1. Gadowski TV: Przedziwny przypadek Józefa Kleksa; 2. wR24: Dr Piotr Rubas vs. Dr Bartosz Fiałek! Debata lekarska; 3. wPrawo: Izrael – „Musimy przygotować się na czwartą dawkę”; 4. Obłęd! Brutalna interwencja wobec pasażera bez maski. Został wyrzucony z pociągu [WIDEO]

„Musimy przygotować się na czwartą dawkę”.

To ostatni tak masowy materiał informacyjny o charakterze społeczno-politycznym, który tutaj publikujemy.

Posłuchajcie i obejrzyjcie dzisiejsze nowości: Witolda Gadowskiego o „sprawie covidowej”, popatrzcie w oczy Włodka i Janiny (zdjęcie powyżej), przeczytajcie o 4 dawce mRNA w Izraelu, zobaczcie też co wyprawia faszystowska polska policja  w pociągach PKP. To samo wyczyniają oszalałe PISowskie DYREKCJE szkół wprowadzające segregację biologiczną polskiej młodzieży na polecenie partii PIS. To samo co PISowska policja i PISowskie dyrekcje szkół wyczyniają na polecenie PIS PISowscy dyrektorzy szpitali –  uniemożliwiający ludziom niezaszczepionym udzielanie pomocy członkom własnej rodziny zamkniętym w szpitalach, w których opieka nad chorymi jest niemalże ZEROWA, a brak pomocy rodziny stwarza dla chorujących stan zagrożenia życia. 

Kto chciał zrozumieć z czym i z kim mamy w Polsce do czynienia we władzach kraju, organach policyjnych, wojsku i parlamencie, w masowych mediach publicznych i prywatnych  – już po półtora roku trwania stanu wyjątkowego (który o dziwo został tydzień temu wprowadzony oficjalnie w pasie przygranicznym z Białorusią bez żadnego poważnego uzasadnienia) – bardzo dobrze to zrozumiał. Kto nie chce zrozumieć  nie zrozumie. Będziemy od teraz sprawom bieżącym plandemii i nowego faszyzmu poświęcać wyłącznie JEDEN – naprawdę bardzo ważny materiał informacyjnie dziennie, a w ogóle sprawom społeczno-politycznym maksymalnie dwie publikacje każdego dnia, dotychczas bywało że publikowaliśmy po 5-6 dziennie a w porywach, przy natłoku represji, 8-9.

 

 

Powrót w Starosłowiańksiej Świątyni Światła Świata do równowagi informacyjnej – jest niezbędny – a obecnie zmniejszenie zaangażowania portalu w tę problematykę nie grozi przerwaniem kanałów informacji Ruchu Wolnych Ludzi i Społeczeństwa Obywatelskiego, czy ruchu politycznego Wolnych Wyborów i Demokracji Bezpośredniej. Newralgiczny był tutaj ten czas kiedy zaczęło się stosowanie cenzury w Internecie – ten moment już przeszedł – Zaczęto od ocenzurowania najgroźniejszego Antysystemowca Jerzego Zięby – dzisiaj widać że nie udało się go zakneblować, tak samo jak NTV, wR24, Jana Pospieszalskiego i wielu wielu innych.

WIELKA ZMIANA nabrała już takiego tempa a relacjonuje jej przebieg naprawdę tak wielu wspaniałych dziennikarzy i publicystów, i tak wiele poważnych portali oraz mediów Internetowych, że każdy może sięgnąć po każdą informację, gdy tylko tego zapragnie.

Po naszej stronie Ruchu Wolnych Ludzi i Ruchu Wolnej Polski mamy najwspanialszych ludzi – społeczników, filozofów, polityków, naukowców, prawników, sędziów, lekarzy, dziennikarzy, publicystów, artystów, pisarzy, filmowców, że praktycznie społeczność Wolnych Ludzi można uznać już za w pełni ukształtowaną w swojej strukturze i kompletnie niezależną od polskich tzw „władz” i tzw „mediów”. Ostatni etap tych działań, czyli tworzenie reprezentacji politycznej do Sejmu i wcielanie w praktykę planu ustanowienia w naszym kraju Demokracji Bezpośredniej jest właśnie w toku. 

Gdyby teraz komuś przyszło do głowy zatrzymać WIELKĄ ZMIANĘ musiałby uruchomić obozy koncentracyjne i wcielić w życie plan otwarcie faszystowskich działań – eksterminację Wolnych Ludzi. Przed nami bardzo ważne działanie – wymierzenie sprawiedliwości tym wszystkim, którzy wystąpili przeciw Polakom biorąc udział w akcji „plandemia” i doprowadzili do dziesiątków tysięcy niepotrzebnych śmierci. 

Ruch Wolnych Ludzi dzisiaj nie ulica i protesty – to przede wszystkim doskonale zorganizowana struktura, przygotowana do PRZEJĘCIA WŁADZY W POLSCE – na życzenie NARODU! NARÓD dojrzał już do przejęcia władzy TAKŻE DROGĄ PROTESTÓW ULICZNYCH I DEMONSTRACJI. 

Będziemy relacjonować to decydujące starcie WOLNYCH POLAKÓW z faszystowskimi władzami Polski i faszystowską opozycją sejmową – działającymi w imieniu światowej banksterki i Wielkiej Farmacji w naszej ojczyźnie.

SSŚŚŚ – wypełniła swoją społeczno-polityczną misję.

TERAZ JAKO CAŁA WIELKA SPOŁECZNOŚĆ WOLNYCH LUDZI STAWIAMY ŚWIAT, KTÓRY WROGOWIE POLAKÓW POSTAWILI NA GŁOWIE – MOCNO NA NASZYCH POLSKICH NOGACH – NASZE NOGI STOJĄ ZAŚ MOCNO NA FUNDAMENTACH NASZYCH SŁOWIAŃSKICH KORZENI, FILOZOFII PRZYRODY, NAUK SPOŁECZNYCH I POLITYCZNYCH DEMOKRACJI BEZPOŚREDNIEJ I PRAWA PRZYRODZONEGO – TO JEST FUNDAMENT NIE DO ROZBICIA A MY SAMI, WOLNI LUDZIE JESTEŚMY W NASZEJ DRODZE DO WOLNOŚCI NIE DO ZAWRÓCENIA.

 

1. Gadowski TV: Przedziwny przypadek Józefa Kleksa

https://www.youtube.com/watch?v=N7D59ufVfIg

2. wR24: Dr Piotr Rubas vs. Dr Bartosz Fiałek! Debata lekarska

https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/videos/1303441356776986

3. wPrawo: „Musimy przygotować się na czwartą dawkę”. Izraelski epidemiolog o kolejnych etapach walki z pandemią

 

W sobotę (4.09.2021) przedstawiciel rządu Izraela ds. Covid-19, epidemiolog Salman Zarka, przedstawił plan kolejnych etapów walki z pandemią. – Biorąc pod uwagę, że wirus jest tutaj i tutaj pozostanie, musimy przygotować się na czwartą dawkę – powiedział Zarka w publicznym izraelskim radiu Kan. Nie sprecyzował, kiedy należy podać czwartą szczepionkę.

Zarka powiedział, że następny zastrzyk przypominający może zostać zmodyfikowany, aby lepiej chronić przed nowymi wariantami wirusa SARS-CoV-2. Podkreślił, że „tak teraz będzie wyglądało nasze życie”. Zarka spodziewa się, że pod koniec 2021 lub na początku 2022 roku Izrael będzie podawał szczepionki, które będą specjalnie przystosowane do lepszego radzenia sobie z kolejnymi wariantami wirusa.

Izrael rozpoczął podawanie trzeciej dawki 1 sierpnia 2021. Wobec gwałtownego wzrostu zakażeń ogłoszono, że dwie dawki nie są wystarczające i skrócono ważność tzw. zielonego paszportu do sześciu miesięcy. Do piątku (3.09.2021) trzecią dawkę przyjęło 2,5 miliona osób. Dzienne liczby zakażeń przekraczają 10 tysięcy i są najwyższe od początku pandemii.

A jak wygląda sytuacja w sąsiednim Egipcie? Zaszczepieni pełną dawką stanowią ok. 3% całej populacji. 1 września odnotowano 291 przypadków nowych przypadków i 7 zgonów. W Izraelu zaszczepieni pełną dawką stanowią 62% całej populacji. 1 września odnotowano 16 629 nowych przypadków i 43 zgony. Szczepionki pokonają pandemię?

Źródło informacji: The Times of Israel

https://wprawo.pl/musimy-przygotowac-sie-na-czwarta-dawke-izraelski-epidemiolog-o-kolejnych-etapach-walki-z-pandemia/

 

4. wPrawo: Obłęd! Brutalna interwencja wobec pasażera bez maski. Mężczyzna został obezwładniony i wyrzucony z pociągu [WIDEO]

https://twitter.com/i/status/1436032421867233287

 

 

źródło: https://wprawo.pl/obled-brutalna-interwencja-wobec-pasazera-bez-maski-mezczyzna-zostal-obezwladniony-i-wyrzucony-z-pociagu-wideo/

Podziel się!