1. WM/Bibuła: Listy złoczyńców; 2. Matka Kurka – Jak ustaliło ministerstwo zdrowia, gips nie działa na amputację; 3. wR24: 200 tys. nadmiarowych zgonów w Polsce! Kto jest temu winien? Fałszywa pandemia? P. Klimczewski; 4. PPP: XII Posiedzenie Komisji śledczej – prof. zw. dr hab. Maria Borawska

Listy złoczyńców

Nie popieram dzielenia protestów na lepsze i gorsze z powodów przekonań politycznych – lewicowych bądź prawicowych – ich organizatorów – w tym Konwoju Wolności w Polsce dlatego że osoba go prowadząca ma poglądy antykościelne. Chcemy czy nie Kościół jest przedstawicielem w Polsce Międzynarodowej Handlowej Korporacji Watykańskiej.

Dyskredytowanie jakichkolwiek form oporu społecznego przeciw faszyzmowi uważam za szkodliwe w najwyższym stopniu.
Jeżeli wszędzie będziemy się dopatrywać prowokacji to możemy siedzieć dalej przed ekranem i ględzić w koło Macieju o Wolności. Policja Polityczna tak właśnie dzieli wszelkie ruchy społeczne i wyklucza je z obiegu.

Dawałem tutaj wyrazy poparcia dla Kobiet walczących o Prawo do Bycia Człowiekiem w myśl Prawa Przyrodzonego, do ich Czarnych Marszów i popieram każdą akcję, która ma wymiar fizyczny a nie wirtualny, niezależnie czy jest organizowana przez Czujnego, Konfederację, PSLIN, StopNOP, Watahy, dawniej też przez Ruch Kukiza, czy przez Czarny Marsz dopóki nie podpięła się pod niego PO (z którego to powodu zmarł śmiercią naturalną -niezaakceptowany przez Polaków, gdy zobaczyli w nim ewidentny udział przedstawicieli Banksterki Światowej i skompromitowanych polityków PO, Lewicy i innych).

Ten protest Kierowców Ciężarówek rozwinie się albo się nie rozwinie. JEŻELI JEGO INTENCJE NIE SĄ CZYSTE TO PO PROSTU UPADNIE, NIE BĘDZIE MIAŁ POPARCIA. POLACY BEZWZGLĘDNIE CZUJĄ AUTENTYCZNOŚĆ OPORU ALBO PROWOKACJĘ i SENSOWNOŚĆ JAKIEJŚ AKCJI ALBO BRAK SZANS NA JEJ POWODZENIE.

NIE WIEM CZY KONFEDERACJA ROZUMIE POJĘCIE ZJEDNOCZENIA I JEDNOŚCI – WIEM NA PEWNO ŻE NIE ROZUMIE IDEI DEMOKRACJI BEZPOŚREDNIEJ I Z TEGO POWODU RUCH WOLNYCH LUDZI ORGANIZUJE REPREZENTACJĘ POLITYCZNĄ TEJ CZĘŚCI SPOŁECZEŃSTWA, Z KTÓRĄ KONFEDERACJA JUŻ OD CZASU RUCHU KUKIZA NIE CHCIAŁA SIĘ DOGADAĆ I ZJEDNOCZYĆ.

ROZBIJANIE RUCHU WOLNOŚCIOWEGO JEST OD POCZĄTKU GRZECHEM KONFEDERACJI I SKŁADNIKÓW, KTÓRE JĄ TWORZĄ – JEDNYM Z TYCH SKŁADNIKÓW JEST KORWIN MIKKE (KTÓRY ROZBIŁ JUŻ WIELE RUCHÓW WOLNOŚCIOWYCH ZAKŁADANYCH PRZEZ SIEBIE) i składnikiem Konfederacji jest też NCzas.

NASZ RUCH WOLNEJ POLSKI JEST OTWARTY CAŁY CZAS NA ZJEDNOCZENIE WSZYSTKICH SIŁ WOLNOŚCIOWYCH W NASZYM KRAJU – TAKŻE NA KONFEDERACJĘ. OBAWIAM SIĘ ŻE KONFEDERACJA CHOĆ NIE OSIĄGNĘŁA WCALE WYSTARCZAJĄCEGO POPARCIA SPOŁECZNEGO JUŻ USIŁUJE DZIELIĆ I RZĄDZIĆ – WYZNACZAĆ CO JEST A CO NIE JEST „WŁAŚCIWE” – JAKIE ŻĄDANIA SPOŁECZNE SĄ WŁAŚCIWE, A JAKIE NIE.

NIKT JUŻ NIGDY NIE BĘDZIE RZĄDZIŁ SUWERENEM – TO SUWEREN BĘDZIE RZĄDZIŁ I REALIZOWAŁ PRAGNIENIA I CELE WIĘKSZOŚCI POLAKÓW. NA TYM POLEGA WIELKA ZMIANA CZY TO SIĘ PARTIOM POLITYCZNYM PODOBA CZY NIE.

ODWODZICIE POLAKÓW OD AKCJI FIZYCZNEJ PRZECIW TYM ZŁOCZYŃCOM Z OBRAZKA POWYŻEJ??? SERIO?!

1. WM/Bibuła: Listy złoczyńców

Przy jakże dziwnym, ogólnoświatowym, skoordynowanym „rozluźnianiu” restrykcji i zmianie tonu mediów, w których tzw. eksperci zaczynają podważać nawet swoje własne dopiero co wypowiedziane mantry, głęboko w tle trwa dalej intensywna praca programowa walki ze społeczeństwami. Dzisiejsze polityczno-medialne uciszanie burzy i próby pacyfikowania nastrojów stanowią jedynie mały krok w tył, który wieszczy kolejny, zbliżający się upiorny manewr.

Planiści przebudowy społeczeństw nie przejmują się coraz tragiczniejszą sytuacją społeczeństwa. W Stanach Zjednoczonych zwiększona śmiertelność (datująca się od początku 2021 roku, czyli od czasu rozpoczęcia wyszczepiania społeczeństwa niebezpiecznymi preparatami), zwiększona zachorowalność na wszelkie choroby (korelacja ta sama), paradoksalny wzrost bezrobocia i zarazem braki na rynku pracy, galopująca inflacja, spadek produkcji, załamanie się dostaw – to wszystko nie stanowi żadnego zainteresowania polityków czy mediów, gdyż cała uwaga skierowana jest na dalszej manipulacji, cenzurze, zastraszaniu. To jednoczesne niby-poluźnienie rygorów, a zarazem reprogramowanie i pisanie nowego scenariusza stanowią odskocznię do następnego szykowanego wielkiego skoku, do kolejnego ataku na wolność.

Amerykański Departament Bezpieczeństwa Krajowego (Department of Homeland Security – DHS), potężna federalna agencja z rocznym budżetem 52 miliardów dolarów i zatrudniająca ćwierć miliona ludzi, wydał właśnie komunikat, z którego można wyczytać co nadchodzi, co jest przygotowywane przez możnych tego świata, posługujących się takimi właśnie agencjami.

Ty też jesteś terrorystą!

W biuletynie wydanym 7 lutego 2022 roku pt. „Summary of Terrorism Threat to the U.S. Homeland”, DHS podsumowuje „zagrożenie terrorystyczne dla Stanów Zjednoczonych”: „Stany Zjednoczone pozostają w podwyższonym zagrożeniu zasilanym wieloma czynnikami, włączając w to środowisko online wypełnione fałszywymi i mylnymi narracjami oraz teoriami konspiracyjnymi, oraz innymi formami MDM (myl- dez- błęd-informacjami – ang. mis- dis- and mal-information – MDM). […] Kluczowe czynniki przyczyniające się do obecnego podwyższonego zagrożenia (terrorystycznego) zawierają: rozpowszechnianie fałszywych bądź mylnych informacji, które zasiewają niezgodę i podkopują zaufanie do instytucji rządowych USA. Dla przykładu, szeroko występuje rozpowszechnianie fałszywych bądź mylnych informacji dotyczących niesprawdzonych [przypadków] nadużyć podczas wyborów [prezydenckich w 2020 roku] lub COVID-19”.

Jak widać, w biuletynie wydanym przez wydział DHS specjalizujący się w „krajowym terroryzmie” (National Terrorism Advisory System), opisywanie, dyskusja i prezentacja faktów w internecie, na temat tzw. COVID-19, czyli pandemii i związanych z tym tematów (zamordyzm szczepionkowy, cenzura skutków wyszczepiania, cenzura faktów naukowych…), stanowi już niemal zagrożenie terrorystyczne. Tak samo jak podważanie ogłoszonych przez media wyników „wyborów” prezydenckich, co zresztą już dawno zostało uznane na równi z „zaprzeczaniem Holokaustu” (vide napisany zaraz po „wyborach” artykuł prof. Deborah Lipstadt, „specjalistki od Holokaustu”, która teraz stała się poważną bronią w administracji Bidena z urzędem do spraw „monitorowania antysemityzmu”).

Listy złoczyńców

Te czyhające za rogiem „rozluźnień” niebezpieczeństwa, z kolejnymi walkami przeciw społeczeństwu, przygotowywane przez rządowe, wojskowe i globalistyczne siły, zauważają niezależni publicyści, nawet niektórzy z tych dotychczas związanych z „siłami postępu”.

Od pewnego czasu obserwujemy transformację np. Steve’a Kirsch (którego artykuły publikowaliśmy), który z wielbiciela Demokratów i całej lewackiej ideologii, w czasie tzw. pandemii i zastosowanej – również przeciwko jemu osobiście – cenzury, przejrzał na oczy i stał się elokwentnym aktywistą na rzecz wolności słowa. Oby więcej takich nawróceń i aktywistów z pasją neofitów! Kirsch stworzył listę osób, którzy powinni odpowiedzieć, właśnie za „rozpowszechnianie fałszywych informacji”, które podczas tzw. pandemii doprowadziły do dosłownego zabicia setek tysięcy osób w Stanach Zjednoczonych.

Poniżej przedrukowujemy listę oskarżonych przygotowaną przez Steva Kirscha oraz dr. Toby Rogersa. Dr Rogers jest naukowcem, obecnie bardzo aktywnym blogerem, a od wielu lat wskazuje na – oczywisty! – związek szczepionek (przedkowidowych) z autyzmem.

Parszywa dwunastka w Stanach Zjednoczonych

1. Joe Biden – zwany „prezydentem”

2. Rochelle Walensky – dyrektor CDC

3. Anthony Fauci – dyrektor NIAID

4. Generał Vivek Murthy – US Surgeon (główny lekarz wojskowy)

5. Bill Gates

6. Janet Woodcock – szefowa FDA

7. Cliff Lane – szef d/s wytycznych dotyczących COVID-19 (Guidelines Chairman)

8. Tom Shimabukuro – ekspert CDC d/s szczepionek

9. John Su – ekspert bazy VAERS

10. Steven A. Anderson – jeden z najważnieszych przedstawicieli FDA d/s bezpieczeństwa szczepionek

11. Gavin Newsom – gubernator stanu Kalifornia

12. Dr Richard Pan – senator stanu Kalifornia (wprowadził ustawy w stanie Kalifornia zabraniające uzyskanie wyjątku od zaszczepienia dzieci, co doprowadziło do wielu zgonów)

Główne korporacje rozpowszechniające fałsz i dezinformację

1. YouTube

2. Facebook

3. Twitter

4. LinkedIn

5. Medium

6. Nextdoor

7. Wikipedia

8. Wszystkie strony tzw. „weryfikatorów faktów”

Lista stworzona przez dr. Toby’ego Rogersa – korporacyjni królowie na ławie oskarżonych

1. Bill Gates (Gates Foundation)

2. Julie Gerberding (Merck)

3. Albert Bourla (Pfizer)

4. Alex Gorsky (J&J)

5. Stéphane Bancel (Moderna)

6. Pascal Soriot (AstraZeneca)

7. Kenneth Frazier (Merck)

8. Emma Walmsley (GSK)

9. Paul Hudson (Sanofi)

Przedstawiciele instytucji, świata naukowego – na ławie oskarżonych

1. Tony Fauci (NIAID)

2. Francis Collins (NIH)

3. Peter Hotez (Baylor)

4. Paul Offit (UPenn)

5. Tedros Adhanom (WHO)

6. Rochelle Walensky (CDC)

7. Frank DeStefano (CDC)

8. Tom Shimabukuro (CDC)

9. Ezekiel Emanuel (UPenn)

10. Michael Osterholm (Univ. MN)

11. Neil Ferguson (Imperial College London)

12. Dorit Reiss (UC)

Politycy na ławie oskarżonych

1. Andrew Cuomo (D-NY)

2. Phil Murphy (D-NJ)

3. Gretchen Whitmer (D-MI)

4. Ned Lamont (D-CT)

5. Gavin Newsom (D-CA)

6. Thomas Frieden (D-NY)

7. Tom Wolf (D-PA)

8. Jay Inslee (D-WA)

9. Kate Brown (D-OR)

10. Janet Mills (D-ME)

11. Tim Walz (D-MN)

12. Ralph Northam (D-VA)

13. Jared Polis (D-CO)

14. Richard Pan (D-CA)

15. Lorena Gonzales (D-CA)

16. Brad Hoylman (D-NY)

17. Kyle Mullica (D-CO)

18. Justin Trudeau (Liberal Party, Canada)

Przedstawiciele mediów na ławie oskarżonych

1. Susan Wojcicki (YouTube)

2. Sundar Pichai (Google)

3. Mark Zuckerberg (FB & IG)

4. Jack Dorsey (Twitter)

5. Lisa Sherman (The Ad Council)

6. Sanjay Gupta (CNN)

7. Anderson Cooper (D-CNN)

8. Rachel Maddow (MSNBC)

9. Leana Wen (Wapo/CNN)

10. Imran Ahmed (CCDH)

11. Joe Smyser (Project VCTR)

12. Brandy Zadrozny (NBC)

Pozostali „wyróżnieni” (z USA) – na ławie oskarżonych

1. Wszyscy członkowie medycznych izb i sądów lekarskich, którzy prowadzili dochodzenie i prześladowali lekarzy wypowiadający się przeciwko maskom, szczepionkom, obowiązkom szczepienia, przepisującym lekarstwa ratujące życie.

2. AMA – American Medical Association

3. IDSA – Infectious Diseases Society of America (Stowarzyszenie lekarzy specjalizujących się w chorobach zakaźnych)

4. Jeff Zients – koordynator Covid w Białym Domu w administracji Joe Bidena

5. Ron Klain – szef sztabu Joe Bidena

6. Robert Redfield – były szef CDC

7. Mika Brzezinski and Joe Scarborough

8. Chris Cuomo, Jeff Zucker i wszyscy w CNN, ESPN, MSNBC

9. Jake Tapper z CNN

10. Jen Psaki – (to ta ruda rzeczniczka prasowa Bidena)

11. Sonia Sotomayor – US Supreme Court

12. Kathy Hochul – Gubernator Nowego Jorku

13. Eric Topol (Scripps)

14. Zubin Damania (aka Zdoggmd)

15. Monica Gandhi (University of California, San Francisco)

16. „Ed” (bloger odpisujący na posty dr. Rogersa, być może to jakaś znana osoba, bo dr Rogers mówi „wiesz o kim mowa”, ale my nie wiemy…)

17. Mike Pence – wice-prezydent za prezydentury Donalda Trumpa (zgadzamy się w pełni, jest dużo bardziej odpowiedzialny niż prez. Trump)

18. Donald Trump (jakkolwiek niedawno wypowiadał się przeciwko obowiązkowym szczepieniom, nigdy nie był przeciwko samym szczepionkom)

19. Deborah Brix – koordynator Białego Domu d/s Koronawirusa za Trumpa (my dodamy, że ta osoba powinna być w pierwszej dziesiątce na ławie oskarżonych)

20. Vinay Prasad (chociaż ma rację do co masek i mówi o dezinformacji w/s poszczepiennych przypadkach zapalenia mięśnia sercowego, to myli się co do szczepień, które spowodowały wiele ofiar)

21. Nancy Pelosi

22. Anna Eshoo (w Kongresie, ze stanu Kalifornia)

23. Big Bird (postać z Ulicy Sezamkowej, promująca szczepionki i wciskająca dzieciom propagandę. Oczywiście nie o kukiełkę chodzi lecz o jej zaplecze)

24. Inni członkowie Kongresu (z wyjątkiem senatora Rona Johnson)

25. Ralph Baric, University of North Carolina Chapel Hill

26. Peter Daszak, EcoHealth Alliance – bez niego nie byłoby pandemii…

27. Jens Kuhn oraz Sina Bavari

28. Większość lokalnych przedstawicieli i władze miast, miasteczek, powiatów, którzy wspierają szczepionki i inne przymusy

29. Kuratorzy oświaty i administracje nadzorujące szkoły, narzucające restrykcje

30. Lekarze, którzy rekomendowali szczepionki i maseczki, szczególnie dzieciom

31. Szpitale, które zastosowały się do zaleceń CDC, zapominając o Ivermectynie i innych lekach chroniących życie i zdrowie

32. Biznesy, które wyrzuciły pracowników za odmowę zaszczepienia się

33. Kościoły, które powiedziały swoim wiernym aby się zaszczepili

34. Eric Holcomb – gubernator stanu Indiana

35. Mike DrWine (Republikanin z Ohio)

36. JB Pritzker, gubernator stanu Illinois

37. Lori E. Lightfoot – burmistrz Chicago

38. „The Economist”, „Forbes”, Reuters, Kamala Harris, NPR

39. Wszystkie mainstreamowe media

40. London Breed, burmistrz San Francisco

41. Eric Feigl-Ding aka Dr. Dingleberry

42. Federation of State Medical Boards – federacja stanowych Izb Lekarskich grożących i wykonujących groźby przeciwko lekarzom pragnącym leczyć chorych

43. Każdy szef, wice-szef, administrator, każdego szpitala w USA i gdziekolwiek, którzy dla gratyfikacji finansowych eliminowali pacjentów.

44. Każdy lekarz, pielęgniarz, technik, którzy również otrzymywali gratyfikacje finansowe za mordowanie pacjentów

45. American Academy of Pediatrics

46. Neil Young, Joni Mitchell, and Sharon Stone – za rozpowszechnianie dezinformacji o bezpieczeństwie szczepionek

47. „Weryfikatorzy faktów” platformy „Spotify”

48. Dr Sara Cody, dr Bonnie Maldonado – z kalifornijskiego związku nauczycieli, Teachers Union in California

49. Wszyscy członkowie komitetów FDA i CDC

50. Admirał Rachel L. Levine, MD, Assistant Secretary for Health (ASH)

51. Eric Garcetti – burmistrz Los Angeles

52. Izba Lekarska stanu Main (The medical licensing board of Maine) – m.in. za skierowanie na badania psychiatryczne znanej lekarki, dr Meryl Nass, która przepisywała pacjentom znane od kilkudziesięciu lat i zalecane przez WHO lekarstwa (IVM, HCQ)

53. Jerome Adams – były główny lekarz USA (former US Surgeon General)

54. Rob Davis – szef firmy farmaceutycznej Merck

55. Google

56. Wszyscy celebryci Hollywood, którzy wzięli udział w reklamach szczepionki

57. Chelsea Clinton

58. Katelyn Jetelina, prowadząca programi i zwana również jako Your Local Epidemiologist

59. Jessica Malaty Rivera – która wzywa do zatrzymania rozpowszechniania dezinformacji o Covid, ale odmawia publicznej debaty

60. Rockefeller Foundation

61. …

Pozostali, spoza USA – na ławie oskarżonych

1. Klaus Schwab

2. Papież Franciszek (który wzywał do masowego wyszczepiania)

3. Kanada – Dr. Theresa Tam, „główny lekarz” – Canada’s Chief Medical officer

4. Kanada – wszystkie osoby z lokalnych rządów oraz na wszyscy federalni i lokalni ministrowie zdrowia

5. Kanada – wszystkie media kanadyjskie, szczególnie CBC

6. Kanada – wszyscy prawnicy noszący maseczki

7. Jacinda Ardern, premier Nowej Zelandii

8. Niemcy – Angela Merkel

9. Niemcy – Olaf Scholz

10. Niemcy – Karl Lauterbach

11. Niemcy – Christian Drosten

12. Dr Zhelghli Shi

13. Nowa Zelandia – Ashley Bloomfield (Director General of Health – NZ), Chris Hipkins (Covid Response Minister – NZ Labour Party)

14. Nowa Zelandia – Chris Hipkins (Covid Response Minister – NZ Labour Party)

15. Austria – Sebastian Kurz – były kanclerz Austrii

16. Lekarze z WHO którzy zaaprobowali szczepionki

17. Lista nieustannie rośnie…

Ława oskarżonych w Polsce

Listy te umieszczamy również z tą myślą aby rozszerzyć je o naszych, polskich, krajowych, lokalnych złoczyńców (= czyniących zło).

Pora bowiem na tworzenie takich list, np. w formie osobnej strony internetowej funkcjonującej na zasadzie Wikipedii, gdzie każdy zalogowany mógłby wpisać nazwiska, funkcję i dołączyć wypowiedzi publiczne (ze źródłami i cytatami) osób pełniących w Polsce funkcje publiczne i społeczne: polityków, dziennikarzy, celebrytów, lekarzy, naukowców, biznesmenów czy kapłanów. Taka lista mogłaby przyczynić się do usprawnienia systemu sprawiedliwości oraz zachować w jakiejś skondensowanej formie wszystkie ohydne, plugawe, nienaukowe, pozbawione nawet podstaw logiki, wypowiedzi. Niech te biedne zamaskowane, zmuszone do „nauki zdalnej”, szczepione dzieci będą kiedyś miały pokaźny spis krajowych złoczyńców i lokalnych łotrzyków, którzy – miejmy nadzieję – wkrótce zasiądą na ławach oskarżonych i odpowiednio sprawiedliwie zostaną potraktowani przez legalne systemy.

I jeszcze jedna myśl: osobnym zagadnieniem byłoby wskazanie ile kluczowych osób odpowiedzialnych za propagandę, cenzurę, za promowanie niebezpiecznych substancji, to osoby o określonych korzeniach etniczno-religijnych. Warto byłoby mieć porównanie ilu na takich listach tworzonych w Stanach Zjednoczonych, jest Chińczyków, Rosjan, Polaków, ilu katolików, ilu żydów…. Na przykład cała trójka szefów trzech największych producentów „szczepionek przeciwko Covid-19”, to Żydzi. Może i dziwny zbieg okoliczności, ale nie bójmy się statystyk… Mogą one pokazywać ukrywaną rzeczywistość, trendy…

A to nasza, taka skromna, w pełni subiektywna lista osób do rozliczenia w Polsce, w porządku który uważamy za znaczący. Niech będzie podstawą do dalszych dyskusji i rozbudowy:

1. Mateusz Morawiecki

2. Adam Niedzielski

3. Andrzej Horban oraz cała Rada Medyczna przy Premierze

4. Jarosław Kaczyński

5. Jacek Kurski

6. o. Tadeusz Rydzyk

7. Łukasz Szumowski

8. Andrzej Duda

9. …

Opracowanie i źródło: Bibula.com

Komentarz „Wolnych Mediów”

Ja bym dorzucił jeszcze wszystkich parlamentarzystów głosujących za zmianą ustawy epidemicznej, za obostrzeniami, paszportami covidowymi, lockdownem i odrzuconą ustawą o segregacji sanitarnej, a także szefa polskiej Policji i dyrektorów mainstreamowych stacji telewizyjnych, radiowych i największych mainstreamowych czasopism wspierających rządową narrację. Bez ich przyzwolenia nie doszłoby do łamania prawa.

źródło: https://wolnemedia.net/listy-zloczyncow/

2. Matka Kurka: Piotr Wielgucki – Jak ustaliło ministerstwo zdrowia, gips nie działa na amputację

https://www.youtube.com/watch?v=0U1PTokC_N0

3. wR24: 200 tys. nadmiarowych zgonów w Polsce! Kto jest temu winien? Fałszywa pandemia? P. Klimczewski

 

https://banbye.pl/watch/v_FR9UGCCCFo5n?fbclid=IwAR0c2EXs3kRURb6ieF8bQ8PgjTLiezBjoL-e7reTnTnbb7UWtw6FLV6SE2E

4. Polskie Państwo Podziemne: XII Posiedzenie Komisji śledczej – prof. zw. dr hab. Maria Borawska

https://www.facebook.com/100930168228835/videos/343995030970695

Podczas XII posiedzenia Komisja będzie wysłuchiwać prof. zw. dr hab. Marię Borawską, profesor nauk farmaceutycznych o specjalności farmakologia i bromatologia (nauka zajmująca się badaniem żywności).
Prof. zw. dr hab. Maria Borawska, profesor nauk farmaceutycznych o specjalności farmakologia i bromatologia (nauka zajmująca się badaniem żywności).
Pełniła funkcje:
– kierownika Zakładu Bromatologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
– pełnomocnika Rektora Akademii Medycznej w Białymstoku ds. Dietetyki
– profesora nadzwyczajnego Katedry i Zakładu Żywności i Żywienia Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach
– kierownika Zakładu Nauk Farmaceutycznych w Wyższej Szkole Kosmetologii i Ochrony Zdrowia w Białymstoku.
Autorka ponad 230 publikacji naukowych, które były cytowane ponad 1000 razy oraz 3 książek i 6 rozdziałów w podręcznikach. Posiada 5 patentów i 12 wdrożeń.
Członek Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego, Polskiego Towarzystwa Farmakologicznego, założyciel i przewodnicząca Białostockiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Nauk Żywieniowych, organizator od podstaw Zakładu Bromatologii i Nauczania Dietetyki na Wydziale Farmaceutycznym Akademii Medycznej w Białymstoku, specjalista I st. z zakresu farmacji aptecznej, specjalista klasyfikacji grzybów.
Prof. Borawska otrzymała liczne wyróżnienia za swoją pracę, jak np.
– Medal Komisji Edukacji Narodowej
– Medal im. Ignacego Łukasiewicza „De Pharmacia Bene Meritis”
– Złota Odznaka Polskiego Związku Pszczelarskiego
– Złoty Medal im. ks. dr Jana Dzierżona
– wielokrotnie nagrody indywidualne i zespołowe Rektora Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
– tytuł Wykładowcy Roku (II miejsce) w plebiscycie Kuriera Porannego w Białymstoku
– Wyróżnienie Prezesa PAN za wybitną monografię
– Medal z okazji 70-lecia Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego
– Wyróżnienie społeczne przez Klub Biznesu w Białymstoku za wkład w ochronę zdrowia
– Wyróżnienie za wybitne osiągnięcia naukowe oraz promocję produktów naturalnych i żywności regionu podlaskiego nadane przez Radę Izby Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku
Komisja śledcza ds. pandemii jest oddolną, niezależną i nie powiązaną z żadną partią czy ugrupowaniem politycznym inicjatywą Instytutu Ordo Medicus i jej działanie jest finansowane przez dobrowolne darowizny. Finansowania wymaga zarówno działalność merytoryczna, organizacyjna, jak i techniczna obsługa posiedzeń i strony internetowej. Dlatego prosimy o wsparcie na miarę swoich możliwości. Z góry dziękujemy.
Komisja śledcza ds. pandemii została powołana przez Instytut Ordo Medicus celem wyjaśnienia wszystkich okoliczności obecnej sytuacji i zebrania materiału dowodowego. Komisja będzie przesłuchiwać lekarzy, naukowców i wszystkich, którzy mogą się przyczynić do wyjaśnienia obecnego kryzysu. Jeśli zebrany materiał dowodowy na to pozwoli, to zostaną postawione zarzuty osobom podejrzanym. Komisja jest niezależna, społeczna i nie powiązana z żadną partią czy ugrupowaniem politycznym.
Informacje dotyczące Komisji śledczej i jej posiedzeń znajdują się na dedykowanej podstronie:
Zachęcamy do szerokiego rozpowszechniania posiedzeń Komisji na swoich kanałach. Posiedzenia można w prosty sposób ściągnąć klikając na poniższy link: bit.ly/komisjadspandemii
Zachęcamy też do cięcia nagrania na krótsze fragmenty pod warunkiem nie wyjmowania wypowiedzi z kontekstu czy manipulacji.
Patroni medialni (kolejność alfabetyczna): AlterShot, Centrum Edukacyjne Polska, DoZdrowia.com.pl, Góralskie Veto, Janek Pospieszalski Warto, Najwyższy Czas, PL1TV, PSNLiN.pl, Rzeszów24.pl, STOPNOP, Stowarzyszenie Prawników Głos Wolnośći, Suwerenni, WSR 24, tvPodkarpacie.pl, TvPolska.pl, WOLNOŚĆTV.
Podziel się!