1. Kaczyński idzie na rympał, czyli druk wojenny nr 1981!; 2. XI Posiedzenie Komisji śledczej – dr med. Wolfgang Wodarg; 3. wR24: PiS zrobi z Polski Wenezuelę? Demokracja Bezpośrednia NAPRAWI system?!; 4. G. Płaczek: Wywiad z Panią Poseł Marią Kurowską, która idzie „pod prąd”.

Kaczyński idzie na rympał, czyli druk wojenny nr 1981!

Druk 1981 to albo żart albo przejaw choroby psychicznej osób które się pod nim podpisały i będą próbowały go przepychać w Sejmie.

Ja osobiście, znając z młodości Ryszarda Terleckiego jako hippisa, faceta z jajami i wielkim poczuciem humoru uważam, że jest to to pierwsze, a nie drugie, a jeżeli to drugie to z pewnością przejaw choroby Prezesa PIS.

Wyobraźmy sobie, że jakikolwiek poseł rozumny wyciągnie rękę na TAK, za przepisem, który jest z samego swojego założenia nie tylko komiczny w treści, ale też absolutnie absurdalny, niemożliwy do zrealizowania w praktyce. Jest to projekt na rympał, który tzw opozycja musi po prostu wyśmiać i wypiąć się na niego. Kompletnie jednak nie rozumiem jakie korzyści odniesie PIS wnosząc tak komediancki projekt pod laskę marszałkowską? Ale posłuchajcie Grzegorza Płaczka bo powie on wam o szkodnictwie Kaczyńskiego, Morawieckiego i Spółki na niespotykaną skalę, jakiego dopuścili się ci ludzie w związku z COVIDEM od 2020 roku do dzisiaj! Sukces gospodarczy i polityczny PIS to dzisiaj 500 miliardów dodatkowego długu zagranicznego przez 2 lata i jawnie faszystowskie projekty ustaw, które usiłują oni przepychać w polskim prawie postępując od 2 lat kompletnie bezprawnie.

Ministerstwo Zdrowia nałożyło obecnie (30 styczeń 2022) bezprawne ARESZTY na 1 700 000 Polaków (1 mln kwarantanny + 700 000 tzw izolacje!!!). 4% Społeczeństwa zostało na dzisiaj zamknięte w „IZOLACJI” przez Ministra Zdrowia co jest rekordem o jakim Minister Sprawiedliwości dysponujący wszystkimi więzieniami w Polsce może  tylko  pomarzyć!

A więc żart, choroba psychiczna czy całkowity rympał ludzi władzy przypartych do muru bezmiarem wyrządzonych przez siebie szkód, którzy usiłują uniknąć za wszelką cenę odpowiedzialności?!

Moi drodzy chcę wam powiedzieć dzisiaj, że nie mogliśmy otrzymać od PISu większego prezentu jako Ruch Wolnych Ludzi i Ruch Wolnej Polski, jako Społeczeństwo Obywatelskie – Jest to jasny sygnał dla POLAKÓW, że albo Naczelnik Państwa Oszalał a jego świta nie jest w stanie tego szaleństwa powstrzymać, albo że PIS ostatecznie wypowiedział otwartą Wojnę Polakom – i DRUKIEM nr 1981(!) wprowadza Stan Wojenny ala Kaczyński, wprowadza państwo totalnego bezprawia, państwo kapusiów, donosicieli (folksdojczów covidowych), wprowadza jawnie dyktaturę faszystowską na karkach tzw „ekspertów medycznych”.

To wszystko czyni dzisiaj partia, która mieniła się patriotyczną i chrześcijańską, która deklarowała wyrównywanie różnic społecznych, która deklarowała zmniejszenie zadłużenia zagranicznego, lecz z 1 biliona złotych długu w roku 2019 w ciągu 2 lat uczyniła dług równy 1,5 biliona złotych!!!  

We WTOREK 1 lutego o godzinie 16.00 CAŁA POLSKA POD SEJMEM!!!

1. Kaczyński idzie na rympał, czyli druk wojenny nr 1981!

Grzegorz Płaczek – Nie dajcie się podzielić i NIE donoście na siebie ! Łatwiej rządzić podzielonym społeczeństwem.

https://www.youtube.com/watch?v=TIweaOHl5tI

https://www.facebook.com/tosiesamokomentuje/videos/1000717384127738

Konfederacja – Nowy projekt covidowy PiS nr 1981 to historyczny gniot i skandal!

https://www.youtube.com/watch?v=S-8raxo8mD8

Nowa Ustawa Segregacyjna „CICHCEM” w Sejmie! A Dania i Austria ZNOSI Obostrzenia – Analiza Ator Film

https://www.youtube.com/watch?v=T_gjCDq2HSU

Matka Kurka – Pozwanie za kichanie i złośliwe „hop hop”

https://www.youtube.com/watch?v=SfyDk9P-ltE

2. XI Posiedzenie Komisji śledczej – dr med. Wolfgang Wodarg

 

https://www.facebook.com/100930168228835/videos/944090196546261

 

Podczas XI posiedzenia Komisja będzie przesłuchiwać dr med. Wolfganga Wodarga, autora wydanej przez Fundację Ordo Medicus książki „Fałszywe pandemie. Argumenty przeciwko rządom strachu”. Książka znalazła się na pierwszym miejscu na liście bestsellerów niemieckiego czasopisma „Spiegel”.
Książkę można nabyć w naszym sklepie, do czego zachęcamy, bo to wspiera Fundację Ordo Medicus.
Dr med. Wolfgang Wodarg jest internistą i pulmonologiem, specjalistą w zakresie higieny i medycyny środowiskowej, a także zdrowia publicznego i medycyny społecznej. Po zakończeniu pracy klinicznej przez 13 lat pracował w charakterze internisty, w tym m.in. jako lekarz publiczny w Szlezwiku-Holsztynie. Pełnił ponadto funkcję wykładowcy na uniwersytetach i w szkołach wyższych oraz był przewodniczącym Komitetu Ekspertów ds. powiązanych z medycyną Ochrony Środowiska przy Izbie Lekarskiej Szlezwiku-Holsztynu.
W 1991 roku otrzymał stypendium na Uniwersytecie Johna Hopkinsa w Baltimore w USA (epidemiologia). Jako członek niemieckiego Bundestagu w latach 1994-2009 był inicjatorem i rzecznikiem Komisji „Etyka i prawo współczesnej medycyny” oraz członkiem Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy, gdzie przewodniczył Podkomisji ds. Zdrowia. Pełnił także funkcję wiceprzewodniczącego Komisji Kultury, Edukacji i Nauki.
W 2009 roku dr Wodarg zainicjował powstanie komisji śledczej w Strasburgu, dotyczącej roli WHO w fałszywej pandemii H1N1 (świńska grypa), gdzie nadal pracował po zakończeniu kadencji jako ekspert naukowy. Od 2011 roku działa jako niezależny wykładowca uniwersytecki, lekarz i naukowiec. Do 2020 roku był dobrowolnym członkiem zarządu i szefem Grupy ds. Zdrowia w Transparency International Germany. Latem 2020 roku wraz z kilkoma prawnikami powołał oddolną komisję śledczą ds. koronawirusa, której celem jest wyjaśnienie wszelkich okoliczności związanych z obecną sytuacją tzw. pandemii.
Komisja śledcza ds. pandemii jest oddolną, niezależną i nie powiązaną z żadną partią czy ugrupowaniem politycznym inicjatywą Instytutu Ordo Medicus i jej działanie jest finansowane przez dobrowolne darowizny. Finansowania wymaga zarówno działalność merytoryczna, organizacyjna, jak i techniczna obsługa posiedzeń i strony internetowej. Dlatego prosimy o wsparcie na miarę swoich możliwości. Z góry dziękujemy.
Komisja śledcza ds. pandemii została powołana przez Instytut Ordo Medicus celem wyjaśnienia wszystkich okoliczności obecnej sytuacji i zebrania materiału dowodowego. Komisja będzie przesłuchiwać lekarzy, naukowców i wszystkich, którzy mogą się przyczynić do wyjaśnienia obecnego kryzysu. Jeśli zebrany materiał dowodowy na to pozwoli, to zostaną postawione zarzuty osobom podejrzanym. Komisja jest niezależna, społeczna i nie powiązana z żadną partią czy ugrupowaniem politycznym.
Informacje dotyczące Komisji śledczej i jej posiedzeń znajdują się na dedykowanej podstronie:
Zachęcamy do szerokiego rozpowszechniania posiedzeń Komisji na swoich kanałach. Posiedzenia można w prosty sposób ściągnąć klikając na poniższy link:
Zachęcamy też do cięcia nagrania na krótsze fragmenty pod warunkiem nie wyjmowania wypowiedzi z kontekstu czy manipulacji.
Patroni medialni (kolejność alfabetyczna): AlterShot, Centrum Edukacyjne Polska, DoZdrowia.com.pl, Góralskie Veto, Janek Pospieszalski Warto, Najwyższy Czas, PL1TV, PSNLiN.pl, Rzeszów24.pl, STOPNOP, Stowarzyszenie Prawników Głos Wolnośći, Suwerenni, WSR 24, tvPodkarpacie.pl, TvPolska.pl, WOLNOŚĆTV

3. wR24: PiS zrobi z Polski Wenezuelę? Demokracja Bezpośrednia NAPRAWI system?! Kubań i Łuksza

 

https://banbye.pl/watch/v_wO7dexJ1ZVH5

 

4. G. Płaczek: Wywiad z Panią Poseł Marią Kurowską, która idzie „pod prąd”.

https://banbye.pl/watch/v_wWu-b2r_Wkuz

Podziel się!