1. KIP: Oświadczenie o współudziale rządów w ludobójstwie laureata Nagrody Nobla złożone do Międzynarodowego Trybunału Karnego; 2. WIR – Nasz Głos: Absurdy współczesnej pandemii; 3. Ruch Narodowy: Mocny wykład naukowca (biologa) zajmującego się m.in. oceną leków; 4. PCH24.pl: 2 mln powikłań, ponad 20 tys. zgonów. Unia Europejska podała oficjalne dane na temat szczepień

Oświadczenie laureata Nagrody Nobla złożone do Międzynarodowego Trybunału Karnego

1. KIP: Oświadczenie pod przysięgą laureata Nagrody Nobla Luca A. Montagniera złożone do Międzynarodowego Trybunału Karnego, zarzucające rządom współudział w ludobójstwie i zbrodniach przeciwko ludzkości

Nowe dowody, w tym złożone pod przysięgą oświadczenia czołowych ekspertów, takich jak profesor Luc A. Montagnier, zostały przedłożone Międzynarodowemu Trybunałowi Karnemu przez prawników z kilku krajów, zarzucając rządom na całym świecie i ich doradcom współudział w ludobójstwie, zbrodniach przeciwko ludzkości i łamaniu zasad Kodeksu Norymberskiego.

Pod przysięgą prof. Luc Montagnier złożył zeznanie do Międzynarodowego Trybunału Karnego, zarzucając rządom współudział w ludobójstwie i zbrodniach przeciwko ludzkości.

Adwokat Melinda C. Mayne i Kaira S. McCallum złożyli 27-stronicowy „Wniosek o przeprowadzenie dochodzenia” do Międzynarodowego Trybunału Karnego (ICC) w Hadze w kwietniu 2021 r., zarzucając rządowi Wielkiej Brytanii i jego doradcom udział w zbrodniach przeciwko ludzkości w imię Covid-19.

28 kwietnia 2021 r. para otrzymała formalne potwierdzenie od MTK i otrzymała numer sprawy – „141/21”. Od tego czasu para zbiera nowe dowody do wykorzystania w swoim roszczeniu do ICC i nawiązała kontakty z prawnikami i naukowcami z całego świata.

Nowa informacja prasowa opublikowana 17 sierpnia, którą można zobaczyć tutaj, potwierdza, że ​​para otrzymała złożone pod przysięgą oświadczenia od czołowych ekspertów, w tym naukowca i kardiologa jądrowego, dr Richarda M. Fleminga, laureata Nagrody Nobla, wirusologa profesora Luca A. Montagniera, oraz Dr Kevin W. McCairn, neurolog i ekspert w dziedzinie chorób neurologicznych.

Profesor Luc A Montagnier, który zdobył nagrodę Nobla za swoją pracę nad wirusem HIV, twierdził w kwietniu 2020 r., że wierzy, iż nowy koronawirus powstał w laboratorium.

Następnie w maju 2021 r. ekspert wirusolog stwierdził, że „Masowe szczepienia są zarówno błędem naukowym, jak i błędem medycznym. To niedopuszczalny błąd. Pokażą to podręczniki historii, bo to szczepienie tworzy warianty”.

W związku z ogromną ilością nowych dowodów i informacji, które wyszły na jaw w ciągu ostatnich kilku miesięcy, do MTK wpłynęło również nowe roszczenie, a prawnicy twierdzą, że mają teraz przekonujące dowody na to, że „wirus SARS-CoV-2 i „szczepionki” Covid-19 są celowo zaprojektowaną bronią biologiczną, która została wydana w dwóch fazach na niczego niepodejrzewających ludziach świata”.

Adwokat Melinda C. Mayne i Kaira S. McCallum również potwierdzili, że teraz dołączyli do nich prawnicy, którzy złożyli podobne wnioski o dochodzenie do Międzynarodowego Trybunału Karnego z Francji, Czech i  Słowacji.

W związku z tym dnia 12 sierpnia 2021 r. do MTK wysłano pismo z prośbą, aby wszyscy mogli złożyć wspólne powództwo, jednocześnie przedstawiając wstępne dowody na zarzuty wspólne dla wszystkich na całym świecie i żądając prawa do roszczeń specyficznych dla poszczególne kraje badane również przez MTK.

Jednym z wniosków dotyczących Wielkiej Brytanii jest zbadanie ludobójstwa osób starszych i podatnych na zagrożenia, które miało miejsce w domach opieki i szpitalach z powodu niewłaściwego stosowania midazolamu i morfiny.

Kolejne śledztwo dotyczące tej kwestii również zostało zakończone, a prywatne oskarżenie karne będzie wszczęte przeciwko rządowi Wielkiej Brytanii, Mattowi Hancockowi, Chrisowi Whitty i innym, jeśli zespół prawników i ekspertów, którzy przeprowadzili śledztwo, nie otrzyma satysfakcjonujących odpowiedzi na obszerne pytania, które zostały przekazane ww. w liście otwartym wysłanym 17 sierpnia 2021 r.

Podczas gdy we wspólnym roszczeniu prawnicy z kilku krajów zażądali natychmiastowego zawieszenia całego programu iniekcji Covid-19 i zakończenia badań u osób bezobjawowych.

Prawnicy twierdzą, że teraz z niecierpliwością czekają na decyzję Międzynarodowego Trybunału Karnego, czy zezwolą na wspólne powództwo kilku krajów i zaakceptują wniosek o przeprowadzenie dochodzenia.

Wyjaśnili MTK, że z powodu nasilającego się apartheidu medycznego, utraty podstawowych wolności i praw oraz stale rosnącej, bardzo wysokiej liczby zgonów i poważnych zdarzeń niepożądanych poniesionych przez osoby otrzymujące zastrzyki z Covid-19, Trybunał musi pilnie działać szybko i bez dalszej zwłoki.

W tym celu prawnicy poprosili o spotkanie w Hadze tak szybko, jak to możliwe.

Oczekując na odpowiedź, adwokaci Melinda C. Mayne i Kaira S. McCallum potwierdzili, że prowadzą rozmowy z prawnikami w innych krajach, którzy nie złożyli jeszcze indywidualnych wniosków do MTK, ale zaznaczyli, że chcą do nich dołączyć i wydadzą aktualizacja jak i kiedy pojawią się dalsze wiadomości.

Odniesienie: DailyExpose.co.uk

___

Opublikowano za:
https://humansarefree.com/2021/08/sworn-affidavit-for-crimes-against-humanity.html

Od Redakcji KIP:

Profesor Luc A Montagnier, który otrzymał nagrodę Nobla za swoją pracę nad wirusem HIV, po jej otrzymaniu, był na tyle uczciwy, że przyznał się, że żadnego wirusa nie wyizolował. Jak ta informacja się rozniosła w naukawym „świecie medycznym”, to z obawy, aby go Wielka Farmacja nie zabiła ( tak jak bardzo wielu lekarzy i naukowców) uciekł do Chin. Jego odważna powyższa wypowiedź przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym ma wielką wagę, zwłaszcza dla osób, które „wierzą” w „wielką naukę medyczną” !!!

źródło: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/08/oswiadczenie-pod-przysiega-laureata-nagrody-nobla-luca-a-montagniera-zlozone-do-miedzynarodowego-trybunalu-karnego-zarzucajace-rzadom-wspoludzial-w-ludobojstwie-i-zbrodniach-przeciwko-ludzkosci/

2. WIR – Nasz Głos: Absurdy współczesnej pandemii

https://www.facebook.com/100009010848136/videos/302493514966158/?notif_id=1630170079551931&notif_t=live_video&ref=notif

3. Ruch Narodowy: Mocny wykład naukowca (biologa) zajmującego się m.in. oceną leków

https://www.facebook.com/RuchNarodowy/videos/621246682188598

 

„Brano pod uwagę tylko krótkoterminowe scenariusze! Przy takiej presji czasu, przy takiej presji również społecznej, bo jest duży strach przed chorobą, jest duża presja, by tą szczepionkę wprowadzać. Jest również presja komercyjna – to są OGROMNE pieniądze! W takich warunkach jest łatwo o błąd, łatwo coś przeoczyć i udawać, że nic się nie stało.”
Podajcie dalej‼️

 

4. PCH24.pl: 2 mln powikłań, ponad 20 tys. zgonów. Unia Europejska podała oficjalne dane na temat szczepień

W serwisie EudraVigilance, który stanowi oficjalną unijną bazę raportów na temat podejrzewanych powikłań poszczepiennych, opublikowano do tej pory dane na temat liczby niepożądanych odczynów po szczepionkach przeciw COVID-19. Poważnych przypadków jest już milion.

Na prawie 450 milionów obywateli Unii Europejskiej, dotychczas zaaplikowano 552,4 milionów dawek preparatów przeciwko koronawirusowi, a przynajmniej jedną dawkę przyjęło około 75 procent populacji państw członkowskich.

Według raportu Health Impact News, podsumowującego dane zbierane przez Unię Europejską, od momentu wprowadzenia szczepionek wpłynęło 2 074 410 zgłoszeń dotyczących urazów wywołanych szczepieniami, w tym odnotowano 21 766 ofiar śmiertelnych.

Co istotne, około powoła zgłoszeń (1 021 867) to przypadki poważne, czyli – wedle unijnej definicji – „Zdarzenia medyczne, które skutkują śmiercią, zagrażają życiu, wymagają hospitalizacji, skutkują innym stanem o istotnym znaczeniu medycznym lub przedłużeniem trwającej hospitalizacji, skutkują trwałą lub znaczną niepełnosprawnością lub niezdolnością do pracy, lub jest wadą genetyczną bądź wrodzoną”.

Największą ilość powikłań odnotowano po zaaplikowaniu preparatów firmy AstraZeneca (947 675 powikłań), natomiast niewiele w tyle pozostaje – niedawno oficjalnie zatwierdzony przez amerykańską administrację rządową – preparat Pfizera (z liczbą 833 498 przypadków). Oprócz zgonów, zaburzeń układu nerwowego i naczyń krwionośnych odnotowano m. in. 12 080 przypadków „zaburzeń układu rozrodczego i piersi”.

Źródło: lifesitenews.com

FO

źródło polskie: https://pch24.pl/2-mln-powiklan-ponad-20-tys-zgonow-unia-europejska-podala-oficjalne-dane-na-temat-szczepien/?utm_campaign=2-mln-powiklan-ponad-20-tys-zgonow-unia-europejska-podala-oficjalne-dane-na-temat-szczepien&utm_medium=referral&utm_source=upday

 

Podziel się!