1a. Grzegorz Płaczek: Jeszcze Polska nie zginęła… Ruch Wolnej Polski!; 1b. W sierpniu 36% zgonów z Covid-19 w Polsce to osoby w PEŁNI ZASZCZEPIONE. We wrześniu 19%; 2. Strajk.eu: Włochy: strajki i manifestacje robotnicze przeciw „greenpassowi”; 3. wR24: PILNE! WOJNA w Australii i Kanadzie ws. eksperymentów i segregacji ludzi!? Co z Polską? Kane u Roli!

Ruch Wolnej Polski

W związku z faktem że Podlasie skutecznie broni się przed PISowską faszystowską nawałnicą plandemiczną Okrągłostołowe (PISowskie i POwskie / KOwskie) pancerfausty propagandowe TVP i TVN skierowano teraz na Lubelskie!

BROŃ SIĘ LUBELSZCZYZNO – BROŃCIE SIĘ LUBLINIANIE! TO NA WASZEJ ZIEMI I NA MAZOWSZU TRWA OBECNIE AKCJA FAŁSZOWANIA NA MASOWĄ SKALĘ TZW „TESTÓW PECER”! Nie bez powodu macie też u siebie dzisiaj Stan Wyjątkowy!

Po Was czas przyjdzie na Podkarpacie – tyle że tam Ruch Wolnych Ludzi jest naprawdę mocny nie tylko w Przemyślu, czy Rzeszowie, ale i w całej OKOLICY.

Oto jak bardzo PIS „ukochał” Wschodnią Ścianę i jak zrobi wszystko, aby była ona „rozwinięta” tak jak pozostałe części kraju.

1a. Ruch Wolnej Polski!

https://www.facebook.com/tosiesamokomentuje/videos/282779317027161

 

Jeszcze Polska nie zginęła… 🇵🇱🇵🇱🇵🇱
Wracam zmęczony po 5 spotkaniach na Pomorzu w miniony weekend. Serce mi wyrwało ze szczęścia patrząc z Piotrem Szlachtowiczem na Was i energię wolnych ludzi w Szczecinie.
➡ To dzięki takim jak WY moja fundacja BRONI Polaków przed segregacją sanitarną.
➡ To dzięki takim jak WY już za tydzień uruchamiam kolejne trzy godziny (w poniedziałki) BEZPŁATNEJ pomocy prawnej dla WAS.
➡ To dzięki takim jak WY moja fundacja już objęła opieką prawną pierwsze osoby, które doświadczają segregacji sanitarnej. A w tym tygodniu opieką zostaną otoczone… KOLEJNE osoby.
JESTEŚMY RAZEM !!! 🇵🇱🇵🇱🇵🇱
___________________
Nie obrażamy! #ToSieSamoKomentuje
Jeśli ktoś chce dołączyć, wesprzeć inicjatywę i walkę o lepszą Polskę – oto link: https://www.ToSieSamoKomentuje.pl/wsparcie Jesteśmy razem. Trzymaj się Polko i Polaku! Nie jesteście sami! 🇵🇱

1b. W sierpniu 36% zgonów z Covid-19 w Polsce to osoby w PEŁNI ZASZCZEPIONE. We wrześniu 19% zgonów z Covid-19 w Polsce to osoby w PEŁNI ZASZCZEPIONE

 

https://www.facebook.com/tosiesamokomentuje/videos/272949094717210

2. Strajk.eu: Włochy: strajki i manifestacje robotnicze przeciw „greenpassowi”

Dziś w Italii wszedł w życie obowiązek posiadania „greenpassu” („przepustki sanitarnej”) dla wszystkich pracowników, co naraża ponad trzy miliony z nich na utratę źródeł utrzymania. Rząd bankiera Mario Draghi’ego chce w ten sposób zmusić do szczepień kowidowych ok. 15 proc. populacji, która do tej pory nie przyjęła żadnego zastrzyku. W wielu miastach doszło do strajków i blokad dróg.

Najmocniej ucierpiały transport i logistyka, bo w tym sektorze prawie 300 tys. pracowników nie chce się szczepić. Kierowcy, magazynierzy, kurierzy, robotnicy portowi, sprzątaczki, wśród nich wielu zaszczepionych, wyszli na ulice, by domagać się zniesienia przepustki, która jest według nich narzędziem dzielenia i dyskryminacji, nie mając żadnego znaczenia sanitarnego. W Genui setki dokerów od rana blokowały dojazd do portu.

Zawieszenie pracy i płacy dla osób bez greenpassów wielu ludzi przyjęło z oburzeniem. Przewidziano nawet karę 1500 euro dla pracowników, którzy udadzą się do pracy bez tej przepustki. Można ją dostać bez przyjmowania zastrzyków, ale wtedy trzeba ciągle się testować, za niemałe pieniądze. Co będzie z pół milionem robotników rolnych, którym brak greenpassów? Zbiory oliwek, jabłek, winobranie, są poważnie zagrożone. Wielkim zwolennikiem obowiązkowych szczepień jest ciągle żywy oligarcha Silvio Berlusconi i partie mieszczańskie, przeciw skrajna prawica i radykalna lewica.

Manifestacje i blokady o prawo do pracy nie sparaliżowały Włoch. Wiele portów działało, główne autostrady też, w Wenecji gondole pracowały, jak i metro w Rzymie, ale protestującym udało się rzucić w oczy. Na wideo blokada portu w Trieście.

Draghi, b. dyrektor europejskiego oddziału Goldman Sachs, uważa tymczasem, że 100 proc. zaszczepionych załatwi sprawę. Straszy lockdownami (ślepymi kwarantannami), które przedstawia jako skuteczne, jeśli ostatni się nie zaszczepią. Po zeszłorocznych stratach, Włochy będą miały w tym roku znaczny wzrost PKB, ale ich sytuacja jest dość krucha. Draghi ma zamiar złamać ruch anty-greenpassowy.

Wiceszefowa włoskiej konfederacji pracy Giana Frascassi zaproponowała rządowi kompromis: greenpass dopuszczalny, jeśli testy dla pracujących będą darmowe, tzn. jeśli da się uniknąć szczepienia. Draghi nie zgadza się,  bo „to by znaczyło, że szczepienia nie są konieczne”.

3. wR24: PILNE! WOJNA w Australii i Kanadzie ws. eksperymentów i segregacji ludzi!? Co z Polską? Kane u Roli!

https://www.youtube.com/watch?v=SO16z3yyoWo

Podziel się!