1. KACZYŃSKI i PIS IDĄ NA CAŁOŚĆ!!! – testy na śmiertelnego wirusa w przyczepie kempingowej, 5-cio dniowa kwarantanna dla medyków i policjantów oraz nowa wersja faszystowskiej ustawy w SEJMIE!; 2. Protest Stop Segregacji – relacja spod Sejmu; 3. PPP: Spotkanie z dr med. Wolfgangiem Wodargiem. Kraków; 4. PL1 tv: Dr Piotr Wojciechowski – mam dowody na śmierć po “szczepionce” na Covid-19

KACZYŃSKI i PIS IDĄ NA CAŁOŚĆ!!! – testy na śmiertelnego wirusa w przyczepie kempingowej


Czy jest w kraju jeszcze choćby jeden naiwny przedszkolak, który wierzy w śmiertelnie niebezpiecznego wirusa covid-19 grasującego w niezliczonych groźnych FALACH po naszej pięknej dostatniej Ojczyźnie, płynącej mlekiem i miodem Nowego Polskiego Ładu?!

Jeśli był kiedykolwiek to myślę, że najwyżej do wczoraj, gdy to sypnęły się najnowsze wspaniałe wieści zarówno z mediów banksterskich – tych PISowskich i „Opozycyjnych” (koncesjonowanej opozycji Okrągłego Stołu: PO/KO/2050, SLD/ Lewica, PSL i inne przybudówki gow[i]no-podobne)  jak i z mediów niezależnych.

Każdy kolejny dzień trwania tej polityczno-propagandowej hucpy zwanej pandemią koronawirusa przynosi wysyp rządowo-sejmowo-medyczno-medialnych absurdów urągających inteligencji naszych Braci Mniejszych, nie mówiąc o inteligencji 4-6-latków, czyli bywalców nie tyle restauracji i klubów nocnych co jak najbardziej dziennych salonów przedszkolnych.

Z jednej strony mamy spektakle testowania skompromitowanymi (według amerykańskiego rządowego CDC i ogólnoświatowego WHO!) testami PCR setek tysięcy już ludzi dziennie (około 180 000!!!! wczoraj)  po kempingowych przyczepach, namiotach w gołym polu i punktach aptecznych co oczywiście  – przy znanej powszechnie (a na pewno w Ministerstwie Zdrowia, w TVP, TVN i Gazecie Wyborczej) zaraźliwości i straszliwej śmiercionośności wirusa sars-cov2, tego  Zabójczego dla Świata Roznosiciela ZARAZY 2020-2022 – musiałoby w urągających septyce i podstawom bezpieczeństwa antywirusowego warunkach w tych miejscach doprowadzić do wybuchu śmiertelnej epidemii w całym kraju najdalej w 48 godzin !!!

Dziw bierze, że przy tej ilości testów działających przecież na chybił trafił, tylko 1/3 daje wynik pozytywny!!! (wczoraj 57 000) – sądzę, że „eksperci medyczni PISu i Big Pharmy zagryzają wargi z wściekłości widząc te wyniki! NIE TAK MIAŁO BYĆ! – prawda panowie??? Przecież ustalone było, że milion Polaków znajdzie się w szpitalach pod respiratorami do końca stycznia!!! (wypowiedź czołowego „eksperta” Pfizera w Polsce niejakiego Horbana!- z grudnia 2021).

Z drugiej strony mamy od miesiąca już trwający w Sejmie spektakl  nazywany Ustawą czy też Rozporządzeniem Hoca (nazwa nic tutaj nie znaczy bo jest to kolejny BUBEL PRAWNY PISu), który ma na sobie skupić uwagę wszystkich mediów i wszystkich Polaków, a przesłaniem głównym tego przekazu jest, iż partia rządząca wraz z innymi partiami Okrągłego Stołu gotowe są w związku z tym „śmiertelnym zagrożeniem życia obywateli” w jednym głosowaniu:

a) OBALIĆ KONSTYTUCJĘ RP,

b) wprowadzić jawny APARTHEID, czyli faszyzm – segregację rasową, biologiczną,

c) ZLIKWIDOWAĆ PRAWO POLKÓW PO PRACY i WYNAGRODZENIA ZA WYKONYWANĄ PRACĘ,

d) ZLIKWIDOWAĆ PRAWA OBYWATELSKIE GWARANTOWANE KARTĄ PRAW CZŁOWIEKA ONZ,

i e) stworzyć dwie kategorie obywateli III RP:

1. Pierwszą Lepszą – Zaszczepionych, czyli złożoną z około 50% społeczeństwa kategorię uprzywilejowanych, których przywileje będą polegały na tym, że będą mogli pracować, pobierać wynagrodzenie i jednocześnie roznosić śmiertelną zarazę  po restauracjach, nocnych knajpach, kościołach i burdelach, po kinach , szkołach, zakładach pracy, szpitalach , ulicach, środkach komunikacji itp itd, sami nie będąc przed nią wcale chronionymi – bo tak jasno wynika z wiedzy ekspertów PIS i Big Pharmy i GW i TVP i TVN i z faktu konieczności przyjęcia 3-ciej, 4-tej i kolejnych dawek rzekomo „ochronnych szczepionek” na covid 19.

2. Drugą Gorszą –  Niezaszczepionych, czyli złożoną z około 50% społeczeństwa kategorię ludzi pozbawionych pracy (zatem pieniędzy na zaspokojenie podstawowych potrzeb życiowych), czyli potencjalnych przestępców, którzy będą musieli chyba zacząć kraść żeby się wyżywić. Mają także oni być ludźmi pozbawionymi prawa wejścia do sklepu, na basen, do siłowni, na koncerty, spektakle teatralne, imprezy TVP, do kina (z dziećmi czy bez dzieci), a być może jeśli to wciąż nie załatwi problemu to w najbliższej przyszłości być pozbawionymi prawa wejścia do parku, do lasu, lub na ulice miast i wsi. A jeżeli i to okaże się nieskuteczne wobec Polaków (wszak Hitler ich nie złamał przepisami okupacyjnymi, więc pewności nie ma) to …???… To samo co a Australii i w Auschwitz???

To wszystko w ramach PISowskiego sztandarowego programu wyborczego Wyrównywania Szans Polaków i stworzenia im Godnych Warunków Życia!!!

Projektantem tego Nowego Polskiego Ładu jest PIS, popychany do tego przedsięwzięcia wszelkimi siłami przez kolegę TUSKA (czyli całą tzw „opozycję” sejmową), BERLIN i BRUKSELKĘ oraz Joe Bidena z USA i komiwojażera Big Pharmy Fauciego – znanych powszechnie wielbicieli PISu, którym z boku kibicuje zacierając rączki kolega Putin z Rosji.

To wszystko co obserwuję budziłoby moją najwyższą wesołość, obawiam się, że mógłbym ze śmiechu, nie tyle się posikać, co po prostu umrzeć, wykorkować, rozpuknąć się –  widząc te śmiertelne samobójcze podrygi, ten debilny taniec śmierci „Polskiej Klasy Politycznej” i agonię Systemu Pan-Niewolnik w Polsce, gdyby nie fakt, że cały ten czarny kontredans owocuje niezliczoną ilością śmiertelnych ofiar! Zabija codziennie Polaków, którzy zostali pozbawieni życia brakiem właściwego leczenia covidu (amantadyna, iwermektyna, wlewy askorbinianowe) i jednocześnie brakiem leczenia poważnych śmiertelnych chorób (pozamykane szpitale i procedury medyczne), pozbawieni gwarantowanego przez państwo dostępu do lekarza (prawa do ochrony zdrowia – opłaconego z obowiązkowych składek zdrowotnych pracowniczych), pozbawieni po prostu prawa do leczenia czegokolwiek także odpłatnie (przez pół roku w 2020 zamknięte były gabinety dentystyczne!!!) przez tychże biorących udział w owej hucpie od dwóch lat polityków i medycznych „ekspertów” oraz służących im „dziennikarzy” systemowych „mediów”. 

Celowo pomijam w tej wyliczance takie „drobiazgi” jak: doprowadzenie do ruiny gospodarki Polski (ujemny PKB 2020 i zmniejszony 2021 – to są miliardy), bankructwa całych gałęzi usług (hotele, restauracje, rozrywka, turystyka, imprezy publiczne, sport komercyjny i amatorski), załamania na masową skalę systemu edukacji na wszystkich poziomach! Dzisiaj odbywały się w Krakowie przez internet egzaminy na Wydziale Rehbilitacji AWF – a więc wydziale de facto paramedycznym – gdzie skala oszustw internetowych przy tym egzaminie była ze strony zdających niebotyczna!!! I tak było w edukacji na wszytskich poziomach od roku 2020, a więc mamy już „zdalnych” maturzystów w tym roku i „zdalnych” lekarzy, „zdalnych” dentystów i „zdalnych” rehabilitantów i oczywiście „zdalnych” magistrów historii z UJ- chociaż ci ostatni są nieporównanie mniej szkodliwi od wcześniej wymienionych!!!). Niestety ZDALNY nie oznacza ZDOLNY tylko odwrotnie po prostu NIEZDOLNY DO WYKONYWANIA ZAWODU! Pomijam też skalę traumy dzieci wychowywanych od 3 lat w izolacji społecznej i rówieśniczej, jak i rosnącą skalę załamań psychicznych i liczbę samobójstw.

Świadomość kataklizmu narodowego do jakiego doprowadzili politykierzy z Cyrku Na Wiejskiej, świadomość dramatu moich Sióstr i Braci – Polaków, którzy z ręki najeźdźców, obcych, wrogów przeszli w historii prawdziwą hekatombę, POLOKAUST nie spotykany gdzie indziej na świecie, świadomość, że teraz na nowo przechodzą przez faszyzm w swoim kraju i przez podobny polokaust – TA ŚWIADOMOŚĆ NIE POZWALA MI  ŚMIAĆ SIĘ ANI TRAKTOWAĆ LEKKO, JAKO BŁĘDU ALBO NIEDOPATRZENIA, ALBO WYNIKU BRAKU WIEDZY, ZWYKŁEJ CIEMNOTY I IGNORANCJI, TEGO CO ZOSTAŁO WYKONANE RĘKAMI RZEKOMYCH PATRIOTÓW – POLAKÓW – OBECNIE W NASZYM KRAJU  RZĄDZĄCYCH – TEGO CO MUSZĘ NAZWAĆ PO IMIENIU ZBRODNIĄ LUDOBÓJSTWA! CI LUDZIE Z CYRKU NA WIEJSKIEJ ZARZĄDZAJĄCY DZISIAJ NASZYM KRAJEM – DOPUŚCILI SIĘ ZBRODNI LUDOBÓJSTWA NA POLAKACH. 

Nie odpuścimy im tego, nie pozostaną bezkarni, tym bardziej jeśli posuną się jeszcze choćby o jeden krok na tej drodze Wojny z Narodem Polskim!

Niezalezna.pl: Ministerstwo wprowadza zmiany w izolacji zakażonych. Jej długość będzie znacząco skrócona

Już nie 10, a 7 dni będą przebywać na izolacji i kwarantannie przedstawiciele służb medycznych i mundurowych – to pomysł przekazany przez Ministerstwo Zdrowia. Co więcej, po 5 dniach będzie można zostać zwolnionym z izolacji, jeśli wykonany test da wynik negatywny.

– Od przyszłej środy po zakażeniu wirusem SARS-CoV-2 izolacja dla służb medycznych i mundurowych będzie trwała 7 dni, ale od 5. dnia można wykonać test; jeżeli jego wynik będzie ujemny, to będzie to zwalniało z izolacji – poinformował rzecznik Ministerstwa Zdrowia, Wojciech Andrusiewicz.

– Po tym okresie nie trzeba się testować

– dodał.

Zmiany w kwarantannie zapowiedział dzisiaj rano w Polskim Radiu Waldemar Kraska, wiceminister zdrowia.

Od wtorku 25 stycznia skrócona została już kwarantanna – z 10 do 7 dni.

Na kwarantannie przebywa obecnie największa od początku epidemii w Polsce, przekraczają milion, liczba osób.

 

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Walka z wirusem w przyczepie kempingowej (źródło: Tarnogórski)

https://www.youtube.com/watch?v=3CALDUB3b8U

Nowa wersja faszystowskiej ustawy w sejmie

Poseł Marek Suski: Nowa „ustawa Hoca” już wkrótce w Sejmie. „Różnic jest sporo”

Gorącą dyskusję polityczną w programie „W Punkt” mogli obejrzeć widzowie Telewizji Republika. Posłowie Marek Suski i Arkadiusz Myrcha rozmawiali o strategii walki z pandemią. Polityk PiS wskazał, że tzw. ustawą Hoca Sejm zajmie się w najbliższy wtorek. Z kolei poseł Myrcha wyjawił pomysły PO na zwalczenie COVID-19.

 

Marek Suski, Katarzyna Gójska i Arkadiusz Myrcha
fot. Telewizja Republika

Po wtorkowym spotkaniu z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego, wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego, ministra zdrowia Adama Niedzielskiego oraz przedstawicieli ugrupowań parlamentarnych w sprawie dalszej walki z pandemią Covid-19, rzecznik rządu Piotr Müller zapowiedział, że „projekt poselski, który firmuje poseł Czesław Hoc, nadal będzie procedowany”, a projekt mający uzupełniać rozwiązania „lex Hoc” zostanie przygotowany na podstawie postulatów opozycji oraz pomysłów, które pojawiły się w rządzie. 

Najprawdopodobniej trafi on na posiedzenie Sejmu we wtorek, bo będzie przedłużone posiedzenie i przed obradami Sejmu komisja pewnie się tym zajmie – wskazał poseł Marek Suski w rozmowie z redaktor Katarzyną Gójską.

Pytany o to, jakie są różnice między poprzednią ustawą, a tą, która trafi do Sejmu, poseł Suski odpowiedział:

Różnic jest sporo, ja nie jestem członkiem komisji, więc szczegółów nie znam. Ale tamten miał mieć elementy pewnego przymusu szczepień, ten ma się skupiać na pewnego rodzaju zachętach, organizacji również przez pracodawcę testów.

– Jest rezygnacja z tego przymusu, jak to mówiono – wglądu – i nie ma tutaj, według mnie, jak oceniam ten projekt na tyle na ile go znam, mowy o segregacji. Nie ma ostrego rygoru w sensie jakiegoś niedopuszczania, natomiast jeżeli ktoś nie będzie chciał się zaszczepić ani badać, a będzie mógł kogoś zarazić, to w jakimś sensie administracyjnym będzie mógł ponieść konsekwencje swojego zaniechania – kontynuował Suski.

Jakie są propozycje PO?

Zupełnie inne zdanie na temat strategii rządu dotyczącej walki z pandemią koronawirusa miał poseł Platformy Obywatelskiej Arkadiusz Myrcha.

– Poczynania rządu to obraz porażki i rozpaczy. Mamy rekordy zachorowań. Piąta fala rozkręciła się na dobre, w Polsce jest w pełni, a PiS zaczyna się dopiero zastanawiać, co by tu zrobić, jak zachęcić Polaków do szczepień, żeby nikogo nie urazić. Jak się państwo będziecie dłużej zastanawiać, to rekordy zachorowań przerodzą się w rekordy zgonów. Najważniejsze dla Was jest samopoczucie grupki posłów, którzy są przeciwnikami szczepień

– powiedział.

Jakie są państwa propozycje?” – zapytała redaktor Gójska polityka Platformy.

– Każde państwo ma indywidualny model postępowania. Dla nas wytycznymi są rekomendacje Rady Medycznej, czyli profesorów, którzy zajmują się naukowo walką z pandemią

– powiedział Myrcha, wskazując na „przede wszystkim powszechność testowania„.

Czy polityk PO jest więc zwolennikiem przymusu szczepień?

– Nie. Ja osobiście jestem zwolennikiem rozwiązania, żeby tylko poszczególne grupy zawodowe, grupy szczególnego ryzyka, były objęte szczepieniami. Wprowadzanie „obligu” dla każdego rozwiązania, nie jest rozwiązaniem dobrym

– odpowiedział.

Suski: Krytykujecie wszystko, ale…

Odnosząc się do słów posła Myrchy, poseł Suski podkreślił:

Jak PO dawała jakieś rekomendacje, to dwa lata temu mówiliście, że na jesieni będzie po pandemii, a ona trwa. Krytykujecie wszystko, ale żadnego pomysłu nie macie. 

https://niezalezna.pl/427790-posel-marek-suski-nowa-ustawa-hoca-juz-wkrotce-w-sejmie-roznic-jest-sporo

Kukiz nie poprze nowego projektu ustawy covidowej. „PiS jest na to od dawna przygotowane”

Wczoraj w Sejmie politycy PiS złożyli nową ustawę covidową, zakładającą m.in. nieodpłatne testowanie w zakładach pracy i żądanie przez pracodawców negatywnego wyniku. Paweł Kukiz zapowiedział dzisiaj, że nie poprze tego projektu. – Ja już mówiłem od dawna, że generalnie za tymi ustawami szczepionkowymi nie będę głosował i na to PiS jest już od dawna przygotowane – powiedział w Radiu Plus.

W czwartek późnym wieczorem grupa posłów PiS wniosła do Sejmu projekt nowej ustawy covidowej, który zakłada m.in. wprowadzenie rozwiązań umożliwiających pracownikom nieodpłatne testowanie w kierunku SARS-CoV-2, a także żądanie przez pracodawców informacji o negatywnym wyniku takiego testu.

Paweł Kukiz był pytany w programie „Sedno Sprawy” w Radiu Plus, czy poprze projekt nowej ustawy covidowej.

https://niezalezna.pl/427831-kukiz-nie-poprze-nowego-projektu-ustawy-covidowej-pis-jest-na-to-od-dawna-przygotowane

 2. Protest Stop Segregacji – relacja spod Sejmu.

Moje prawa to Konstytucja, a nie kod QR

W stolicy odbył się wczoraj protest przeciwko tzw. segregacji sanitarnej i dyskryminacji. Manifestujący sprzeciwiali się ustawie nr 1846 (weryfikacji covidowej) i szczepieniom.

Protestujący są przeciwni m.in. ustawie „O szczególnych rozwiązaniach zapewniających możliwość prowadzenia działalności gospodarczej w czasie epidemii COVID-19” (druk 1846), która ma dać prawo pracodawcom do sprawdzenia, czy pracownicy są zaszczepieni. Ustawa umożliwi oddelegowanie nieszczepionych pracowników do innych zadań ze względów bezpieczeństwa.

„Precz z medyczną inkwizycją!” – krzyczeli uczestnicy protestu w Warszawie.

Ustawa nr 1846 została na razie przyjęta przez Komisję Zdrowia, nie została jeszcze przegłosowana przez Sejm. Zgodnie z rozwiązaniami pracodawca miałby prawo zapytać, czy pracownik jest zaszczepiony. Pracownik, aby to potwierdzić, musiałby okazać pracodawcy certyfikat covidowy.

Przeciwko zapisom projektu ustawy są osoby skupione w Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP”, które w całej Polsce przeprowadza akcje protestacyjne.

Źródło: pl.SputnikNews.com

3. Polskie Państwo Podziemne / Altershot/ inni : Spotkanie z dr med. Wolfgangiem Wodargiem. Kraków.

https://www.facebook.com/100930168228835/videos/3197813080538424

https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/videos/676234183546664

https://www.facebook.com/altershot.tv/videos/974873856772111

4. PL1 tv: Dr Piotr Wojciechowski – mam dowody na śmierć po “szczepionce” na Covid-19

https://pl1.tv/title/dr-piotr-wojciechowski-mam-dowody-na-smierc-po-szczepionce-na-covid-19/?fbclid=IwAR2rhlHV2wzAcdQnaSEudfTKjsAfciAgPfkVERTVj7tlsxRZbJgaQOVrmqM

 

 

Podziel się!