1. Radni z Nowej Dęby (Podkarpacie) przeciwni covidowej hucpie rządu! (posiedzenie 30 08 2021); 2. Wolne Media: Pożegnanie z „Facebookiem”; 3. Kapitalny Krzysztof Bosak w Polsat News rozprawia się z projektem; 4. Jan Pospieszalski Warto Rozmawiać z mec. Izabelą Stefańską-Nogal

Kapitalny Krzysztof Bosak w Polsat News rozprawia się z projektem

Polecam szczególnie skróconą do 7 minut relację z posiedzenia Rady w Nowej Dębie na Podkarpaciu 9materiał nr 1 w dniu dzisiejszym) – gdzie wreszcie słyszymy trzeźwy głos polityków – radnych wybranych przez swoich wyborców – przeciw chucpie szczepionkowej i covidowemu szaleństwu rządzących Polską. Tak! Radni maja rację – Tę bandycką hucpę trzeba przerwać oddolnie – na poziomie uchwał Rad Miasta i Gminy!!! Samorządy muszą wreszcie zacząć służyć wyborcom, czyli mieszkańcom lokalnych wspólnot a nie działać przeciw nim na polecenie z centrali w Warszawie w lęku przed utratą funduszy, które im odbierze wojewoda kiedy będą krytykować oczywisty antynaukowy zabobon i absurd plandemiczny uparcie forsowany przez PIS i jego rządy w Polsce. Ten PISowski zabobon wciskany do „wierzenia” narodowi powoduje, że trzeci z rzędu rok szkolny zaczyna się od horroru maskowego i straszenia uczniów i rodziców kolejnym lockdownem – zwłaszcza na Podkarpaciu, czy w Małopolsce, które nie chcą się poddać rządowym eksperymentom i wymuszeniom przyjmowania kolejnych dawek  oszukańczego preparatu przez skorumpowanych sługów Wielkiej Farmacji (Big Pharmy) w Polsce.

1. Radni z Nowej Dęby (Podkarpacie) przeciwni covidowej hucpie rządu! (posiedzenie 30 08 2021)

https://m.facebook.com/watch/?v=337645168105436&_rdr

2. Wolne Media: Pożegnanie z „Facebookiem”

Dzisiaj opublikowałem ostatni wpis na „Facebooku”. Rezygnuję z niego z powodu cenzury. Jeśli śledziłeś nowości w „Wolnych Mediach” za pośrednictwem „Facebooka” (a nie bezposrednio) – możesz otrzymać niekontrolowany dostęp do naszych nowości. Jak to zrobić – dowiesz się z niniejszego wpisu.

„Facebook” blokuje 24 461 użytkownikom powiadomienia o nowych wpisach na naszym kanale, bo traktuje ich nie jak dorosłych, którzy wiedzą co chcą czytać, tylko jak małe, głupiutkie dzieci, które trzeba chronić przed niepoprawnymi poglądami krytykującymi m.in. Wielką Farmację, plandemię, Billa Gatesa itd. Wątpię, by użytkownicy „Facebooka” zgadzali się, by Mark Zuckeberg i jego pracownicy byli ich WYCHOWAWCAMI.

„Facebook” nie pozwala również znajdywać w wynikach wyszukiwarki naszego profilu. Niby jesteśmy na „Facebooku”, ale jesteśmy niewidoczni – więc nas nie ma. Tylko użytkownicy, którzy zapisali sobie link do naszego facebookowego kanału mogą na niego wchodzić.

Z powodu cenzorskich działań „Facebooka”, odwiedzalność naszego portalu spadła z ok. 15 000 unikalnych wizyt IP dziennie do ok. 9 000 (kiedyś z „Facebooka” wchodziło ok. 6000 unikalnych osób dziennie, teraz ok. 100). Możliwe, że teraz, gdy żegnamy się z „Facebokiem” – jeszcze trochę spadnie (bo czasami ktoś dzielił się naszymi wpisami na swoim profilu).

Na szczęście byt „Wolnych Mediów” nie jest zależny od Zuckeberga, lecz od użytkowników, takich jak TY, którzy mogą pomóc nam odzyskać dawną odwiedzalność.

Aby otrzymać NIEKONTROLOWANY DOSTĘP do naszego portalu – możesz wchodzić na niego bezpośrednio z adresu wolnemedia.net, lub instalując wtyczkę czytnika RSS dla przeglądarki (polecam plugin „Feedbro”), dzięki której dostaniesz powiadomienia o nowościach.

Wtyczkę Feedbro pobierzesz tutaj:
– Firefox: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/feedbroreader/
– Chrome (powinno działać w Operze, Vivaldim i innych klonach Chrome): https://chrome.google.com/webstore/detail/feedbro/mefgmmbdailogpfhfblcnnjfmnpnmdfa?hl=pl

Nasze adresy kanałów RSS (jest kilka opcji do wyboru) znajdziesz tutaj:
https://wolnemedia.net/kanaly-rss/

Dzięki wtyczce RSS możesz w wygodny sposób śledzić wiele innych stron!

Nie pozwól decydować „Facebookowi”, o czym możesz wiedzieć! POWIADOM ZNAJOMYCH, JAK NAS CZYTAĆ BEZ CENZURY!

Maurycy Hawranek
Administrator WolneMedia.net

źródło: https://wolnemedia.net/pozegnanie-z-facebookiem/

3. Kapitalny Krzysztof Bosak w Polsat News rozprawia się z projektem

 

https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/videos/391128952528812

 

To trzeba zobaczyć. Kapitalny występ Krzysztofa Bosaka w debacie Polsat News! Nasz poseł najpierw stanął w obronie dobrowolności szczepień na Covid-19 i rozprawił się ze skandalicznym projektem rządu łamiącym tajemnicę lekarską i pozwalającym pracodawcom sprawdzać czy pracownicy są zaszczepieni, a niezaszczepionych pozbawiać pensji!
Potem jeden z naszych liderów dał krótki wykład posłowi Lewicy o wojnie hybrydowej wymierzonej w Polskę przez Łukaszenkę, nielegalnej imigracji i konieczności wzmacniania polskich granic. Polska nie może być nielegalnym szlakiem imigracyjnym, do czego próbują doprowadzić Lewica i KO!

4. Jan Pospieszalski z Warto Rozmawiać oraz mec. Izabeli Stefańskiej-Nogal na temat BEZPRECEDENSOWEGO ŁAMANIA podstawowych praw w kontekście tzw. walki z COVID-19

https://www.facebook.com/RuchNarodowy/videos/1034505510648956

Podziel się!