1. wR24: UJAWNIAMY szokujące fakty ws. Triestu i tego co się dzieje we Włoszech! To samo czeka Polaków?; 2. NTV: Jak głosować w E-Sejmikach – Filmik instruktażowy; 3. Stop NOP: II Posiedzenie Komisji Śledczej do spraw pandemii

Szokujące fakty ws. Triestu i tego co się dzieje we Włoszech! To samo czeka Polaków?

Komentarz zamieszczony na FB pod memem:

Bogdan Gizdoń

Nie dajemy lubię to…swoją złość przelewamy na konkretne działania i o tym napiszcie! Premier Mateusz Morawiecki – pacynka w rękach żydowskich, sługus, postawiony na urząd premiera RP przez wrogie narodowi polskiemu siły! Pięknie się bronił przed atakiem zwyrodniałych psychopatów reprezentujących różne kraje w UE! To jak Ci zwyrodnialcy atakują „polski rząd” nie odbiega w niczym, od tego co robi premier Mateusz Morawiecki z Polakami. Kopiuj i wklej!
Łamią wszystkie zasady prawa obowiązującego w naszym kraju – obowiązuje zdradziecka konstytucja Kwaśniewskiego! Dopuścili się ludobójstwa na narodzie polskim.
Likwidują Polskę aby powstał nowy twór o którym marzy plemię żydowskie – Polin, aby przenieść się do Ojczyzny Polaków, bo Polska to piękny kraj i nam się tu dobrze zawsze dobrze mieszkało, tak mówią nasi oprawcy! Walka idzie o ogromny majątek należący do narodu polskiego, ten który jest ukryty w naszej ziemi. To co zbudowali nasi dziadkowie, już rozkradli, ale to co pod ziemią, ma wartość setek bilionów złotych! Nikt dzisiaj nie potrafi powiedzieć ile tych bogactw posiadamy! Nie chcą zrobić inwentaryzacji, nie ma na to zgody…Kolejne rządy ukrywają to przed Polakami, tego tematu nie wolno poruszać nikomu! Agenci wpływu tego pilnują, żaden komentator tzw. niezależny, żadna TV niezależna nie chce tego tematu pociągnąć – nie wolno! Tysiące agentów spacyfikowało nasze dążenia do wolności, przez ponad 30 lat pracowali nad tym aby zniewolić naród polski! Udało się! Rzucili kasę, ochłap, a biedni Polacy zachwyceni to kupili – bo PiS dał… Dziś dali, a jutro z nawiązką wszystko odbiorą Polakom, cały dorobek życia i bogactwa naszej ziemi! Ropa, gaz, węgiel – z węgla wodór, paliwo przyszłości, dlatego tak zohydzają Polakom węgiel, likwidują kopalnie i wydobycie węgla! – tytan, wanad, ruda żelaza, metale ziem rzadkich, geotermia – nikt o tym nie mówi! Dwa Bałtyki gorącej wody pod naszymi stopami… Walka o surowce energetyczne Polski trwa! O nie walczą buldogi…to nasza szansa, małe okno się otwiera przed nami…Walka o wolność dla dzieci i wnuków powinna nabrać siły! Nie boimy się wrogiego systemu, który nasi dziadkowie w trzy dni przegonili by z Polski. Wszyscy którzy układają się z tym systemem poniosą konsekwencje swojego tchórzliwego zachowania!
Polacy w czasie II wojny światowej z narażeniem życia ratowali rodziny żydowskie, wielu z naszych przodków przez to straciło życie! Ryzykowali aby uratować człowieka, nie ważne kim by On nie był, żyd czy rusek, nieważne, robili to bo wiedzieli, że tak trzeba, mieli wpojone twarde zasady! Życie ludzkie jest największą wartością, której trzeba bronić! Dziś wszystko się pomieszało, ludzie zatracili instynkt przetrwania, obrony swojej rodziny przed eksterminacją! Walczymy o wolną i niepodległą Polskę, aby nasze dzieci nie musiały z bronią w ręku walczyć o wolną Polskę, którą tracimy, z woli ludzi którym nie wpojono zasad – Bóg – Honor – Ojczyzna – potem Rodzina.
Pamiętajcie – Oni zrobili to dla nas!
Naród który się oburza ma prawo do nadziei, ale biada temu, który gnije w milczeniu.
Cyprian Kamil Norwid

 

 

1. wR24: UJAWNIAMY szokujące fakty ws. Triestu i tego co się dzieje we Włoszech! To samo czeka Polaków?

https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/videos/1098113600946950

 

2. NTV: Jak głosować w E-Sejmikach – Filmik instruktażowy

 

https://niezaleznatelewizja.pl/index.php/2021/10/21/jak-glosowac-w-e-sejmikach-filmik-instruktazowy/

 

3. Stop NOP: II Posiedzenie Komisji Śledczej do spraw pandemii

 

https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/videos/324060106193914

 

https://www.facebook.com/100930168228835/videos/664514691183299/

 

https://www.facebook.com/100009121790918/videos/926576957973573/

Podziel się!