1. ATN: Jaki był rok 2021 a jaki będzie rok 2022 ? Juliusz Sumorok / Borsuk Gada / i Andrzej Nikodemowicz; 2. Sośnierz TV: Polska — wszystko na sprzedaż; 3. wR24: Czas na walkę o wolność! Prezydent Siemianowic Śl. apeluje do Polaków!; 4. WM/Dakowski: Zaszczepione stany chorują, niezaszczepione wyleczyła iwermektyna

JAKI BYŁ ROK 2021 a JAKI BĘDZIE ROK 2022 ?

 

1. ATN: JAKI BYŁ ROK 2021 a JAKI BĘDZIE ROK 2022 ? Juliusz Sumorok / Borsuk Gada / i Andrzej Nikodemowicz

https://www.youtube.com/watch?v=fQd5mDwhrJE&t=993s

 

2. Sośnierz TV: Polska — wszystko na sprzedaż

https://www.youtube.com/watch?v=yGHTyf23L_A

 

3. wR24: Czas na walkę o wolność! Prezydent Siemianowic Śl. apeluje do Polaków!

https://www.facebook.com/wRealu24pl/videos/1297947273949921

4. WM/Dakowski: Zaszczepione stany chorują, niezaszczepione wyleczyła iwermektyna

Warto zapoznać się z artykułem napisanym przez amerykańskiego lekarza (linki w stopce autorskiej) dotyczącym unikalnych doświadczeń Indii z covidem. Autor porównuje dwa stany hinduskie – północny Uttar Pradesh (populacja 200 mln) i południową Keralę (populacja 34 mln). Stany te dramatycznie różnią się pod względem zachorowalności, hospitalizacji i zgonów na covid. Malutka Kerala miała 619 razy więcej zachorowań i 100 razy więcej zgonów z powodu covida, niż 6 razy liczebniejszy Uttar Pradesh.

 

Skąd te wielkie różnice? Otóż Kerala to tradycyjnie komunistyczny stan Indii o wysokim procencie wyszczepienia populacji na covid (ok. 70%), gdzie przyjęto zachodnią praktykę walki z tą chorobą – maksymalnie szczepić i praktycznie nie leczyć. Natomiast Uttar Pradesh cechuje się bardzo niskim stopniem wyszczepienia (poniżej 5%) i od początku pandemii przyjął zupełnie inną strategię jej zwalczania. Administracja zdrowia tego stanu rozdała wszystkim obywatelom tabletki starego, taniego leku iwermektyny do leczenia covida we wczesnych etapach choroby, oraz do profilaktycznego stosowania u osób mających kontakty z zarażonymi. W ten sposób mądra, nieprzekupna administracja tego stanu całkowicie opanowała pandemię. W tym samym czasie najbardziej wyszczepione stany i kraje zmagają się z niekończącymi się falami pandemii covida oraz chorób poszczepiennych, bo dziś już wiadomo, że szczepienia nie chronią przez zarażeniem, lecz zwiększają ryzyko zachorowania.

Udowodniona skuteczność iwermektyny w leczeniu covid sprowokowała agresywne ataki na ten lek i metodę leczenia ze strony korporacyjnych agencji medycznych pretendujących do bycia wyroczniami w medycynie, oraz ze strony skorumpowanych rządów, które poczuły w tym tanim skutecznym leku wielkie zagrożenie dla swych bilionowych zysków około-pandemicznych.

Gdyby Polska miała mądry, suwerenny, uczciwy rząd, to poszłaby śladem Uttar Pradesh i odniosła sukces w zwalczeniu covida, dając tym pozytywny przykład innym krajom Europy.

Nie ulega dziś wątpliwości, że szczepionki covid są broniami biologicznymi, które wywołują choroby, ciężko okaleczają i zabijają. Antynaukowe, socjopatyczne zakusy wielu reżimów, żeby przymusowo zaszczepić wszystkich ludzi są globalnymi narzędziami terroru, zniewolenia i holokaustu. Nie można dziś używać eufemizmów do nazywania tych zbrodni przeciw ludzkości, ani chować głowy w piasek udając, że ich nie ma, lub że one nas nie dotyczą.

Autorstwo: Maria Majewska
Na podstawie: IndianExpress.com, TheDesertReview.com, Ama-assn.org
Źródło: Dakowski.pl

Podziel się!