1. NTV: Pierwsze Forum Nowej Polski – Anty DAVOS w Karpaczu 7-9 września; 2. Bibuła: Australia – Zaszczepiony minister doznał porażenia Bella; 3. Nowa Zelandia – Ciężki Lockdown 21 08 2021 (foto Kira); 4. Jerzy Zięba U Tadka rolnika na Dożynkach;

Nowa Zelandia – Ciężki Lockdown 21 08 2021

Christchurch – Nowa Zelandia 21 08 2021 – Ciężki Lockdown z powodu wykrycia, jednego a potem kilku przypadków (obecnie 38) covid-19 DELTA w Oakland dotknął cały kraj!!! Początkowo miał trwać 3 dni – ale przedłużono go do tygodnia i kto wie dokąd jeszcze. Co dalej nie wiadomo!

Tak wygląda Poligon Doświadczalny NWO – Nowa Zelandia, Australia i Kanada testują granice absurdu na swoich społeczeństwach (foto Kira Białczyńska). Więcej w materiale nr 3).

1. NTV: Pierwsze Forum Nowej Polski – Anty DAVOS w Karpaczu 7-9 września

https://www.facebook.com/195406377227344/videos/359663275704629

2. Bibuła: Australia – Zaszczepiony minister doznał porażenia Bella

 

Podczas konferencji prasowej poświęconej „Covid-19”, Victor Dominello, minister w rządzie Nowej Południowej Walii (Australia), przed kamerami doznał porażenia mięśnia twarzowego (niedowład zwany Objawem Bella) i powieka jednego oka zaczęła nagle mu sama bezwładnie opadać.

We wpisie w mediach społecznościowych, Dominello, Minister Cyfryzacji (Minister for Digital, Minister for Customer Service at NGW Government & Member for Ryde) wyjaśnia: „Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, wiele osób komentowało moje opadające oko. Niektórzy myśleli, że doznałem udaru, ale zostałem zdiagnozowany z Objawem Bella. Około 48 godzin przed tym czułem ból w czaszce za moim prawym okiem. Dzisiaj rano obudziłem się z drętwieniem prawej strony języka, ale nie zauważyłem opadającej strony wokół oka. Dopiero dzisiejszego popołudnia wziąłem te objawy poważniej, gdy ludzie przesłali mi zdjęcia z konferencji prasowej, a inni skontaktowali się z moim biurem prosząc o nagłą pomoc medyczną. [..] Powodem dla którego umieszczam ten wpis jest przypomnienie, aby ludzie zadbali o swoje zdrowie. Jesteśmy skoncentrowani na covidzie, ale jest wiele innych problemów zdrowotnych”.

28 maja br. minister Dominello pochwalił się na „Facebooku”, że otrzymał „szczepionkę AstraZeneca”. „Każdemu rekomendujemy aby [zaszczepił się] poprzez swego rodzinnego lekarza, ale jeśli nie możesz, to zajrzyj na naszą stronę internetową i wybierz inne wygodne dla ciebie miejsce” – pisał niecałe dwa miesiące temu.

23 lipca br. Domienllo ponownie pochwalił się na mediach społecznościowych, że otrzymał już pierwszą dawkę „szczepionki” i dodał „wezmę drugą dawkę za kilka tygodni”. „Osobiście wierzę, że wyszczepienie jest naszą [wspólną] drogą do wyjścia z pandemii” – dopisał.

Jakby profetycznie, w tym samym wpisie minister Dominello zamieścił zdanie: „Krążą różne informacje dotyczące skutków ubocznych AZ [AstraZeneca], ale znalazłem te informacje od prof. Grills”. Niestety, nie wiemy co prof. Grills rekomenduje i jak wyjaśnia te skutki uboczne, ale sądząc z faktu, iż wpis nie został ocenzurowany przez policję internetową, to zawierał on uspokajające interpretacje zgodne z oficjalną narracją.

W wyjaśnieniu zamieszczonym przez australijską agencję News.com.au czytamy, że „W środę wieczorem potwierdził on [minister Dominello] na „Instagramie”, że został zdiagnozowany z Objawem Bella, tymczasowym paraliżem twarzy, którego przyczyna nie jest dokładnie znana”.

Agencje prasowe na świecie, albo przemilczające zdarzenie, albo próbujące je zneutralizować, nie dodają, że właśnie Objaw Bella jest niezwykle charakterystycznym i coraz częściej spotykanym objawem jednego ze skutków ubocznych tzw. szczepionek przeciwko COVID-19.

W szaleństwie wyszczepiania masowo wszystkich ludzi preparatami będącymi najbardziej niebezpiecznym produktem firm farmaceutycznych w całej historii ludzkości, Australia uwzięła się też na bezbronne dzieci. Na stadionie spędzone zostaną 24 tysiące dzieci i młodzieży, gdzie – bez zgody a nawet przy sprzeciwie rodziców – będą masowo zaszczepione produktem znanym ze spowodowania do tej pory milionów przypadków poszczepiennych i setek tysięcy śmiertelnych ofiar na świecie.

Jeśli zatem po zaszczepieniu się zaczniesz się źle czuć, to przypomnij sobie mantrę, iż jest to normalny objaw „przyjęcia się szczepionki”. Gdy przydarzy ci się jakiś zawał serca, jakieś bóle w klatce piersiowej, bóle mięśni całego ciała, nie będziesz mógł oddychać, gdy nawiedzą cię niemiłosierne bóle głowy, gdy będziesz miał nieustępującą gorączkę, będziesz wymiotował, jeśli – droga matko oczekująca dziecka – poronisz, jeśli pojawi się półpasiec, jeśli kilkakrotnie zawiozą cię na pogotowie, jeśli zdiagnozują zatory w różnych organach, jeśli napuchną ci ręce i nogi, aż do konieczności ich amputacji – pamiętaj, że to tylko „normalna reakcja organizmu” na „niezwykle bezpieczne szczepionki”. A jeśli po zaszczepieniu zachorujesz na grypę, a magiczne testy stwierdzą, że „masz covida”, to przypomnij sobie również, że „szczepionki uchronią cię od covida”.

W czasie gorączkowania może skojarzysz, że stałeś się częścią największego w historii eksperymentu medycznego (swoistego eksperymentu, bo bez zbierania danych) przy użyciu eksperymentalnych preparatów o nieznanych składnikach i nieznanym długofalowym działaniu. Krótkofalowe działanie już poznałeś.

Opracowanie i źródło: Bibula.com

3. Nowa Zelandia – Ciężki Lockdown 21 08 2021 (foto Kira)

Christchurch – Nowa Zelandia 21 08 2021 – Ciężki Lockdown z powodu wykrycia, jednego a potem kilku przypadków (obecnie 38)  covid-19 DELTA  w Oakland dotknął cały kraj!!! Początkowo miał trwać 3 dni – ale przedłużono go do tygodnia. Co dalej nie wiadomo!

Tak wygląda Poligon Doświadczalny NWO – Nowa Zelandia, Australia i Kanada testują granice absurdu na swoich społeczeństwach – 21 08 2021

Jedyni niesubordynowani spacerowicze to Polacy – 21 08 2021

Nowa Zelandia jak po wybuchu termojądrowym, albo wybuchu Czarnej Zarazy? – Nie to pojedynczy przypadek odkrytego testem PCR covida-19, czyli zmutowana grypa zdiagnozowana u kilku osób zabija całą gospodarkę tego kwitnącego dotąd kraju.

Inwazja Kosmitów-NWO w postaci niewidzialnych Zielonych Wi(a)rusów opustoszyła nareszcie żyzne ziemie Maorysów z anglosaskich najeźdźców? Niestety nie! To rząd nowozelandzki unicestwia Stary Ład i wprowadza Nowy Ład (Nowozelandzki???).

4. Jerzy Zięba U Tadka rolnika na Dożynkach

 

https://www.facebook.com/100047397570556/videos/476864734117508

Podziel się!