1. Jerzy Zięba: Weszliśmy w przygotowania do następnych wyborów – Wyścig się już zaczął!; 2. Jaskółka: Pełnomocnik rodziny na komisji ws. śmierci Bartosza Sokołowskiego; 3. Konferencja Stowarzyszenia Prawników Głos Wolności; 4. Kontrowersje: Piotr Wielgucki – PiS na żądanie „Kulczyków” pisze ustawę „na twoje miejsce mam 10 zaszczepionych”

Weszliśmy w przygotowania do następnych wyborów – Wyścig się już zaczął!

Monika Madejska

To są jaja za ten post miałam bana na 30 dni. Teraz przywrócili go i przepraszają. Chyba ich pozwę o odszkodowanie

1. Jerzy Zięba: Weszliśmy w przygotowania do następnych wyborów – Wyścig się już zaczął!

MASOWO rejestrujcie się w swoich Okręgach Wyborczych ! :
https://wolniludzie.net/wordpress/formularz-rejestracji/
Koniecznie wysłuchajcie :
https://www.youtube.com/watch?v=WBjldl6RzgQ
Pomóż w nagłaśnianiu rozwiązania politycznego pisząc gdzie się da, zwłaszcza do osób mających duże zasięgi:
https://tinyurl.com/44dsxkcm
https://wolniludzie.net/wordpress/
Możemy w sposób całkowicie pokojowy i legalny wprowadzić w Polsce demokrację bezpośrednią zacznie lepszą niż szwajcarska – Twój poseł zagłosuje wówczas tak jak zdecydują w głosowaniu wszyscy Jego wyborcy bo nie będzie należał do żadnej partii. O tym od lat mówi Jerzy Zięba i dlatego jest tak atakowany. Miałeś/miałaś o tym nie wiedzieć ‼️

Wyścig się już zaczął!

https://www.facebook.com/ukryteterapie/videos/3094673784150901

2. Jaskółka: Pełnomocnik rodziny na komisji ws. śmierci Bartosza Sokołowskiego

https://www.youtube.com/watch?v=EbePOyncJS0

3. Konferencja Stowarzyszenia Prawników Głos Wolności

https://www.youtube.com/watch?v=cquFUdI175k

4. Kontrowersje: Piotr Wielgucki – PiS na żądanie „Kulczyków” pisze ustawę „na twoje miejsce mam 10 zaszczepionych”

PiS na żądanie „Kulczyków” pisze ustawę „na twoje miejsce mam 10 zaszczepionych”

W informacyjnym zgiełku „pandemicznym”, skądinąd celowo wywoływanym, przepadają kluczowe motywacje i biznesy. Od kliku dni mówi się i dzięki Bogu, że się mówi, o „ustawie Kraski”. Po serii „rozporządzeń pandemicznych” jest to kolejny bubel prawny i czysty zamordyzm sprzeczny ze wszystkimi obowiązującymi, w polskim i międzynarodowym prawie, paragrafami dotyczącymi swobód obywatelskich i praw pracowniczych. Taka ustawa, a nawet projekt nigdy nie powinien powstać, jednocześnie trzeba podzielić tę paranoję na dwie części. Ewentualne wejście w życie przepisów byłoby bezprawiem, ale prawdą też jest, którą zresztą sam propagowałem, że to w dużej części martwe prawo.

Ciężko sobie wyobrazić, aby pracodawcy skorzystali z takich możliwości, jak przesunięcie pracownika na inne stanowisko, odesłanie na pracę zdalną, czy urlop bezpłatny. Najsurowsza forma represji zapisana w projekcie „ustawy Kraski” przewiduje też możliwość wstrzymania wypłat. Dlaczego ciężko i przede wszystkim w jakich przypadkach? Ciężko z powodu sporych deficytów na rynku pracy, w tej chwili pracownik w wielu branżach jest na wagę złota, dość wspomnieć budowlankę, gastronomię i handel w ogóle. Zatem w małych i średnich firmach pracodawca zastanowi się 100 razy zanim zaryzykuje utratę pracownika albo w ogóle się nie będzie zastanawiał i kompletnie zlekceważy „ustawę”. Zupełnie inna sytuacja będzie miała miejsce w urzędach, szkołach, uczelniach, wojsku, policji, służbie zdrowia, słowem w całej budżetówce i jeszcze trzeba do tego dodać korporacje. W tych obszarach pracodawca zawsze jest politycznie motywowany i przełożony najczęściej też. Z kolei w korporacjach panuje zamordyzm poprawności politycznej i co za tym idzie pracownicy z całą pewnością będą poddawani represjom.

Oczywiście zawsze można powiedzieć, że „pracownicy sami są sobie winni”, w końcu nikt ich do takiej pracy nie zmusza, ale to głupie i szkodliwe uproszczenie. Wiele osób pracuje w firmach od lat i równie wielu przeszło przez traumę poszukiwania pracy w formule stworzonej przez Balcerowicza: „Na twoje miejsce mam dziesięciu”. Bardzo często pracownicy budżetówki nie mają nic wspólnego z aktualną opcją polityczną, a pracownicy korporacji z ideologią wpychaną na chama. I to w nich te przepisy biją najmocniej. PiS na żądanie „Konfederacji Lewiatan” znanej ze wszelkich lewackich akcji, od zawsze popierającej Balcerowicza i wszystkich pozostałych „liberałów” z Unii Wolności przemalowanej na Platformę Obywatelską, daje pracodawcom wgląd do danych medycznych pracownika. Za tym bezprawnym przywilejem pracodawcy idą możliwością ograniczania praw niezaszczepionym pracownikom, łącznie z pozbawianiem środków do życia. W szeregach, nomen omen, diabelskiej organizacji, zasiada między innymi Henryka Bochniarz i to się samo symbolicznie komentuje. Do „Lewiatana” dołączyli pracodawcy z hipermarketów, stąd też ta słynna już akcja Niedzielskiego z manekinem. Jak widać, to nie pracodawcy jako tacy, ale bardzo specyficzna grupa pracodawców, która od zawsze była śmiertelnym wrogiem PiS i sponsorowała akcje przeciw PiS, zamówiła ustawę, a Kraska z Niedzielskim bez mrugnięcia okiem te chore przepisy tworzą.

Póki co wszystko odbywa się trochę na boku, jest tyle tematów, że ten się przebija od czasu do czasu, ale jak odsyłanie na urlop bezpłatny i wstrzymanie wypłat pójdą do mediów, to przeciętny pracownik na Podhalu i Podkarpaciu nie będzie drobiazgowo podchodził do skutków prawnych i społecznych, tylko zapamięta, że mogą go zagłodzić, jeśli się nie „zaszczepi”. Krótko mówiąc sprawy mają się tak, że PiS robi dobrze swoim największym wrogom i poniewiera swoich najwierniejszych wyborców. Nie wiem, który to już raz wierchuszka „obozu patriotycznego” gnębi własne zaplecze polityczne, ale tym razem celuje w ich portfele i bezpośrednio zagraża całym rodzinom, co wyklucza jakiekolwiek zrozumienie dla działań partii, na którą się głosowało. PiS znowelizował formułę Balcerowicza: „Na twoje miejsce mam 10 zaszczepionych” i z całą pewnością nie zdobędzie tym barbarzyństwem głosów „Konfederacji Lewiatan”, za to usłyszy „podziękowania” od bastionów, byłych bastionów.

źródło: https://www.kontrowersje.net/pis-na-zadanie-kulczykow-pisze-ustawe-na-twoje-miejsce-mam-10-zaszczepionych/

 

Podziel się!

    © Czesław Białczyński