1. NTV: Polaku za wszelką cenę lecz się sam – Jerzy Zięba i Janusz Zagórski oraz Metody dektoksu wszczepionego tlenku grafenu; 2. Dr. Ignacy Nowopolski: Norymberga 2 rozpoczęła się; 3. Szpital w Tarnowskich Górach. 45% pacjentów covidowych to osoby zaszczepione – to samo w Siemianowicach; 4. Szczepionki covidowe ratują życie, czy powodują ciężkie choroby serca?

Szpital w Tarnowskich Górach. 45% pacjentów covidowych to osoby zaszczepione

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=mxG6W1bnlDo

1. NTV: Polaku za wszelką cenę lecz się sam – Jerzy Zięba i Janusz Zagórski oraz Metody dektoksu wszczepionego tlenku grafenu

Polaku za wszelką cenę lecz się sam – Jerzy Zięba i Janusz Zagórski

 

https://www.facebook.com/niezaleznatelewizja/videos/301687605145549

Metody dektoksu wszczepionego tlenku grafenu
Dr Nowopolski – Metody detoks od tlenku grafenu zawartego w „szczepionkach”

Tlenek grafenu to jeden z najbardziej toksycznych składników „szczepionek covidowych”.

Ten artykuł: (https://ambassadorlove.wordpress.com/2021/08/24/graphene-oxide-detox-protocols-for-the-vaxxed-and-unvaxxed/ ) prezentuje wszystkie znane bezpieczne i skuteczne metody detoksykacji, które osoby zatrute toksycznym tlenkiem grafenu w wyniku tzw. „szczepień” mogą wykorzystać do oczyszczenia organizmu

Opisane poniżej metody detoksykacji NIE są oczywiście gwarantowane i zaleca się skonsultowanie się z lekarzem, jednak poniższe metody NIE są szkodliwe, ponieważ większość z nich to naturalne sposoby spożywania różnych rodzajów żywności, które mogą, ale nie muszą okazać się efektywnymi.

DR. PROTOKÓŁ ZELENKI

Dr Vladimir (Zev) Zelenko jest certyfikowanym lekarzem rodzinnym. Jako pierwszy w Ameryce (marzec 2020 r.) wynalazł skuteczne leczenie Covid-19, czyli „szczepionki”, która de facto jest tym środkiem, który powoduje chorobę klasyfikowana następnie jako „infekcja covidowa”.

Nominowany do Nagrody Nobla dr Zelenko został ocenzurowany i usunięty z wielkiej technologii za udostępnienie formuły ratującej życie i potwierdzenie, że Covid-19 jest „bronią biologiczną masowego ludobójstwa”.

Protokół dr Zelenki zawiera iwermektynę, hydroksychlorochinę (HCQ), cynk, witaminę D3 i kwercetynę. Zobacz Protokół dr Zelenki tutaj: (https://metanutrients.com/2021/08/06/dr-zelenkos-protocol/)  Przeczytaj więcej o Protokole dr Zelenki i obejrzyj jego ostatni bardzo

Studia naukowe:

Ponad 100 badań dowodzących, że witamina D3 jest niezbędna w leczeniu Covid-19, można obejrzeć tutaj.

Zespół badawczy ze Słowacji skonstatował pod mikroskopem, że Iwermektyna zatrzymuje krystaliczny wzrost hydrożeli tlenku grafenu w ciele.

WITAMINA C

To badanie pokazuje, że kwas askorbinowy (witamina C) jest bardzo skuteczny w zmniejszaniu toksyczności tlenku grafenu w organizmie.  Wreszcie dożylna witamina C może być z powodzeniem stosowana w leczeniu pacjentów z Covid-19 (czytaj efektu „szczepionki”).

Ważna uwaga:

Jeśli przyjmujesz więcej niż 10 000 międzynarodowych jednostek witaminy D3 dziennie, musisz przestać spożywać wszystkie suplementy mleczne i witaminę C, aby uniknąć skrzepów wapnia.

N-ACETYLOKLSTEINA (NAC)

Badania La Quinta Columna prowadzone przez Ricardo Delgado z powodzeniem przetestowały niedrogi sposób usuwania magnetycznych nanocząstek tlenku grafenu z ludzkiego ciała przy użyciu N-acetylocysteiny (NAC) i cynku.

„Te dwa przeciwutleniacze są niezbędne do degradacji tlenku grafenu” – mówi Delgardo. NAC powoduje, że organizm wydziela glutation endogennie, a glutation może zredukować toksyczność tlenku grafenu do zera. W tym artykule i filmie zobaczysz, jak Delgado opisuje, co należy robić( https://www.orwell.city/2021/07/antioxidants.html) .

Badanie opublikowane w PubMed ujawnia, że ​​biokompatybilny NAC redukuje tlenek grafenu tutaj.

La Quinta Columna zaleca przyjmowanie NAC 600-750 mg z samego rana na pusty żołądek. Weź również 2x tabletki cynku po 25 mg każda.

Wtórne: astaksantyna 5mg, kwerektyna, ostropest plamisty, witamina D3.

METODA DR.  RIMA

Dr Rima Laibow zaleca przyjmowanie 900 mg NAC dziennie. Niektórzy ludzie biorą nawet 1400 mg. Ponieważ NAC jest aminokwasem, można go bezpiecznie spożywać w niefarmaceutycznej, naturalnej postaci. Jeśli używasz syntetycznego farmaceutycznego NAC, skonsultuj się z lekarzem w sprawie dawkowania.

CZĄSTECZKI SYGNALIZACYJNE ASEA REDOX

Wykazano, że toksyczność tlenku grafenu powoduje wewnątrzkomórkowy stres oksydacyjny, prowadzący do cytotoksyczności i zahamowania proliferacji komórek. Glutation jest jednym z głównych przeciwutleniaczy organizmu, który eliminuje wolne rodniki i trucizny z organizmu. Glutation to komórkowa cząsteczka sygnalizacyjna stworzona przez nasze komórki i używana przez nasze ciała z prędkością światła. Glutation jest niezbędny w regulacji poziomu stresu oksydacyjnego w celu utrzymania prawidłowego funkcjonowania komórek.

Cząsteczki sygnalizacyjne ASEA Redox nazywane są „Wodą Życia”, ponieważ reaktywują szlaki sygnałowe genów, które są wyłączane przez toksyczność tlenku grafenu. ASEA Redox umożliwia twoim komórkom zwiększenie endogennej produkcji glutationu o 500-800%, w ten sposób optymalnie detoksykując nanocząstki tlenku grafenu i białko kolczaste.

Według badań naukowych cząsteczki sygnalizacyjne ASEA Redox zwiększają 4-krotnie zdolność komórek do detoksykacji i po dwóch tygodniach mogą zwiększyć produkcję mitochondriów o 30%. Ten przeciwutleniacz meta ma moc antidotum, a ponieważ jest naturalny dla organizmu, korzyści płynące ze spożywania ASEA będą wzrastać wraz z dalszym stosowaniem. Te przeciwstarzeniowe cząsteczki sygnalizacyjne komórek są również pozytywne dla zębów i dziąseł.

ASEA została pierwotnie odkryta i opracowana przez firmę Biotech. Fizyk medycyny atomowej specjalizujący się w nanotechnologii i laureat Nagrody Nobla odkryli, jak ustabilizować cząsteczki do spożycia przez ludzi. Za ASEA stoją lata badań i wielu lekarzy. Podczas gdy przemysł farmaceutyczny próbował stłumić ten przełom w medycynie, założyciele ASEA mieli integralną misję, aby ich produkt był szeroko dostępny do użytku publicznego.

ASEA ma moc, by potencjalnie uratować życie szczepionym i detoksykuje transmisję u nieszczepionych. Jest to potencjalnie najsilniejszy pojedynczy preparat wymieniony w tym artykule.

SURAMIN

Warto wspomnieć, że dr Judy Mikovitz stwierdziła, że Suramin jest „antidotum” przeciw broni biologicznej zwanej „Covid-19” lub „szczepionka covidowa”. Suramina to lek farmaceutyczny pozyskiwany z igieł sosnowych. Dr Mikovitz twierdzi, że wystarczy niewielka ilość Suraminy wstrzyknięta do organizmu by uzyskać pożądane efekty. Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem.

HERBATA Z IGIEŁ SOSNY

Igły sosnowe, świerk, cedr i jodła (iglaki) zawierają szikimat (kwas szikimowy) i mnóstwo innych metaskładników odżywczych, które zwiększają odporność, nawilżają i przyczyniają się do detoksykacji nanocząstek tlenku grafenu na poziomie komórkowym.

Herbatki z iglaków iglastych hamują niepożądane reakcje przenoszenia tlenku grafenu i białek kolczastych Covida-19 oraz chronią przed składnikami kaskady krzepnięcia; prawdopodobnie chroniąca przed zakrzepami krwi. Herbata sosnowa hamuje również nieprawidłową replikację i modyfikację RNA i DNA.

Olej z igieł iglastych i herbata z igieł odmładzają komórki i działają jako naturalny środek przeciwstresowy, przeciwbólowy i antybiotyk. Leczy każdy rodzaj bólu, stresu, urazu i zespołu stresu pourazowego, ponieważ działa bezpośrednio na nerwy, omijając układ nerwowy. Jest to jeden z niewielu metaskładników odżywczych, który wymazuje pamięć komórkową o urazach. Zasadniczo każdy powinien pić herbatę z igieł sosnowych lub zażywać olejek sosnowy.

SZIKIMATE

Shikimate był używany w tradycyjnej medycynie chińskiej do powstrzymania plag i pandemii. Shikimate zatrzymuje infekcje dróg oddechowych i replikację wirusa. Można go znaleźć w dużych dawkach w herbacie z igieł sosnowych. Występuje również w dużych ilościach w anyżu gwiazdkowatym, koprze włoskim i korzeniu, liściu i kwiatach mniszka lekarskiego.

Światowej sławy naukowiec Mike Adams, Strażnik Zdrowia i założyciel Natural News, wyjaśnia, w jaki sposób można łatwo wydobyć Shikimate z tych ziół za pomocą ekspresu do kawy. Podobnie jak inni eksperci, Strażnik Zdrowia wyraża przekonanie, że zaszczepieni mogą nadal być w stanie się uratować. .

UWODNIENIE

Nawodnienie jest kluczem do twojego zdrowia, detoksykacji i korzystania z tych protokołów: wszystkich. Jeśli twoje ciało jest odwodnione, nie może prawidłowo wchłonąć cząstek odżywczych z tego, co spożywasz, a te składniki odżywcze zostaną wypłukane i utracone.

Obecnie 97% światowej populacji jest odwodnionych, a 76% jest odwodnionych chronicznie. Wynika to z faktu, że większość naszej wody pitnej ma odczyn kwasowy, a cząsteczki są po prostu zbyt duże, aby mogły zostać wchłonięte przez nasze komórki.

Odwodnienie utrudnia komunikację komórkową. Picie 8 szklanek wody dziennie nie nawodni Cię, chyba że zawiera elektrolity.

Niezwykle ważne jest, aby utrzymać równowagę PH organizmu. Chcesz być zawsze w stanie zasadowym. Kwaśny organizm jest pożywką dla chorób. Elektrolity nie tylko zapewnią nawodnienie, ale także zrównoważą PH.

Herbatka z igieł sosnowych to naturalny elektrolit i bardzo nawilżający. Sól morska jest również naturalnym elektrolitem. Zwykła sól morska ma od 16 do 24 minerałów, ale sól himalajska ma 87 minerałów, czyli dokładnie tyle samo, co twoja krew. Wyrzuć więc sól kuchenną i zastąp ją solą himalajską.

Formuła nawilżająca:

Dodaj około ćwierć łyżeczki soli himalajskiej do jednego litra wody. Wyciśnij ćwierć świeżego soku z limonki lub cytryny (limonka jest mniej cierpka i tak samo dobra) do szklanki himalajskiej naładowanej wody za każdym razem, gdy pijesz. To kompletna formuła elektrolitów, która w pełni Cię nawodni.

źródło: https://drnowopolskipolskapanorama.home.blog/2021/10/20/metody-detoks-od-tlenku-grafenu-zawartego-w-szczepionkach/

2. Dr. Ignacy Nowopolski: Norymberga 2 rozpoczęła się

Rozpoczął się proces sądowy o globalne zbrodnie przeciwko ludzkości złożony i zaakceptowany przez Najwyższy Trybunał Sprawiedliwości Kanady (patrz link poniżej).

Zespół składający się z ponad 1000 prawników i ponad 10 000 ekspertów medycznych, kierowany przez Reinera Fuellmicha, jednego z najpotężniejszych prawników w Europie, wszczął największą w historii sprawę i złożył pozew sądowy pod nazwą „Norymberga 2” przeciwko WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) i Davos Group (Światowe Forum Ekonomiczne kierowane przez ponad 80-letniego Klausa Schwaba) za zbrodnie przeciwko ludzkości.

Dr.  Reiner Fuellmich jest niemiecko-amerykańskim prawnikiem, to on wygrał wielomilionowe sprawy przeciwko oszustwom Deutsche Bank i przeciwko Volkwagenowi za oszustwo Dieselgate.  Jest jednym z założycieli „Niemieckiej Koronnej Komisji Śledczej”.

Fuellmich i jego zespół zebrali tysiące dowodów naukowych wykazujących całkowitą niewiarygodność testów PCR i stojące za nimi oszustwo.

Fuellmich mówił wówczas o szczepionkach, stwierdzając, że „nie mają one nic wspólnego ze szczepieniami, ale są częścią eksperymentów genetycznych”.

Oprócz błędnych testów i fałszywych aktów zgonu przygotowanych przez skorumpowany personel medyczny, sama „eksperymentalna” szczepionka narusza Artykuł 32 Konwencji Genewskiej.

Zgodnie z art. 32 IV Konwencji z 1949 r. „okaleczenia i eksperymenty medyczne lub naukowe, które nie są konieczne do leczenia osoby” są zabronione.

Zgodnie z art. 147 przeprowadzanie eksperymentów biologicznych na ludziach jest poważnym naruszeniem Konwencji.

„Eksperymentalna” szczepionka narusza wszystkie 10 kodeksów norymberskich, które przewidują karę śmierci dla tych, którzy naruszają te międzynarodowe traktaty”.

Fuellmich dodał też, że wszystko to było od jakiegoś czasu zaplanowane do realizacji w 2050 r. „Ale potem” ludzie pociągający za sznurki stali się zachłanni i postanowili przewidywać plany, najpierw w 2030, a ostatecznie w 2020 r.”, dodając „Myślę, że to w tym pośpiechu, że popełniają tyle błędów.  Na przykład producenci szczepionek nie przewidzieli, że będzie tak wiele skutków ubocznych i zgonów”.

„Europa” kontynuuje Fuellmich „jest głównym polem bitwy tej wojny. To dlatego, że jest całkowicie zbankrutowana. Fundusze emerytalne zostały całkowicie splądrowane. Dlatego chcą przejąć kontrolę nad Europą, zanim ludzie się zorientują, że to jest. ”.

Ale kim są ci ludzie pociągający za sznurki?  Według Fuellmicha jest to grupa około 3000 superbogaczy.  Do tej grupy należy klika Davos skupiona wokół Klausa Schwaba.

Czego oni chcą?  Pełna kontrola nad ludźmi.  „Przekupują lekarzy, personel szpitalny i polityków.

Zagrożeni są ludzie, którzy nie współpracują.  Używają wszelkiego rodzaju technik psychologicznych, aby manipulować ludźmi”.

„Media głównego nurtu”, podsumowuje Fuellmich, „mówią fałszywą rzeczywistość i mówią, że większość ludzi jest za środkami i szczepionkami.

To z pewnością nieprawda.
Na przykład prawie każdy, z kim rozmawiam w Niemczech, wie, że maska ​​nie chroni przed niczym, bo teraz prawie każdy jest informowany przez alternatywne media.  Stare b media wymierają”.

Rady Fuellmicha?
„Rozpowszechniaj prawdę i fakty tak bardzo, jak to możliwe i nie marnuj energii na ludzi, którzy są desperacko zaszczepieni. Nie możemy uratować wszystkich. Wielu ludzi umrze”.

————————————-
Niektóre linki (źródła):

Kim jest Reiner Fuellmich (film na YouTube w języku angielskim):
https://www.youtube.com/watch?v=yMBNCpAW7cw&ab_channel=TruthMatters

Oficjalna strona internetowa Komisji Corona:
https://corona-ausschuss.de/

Oficjalny dokument (PDF) Najwyższego Trybunału Sprawiedliwości Kanady.  (po angielsku)
https://stateofthenation.co/wp-content/uploads/2021/03/Covid-Lawsuit-Filed-in-Canada.pdf

źródło: https://drnowopolskipolskapanorama.home.blog/2021/12/10/norymberga-2-rozpoczela-sie/

3. Szpital w Tarnowskich Górach. 45% pacjentów covidowych to osoby zaszczepione – To samo w Siemianowicach!

a. Tarnogorski.info – Szpital w Tarnowskich Górach. 45% pacjentów covidowych to osoby zaszczepione

Od 1 grudnia Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy w Tarnowskich Górach wstrzymał przyjęcia na oddział chirurgii ogólnej z pododdziałem chemioterapii oraz na oddział anestezjologii i intensywnej terapii. Dodatkowo ograniczono przyjęcia na oddziały: otolaryngologii, okulistyki oraz urologii.

Jeszcze kilka dni temu w tarnogórskiej placówce medycznej działało 20 łóżek dla pacjentów z COVID-19. Wojewoda śląski Jarosław Wieczorek zdecydował, aby zwiększyć bazę łóżek do 44.

Zapytaliśmy rzecznika prasowego WSP w Tarnowskich Górach, o aktualny stan zajętych łóżek z podziałem na zaszczepionych i niezaszczepionych.

45 proc. pacjentów to osoby zaszczepione 

– Aktualnie w naszym szpitalu przebywa 40 pacjentów z COVID-19, z czego 18 pacjentów jest zaszczepionych – przekazał nam w czwartek Sławomir Głaz, rzecznik prasowy Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego w Tarnowskich Górach.

Szpital Miejski w Siemianowicach Śląskich (07.12.2021)

36 osób hospitalizowanych na oddziale covidowym, z czego 14 zaszczepionych. Dane opublikował Rafał Piech,  prezydent Siemianowic Śląskich.

https://tarnogorski.info/szpital-w-tarnowskich/

Na d0kładkę pokrętny artykuł Onetu, gdzie jak zwykle niemieccy redaktorzy folksdojcze w języku polskim uprawiają berlińską narrację o zarazie, tłumacząc „nieporozumienie” a nie oszustwo swoje własne – Niemieckiego Portalu Onet.pl i Ministra Zdrowia. Zapomnieli jak zwykle dodać, że taka metoda postępowania obowiązuje w całej Polsce, ale Ministerstwo Zdrowia i oni sami w redakcji  jakoś tego „nie zauważyli” w danych prokurowanych przez Radę Medyczną i rząd Premiera Big Pharmy – Morawieckiego, a bezkrytycznie powtarzanych przez banksterskie medium Onet.pl.

b. Onet: Połowa pacjentów na oddziale covidowym zaszczepiona. Szpital odpowiada

Większość pacjentów na oddziale covidowym szpitala w Tarnowskich Górach to osoby zaszczepione. Przedstawiciele placówki przekonują, że nie ma w tym żadnej sensacji. – To osoby, które trafiły do nas z powodu innych chorób, a test dał u nich wynik dodatni – tłumaczy w rozmowie z Onetem rzecznik szpitala Sławomir Głaz.

40 z 44 łóżek dla pacjentów z COVID-19 w szpitalu w Tarnowskich Górach jest zajętych. Co istotne, 23 pacjentów na oddziale, to osoby zaszczepieni przeciwko koronawirusowi (stan na 10 grudnia). Czy to dowód, że szczepionka nie działa?

Od kilku tygodni pacjenci covidowi przebywają w szpitalu w Tarnowskich Górach na nowym oddziale wieloprofilowym. Ten powstał, bo jak słyszymy od przedstawicieli placówki, dyrekcja szpitala chciała uniknąć powtórki z wcześniejszych fal koronawirusa, gdy bywało, że leczono chorych na COVID-19 kosztem pacjentów z innych oddziałów.

– Na oddziale znajdują się pacjenci z dodatnim wynikiem testu na COVID-19, niezależnie od stanu. Są więc tam osoby wymagające tlenoterapii, z objawami duszności oraz pacjenci, którzy trafili do nas ze względu na schorzenia współistniejące i z tego powodu wymagają hospitalizacji. Wszyscy z pozytywnym wynikiem są „izolowani” na tym oddziale – tłumaczy w rozmowie z Onetem Sławomir Głaz, rzecznik Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego w Tarnowskich Górach.

Głaz przyznaje, że większość, bo 23 z 40 pacjentów na oddziale covidowym, to osoby zaszczepione. Tłumaczy jednak, że nie ma w tym żadnej sensacji.

– Większość tych pacjentów to osoby po szczepieniach z pierwszego kwartału tego roku, bez dawki przypominającej. Ich odporność spadła. Jeden z pacjentów nie nabył jeszcze odporności, bo pierwszą dawkę przyjął dopiero niedawno. Jednak stan pacjentów zaszczepionych, którzy do nas trafiają, rzadko wymaga np. dodatkowej wentylacji tlenowej. Większość z nich przechodzi zakażenie bezobjawowo. Na oddziale znajdują się z powodu innych schorzeń – podkreśla rzecznik szpitala.

 źródło: https://www.onet.pl/informacje/onetslask/tarnowskie-gory-polowa-pacjentow-covidowych-zaszczepiona-szpital-odpowiada/3nf2m9s,79cfc278

4. Szczepionki covidowe ratują życie? Wejdź na stronę MZ i zobacz 70 stron komplikacji i zgonów!

 

 

wejdź i zobacz:

https://www.pzh.gov.pl/serwisy-tematyczne/niepozadane-odczyny-poszczepienne-covid-19/?fbclid=IwAR0orqn_4x3Ak6dImG5gVriT1WdrHsEJVGOBUuF8OQJF3P1pFyu_0Ze6dcY

4b. „Zaszczepieni” są bardziej narażeni na choroby niż „nieszczepieni”

Najnowsza publikacja w piśmie „The Lancet” wskazuje, że osoby „zaszczepione” (preparatem reklamowanym jako „szczepionka przeciwko Covid-19”) są bardziej narażone na przeróżne choroby, niż osoby „niezaszczepione”.

 

Badania komparatywne przeprowadzone w Szwecji w ciągu 9 miesięcy na populacji 1,6 miliona osób – „zaszczepionych” i „niezaszczepionych” – wykazują, że osoby „zaszczepione”, których rzekoma objawowa protekcja przeciwko Covid-19 ma się dramatycznie zmniejszyć po około 6 miesiącach, są narażone na ryzyko chorób sercowych.

Tymi wielkimi badaniami objęto 2 grupy, każda licząca 842 974 osób: jedna grupa to osoby „zaszczepione” dwiema dawkami (jedną ze „szczepionek”: ChAdOx1 nCoV-19, mRNA-1273 lub BNT162b2), a druga to osoby „niezaszczepione”. Przypadki objawowej infekcji oraz „ciężkie przypadki Covid-19”, obejmujące hospitalizację oraz zgony w ciągu 30 dni od potwierdzonej infekcji, były zbierane od 12 stycznia do 4 października br.

Wykazano, że osoby „zaszczepione” są podatne na zjawisko, które lekarze określają jako „nabyty niedobór odporności” lub precyzyjniej: „poszczepienny syndrom nabytego niedoboru odporności” (VAIDS), cechujący się zwiększoną częstością występowania zapalenia mięśnia sercowego i innych chorób poszczepiennych, które dotykają te osoby szybciej, powodując śmierć, albo doprowadzając do chronicznych automimmunologicznych chorób.

Należy przy tym dodać, że tzw. „szczepionki przeciwko Covid-19”:

– nie są szczepionkami w tradycyjnym, medycznym znaczeniu tego słowa (w związku z tym, aby oszukać społeczeństwa, zmieniono definicję szczepionki);

– zostały oszukańczo rozreklamowane jako posiadające „skuteczność 95%”, podczas gdy te „95%” dotyczy propagandowego znacznika RRR, natomiast prawdziwy pomiar skuteczności na samym początku sięgał około 1% ARR, a dzisiaj – gdy mówi się, że „skuteczność spada do 50%”, skuteczność ARR wynosi około 0,03%, czyli nawet w teorii nie chroni przed niczym;

– w związku z niemal zerowym ARR, nie chronią przeciwko lekkim przypadkom tzw. Covid-19;

– nie chronią tym bardziej przed przypadkami ciężkimi lub zgonem, bo nawet podczas krótkich „badań” producenci stwierdzali jedynie „skuteczność” przeciwko lekkim objawom, jak katar czy kaszel, zupełnie wykluczając przypadki ciężkie;

– były „badane” opierając się na „złotym standardzie”, czyli na teście PCR, którego wiarygodność jest zerowa, a precyzyjność losowa;

– nie tylko nie są skuteczne, ale i są bardzo niebezpieczne: nawet niesprawny (bo zbierający od 1% do max. 10% wszystkich zdarzeń) system VAERS, pokazuje ponad 20 tysięcy ofiar śmiertelnych w Stanach Zjednoczonych, setki tysięcy hospitalizacji i wizyt na pogotowiu; w rzeczywistości zmarło w USA setki tysięcy osób – ofiar tzw. „szczepionek”, a miliony już teraz cierpi na przeróżne choroby.

– „szczepionki”, czyli produkty genetyczne o technologii mRNA, powodują, że pobudzają organizm do tworzenia białek kolczastych, jednej części „wirusa SARS-CoV-2”; jeśli zatem organizm napotka wariant różniący się nawet nieznacznie białkiem, są nawet w teorii bezradne; oczywiście w teorii, bo w praktyce są bezsensowne wobec „wirusa”, którego nikt nigdy nie widział, nikt go nie wyizolował i istnieje jedynie w komputerowych programach kreujących wirtualną rzeczywistość.

– wstrzyknięte do organizmu powodują, że sztucznie pobudzony system odpornościowy pracuje na „zwiększonych obrotach”, czy to przy infekcji, czy też bez, doprowadzając do wyczerpania organizmu. W piśmie New England Journal of Medicine naukowcy opublikowali badania, że ta odpowiedź autoimmunologiczna na białko szczytowe koronawirusa może trwać w nieskończoność, co „może skutkować zmianami patologicznymi”.

I właśnie obserwujemy te zmiany patologiczne, na razie krótkoterminowe: obok ofiar, które zeszły zaraz po wstrzyknięciu preparatu, teraz obserwuje się falę zapalenia mięśnia sercowego i chorób neurologicznych. Jeszcze więcej – już na masową skalę – chorób i zgonów czeka osoby „zaszczepione”, które najpierw przejdą fazę przewlekłych chorób autoimmunologicznych.

Przypomnijmy, że według przytoczonych badań, żadne z tych niebezpieczeństw nie zagraża osobom „niezaszczepionym”.

Na podstawie: Papers.ssrn.com
Opracowanie i źródło: Bibula.com

Podziel się!