1. PISowska TVP ostatecznie wyrzuciła Program Janka Pospieszalskiego „Warto Rozmawiać”.; 2. Podkarpacie: Dr Z. Hałat, krytycznie o eksperymentach na dzieciach i obostrzeniach; 3. WP.pl: Prezenterka BBC zmarła na powikłania „poszczepienne”; 4. Kontrowersje:TVN24 wygrzebuje „szczepionki” ze śmietnika „lekarze” w maskach – rusza IV fala

Prezenterka BBC zmarła z powodu powikłań po szczepieniu

1. PISowska TVP ostatecznie wyrzuciła Program Janka Pospieszalskiego „Warto Rozmawiać”.

 

2. tvPodkarpacie: Dr. ZBIGNIEW HAŁAT, krytycznie o eksperymentach na dzieciach i obostrzeniach

https://www.youtube.com/watch?v=TXErjTKTlT4

3. Prezenterka BBC zmarła z powodu powikłań po szczepieniu

Koroner potwierdził, że zgon prezenterki BBC, Lisy Shaw, do którego doszło 21 maja 2021 roku, był spowodowany szczepieniem przeciw COVID-19 preparatem koncernu AstraZeneca.

1. Zmarła trzy tygodnie po szczepieniu

44-letnia prezenterka BBC Radio Newcastle zmarła 21 maja, po przyjęciu pierwszej dawki szczepionki przeciw COVID-19 koncernu AstraZeneca.

Kobieta 29 kwietnia przyjęła pierwszą dawkę szczepionki, a niedługo później zaczęła borykać się z poważnym problemem zdrowotnym. Jej lekarz, John Holmes, przyznał, że doskwierały jej silne, przeszywające bóle głowy.

Kobietę skierowano na oddział neurologiczny Newcastle’s Royal Victoria Infirmary (RVI) zaraz po tym, jak badania wykazały, że przyczyną bólu głowy są skrzepy krwi w mózgu. Tam podjęto leczenie, a dr Christopher Johnson, konsultant w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii na RVI przyznał, że pacjentka była przytomna i wydawało się, że terapia przynosi spodziewane rezultaty.

Rezonans magnetyczny z 16 maja, kilka dni po przyjęciu na oddział neurologiczny, wykazał jednak, że stan kobiety się pogarsza. Świadczyły o tym zresztą zaburzenia mowy i coraz silniejsze bóle głowy. Lekarze zaobserwowali, że doszło do krwotoku w mózgu i zadecydowali o operacji mającej na celu zmniejszenie ciśnienia wewnątrzczaszkowego.

Kolejne zabiegi operacyjne i kolejne dni nie przyniosły poprawy, a Lisa Shaw zmarła 21 maja.

2. Bardzo rzadkie powikłanie

Powodem śmierci prezenterki miało być bardzo rzadkie powikłanie – trombocytopenia wywołana przez szczepionkę, która spowodowała obrzęk i krwawienie w obrębie mózgu.

Trombocytopenia (TTS) to choroba powodowana przez wytwarzanie autoprzeciwciał przeciwpłytkowych, odgrywających zasadniczą rolę w krzepnięciu krwi. Może prowadzić do stanów bezpośredniego zagrożenia życia, takich jak wylewy wewnątrzczaszkowe.

Dr Tuomo Polvikoski, neuropatolog, który dokonywał sekcji, stwierdził, że zgon spowodowany zakrzepami w mózgu w przypadku tak młodej, sprawnej kobiety jest zjawiskiem mało powszechnym.

Przyznał również, że dowody kliniczne wskazują, że ma związek ze szczepieniem. „Na podstawie dostępnych informacji klinicznych wydaje się, że jest to najbardziej prawdopodobne wyjaśnienie” – powiedział patolog.

Po wielu tygodniach potwierdził to również koroner z Newcastle, Karen Dilks, która prowadziła dochodzenie w tej sprawie.

3. Ciężkie chwile dla rodziny

Rodzina Lisy Shaw ponownie musiała zmierzyć się z ogromem tragedii. Informacja o zakończeniu śledztwa i potwierdzenie przypuszczeń, że za śmierć kobiety odpowiedzialne było bardzo rzadkie powikłanie po szczepieniu to kolejny cios.

„To kolejny trudny dzień w trudnym dla nas czasie. Śmierć naszej ukochanej Lisy pozostawiła straszną pustkę w naszej rodzinie i w naszym życiu” – napisała rodzina 44-latki w oficjalnym oświadczeniu.

źródło: https://portal.abczdrowie.pl/koroner-potwierdzil-przyczyne-zgonu-prezenterka-bbc-zmarla-z-powodu-powiklan-po-szczepieniu

4. Kontrowersje:TVN24 wygrzebuje „szczepionki” ze śmietnika „lekarze” w maskach – rusza IV fala

Być może nie wszyscy pamiętają, to pozwolę sobie przypomnieć jedną z najbardziej obrzydliwych akcji w wykonaniu „wolnych mediów”. Pod koniec „Światowych dni młodzieży” z centrali TVN24 poszło do „reporterów” zamówienie na materiał o tym, jak to katolicka młodzież zapija się na śmierć. Pomimo rozpaczliwych prób „reporterom” nie udało się znaleźć choćby śladu spożywania alkoholu, co prawdę mówiąc trochę mnie dziwi. Wtedy desperaci z TVN24 poszli na pierwszy lepszy śmietnik, wygrzebali parę butelek po piwie i już mieli włączać kamerę, gdy nakrył ich człowiek z telefonem. „Materiał” nigdy się nie ukazał, za to filmik tego człowieka zrobił prawdziwą karierę w Internecie.

Tak działają wszystkie „media”, nie tylko TVN24, parę miesięcy później na podobnej akcji złapano „reportera” TVP Info. Schemat postępowania zawsze jest taki sam, idzie zlecenie i pod zlecenie kreuje się rzeczywistość, która z faktyczną rzeczywistością nie ma nic wspólnego. Dokładnie w taki sam sposób TVN24 nakręcił „Urodziny Hitlera”, chociaż to było całkowita degradacja, nawet jak na TVN, podobną szopkę odstawił inny magik, który pokazał „tonących uchodźców”, de facto brodzących w wodzie po kostki. Za te dwa ostatnie teatrzyki wszyscy „dziennikarze” otrzymali najbardziej prestiżowe nagrody, od innych „dziennikarzy”, doskonale znających technikę produkcji takich gniotów, bo sami wielokrotnie brali w tym udział. Przepraszam za banał, ale trzeba to powtarzać do upadłego, to co widzimy na ekranie w każdej ważnej sprawie społecznej, czy politycznej, jest absolutnym ściekiem propagandowym i naturalnym akwenem dla „dziennikarzy”. Liczy się wyłącznie jedno – oglądalność, za którą idzie kasa. Dlaczego kolejny raz powtarzam oczywistość? Ponieważ w tym ścieku niestety tonie zdrowy rozsądek i mnóstwo, niekoniecznie głupich, ludzi daje się wciągnąć wirom propagandy.

Dziś z rana bez najmniejszego wysiłku i na rozgrzewkę rozwiązałem sobie prostą zagadkę. Jakie zlecenie posłał realizator TVN24 do „reporterów”. Odpowiedź? Oczywiście chodzi o IV falę! Od samego rana w TVN24 puszczają „materiał” na poziomie butelek po piwie, przed śmietnikiem połączonym z młodzieżą katolicką. Na świeżym powietrzu widzimy pana „doktora”, czytaj akwizytora korporacji farmaceutycznych i szantażystę od dodatków „kowidowych”. Komediant przygotował się do roli i ubrał maseczkę, mógł pójść dalej w inscenizacji, ale chyba na założenie „stroju ufoludka” zabrakło czasu. Zanim aktor w kitlu i maseczce, stojący na świeżym powietrzu, zaczął łgać jak z nut, w studio padła zapowiedź „materiału”. Pani prezenterka wprowadziła nastrój grozy i oświadczyła, że nieuchronna IV fala stawia już pierwsze kroki. Wprawdzie na razie mówimy o niewielkiej liczbie pacjentów, ale dane są jednoznaczne. Na odział intensywnej terapii w Szczecinie trafiły dwie osoby z „kowid” i niezwykle ciekawy jest przypadek osoby niezaszczepionej. Po tym dramatycznym wstępie pojawia się aktor-akwizytor i zaczyna opowiadać swoją bajeczkę. Tak, pani redaktor, mamy na oddziale dwójkę pacjentów, w tym jedną panią, która przyjechała do nas z Anglii i niestety jest nie zaszczepiona. Bardzo ciężki przebieg „kowid”, bardzo ciężki, wymagana jest tlenoterapia.

Powrót do studia i znów pani prezenterka w akcji. Proszę Państwa, czy trzeba coś dodawać, myślę, że fakty mówią same za siebie, ale wysłuchajmy jeszcze naszego eksperta, który potwierdzi dlaczego warto się „szczepić”. I tak to będzie wyglądało w czasie IV fali! Jeden przypadek niezaszczepinego pacjenta będzie nagłaśniany, natomiast zaszczepiony będzie umierał pod respiratorem anonimowo. Pocieszający jest natomiast poziom tej propagandy, tak beznadziejny, że nawet akwizytor schowany za maseczką wstydliwe zwieszał głowę i wzrok, bo doskonale wiedział, że ta druga osoba na intensywnej terapii była zaszczepiona, a cała szopka dotyczy dwójki pacjentów, którzy robią za IV falę. Przygotujmy się na IV falę, dzień w dzień będziemy musieli demaskować i ośmieszać propagandę od TVN24 do TVP Info i od „Gazety Wyborczej” do „Gazety Polskiej”.

źródło: https://www.kontrowersje.net/tvn24-wygrzebuje-szczepionki-ze-smietnika-lekarze-w-maskach-rusza-iv-fala/

Podziel się!

    © Czesław Białczyński