1. Ludzie naprawdę nie wiedzą!; 2. G. Płaczek i K. Tarnawa-Gwóźdź: Dla Rodziców i Pedagogów!; 3. NCzas: Zaszczepiony Izrael bije rekordy zakażeń. Trzecia szpryca idzie pełną parą, znów obniżono granicę wiekową; 4. Tokyo’s Medical Assoc. Chairman holds press conference recommending Ivermectin to all COVID patients

Chairman holds press conference recommending Ivermectin to all COVID patients

 

Część ludzi zachowuje się jak zahipnotyzowana, jak poddana jakiemuś niewiarygodnemu praniu mózgu i wdrukowi o „cudownym lekarstwie na śmiertelne zagrożenie”. Oni naprawdę ufają, że nie jest możliwe ażeby zapewnienia o najwyższym stopniu bezpieczeństwa „szczepionek” jakie płyną do nich ze strony władz Polski, UE, USA, rządu Morawieckiego, prezydenta Dudy, wielkich mediów jak TVP i TVN, RMF, Gazeta Wyborcza – nie były prawdą. Prawda objawia się im niestety bardzo boleśnie – Materiał nr 1. A kiedy już się objawi, ich los nie obchodzi nikogo z tych, którzy ich namawiali do „zastrzyku”.

1. Ludzie naprawdę nie wiedzą!!!

 

https://www.facebook.com/magda.dargiewicz/videos/527703231856743

 

2. Grzegorz Płaczek i Katarzyna Tarnawa-Gwóźdź: Dla Rodziców i Pedagogów!

 

https://www.facebook.com/tosiesamokomentuje/videos/209754917781575

3. NCzas: Zaszczepiony Izrael bije rekordy zakażeń. Trzecia szpryca idzie pełną parą, znów obniżono granicę wiekową

 

Narracja, że szczepienia ochronią społeczeństwo przed zakażeniami koronawirusem i pozwolą wrócić do normalności, sypie się jak domek z kart. Izrael notuje kolejne rekordy zakażeń, mimo że szczyci się wysokim odsetkiem wyszczepienia. Teraz obowiązuje narracja, że szczepionki niekoniecznie chronią przed zakażeniem, ale mogą uchronić przed ciężkim przebiegiem choroby oraz zgonem.

Trzeci dzień z rzędu Izrael zanotował blisko 10 tysięcy dobowych zakażeń wirusem SARS-CoV-2. Więcej zakażeń w ciągu całego okresu od ogłoszenia pandemii zaraportowano w kraju tylko raz – 23 września 2020 roku. Wtedy był to jednak „jednorazowy wyskok”. Kilka dni z rzędu liczbę nowych przypadków oscylujących w okolicach 10 tys. notowano ostatnio w połowie stycznia br.

W Izraelu tłumaczą to tak, że skuteczność szczepionki Pfizera przeciw COVID-19 po kilku miesiącach drastycznie spada.

Dlatego też zdecydowano o podawaniu trzeciej dawki preparatu Pfizera. Początkowo tylko osobom starszym, ale teraz trzecią dawką szczepi się już wszystkich powyżej 30. roku życia. Tzw. dawkę przypominającą otrzymało już 1,67 mln osób.

W związku z dużą liczbą zakażeń w Izraelu powrócił częściowy lockdown, choć obiecywano, że gdy ludzie się zaszczepią, to wróci normalność.

Skuteczność szczepionki spada

Badania, które przywołują izraelskie media wskazują, że zapewnienia koncernów o skuteczności szczepionki (w tym przypadku Pfizera) nie sprawdzają się.

Niedawne wyniki opublikowane przez izraelskie ministerstwo zdrowia wskazują, że skuteczność szczepionki w zapobieganiu zakażeniu koronawirusem w wariancie Delta spada do zaledwie 39 procent.

Jednocześnie zapewniono, że szczepionka Pfizera zapewnia 88 procentową ochronę przed hospitalizacją oraz ponad 91 procentową ochronę przed ciężkim przebiegiem choroby.

Próba, na której przeprowadzono badanie powyższe badanie nie jest duża, ze względu na niską liczbę pacjentów przebywających w szpitalach. System opieki zdrowotnej ma nadal gromadzić dane, a w ostatnich dniach liczba hospitalizacji z powodu wirusa rośnie.

https://nczas.com/2021/08/25/zaszczepiony-izrael-bije-rekordy-zakazen-trzecia-szpryca-idzie-pelna-para-znow-obnizono-granice-wiekowa/

4. Tokyo’s Medical Assoc. Chairman holds press conference recommending Ivermectin to all COVID patients

https://www.youtube.com/watch?v=xkWOpFk1GGk

 

 

Japonia wprowadza Iwermektynę jako lek dla wszystkich chorych „na Covid-19”

Podziel się!