1. wR24: Grzegorz Braun – Projekt Procesów Sądowych Norymberga 2.0; 2. NTV: Justyna Socha – Czy powstrzymamy kowidozę – Marsze w Gdańsku i Warszawie; 3. Świnoujście: Lockdown był nielegalny? Przedsiębiorcy wygrywają przed sądem z sanepidem. „Tama się przerwała i potok spraw zaraz zaleje sądy”; 4. Neon24: Joanna M.Wiórkiewicz – Co zawiera szczepionka Janssen (Johnson&Johnson)

Czy powstrzymamy kowidoze – Marsze w Gdańsku i Warszawie – Justyna Socha

1. wR24: Grzegorz Braun – Projekt Procesów Sądowych Norymberga 2.0

 

https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/videos/169794775343944/

 

2. NTV: Justyna Socha – Czy powstrzymamy kowidozę – Marsze w Gdańsku i Warszawie

 

https://niezaleznatelewizja.pl/index.php/2021/10/19/czy-powstrzymamy-kowidoze-marsze-w-gdansku-i-warszawie-justyna-socha/

3. Świnoujście: Lockdown był nielegalny? Przedsiębiorcy wygrywają przed sądem z sanepidem. „Tama się przerwała i potok spraw zaraz zaleje sądy”

 

Przedsiębiorcy wygrywają w sądzie z sanepidem. Lockdownowe kary administracyjne były nielegalne
Ubiegłotygodniowe uzasadnienie Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego odnośnie uchylenia kar administracyjnych nałożonych przez sanepid na lodowisko przy ul. Botanicznej na szczecińskim prawobrzeżu nie pozostawia wątpliwości – sądy raz po raz uchylają wielkie kary, jakie sanepid nakładał na „zbuntowanych” przedsiębiorców, którzy w czasie lockdownu otwierali swoją działalność i szukali forteli, by móc działać. Sądy są zgodne – nie można zamykać działalności gospodarczej na bazie rozporządzenia. Do tego potrzebny jest stan wyjątkowy. – Przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej od początku o tym mówili: lockdown jest gospodarczym złem, był źle zaprojektowany legislacyjnie, wątpliwy etycznie i nieskuteczny pod kątem epidemiologicznym. Wyroki sądów przyznają rację przedsiębiorcom, ale to pyrrusowe zwycięstwo, bo wielu z nich przez lockdown zbankrutowało – mówi Hanna Mojsiuk, Prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie.

Nielegalne kary administracyjne mogły doprowadzać przedsiębiorców do bankructwa
Od marca 2020 roku przedsiębiorcy narażani są na szereg problemów wynikających z pandemii koronawirusa. Sytuacja wielu firm jest bardzo poważna, a myśl o ewentualnym czwartym lockdownie wynikającym z rozpędzającej się fali zakażeń koronawirusem napędza stres i blokuje możliwości działania i rozwoju. W ubiegłym tygodniu głośno było o sprawie uchylenia kary administracyjnej sanepidu dla przedsiębiorcy ze Szczecina prowadzącego lodowisko, który otworzył swoją działalność w czasie lockdownu.
– Sprawa ta zasługuje na nagłośnienie, bo Pan Fornalski to bardzo odważny człowiek, który postanowił walczyć o swoje prawa jako przedsiębiorca i wygrał. Nie jestem zwolenniczką szukania sztuczek i forteli, by prowadzić działalność, ale sytuacja była rzeczywiście oczywista: lodowisko może zarabiać tylko zimą. Firma nie miała wyjścia, musiała szukać sposobu na działanie. Okazało się, że lockdown był nielegalny. Po prostu – mówi Hanna Mojsiuk, Prezes Izby. – Szokujące jest, że na poczet kar administracyjnych dokonano windykacji ponad 70 tysięcy złotych, a potem Wojewódzki Sąd Administracyjny wydał wyrok, że firma miała prawo działać. Takim działaniem sanepid, a następnie jednostki egzekwujące środki finansowe, działając jak się okazuje bezprawnie mogły doprowadzić do upadku przedsiębiorców – mówi Hanna Mojsiuk. – Północna Izba Gospodarcza apelowała o wprowadzenie stanu wyjątkowego na czas lockdownu, ale nasze apele nie zostały wysłuchane – dodaje.

„Tama została przerwana i potok spraw rozlewa się szeroko na całą Polskę”
Mec. Dariusz Sosnowski z kancelarii Wódkiewicz & Sosnowski nie ma wątpliwości, że to dopiero początek spraw, które przedsiębiorcy będą wytaczać sanepidowi, policji i Skarbowi Państwa. W czasie lockdownu ukarano mandatami i karami administracyjnymi dziesiątki restauracji, kawiarni, hoteli czy obiektów turystycznych lub miejsc rozrywkowych, które zdecydowały się działać mimo ustawowego zakazu wynikającego z pandemii. – Nie może być inaczej. Sądy muszą uchylać postanowienia kar administracyjnych na przedsiębiorców. Przyczyna jest prosta: nie ma podstawy prawnej do nakładania takowych kar. Zjawisko ma charakter masowy, sądy wydają decyzje w ilościach hurtowych. Tama została przerwana i potok spraw rozlewa się szeroko na całą Polskę. To może być dopiero początek – mówi mec. Dariusz Sosnowski. – Tylko stan wyjątkowy może być źródłem restrykcji ograniczających działalność gospodarczą – dodaje.
Mecenas Sosnowski dodaje, że również przedsiębiorcy, którzy posłuchali rządzących i zamknęli się na czas lockdownu, ale ewentualne wsparcie wynikające z tarcz antykryzysowych i tak nie pozwoliło im na pokrycie zobowiązań, mogą starać się o odszkodowania. – Należałoby wystąpić z takimi żądaniami, ale tu sprawy będą rozpatrywane indywidualnie ze względu na okoliczności. Jedno jest pewne: zakaz był pozbawiony podstawy prawnej. Przedsiębiorca potencjalnie może mieć roszczenia, o ile udowodni straty, które poniósł w czasie lockdownu – dodaje ekspert.
Prawnicy dodają, że jest bardzo małe prawdopodobieństwo, by jesienią – mimo czwartej fali pandemii – powtórzono lockdown w formule znanej z roku 2020 i pierwszej połowy 2021 roku. – Przedsiębiorcy się na to nie zgodzą – dodaje Prezes Izby Hanna Mojsiuk.

źródło: https://www.eswinoujscie.pl/2021/10/18/lockdown-byl-nielegalny-przedsiebiorcy-wygrywaja-przed-sadem-z-sanepidem-tama-sie-przerwala-i-potok-spraw-zaraz-zaleje-sady/

4. Neon24: Joanna M.Wiórkiewicz  – Co zawiera szczepionka Janssen (Johnson&Johnson)

Grupa hiszpańskich naukowców zrobiła pod mikroskopem optycznym niesamowite zdjecia zawartości „szczepionki” Janssen-Cilag (Johnoson& Johnson). Przedstawiając je zwróciła się do opinii publicznej z prośbą o pomoc.

Kiedy 28 czerwca br. grupa hiszpańskich naukowów La Quinta Columna pod kierownictwem dr. Ricardo Delgado przedstawiła wstępny raport o zawartości zredukowanego tlenku grafenu w szezpionkach, posiadała już wiedzę o obecności szeregu innych elementów zawieszonych w płynie, jednak wobec rewolucyjnego odkrycia trucizny pod nazwą tlenek grafenu, nie chciała się na razie do tych pozostałych elementów odnosić. Pełny raport z dokumentacją naukowcy przedstawili odpowiedniemu sądowi , jednak ten schował sprawę głęboko do biurka- jawny dowód skorumpowania sądów hiszpańskich.

W swoim 158. programie sprzed kilku dni La Quinta Columna udostępniła nowe zdjęcia i filmy na temat zawartości szczepionek przeciw COVID. Z tej okazji hiszpańscy naukowcy pokazali film z zawartością szczepionki Janssen pod mikroskopem optycznym.Szokujące, że to, co zaobserwowano, pokrywa się z wysuszonymi próbkami krwidr Zandre Botha i zdjęciami zawartości szczepionki Pfizer, które niedawno udostępnił dr Franc Zalewski. 


 
Co dokładnie jest wstrzykiwane ludziom?  Czym jest to, co elity i ich  współpracownicy chcą w nas  zaszczepićić?  Wiele rzeczy w „szczepionkach” nie może zostać zidentyfikowanych poza tlenkiem grafenu  i dziwnym metalem- twierdzą  hiszpańscy naukowcy (istnieą już dość dokładne analizy  zawartości „szczepionek”; o tym w następnej notce- przyp.JMW)
La Quinta Columna wzywa każdego, kto ma pojęcie o tym, co widać w tym najnowszym 
filmie, aby skontaktował się z nim i pomógł mu w pracy w ujawnieniu prawdy o modnej 
truciźnie do wstrzykiwań. 

Poniżej film z zawartością szczepionki Janssen (niestety, tutaj sie nie da wstawic filmu!).

rumble.com/vnpq07-janssen-vaccine-under-light-microscopy.html Na filmie widać przez chwilę coś, co definitywnie wygląda na nano-chip.

Poniżej szereg zdjęć z mikroskopu optycznego. Więcej pod tym linkiem:

www.orwell.city/2021/10/janssen.html

 

 

 

 

 

 

Podziel się!