1. wR24.pl: Lekarz rodzinny o NOPach po szczepieniu: tych powikłań NIE DA SIĘ ZGŁOSIĆ!; 2. GRZEGORZ BRAUN do Ministra Zdrowia NIEDZIELSKIEGO: Będziesz pan wisiał !

o NOPach po szczepieniu: tych powikłań NIE DA SIĘ ZGŁOSIĆ!

Aj waj! Ależ się narobiło wśród żydo-komuny! Ryk z tysiąca gardeł… bo Grzegorz Braun powiedział do Niedzielskiego, z trybuny żydokomunistycznego sejmo-knesetu, że będzie wisiał! A gdybyż tak ryczeli w obronie Polaków przed zbrodniczym eksperymentem medycznym, przed fałszywą pandemią, przed segregacją biologiczną! Nie, skądże!!!

Oni tak ryczą z powodu, że Niedzielski, jako sługa Big Pharmy i Wall Street, który to wszystko wprowadzał w Polsce w życie przy pomocy nielegalnego prawa, tzw „rozporządzeń” oraz tymi swoimi działaniami  w latach 2020-2021 zamordował 150 000 Polaków, będzie „wisiał”, kiedy POLACY dojdą do władzy w swoim kraju, w swojej OJCZYŹNIE! No cóż, przecież oni wszyscy swoimi głosowaniami podpisali się pod tą zbrodnią i w związku z tym jako współwinni będą „wisieć” razem z nim, jeśli on „zawiśnie”! To szczyt wszystkiego żeby bandyci i mordercy kierowali przeciw posłowi który mówi prawdę o ich działalności do PROKURATURY.  Dzisiaj tak jak nie ma POLSKIEGO SEJMU tak nie ma POLSKIEJ PROKURATURY.

Nie wykluczone więc, że zamiast Niedzielskiego „powieszą” Baruna, a jeżeli to im się przy pomocy ICH „prokuratury” NIE UDA, to powieszą go tak jak żydo-komuna powiesiła Andrzeja Leppera, Sekułę .

W Polsce to już zdaje się nowa świecka tradycja, że publicznie WIESZA się POSŁAŃCA, KTÓRY NIESIE NOWINĘ O PRAWDZIE, TAKŻE A MOŻE ZWŁASZCZA PRAWDZIE NAUKOWEJ.  

 

Materiał numer 2 mówi o tym za co między innymi Niedzielski – nie tyle będzie wisiał, bo nawet przedszkolak i osesek w żłobku wie, że w Polsce nie ma kary śmierci – ale będzie SIEDZIAŁ! I to miejmy nadzieję długo – DOŻYWOTNIO. Pamiętajmy – Udział w Spisku który jest Zbrodnią Przeciw Ludzkości się nie przedawnia!!!

1. o NOPach po szczepieniu: tych powikłań NIE DA SIĘ ZGŁOSIĆ!

 

https://www.facebook.com/RuchNarodowy/videos/225578466206257

 

 

Lekarz rodzinny dla wRealu24 o NOPach po szczepieniu: tych powikłań ⛔️NIE DA SIĘ ZGŁOSIĆ‼️ Czas na zgłoszenie to 30 dni, a ludzie albo nie wiedzą, jak zgłaszać NOPy, albo w ogóle myślą, że to przejdzie, że najpierw się wyleczy, a potem zgłosi…
Nic dziwnego, że Polska ma nieprawdopodobnie mniej zgłoszonych powikłań po szczepieniach przeciw COVID-19, niż np. Norwegia‼️ Jak miałaby mieć tyle samo, skoro tych zgłoszeń się nie robi⛔️, nie przyjmuje, lub do nich zniechęca, jak w przypadku nagłaśnianym przez nas kilka tygodni temu, gdzie prokuratura wprost zniechęcała mężczyznę do zgłębiania

2. GRZEGORZ BRAUN do Ministra Zdrowia NIEDZIELSKIEGO: Będziesz pan wisiał !

https://www.youtube.com/watch?v=GwmVZVObWPE

 

 

Podziel się!