1. Wnet / wR24: Dr Bodnar – Dlaczego Rząd PiS uderza w Amantadynę! Polacy masowo oszukani?!; 2. Polska TV: Prezydent Rafał Piech: Czy zgodzimy się na przymus i segregację? Szokujące dane w Polsce!; 3. Konfederacja: Wniosek do ABW – Powiązania Rady Medycznej przy premierze z firmami farmaceutycznymi; 4. Dawid Zoltek: Opór Czynny / Opór Bierny

Dlaczego Rząd PiS uderza w AMANTADYNĘ! Polacy masowo oszukani?!

W prezentowanych dzisiaj materiałach informacyjnych nie odnosimy się bezpośrednio do sytuacji międzynarodowej i do postępów faszyzmu na świecie oraz propagandy faszyzmu w tzw masowych mediach (mediach głównego ścieku). Jest to jednak proces, który bacznie obserwujemy i nie lekceważymy go – Stąd kilka słów wstępu poświęconych tutaj temu tematowi.

Wokół Polski, jak w latach trzydziestych XX wieku, zaciska się Pętla Faszystowska wzdłuż zachodniej i południowej granicy. Do jawnie już faszystowskich rządów Niemiec i Austrii oraz Włoch dołączają dokładnie tak samo jak w 1938 i 1939 roku faszystowskie Czechy i Słowacja. JAWNY FASZYZM święci dzisiaj tryumfy we Francji, która kolaboruje blisko z Niemcami.

Sytuacja Polski jest inna niż była w 1939 roku.

Obecnie Polska jest częścią tego bankstersko-faszystowskiego konglomeratu jakim jest Unia Europejska pod rządami EPL – Europejskiej Partii Lewicy, faszystowskiej socjalistycznej partii technokratów i korporacjonistów przewodzonej przez faszystów z Niemiec, której teoretycznym szefem jest Donald Tusk. Dzisiaj w Polsce działają jawnie członkowie tej Antywolnościowej Międzynarodówki Banksterów zwanej EPL, której przedstawicielami oficjalnymi w Naszej Ojczyźnie są partie PO/KO, 2050, Lewica i PSL oraz ich ideowe przybudówki. 

W PIS, partii będącej częścią Układu Okrągłego Stołu, rządzącej w naszym kraju od roku 2015 cały czas pod naciskiem Międzynarodówki EPL (Europejskiej Partii Lewicy), bierze dzisiaj górę frakcja jawnych bankstero-faszystów. Wkrótce zobaczymy ich podpisy pod wprowadzającymi w życie Segregację Biologiczną Polaków ustawami i rozporządzeniami sejmowymi w dziedzinie obowiązkowych szczepień nauczycieli, służb mundurowych i medycznych.

Masowe media propagandowe w Polsce (media głównego ścieku) znajdują się od dawna w całości pod kontrolą banksterów i korporacjonistów wprowadzających Nowy Porządek Świata (Nowy Ład – New World Order), czyli spisek elit przeciw Wolnej Ludzkości, którego istnieniu konsekwentnie zaprzeczają.

Wbrew pozorom sterroryzowanie tych trzech grup społecznych w Polsce: środowiska medycznego, edukacji, wojska i policji jest dla wprowadzenia w życie faszystowskich planów w naszym kraju kluczowe.   

Te trzy grupy społeczne zostały wybrane do pierwszego kroku we wprowadzaniu jawnego faszyzmu w Polsce, ponieważ nie cieszą się obecnie ani autorytetem, ani poważaniem wśród Polaków. Stało się tak  w związku z rolą do jakiej zostały wybrane przez Zarząd Polski wraz z wprowadzeniem Nieformalnego Stanu Wojennego (Epidemicznego) 13 marca 2020 roku. Wymuszono wtedy na tych grupach przyjęcie wiodącej roli we wprowadzaniu w praktykę społeczną bezprawnych aktów terroru i segregacji, kreowaniu podziałów w społeczeństwie, krzewieniu propagandy faszyzmu w młodym pokoleniu oraz niekonstytucyjnych zarządzeń banksterskiej klasy politycznej. W związku z tym właśnie te trzy grupy w najmniejszym stopniu mogą liczyć obecnie na powszechną solidarność Polaków.

Podobne zabiegi wprowadzające podziały w wolnych społeczeństwach Europy i świata obserwujemy w innych krajach tzw Zachodu, w tym w najbliższym otoczeniu  w krajach ościennych, jak i tzw. krajach „sojuszniczych” Polski. Tam również na pierwszy ogień wybierane są grupy społeczne, które stanowią najsłabsze ogniwo, grupy mogące w najmniejszym stopniu liczyć na solidarność narodową – jak np. Emeryci w Czechach, którzy mają zostać jako pierwsi poddani przymusowo eksperymentowi medycznemu zwanemu szczepieniami przeciw covid-19.

Rok 2022 to rok absolutnego przesilenia politycznego w Europie, Polsce – Sercu Świata i na całej Ziemi – ten rok zadecyduje czy obronimy Wolną Ludzkość, czy też na kolejne lata świat pogrąży się w Ciemnościach Totalitaryzmu.

Polacy stoją dzisiaj przed bardzo poważnym wyzwaniem i zadaniem zorganizowania struktur Polskiego Państwa Podziemnego do walki ze zdrajcami Wolnej Polski, kolaborantami Światowego Faszyzmu w Polsce i podporządkowanego im aparatu przemocy  znajdującego się na ich usługach (propagandowego, administracji „państwowej” i resortów siłowych).

Tutaj poniżej przykład propagandowej banksterskiej relacji z Demonstracji Oporu organizowanych przez Środowiska Antyfaszystowskie w Austrii.

Wiedeń nie chce restrykcji. Na ulice wyszło 44 tys. protestujących

1.Wnet / wR24: Dr Bodnar – Dlaczego Rząd PiS uderza w AMANTADYNĘ! Polacy masowo oszukani?!

Dr Bodnar: Da się wyleczyć covid-19 amantadyną. Przechorowanie covid-19 daje największą odporność

https://www.youtube.com/watch?v=S9IX2sPGLNc

wR24: Dr Bodnar – Dlaczego Rząd PiS uderza w AMANTADYNĘ! Polacy masowo oszukani?!

https://www.facebook.com/wRealu24pl/videos/1568876560136247

2. Polska TV: Prezydent RAFAŁ PIECH ujawnia: Czy zgodzimy się na PRZYMUS i segregację? SZOKUJĄCE dane w Polsce!

https://www.youtube.com/watch?v=QIV0TaNgsEc

3. KONFEDERACJA: Wniosek do ABW – Powiązania Rady Medycznej przy premierze z firmami farmaceutycznymi

 

https://www.youtube.com/watch?v=9kY8bgTS2B0

4. Dawid Zoltek: Opór Czynny / Opór Bierny

 

https://www.facebook.com/dawidyellow/videos/649021946113810/

Podziel się!