1. Jerzy Zięba – Niedzielne super popołudnie + AntyDavos; 2. Pitoń: Silni osobno + Chroń Ducha i Ciało; 3. Prison Planet: Izrael już zapowiada 4 dawkę szczepień; 4. Kontrowersje: Piotr Wielgucki (Matka Kurka) -Po pandemii w UK przy 40 000 zakażeń i 170 zgonach, IV fala w Polsce, bo 183 zakażenia i 0 zgonów

Niedzielne super popołudnie

1. Jerzy Zięba – Niedzielne super popołudnie

https://www.facebook.com/ukryteterapie/videos/547930789775851/

 

AntyDavos

 

2. Pitoń: Silni osobno + Chroń Ducha i Ciało

https://www.youtube.com/watch?v=_MdnIyBnoDQ

Chroń Ducha i Ciało

https://www.youtube.com/watch?v=sL_RywkJk9Y

3. Prison Planet: Izrael już zapowiada 4 dawkę szczepień

Pomimo tego, iż WHO podało, że kraje nie powinny podawać obywatelom dawek przypominających szczepień na Covid-19, to od piątku Izrael zacznie podawać trzecią dawkę 2,5 milionom obywateli. Nie jest to jednak koniec szczepień.

 

Jak podała gazeta „The Times of Israel”, przedstawiciel rządowy profesor Salman Zarka w sobotę oświadczył, że obywatele powinni szykować się na 4 dawkę szczepionki na Covid-19. „Biorąc pod uwagę, że wirus jest tutaj i nadal będzie tutaj, musimy również przygotować się na czwarty zastrzyk”, powiedział Zarka, dodając „Od teraz tak będzie wyglądało nasze życie, w falach”.

Równolegle kontrowersyjny system „zielonej przepustki” pozwalającej obywatelom na prowadzenie „normalnego życia“ będzie się rozwijał i będzie „aktualizowany” w nieskończoność. Ta forma „paszportu szczepionkowego” obecnie umożliwia posiadaczowi wstęp do określonych miejsc publicznych, takich jak restauracje, siłownie i miejsca kultu religijnego, ale dokument wygasa, jeśli posiadacz nie otrzymał drugiej, trzeciej czy każdej kolejnej dawki szczepionki.

Jest więc pewnym, że „zielona przepustka” zostanie unieważniona, gdy tylko rząd będzie gotowy do przymuszania obywateli do brania udziału w kolejnych masowych eksperymentach medycznych, jakimi są szczepionki mRNA. I wszystko to w kraju wyrosłym na fundamentach holokaustu, którego częścią były eksperymenty medyczne prowadzone na Żydach.

Na podstawie: TimesOfIsrael.com
Źródło: PrisonPlanet.pl

4. Kontrowersje: Piotr Wielgucki (Matka Kurka) -Po pandemii w UK przy 40 000 zakażeń i 170 zgonach, IV fala w Polsce, bo 183 zakażenia i 0 zgonów

Nie ma większego sensu liczyć absurdy „pandemiczne”, bo nie istnieje taki komputer, który byłby w stanie to podsumować. Setki, tysiące bredni i niesamowita skala propagandy przykrywająca każdą manipulację i pospolite kłamstwo. Fakt, że ktokolwiek próbuje udowadniać skuteczność „szczepionek” podając 40 tysięcy zakażeń i 170 zgonów w Wielkiej Brytanii, jako modelowe działanie eliksiru życia, uwłacza wszelkiej inteligencji. Jedynie wyjątkowi cynicy albo po prostu kompletni idioci mogą na tym poziomie dyskutować i wyciągać wnioski. Podobnie rzecz się ma z Izraelem, gdzie do rekordowych zakażeń, pomimo III dawki, dochodzi z powodu wariantu „delta”, tego samego wariantu, który w Polsce już w czerwcu „odpowiadał za 90% przypadków”.

Liczby nie kłamią, „szczepionki” nie dają kompletnie nic, jeśli chodzi o powstrzymaniem „pandemii”, natomiast do ustalenia pozostaje, czy „wszczepione” populacje nie są źródłem infekcji z turbodoładowaniem. Istnieją przesłanki, że tak się właśnie dzieje, w końcu nie ma na świecie kraju z wysokim wskaźnikiem „szczepień”, który nie zmagałby się z „pandemią” i to poza sezonem. Z drugiej strony i przy zachowaniu proporcji, w Polsce powinniśmy też mieć bardzo podniesioną „wypłaszczoną krzywą”, skoro mówimy o 50% „wszczepionych” przeciw 70%. Dzieje się jednak zupełnie inaczej, a powód jest zawsze ten sam. Nieważne, kto „choruje”, ważne kto liczy „testy”. W związku z tą konkluzją powiem brutalnie, że jedynie ktoś o bardzo niskim potencjale intelektualnym może nadal wierzyć, że mamy do czynienia ze zjawiskiem medycznym, nie politycznym. Nic tu nie trzyma podstaw logiki, jednocześnie agresywna, toporna i nieustanna propaganda, siana w niewyobrażalnej dotąd skali, potrafi wywrócić do góry nogami każdą oczywistość i aksjomat. Przypomnę dla przykładu, że na początku „narodowego programu szczepień” kłamstwem dnia było: „szczepionki chronią przed zakażeniami i zarażeniem się”. Totalna antynaukowa bzdura, która obecnie przybrała formę: „szczepionki nie chronią przed zakażeniem, ale przed hospitalizacją i zgonami”.

Mniej więcej od czerwca zapowiadana jest „nieuchronna IV fala”, przy czym kolejne fale wzrostu, przez prawie rok były wróżone po tygodniu do dwóch, jak w przypadku potańcówki na Krupówkach. Dlaczego? „Eksperci” twierdzili, że wirus ma dokładnie taki okres inkubacji, co akurat może być prawdą, tylko ma się nijak do bieżących realiów. W okresie wakacyjnym odbyło się 1000 imprez o stukrotnie wyższej frekwencji niż na Krupówkach, przez które zresztą w sezonie nie dało się przejść. Nadmorskie miejscowości również pękały w szwach, byłem, widziałem i wiem, co piszę, dodatkowo relacje podawały wszystkie media od Kurskiego po TVN. Zgodnie z historyczną linią „pandemiczną” powinniśmy teraz mieć po 30 000 zakażeń i 600 zgonów, w ramach nie IV, ale V i VI fali. Na nieszczęście Niedzielskiego, Horbana, Simona i wielu innych kapłanów „pandemicznych” ich brednie zostały wielokrotnie ośmieszone i oni sami w oczach człowieka inteligentnego, nie zachowali skrawka powagi, godności i szacunku nie wspominając. Polityczna regulacja „pandemii” trwa i dopóki trwać będzie, dane nie mają większego znaczenia, opłaceni zwodowi łgarze będą wciskać „ciemnemu ludowi” obowiązujący przekaz dnia.

Pozostaje wyjaśnić po co o tym wszystkim tyle razy pisać i powtarzać do znudzenia? Nie ma innej metody, aby demaskować kłamców, no i jest jeszcze jeden powód. Kondycja intelektualna i percepcja u ludzi jest różna. Powiada się, że jeśli coś sto razy tłumaczysz bez skutku, to wiesz, że rozmawiasz z idiotą. W zasadzie smutna prawda, ale jest szansa, że za 101 razem nastąpi spięcie szarych komórek i w końcu zaiskrzy. Wiarygodność „ekspertów”, w tym szczególnie „wirusologów” równa się zero. O wiarygodności polityków nie ma co wspominać, dla jednych i drugich nie liczą się fakty podłączone do nauki, ale zyski w postaci władzy i pieniędzy. Na tej wojnie rozum i przyzwoitość walczą z głupotą i cynizmem, dlatego pułki myślących muszą sprytem i konsekwencją pokonać potężną armię propagandystów i ignorantów.

źródło: https://www.kontrowersje.net/po-pandemii-w-uk-przy-40-000-zakazen-i-170-zgonach-iv-fala-w-polsce-bo-183-zakazenia-i-0-zgonow/

Podziel się!

    © Czesław Białczyński