1. Pospieszalski: Czego wam Jaśkowiak zabroni! – Impreza „Czego ci lekarz nie powie” odwołana; 2. Genialny naukowiec i szalona nanotechnologia. NEURALINK i Elon Musk się chowają!; 3. Agrounia: Natworzyli sobie spółek i teraz kradną [BANDA NIEUDACZNIKÓW MUSI ODEJŚĆ]

Czego wam Jaśkowiak zabroni! – Impreza „Czego ci lekarz nie powie” odwołana

PIS – PO – Jedno ZŁO!!! Okrągłostołowa sitwa we współdziałaniu!!! Dodajmy że EXPO Warszawa wpuściło organizatora w jeszcze większe maliny podpisując umowę i odmawiając przedsiębiorcy organizacji w ostatniej chwili, za Pięć Dwunasta! Skąd ja to znam? Z PRLu – tak komunistyczne wydawnictwa wydawały moje książki. Podpisywały umowy i blokowały je w nieskończoność udając, że już już wydają. To stare ubeckie metody doskonale opanowane przez tę sitwę.

Poznań Miastem Wolności!!! – chwali się Jaśkowiak – Tak samo jak Krajem Wolności był ZSRR i PRL!!!

„Zabawa” Yetisynów w Plandemię i Wojnę z Narodem Polskim rozkręca się na dobre – I to nie tylko na Wschodniej Ścianie. Mimo, że Zima będzie bardzo mroźna to będzie też cholernie GORĄCA – nie tylko w Lubelskiem i w Wielkopolsce. Każdy dom Wolnego Polaka i każde miejsce pracy od TERAZ jest Bastionem Wolnej Polski.

1. Pospieszalski: Czego wam Jaśkowiak zabroni! – Impreza „Czego ci lekarz nie powie” odwołana

https://www.youtube.com/watch?v=WebCv9P1zg8

„Poznań miastem wolności” – w takiej podkoszulce pozuje do zdjęć Jacek Jaśkowiak – prezydent Poznania. Jak naprawdę jest z wolnością w mieście, opowiada Bogusław Tęczar, właściciel Instytutu Promowania Zdrowia, przedsiębiorca z którym z przyczyn ideologicznych Poznańskie Targi zerwały umowę. Gdy drukarnia w Łodzi odmówiła działaczom LGBT realizacji zamówienia, homoaktywiści podali przedsiębiorcę do sądu i zrobili awanturę na całą Europę. Proces toczył się 5 lat, aż trafił do Sądu Najwyższego. Działaczy subkultury gejowskiej wspierali Rzecznik Praw Obywatelskich, Kampania Przeciw Homofobii i Helsińska Fundacja Praw Człowieka. Czy dziś, wobec cenzury prewencyjnej i dyskryminacji jakiej doświadcza Instytut Promowania Zdrowia jakakolwiek instytucja wesprze przedsiębiorcę?

 

2. Genialny naukowiec i szalona nanotechnologia. NEURALINK i Elon Musk się chowają!

https://www.youtube.com/watch?v=dyGPWInOcMM

3. Agrounia: Natworzyli sobie spółek i teraz kradną [BANDA NIEUDACZNIKÓW MUSI ODEJŚĆ]

https://www.youtube.com/watch?v=oUQI3el6AO4

 

Podziel się!