Bikedreams: W godzinie śmierci

W godzinie śmierci

Chociaż jestem sceptyczny co do wielu tez i wniosków, jakie w tym filmie są przedstawiane, publikuję go mimo wszystko w ramach pełnego dostępu do informacji, który nam wszystkim niezbywalnie przysługuje, wbrew cenzurze medialnej Banksterski Światowej i POPISu.

Zadajcie sobie proste pytanie: Czy Bill Gates zaistniałby w ogóle jako miliarder, gdyby Armia i Wywiad USA nie zezwoliły mu na Ogłoszenie światu o przełomowej technologii komputerowej i na rozpowszechnienie komputera osobistego w społeczeństwie, a następnie gdyby nie wydała zgody na rozpowszechnienie Sieci Internet? A gdyby nie wydała zgody na użycie cywilne Internetu to ilu miliarderów dzisiejszych pasło by nadal „krowy” w Teksasie???

I drugie czy Armia i Wywiad wydały tę zgodę po prostu ot tak sobie, dla świetego spokoju, dla dobra ludzkości, czy w jakimś interesie?

Trzy: Kto kieruje światem – naprawdę Gates i Grupa Bilderberg ze Schwabem, któremu „pozwala się” publikować „tajne plany” podboju i organizacji NWO???

Cztery: Czy Banksterka to tylko USA i Wall Street? Naprawdę? I naprawdę wciąż wierzycie w to, że Putin i Xi Jinping, Szejkowie Arabscy, Międzynarodowa Korporacja Watykańska, Ajatollahowie Iranu i inni nie biorą udziału w tej grze o podział Świata i Rząd Dusz?????? 

Czas Spojrzeć Trzeźwo i rzeczywiście holistycznie. Analizę przedstawię w stosownym materiale. III Wojna Światowa jest w toku – to nie żart ani hipoteza ani żaden domysł. Jest to opracowanie tak obszerne, że jego przygotowanie wciąż trwa.

 

W godzinie śmierci

 

https://rumble.com/vpjalm-w-godzinie-mierci-najwaniejszy-dokument-w-twoim-yciu-od-dzisiaj.html?fbclid=IwAR3P4of3XQBxYl3LEvWcgURQ_lqKwnKTxZJaCkRCapmng2qrq8Pc_HGpEOg

 

RumbleWszystko czego go się dowiedziałem o najmroczniejszych stronach zabójczych preparatów przez te wszystkie minione miesiące – zebrane i zawarte zostało w tym materiale. Co ważniejsze – jest również informacja jak osiągnąć ocalenie pomimo przyjęcia tej trucizny. I co tak naprawdę w obecny czas się tylko liczy…
*
Jeśli po obejrzeniu setek rozmaitych filmów i wypowiedzi naukowców oraz rzeczy o których nikt dotąd nie odważył się otwarcie powiedzieć, miałbym wybrać tylko jeden – poświęć swój czas właśnie na obejrzenie tego. W wyciszeniu i zadumie.
*
Patriarcha Eliasz – Bizantyjski Katolicki Patriarchat
*
źródło:
https://www.cda.pl/video/9117429ea?fbclid=IwAR3R-DjWJPLuxxDKoAP2242X8xynVAJRJ6XvNpfJQAQeMRS_aU5iP549Bhs
****************
Ważne wyjaśnienie co do nanotechnologii i tego materiału.
Sam długo byłem sceptyczny, bo to brzmi jak science fiction. Nie przekonywały mnie pojedyncze głosy na ten temat. Ale w tym roku zebrał się w Niemczech zespół naukowców, lekarzy i patologów i wspólnie postanowili się zmierzyć z tym wątkiem. Tutaj publikowałem ich pierwsze podsumowanie:
https://www.facebook.com/watch/?v=292622105780432
Ważny materiał naprowadzający:
https://www.facebook.com/watch/?v=597905514694562
W tym zbiorze materiałów lekarzy i naukowców z całego świata również znajdziesz sporo informacji, w tym urywki które wykorzystał ten ksiądz:
https://rumble.com/vnl8r9-ostatnia-prosta-wojna-przeciwko-ludzkoci-cz-i.html?fbclid=IwAR1EgNFf7I_uVeL5_ZEODln_PPv5bae7FjSPf8DwxIWuxrAeZj58qHY_92E
Jest tego więcej.
I tak naprawdę naukowcy jeszcze nie wiedzą co to jest i czemu ma to służyć. Jaką rolę odegra. Niewątpliwie można na to wpływać promieniowaniem elektromagnetycznym czyli m.in. 5G które jest najsilniejsze jak dotąd. A jednocześnie śmiertelnie szkodliwe:
https://www.5gspaceappeal.org/the-appeal?fbclid=IwAR2grmkuIKoW-xX41gw8iipCQjqHLi4rYExIvRiwZ1QhqmpkzvolWzIpZEc
Ale wciąż zbyt wiele jest zagadek aby móc jednoznacznie stwierdzić jaką rolę to odegra.
Bo nielogiczne się wydaje to, że z jednej strony uśmiercają ludzi a z drugiej wstrzykują im coś, czym być może będzie się dało sterować z zewnątrz.
Jedyne logiczne wytłumaczenie jakie można wysnuć to jest takie, że Ci ludzie będą już dożywotnio uzależnieni od tego wbudowanego w nich systemu i od określonego wpływu tego czegoś na ich organizm aby nie umarli – jak inni po tych szprycach.
To uczyni z nich dozgonnych niewolników nowego globalnego systemu zarządzania ludźmi.
A dla ocalenia życia ludzie zrobią wszystko. Łącznie z zagładą tych, których nie udało się złamać. Plan doskonały, tworzony przez dziesięciolecia, czekając na wystarczająco zaawansowaną technologię.
A owa technologia to już nie są nasze podejrzenia ale oficjalne programy rządowe. Już nie tylko tajne.
W tym roku nawet premier Wielkiej Brytanii otwarcie powiedział o wykorzystaniu nanotechnologii i robotach mniejszych od czerwonych krwinek. Tutaj nagranie:
https://rumble.com/vpkmz1-november-21-2021.html
W ogóle to wszystko o czym jest teraz mowa to jest jakiś kosmos. Gdybym sam siebie usłyszal jeszcze 2 lata temu to bym powiedział ze zwariowałem 🙂
I już na koniec – tak dla dopełnienia. W tym materiale (z kapłanem) są pokazane jakieś takie mikroroboty – jako gotowa instalacja, a to wg. dostępnej mi wiedzy występuje jedynie jako tlenek grafenu (stanowiący zdecydowanie ponad 90% zawartości preparatów) który po dostaniu się do organizmu zaczyna się zespalać w konkretne formy, które przemieszczając się po tym organizmie i docierając do określonych organów oraz nadal budując się w jeszcze bardziej zaawansowane formy – odegra być może jakąś rolę w przyszłości. Są też materiały dokumentujące jakieś takie morgellony (o ile ogarnęliście już i ten temat) ale osobiście wolę wobec wszechobecnie stosowanej dezinformacji nie dać się ponieść wszystkim możliwym wątkom, ale skupiać się na tym, co potwierdziła już większa grupa naukowców. Bo być może część materiałów (przykład – dr Franc – np. jego film z tematu archeologii został obalony jako kłamstwo, aferalna produkcja dla popularności. A kto decyduje się na stosowanie kłamstwa chociaż raz – już niestety traci wiarygodność) powstaje w celu zdyskredytowania powagi tej tematyki. Trzeba i to brać pod uwagę. Tak czy siak – żaden producent preparatów nie przyznaje się do prawdziwego składu a nawet ślepy widzi ze za całym tym procederem stoją bardzo złe intencje i śmierć. Więc co by to nie było – należy ostrzegać innych ludzi, póki się jeszcze da.
*
Nawet jeśli nie wszystko jeszcze rozumiemy i nadal pozostaje wiele zagadek do odkrycia, być może w tym odkrywaniu popełniamy błędy, pośród prawd są nam dorzucane również jakieś nadinterpretacje, bajki – warto poszukiwać owej prawdy i poszerzać horyzonty swojego postrzegania. Nauka i rozwój są nierozerwanie powiązane z poszukiwaniem i składaniem finalnego obrazu z wielu wcześniej połączonych już „kropek” pomimo licznych błędów. Innej drogi nie ma.

Podziel się!