1. Szwecja wstrzymuje szczepienie Moderną młodych ludzi; 2. Ivermectin – Truth & Totalitarianism; 3. RN: Rządowa propaganda ws. stanu epidemii to zbiór kłamstw!

Rządowa propaganda ws. stanu epidemii to zbiór kłamstw!

1. Szwecja wstrzymuje szczepienie Moderną młodych ludzi

 

Ze względu na możliwe powikłania Szwecja rezygnuje z podawania szczepionki firmy Moderna osobom urodzonym po 1991 roku.

Szwedzka agencja zdrowia poinformowała o wstrzymaniu szczepień preparatem Moderny po doniesieniach o wystąpieniu skutków ubocznych.

Dane wskazują na możliwe rzadkie skutki uboczne, takie jak zapalenie mięśnia sercowego lub osierdzia u młodych dorosłych i młodzieży.

„Powiązanie jest szczególnie wyraźne, jeśli chodzi o szczepionkę Moderna Spikevax, zwłaszcza po drugiej dawce” – napisano w oświadczeniu.

Agencja zdecydowała, że osoby urodzone po 1991 roku będą od tej pory otrzymywać tylko szczepionkę Comirnaty firm Pfizer/BionTech, również te 81 tys. osób w tym wieku, które jako pierwszą dawkę otrzymały preparat Moderny.

Na początku tego tygodnia szwedzka agencja zdrowia poinformowała, że dzieciom w wieku 12-15 będzie podawana wyłącznie szczepionka Pfizer/BionTech.

https://www.rp.pl/ochrona-zdrowia/art18988721-szwecja-wstrzymuje-szczepienie-moderna-mlodych-ludzi

2. Ivermectin – Truth & Totalitarianism

„Akcje firmy Merck wzrosły w piątek o 10% po tym, jak powiedział, że jego eksperymentalna pigułka zmniejsza ryzyko hospitalizacji i śmierci u pacjentów z COVID-19… Pigułka zmniejszyła ryzyko hospitalizacji lub śmierci o około 50%” – Merck i jej partner Ridgeback Biotherapeutics , powiedział w piątek w oświadczeniu. „To fenomenalny wynik. To głęboka zmiana w grze, aby mieć pigułkę doustną, która miała taki rodzaj efektu, ten rozmiar efektu u pacjentów z grupy wysokiego ryzyka, którzy już mają objawy” – powiedział były komisarz FDA Scott Gottlieb w piątek. w CNBC o wynikach analizy okresowej. „Tymczasem udziały producentów szczepionek na COVID, Pfizera i Moderny, spadły odpowiednio o 2,5% i 10%”. To stawia doktora Scotta Gottlieba między młotem a kowadłem. Z jednej strony, jako członek zarządu firmy Pfizer, otrzymuje sowite wynagrodzenie za udział w kilku posiedzeniach zarządu rocznie, ale z drugiej strony nie może być zbyt entuzjastyczny w chwaleniu leków przeciwwirusowych, które mogą prowadzić ludzi z dala od szczepionki firmy Pfizer. Co więcej, może to wpłynąć na sprzedaż, ponieważ już obniżyło cenę akcji. W 2020 roku Gottlieb otrzymał 338 587 USD od firmy Pfizer. W 2020 roku zarobił także 525 850 dolarów jako dyrektor Illumina. Ze względu na jego dawny status szefa FDA, Gottlieb cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ jedno słowo przychylności od niego może spowodować gwałtowny wzrost cen akcji. Pracował w wielu innych radach nadzorczych, w tym Tempus Labs, National Resilience i Mount Sinai Health System. To musi być zniechęcające zadanie, aby iść po linii, promując jeden interes korporacyjny, nie obrażając żadnego z pozostałych. Ale dobrą wiadomością jest to, że wkrótce Pfizer również będzie sprzedawał swój lek przeciwwirusowy, który powinien zrekompensować każdy spadek sprzedaży szczepionek.

„Pfizer testuje, czy jego pigułka – PF-07321332 – może zapobiegać zakażeniom u osób narażonych na wirusa lub przynosić korzyści pacjentom, którzy nie byli hospitalizowani z COVID-19”. Roche i Atea nie są daleko w tyle ze swoimi tabletkami przeciwwirusowymi i wkrótce do akcji wkroczą cała Wielka Farmacja.

Zmierzyli to idealnie. Odcinając jakąkolwiek konkurencję dla leków o zmienionym przeznaczeniu, takich jak HCQ lub Ivermectin, zręcznie wprowadzili najpierw szczepionki, upewniając się, że nie pomyli konsumenta z tabletkami antywirusowymi, które będą dozwolone dopiero PO zaszczepieniu większości populacji. Jedyną usterką jest to, że Molnpiravir firmy Merck pojawił się dopiero PO wyraźnym skandalu, w którym Merck kłamie trzy razy. Tak jak Piotr trzykrotnie wyparł się Chrystusa przed krzykiem koguta, Merck odwrócił się od ich stworzenia trzema kłamstwami na temat Ivermectin, zanim zaakceptowaliby zapłatę od rządu Stanów Zjednoczonych.

4 lutego 2021 r. Merck, korporacja stojąca za monumentalnym programem Mectizan, która uratowała świat przed rzeczną ślepotą, powiedziała trzy nieprawdy na temat Ivermectin.

Kłamstwo nr 1: Brak naukowych podstaw potencjalnego efektu terapeutycznego przeciwko COVID-19 z badań przedklinicznych; FAŁSZ: https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0166354220302011

Kłamstwo nr 2: Brak znaczących dowodów na aktywność kliniczną lub skuteczność kliniczną u pacjentów z chorobą COVID-19. FAŁSZ: https://covid19criticalcare.com/wp-content/uploads/2021/01/FLCCC-Alliance-Response-to-the-NIH-Guideline-Committee-Recommendation-on-Ivermectin-use-in-COVID19-2021- 01-18.pdf https://covid19criticalcare.com/wp-content/uploads/2020/12/One-Page-Summary-of-the-Clinical-Trials-Evidence-for-Ivermectin-in-COVID-19.pdf

Kłamstwo nr 3: A dotyczące braku danych dotyczących bezpieczeństwa w większości badań. FAŁSZ: https://committees.parliament.uk/writtenevidence/36858/pdf/ Jednak badanie przedkliniczne Monash obaliło pierwsze stwierdzenie, wykazujące ogromne 99,98% zmniejszenie miana wirusa przy pojedynczym leczeniu iwermektyną w hodowli komórkowej. Drugie oświadczenie zostało odrzucone przez publiczne oświadczenie FLCCC wydane 18 stycznia 2021 r., które donosi o kolosalnych dowodach na kliniczną aktywność iwermektyny i skuteczność przeciwko COVID-19 w warunkach klinicznych: a. Duże spadki wskaźników śmiertelności; b. Krótsze czasy pobytu w szpitalu; C. Głębokie zmniejszenie wskaźnika zakaźności w badaniach profilaktyki zarówno przed, jak i po ekspozycji; D. Szybsze czasy powrotu do zdrowia; mi. Szybsze czasy usuwania wirusa. Wreszcie trzecie stwierdzenie dotyczące „braku danych dotyczących bezpieczeństwa” jest sprzeczne z opublikowanymi danymi dotyczącymi bezpieczeństwa WHO. W 3,7 miliarda dawek iwermektyny podawanych przez cztery dekady, iwermektyna okazała się wyjątkowo bezpieczna. Co więcej, bardziej niż ktokolwiek inny, Merck jest w stanie poznać prawdziwy profil bezpieczeństwa Ivermectin, ponieważ dostarczył miliardy dawek dla programu Mectizan Donation.

źródło: https://www.zerohedge.com/covid-19/ivermectin-truth-totalitarianism

3. Rządowa propaganda ws. stanu epidemii to zbiór kłamstw!

https://www.facebook.com/RuchNarodowy/videos/233571278818124

Rządowa propaganda ws. stanu epidemii to zbiór kłamstw❗️ Mamy do czynienia z ignorowaniem ministerialnych danych, podawaniem fałszywych danych pod tezę i obrażaniem inteligencji Polaków❗️ Co więcej, rząd zapowiada kary za tzw. kłamstwa covidowe, które… rząd produkuje na masową skalę❗️

💬Jakub Kalus: Szanowni państwo, kto jak kto, ale to właśnie minister zdrowia powinien się dwa razy zastanowić. Przy takiej skali dezinformacji rządu, to Ministerstwo Zdrowia – grozi mu bankructwo po prostu! Jeżeli obejmą te kary także Ministerstwo.

 

Winnicki: Trzeba rozliczyć odpowiedzialnych

https://www.facebook.com/RuchNarodowy/videos/408857247277487

 

Dr Piotr Witczak pokazuje dane na temat SPADAJĄCEJ SKUTECZNOŚCI SZCZEPIEŃ, o których rząd nas NIE informuje, a wręcz zakłamuje rzeczywistość

 

https://www.facebook.com/RuchNarodowy/videos/4219938014783791

Podziel się!