których mówi się, że używają twardej taktyki izraelskiej. Jak na wojnie. Wyraźnie najemnicy”.

https://youtu.be/aUffUbQmGAc

Premier Trudeau oczekuje, że firmy zajmujące się holowaniem pojazdów oczyszczą mu centrum Ottawy z ciężarówek, jeśli konwój odmówi dobrowolnego opuszczenia miasta. Odholowanie ciężarówek takich gabarytów nie jest jednak takie proste, jak się premierowi wydaje. Łatwiej skazać kierowców i ich zwolenników na karę więzienia, niż szybko pozbyć się pojazdów ze Wzgórza Parlamentarnego.

„New York Times” pisał o sytuacji w Ottawie, że operatorzy lawet są oporni, jeśli chodzi o współpracę z policją. Przede wszystkim liczba lawet zdolnych do holowania potężnych ciężarówek jest ograniczona. Tymczasem liczbę pojazdów w centrum Ottawy liczy się w setkach. Taka specjalna laweta sama musi być wielka, żeby pociągnąć ciężarówkę. Pickup z hakiem bynajmniej nie wystarczy. Do tego kierowcy mogą zrobić coś, by ich ciężarówek nie dało się holować. Mogą usunąć jakieś części z podwozia, albo przebić opony. Osoby działające w sektorze transportowym mówią nawet, że niemożliwe jest holowanie ciężarówki bez współpracy z kierowcą. Dochodzi jeszcze pogoda. W Ottawie trwa niewielka odwilż. Nagromadzony śnieg się topi i woda płynie po ulicach. W ciągu kilku godzin temperatura jednak może spaść, do tego może dojść obfity opad śniegu. Trudno holować ciężarówkę po zalodzonej jezdni, gdy wokół piętrzą się zaspy. Nawet pogoda rządowi nie sprzyja.

https://youtu.be/YF2xv1Rh8dM

Izba Gmin nie obradowała w piątek, pomimo konieczności przeprowadzenia debaty nad ustawą o sytuacjach nadzwyczajnych, ze względu na spodziewaną operację policyjną przed Wzgórzem Parlamentarnym, poinformowało biuro Speakera. Kontrowersyjna ustawa o nagłych wypadkach ma być debatowana przez weekend, od 7.00 rano czasu ET do północy, a głosowanie zaplanowano na poniedziałek. Trudeau zrobił z premedytacją, aby nie dyskutowano podczas pacyfikacji protestów, o czym świadczy fakt, że podczas pandemii odbyło się wiele zdalnych debat. Na mocy ustawy Parlament powinien zatwierdzić ogłoszony stan wyjątkowy w terminie do 7 dni.

W czwartek policja aresztowała Chrisa Barbera i Tamarę Lich, jednych z organizatorów konwoju wolności. Według policji Barberowi postawiono zarzuty o doradzanie w sprawie popełnienia wykroczenia, doradzanie w sprawie popełnienia przestępstwa, niewykonania nakazu sądu oraz doradzanie w sprawie popełnienia przestępstwa utrudniania pracy policji. Lich postawiono zarzut o doradzania w celu popełnienia wykroczenia. Barber został w piątek wieczorem zwolniony za kaucją przez sędziego Trybunału Sprawiedliwości w Ontario pod warunkiem, że opuści Ottawę w ciągu 24 godzin od zwolnienia. Wyjeżdżając z prowincji raz dziennie musi informować policję o swoim miejscu pobytu. Warunki zwolnienia za kaucją stanowią również, że nie może on wspierać konwoju wolności w żaden sposób, w tym ustnie. Barber nie może również kontaktować się z innymi organizatorami. Inna organizatorka, Tamara Lich, miała również pojawić się w sądzie w piątek, ale jej rozprawa została przełożona na sobotę na godzinę 9:30 (czasu lokalnego).

https://youtu.be/DmDyfmeLUO8

Wideo pokazujące, jak policjanci w Steinbach w Manitobie przyciskają do muru nastolatka uczestniczącego w szkolnym proteście przeciwko noszeniu maseczek, wywołało burzę w mediach społecznościowych. Incydent miał miejsce ponad tydzień temu, 10 lutego. Uczniowie Steinbach Regional Secondary School (SRSS) zorganizowali demonstrację przeciwko nakazowi noszenia maseczek w całej szkole. Wyszli z klas około 9:00 rano i przyłączyli się do swoich rodziców, którzy protestowali po drugiej stronie ulicy. Policjanci byli już na miejscu, by monitorować protest.

RCMP podało w oświadczeniu, że funkcjonariusze wkroczyli do akcji, gdy protestujący prawdopodobnie próbowali w sposób nieuprawniony wejść do szkoły. Policja miała wtedy zastosować protokół zamknięcie i zabezpieczenia budynku. Nastąpiło to około 11:00 rano. Hanover School Division dodało, że intencje dorosłych i uczniów, którzy próbowali dostać się do szkoły, są nieznane. Niektórzy dorośli walili w okna i drzwi pięściami i kijami. Działania tych osób zostały zablokowane przez policję.

Na nagraniach krążących w internecie można zobaczyć, jak zamaskowani policjanci próbują siłą zmusić nastolatka do opuszczenia terenu szkoły. Jeden z policjantów łapie chłopaka za kurtkę i popycha go na zewnętrzną ścianę budynku szkolnego. Świadkowie nie mogą uwierzyć, że kilku policjantów musiało walczyć z jednym nastolatkiem, ktoś oskarża policjanta o stosowanie przemocy. RCMP potwierdziło, że zdarzenie miało miejsce. Oświadczyło jednak, że uczeń przytrzymywał policjanta i mógł być aresztowany za przemoc wobec oficera policji. Wcześniej kilkukrotnie był ostrzegany. Pojawiły się jednocześnie doniesienia, że uczeń chciał wejść do szkoły, by zabrać pozostawione tam rzeczy. Ktoś w internecie zastanawiał się, dlaczego w takiej sytuacji policjant nie mógł pójść z nim.

https://youtu.be/QXvzapTGQGc

Następną w kolejce prowincją Kanady, która zamierza znieść sporą część ograniczeń covidowych, będzie Nowa Fundlandia i Labrador. 21 lutego rozpocznie się luzowanie obostrzeń, a na początku zostaną zniesione limity osób w niektórych okolicznościach. Do 14 marca limity zgromadzeń znikną, podobnie jak środki nakazujące dyskryminację niezaszczepionych. Główna urzędnik medyczna prowincji, dr Janice Fitzgerald, mówi, że to początek końca polityki covidowej. Nowa Fundlandia i Labrador jeszcze nie otworzyła się zupełnie. W prowincji następowały okresy łagodzenia i zaostrzania restrykcji w zależności od sytuacji w szpitalach. Mimo odchodzenia od przepisów ograniczających uczestnictwo w życiu publicznym, część sektorów gospodarki jest zobowiązana, by wymagać od swoich pracowników szczepienia.

Justin Trudeau mógłby szybko i łatwo zakończyć protest spełniając banalne żądania obywateli, którzy chcą tylko odzyskać wolność, pracę i zwyczajne życie. Ale premier Kanady, kochanek Emmanuela Macrona, który najprawdopodobniej mu doradza, nie uznaje porażki i postanowił tłum protestujących rozgromić siłą, upokorzyć, zdusić iskrę wolności, która zapaliła się w ich sercach. To pokazowa lekcja i ostrzeżenie dla świata – patrzcie, co wam zrobimy, gdy nam się sprzeciwicie. Mamy mamy policję, mamy wojsko, mamy hakerów, mamy antyterrorystów, mamy WASZE pieniądze pod kontrolą, a wy jesteście rozbrojeni i zniewoleni jak małe dzieci. Czy arogancja, brutalność i widoczna gołym okiem bezczelna tyrania rządu Kanady zwyciężą?

Autorstwo: Andrzej Kumor, Katarzyna Nowosielska
Źródło: Goniec.net [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]
Kompilacja 9 wiadomości i ostatni akapit: WolneMedia.net

https://wolnemedia.net/kanadyjska-policja-brutalnie-zaatakowala-pokojowy-protest/

4.LegaArtis: Zaszczepiony wokalista grupy VOX nagle zmarł

Wokalista zespołu VOX Witold Paszt zmarł nagle w piątek wieczorem – poinformowała w sobotę rodzina piosenkarza na profilu społecznościowym grupy VOX. Czyżby stał się kolejną ofiarą cud preparatu, jaki był przez niego polecany.

Witold Paszt urodził się w 1953 roku w Zamościu. Miał 68 lat. W 1977 r. założył grupę Victoria Singers, która dała początek zespołowi VOX. „Wczoraj późnym wieczorem, dzień po rocznicy śmierci swojej Ukochanej Żony, odszedł nasz Tata, Witold Paszt. Wspaniały, najlepszy człowiek, najukochańszy dziadek, Artysta w pełnym znaczeniu tego słowa” – napisały Natalia i Aleksandra Paszt z rodzinami w sobitę na profilu społecznościowym Grupy VOX.

„Kiedy już wydawało się, że jest przemocny i niezniszczalny, bo pokonał swój trzeci COVID, nagle los się odwrócił i przyszły niespodziewane komplikacje, które znacznie przyspieszyły jego wytęsknione spotkanie z naszą Mamą. Bardzo się do Niej spieszył. Tata odszedł spokojnie w domu, w otoczeniu córek, wnucząt, zięciów, najukochańszych zwierząt. Wierzymy, że zawsze będzie z nami poprzez swoją muzykę i dobro, którym obdzielał każdego potrzebującego. Jesteśmy zrozpaczeni. Nasze serca są złamane” – pisze rodzina.

Źródło: LegaArtis.pl

Podziel się!