1. Grzegorz Płaczek – Musimy się zjednoczyć!; 2. RN: Dr Hałat nie zostawia suchej nitki na rządzie i propagandzie okołoCOVIDowej; 3. Jan Pospieszalski – W Polsce panuje blokada informacyjna, tak na temat samych „szczepień”, jak i NOPów po nich ; 4. Prison Planet: Australia – COVID będzie z nami „na zawsze”- niekończące się szczepionki przypominające

Dr Hałat nie zostawia suchej nitki na rządzie i propagandzie okołoCOVIDowej

1. Grzegorz Płaczek – Musimy się zjednoczyć!

https://www.facebook.com/100930168228835/videos/4739440152781009

2. RN: Dr Hałat, jak zawsze, nie zostawia suchej nitki na rządzie i propagandzie okołoCOVIDowej

https://www.facebook.com/RuchNarodowy/videos/547054499895665

https://www.facebook.com/watch/?v=547054499895665

 

3. Jan Pospieszalski – W Polsce panuje blokada informacyjna, tak na temat samych „szczepień”, jak i NOPów po nich

 

https://www.facebook.com/RuchNarodowy/videos/571808050728795

4. Prison Planet: Australia – COVID będzie z nami „na zawsze”, ludzie będą musieli „przyzwyczaić się” do niekończących się szczepionek przypominających.

Paul Joseph Watson, infowars.com
USA
2021-09-06
Polityka

Australijska minister zdrowia dr Kerry Chant mówi, że COVID będzie z nami „na zawsze”, a ludzie będą musieli „przyzwyczaić się” do przyjmowania niekończących się szczepionek przypominających.

 

„Na przyszłość musimy przyzwyczaić się do szczepienia się szczepionkami na COVID… Nie widzę tego, że COVID nie będzie z nami na zawsze” powiedziała Chant podczas zeszłotygodniowej konferencji prasowej.

 

 

„Jako lekarze zdrowia publicznego zawsze chcemy, aby choroby zniknęły, zostały całkowicie wyeliminowane, ale to nie jest na horyzoncie w najbliższej przyszłości” kontynuowała. „Dawki przypominające i powtarzane będą tego częścią”.

 

„Mogę zapewnić, że rząd Wspólnoty Narodów zakupił duże ilości szczepionek do 2022 r. i będzie to regularny cykl szczepień i powtórnych szczepień, gdy dowiemy się więcej o tym, kiedy słabnie odporność”.

 

Pfizer przyznał już, że każda kolejna dawka szczepionki niszczy naturalny system immunologiczny:

W osobnej odpowiedzi udzielonej reporterowi Chant ponownie zapewniła, że ludzie „będą się regularnie szczepić” przeciwko COVID. Biorąc pod uwagę, że wcześniej Australijczykom zapowiedziano, że władze „nie zawahałyby się” przed pójściem od drzwi do drzwi w celu przeprowadzenia testów na COVID, to co powstrzyma ich przed zrobieniem tego samego w przypadku szczepionek?

 

Jak wcześniej podkreśliliśmy, Chant już wcześniej ostrzegała Australijczyków, że nie powinni nawet rozmawiać z własnymi przyjaciółmi i sąsiadami, nawet wtedy gdy noszą maskę.

 

„Chociaż ludzką naturą jest angażowanie się w rozmowę z innymi, bycie przyjaznym, niestety to nie jest na to czas” powiedziała Chant. „Więc nawet jeśli natkniesz się na sąsiada w centrum handlowym… nie rozpoczynaj rozmowy, teraz jest czas na zminimalizowanie interakcji, nawet jeśli masz maskę, nie myśl, że to daje totalną ochronę” dodała.

 

Australia nadal prowadzi katastrofalną politykę „zero COVID” egzekwowaną przez niekończące się blokady kraju, które stworzyły z kraju więzienną wyspę” z której nie da się uciec.

 

 

Każdemu kto kwestionuje tę politykę poprzez protesty, grozi grzywna do 11 000 dolarów, podczas gdy policja przeprowadzała również wizyty domowe u osób, które jedynie promowały demonstracje przeciwko blokadzie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Link do oryginalnego artykułu: LINK

źródło: http://www.prisonplanet.pl/polityka/australia_covid_bedzie_z,p943384956

 

 

 

 

Podziel się!