1. Komentator – Co przykrywa kryzys graniczny?!; 2. Konfederacja: Do Sejmu wpływa skandaliczna ustawa segregacyjna!; 3. NCzas: Covid – Świąt nie będzie. Najbardziej wyszczepiony kraj świata wprowadza lockdown na Boże Narodzenie; 4. Stop NOP: IV i V posiedzenie Komisji Śledczej do spraw Pandemii

Co przykrywa kryzys graniczny?!

Kodystyczny komunikat na dzisiaj i na najbliższą przyszłość!

(autor anonimowy 2021, Polska)

Materiały 1 i 2 poświęcamy kolejnej próbie przeforsowania faszystowskich regulacji bez-prawnych o segregacji biologicznej i stygmatyzowaniu obywateli przez PIS, po wizycie Niedzielskiego u Fauciego w USA – przy pomocy faszystowskiego lobby PO i Lewicy. Natomiast materiał nr 4 w całości mówi o zbieraniu dowodów zbrodniczej działalności owych faszystów, które posłużą do wytoczenia im w przyszłości procesów sądowych.

1. Ator / Komentator / Wideoprezentacje – Co przykrywa kryzys graniczny?

https://youtu.be/_ESL_pTI3Mk

Nowe obostrzenia w Polsce i segregacja sanitarna będą głosowane w Sejmie, a media informują tylko o imigrantach.

https://youtu.be/3haQ9HhqJhA

Święta tylko z certyfikatem! Nowe obostrzenia wkrótce także w Polsce!

2. Konfederacja: Skandaliczna ustawa segregacyjna wpływa do Sejmu!

https://www.youtube.com/watch?v=OekQMVz0KnQ

 

3. NCzas: Covid – świąt nie będzie. Najbardziej wyszczepiony kraj świata wprowadza lockdown na Boże Narodzenie

Gibraltar odwołuje uroczystości związane z Bożym Narodzeniem, pomimo że 100 procent populacji jest tam w pełni zaszczepionej. Władze Gibraltaru powołują się na wysoką liczbę infekcji Covid-19.

Mieszkańców wezwano do pójścia za przykładem władzy. Rzecznik rządu napisał: „biorąc pod uwagę wzrost liczby zachorowań, rząd zamierza odwołać szereg działań, w tym oficjalne przyjęcia bożonarodzeniowe i okolicznościowe spotkania”.

Tymczasem według oficjalnych danych, każdy w Gibraltarze otrzymał już dwie dawki szczepionki, a niektórzy nawet trzy. Logiczny wniosek na tym przykładzie brzmiałby więc, że zastrzyki wcale nie prowadzą do normalności.

W ostatni weekend pojawiły się tam 124 nowe przypadki zachorowań, zwiększając liczbę chorych na Gibraltarze do 474 osób. Miejscowy dyrektor zdrowia publicznego wezwał mieszkańców do szczepień przypominających…

W wywiadzie telewizyjnym dla GBC News regionalna dyrektor ds. zdrowia dr Helen Carter, była pytana dlaczego mieszkańcy Gibraltaru mają brać dawkę „przypominającą”, skoro pierwsze dwie odpowiednio nie działają? Tłumaczyła, że nowe zachorowania to wynik słabnącej skuteczności szczepionek.

Carter skarciła też mieszkańców za ignorowanie dystansu społecznego i np. zsuwane z nosa maski w transporcie publicznym. Na koniec stwierdziła autorytatywnie, że „szczepionka działa”, czego dowodem ma być to, że przy dawce „przypominającej” pojawiają się dodatkowe skutki uboczne… Jej zdaniem to „znak, że twój układ odpornościowy naprawdę dobrze reaguje na szczepionkę”.

Gibraltar był przedmiotem zainteresowania ekspertów, ponieważ statystyki z letniego okresu wykazały, że region doświadczył masowej epidemii Covid i to już w czasie, kiedy 99 procent populacji było w pełni zaszczepione.

źródło: https://nczas.com/2021/11/17/covid-swiat-nie-bedzie-najbardziej-wyszczepiony-kraj-swiata-wprowadza-lockdown-na-boze-narodzenie/?amp

4. StopNOP: IV i V Posiedzenie Komisji Śledczej ds Pandemii

V

https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/videos/1046724122816756

IV

https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/videos/1078636989341590

 

https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/videos/1268785433594566

Podziel się!