1. PPP: Koniec Pandemii. Jak to możliwe z perspektywy samorządu, biznesu, prawa; 2. Polski Konwój Wolności rusza na Warszawę!; 3. Jerzy Zięba: Czy Kanada budzi świat oraz Polacy się budzą!?; 4.Banbye-wR24: Kaczyński w odwrocie? dr Z. Hałat

Polska Jest Jedna – Koniec Pandemii

Oto jest Wielka Zmiana – WYPOWIADA JEJ SENS SŁOWAMI Tomasz CZARSKI (w 3 godzinie i 34 minucie dokładnie!!!) w materiale informacyjnym numer 1.

 

1. PPP: Koniec Pandemii. Jak to możliwe z perspektywy samorządu, biznesu, prawa, społeczeństwa

https://www.facebook.com/100930168228835/videos/1591795694529027

Oto jest Wielka Zmiana – WYPOWIADA JEJ SENS SŁOWAMI Tomasz CZARSKI (w 3 godzinie i 34 minucie dokładnie!!!)

 

2. Polski Konwój Wolności. Kierowcy ruszają na Warszawę

W sobotę 12 lutego odbędzie się polski „Konwój Wolności”. Na konwój zapraszane są tiry, busy, auta osobowe, ciągniki, maszyny rolnicze, motory, hulajnogi, rowery, bryczki i wszystko co jeździ.

„Zapraszamy wszystkich ludzi, z wszystkich grup społecznych, którzy czują się oszukani przez rządzących. Nie zrzeszamy działających już liderów i polityków, mieliście już swój czas” – czytamy na plakacie.

Organizatorem jest kierowca ciężarówki Krzysztof Trzepacz wraz z innymi kierowcami.

– Już w tej chwili mamy, jak na nasze polskie warunki potężny konwój. Tyle grup kierowców, od których mamy zgłoszenia, coraz więcej pracodawców daje swoje samochody. Coraz więcej kierowców różnych pojazdów zgłasza się do nas. Już są zgłoszone konwoje z poszczególnych miejscowości – mówi na opublikowanym nagraniu w mediach społecznościowych Krzysztof Trzepacz.

Kierowcy zapowiadają, że zostają w stolicy do oporu. „Na dzień dzisiejszy nie ma planu blokowania Warszawy, lub jakichkolwiek dróg. Nieprawdą jest, że przerwiemy dostawy żywności” – czytamy na stronie konwoju.

Wydarzenie jest inspirowane protestem kanadyjskich kierowców, którzy w ostatnich dniach zablokowali Ottawę. Podobne konwoje są również planowane w niektórych krajach UE.

https://tarnogorski.info/polski-konwoj-wolnosci-kierowcy-ruszaja-na-warszawe/

źródło: źródło: polski-konwoj-wolnosci.pl

https://polski-konwoj-wolnosci.pl/

Polski Konwój Wolności Taxi – https://www.facebook.com/groups/329315349207242/

PL1 TV: Polski Konwój Wolności – 12 lutego w Warszawie

https://pl1.tv/title/polski-konwoj-wolnosci-12-lutego-w-warszawie/

 

Przeciwnicy restrykcji zablokowali Helsinki

Dziś w południe przed gmachem parlamentu rozpoczął się drugi dzień demonstracji.

W piątek według różnych źródeł zebrało się od 700 do 2 tys. osób, a sznur pojazdów liczył od 100 do 150 aut. Policja zaczęła odholowywać pojazdy przed północą. Służbom udało się przywrócić przejezdność Alei Marszałka Mannerheima – głównej ulicy Helsinek, dopiero dzisiaj nad ranem, a działania utrudniały opór protestujących oraz obfite opady śniegu (w ciągu ostatniej doby spadło dodatkowe ok. 20-30 cm śniegu). W jednym z holowników przebito oponę – przekazała policja.

Dziś protestujący zaczęli także rozstawiać namioty, przyczepy kempingowe oraz garkuchnie w miasteczku namiotowym.

Celem protestu „Convoy”, którego idea została zaczerpnięta z Kanady (protestu kierowców ciężarówek), jest sprzeciw wobec utrzymywanym obostrzeniom covidowym.

Protestujący zamierzają blokować centrum Helsinek poprzez tworzenie karawany pojazdów. Tego typu protest ma być powtarzany do środy wieczorem.

Demonstranci, wśród których są m.in. grupy związane ze służbą zdrowia i opieki, w tym – przeciwnicy obowiązkowych szczepień dla pracowników tego sektora – przyciągają też kręgi domagające się obniżki podatków i opłat składających się na ostateczną cenę paliw. W Finlandii ceny oleju napędowego i benzyny należą do najwyższych w Europie (w ostatnich tygodniach trzeba płacić około 2 euro za litr), a 50-60 proc. ceny stanowią różne podatki.

Narodowo-konserwatywna Partia Finów (PS), największa partia opozycyjna, ogłosiła złożenie wniosku o wotum nieufności wobec rządu w związku z brakiem reakcji władz na rosnące ceny paliw i energii elektrycznej.

https://niezalezna.pl/428869-przeciwnicy-restrykcji-zablokowali-helsinki

3. Jerzy Zięba: Czy Kanada budzi świat? oraz Polacy się budzą!

https://jerzyzieba.com/live

https://www.facebook.com/ukryteterapie/videos/669969994156108/

Globalne budzenie narodów

https://jerzyzieba.com/live

https://www.facebook.com/ukryteterapie/videos/309530527808148

A jednak Polacy się budzą

https://jerzyzieba.com/live

https://www.facebook.com/ukryteterapie/videos/478446650412522

4.Banbye-wR24: Kaczyński w odwrocie? dr Z. Hałat

https://banbye.pl/watch/v_an4x_FuGkCWa

 

 

Podziel się!