1. Jerzy Zięba: Do Warszawy już czas!; 2. Konfederacja: Bosak i Wilk UJAWNIAJĄ plany rządu PiS ws. ustawy 1449! „Niedzielski do DYMISJI!”; 3. Bibuła: Czy „wirus SARS-CoV-2” istnieje, czy został wyizolowany?; 4. Matka Kurka: Niedzielski zamówił obrzydliwy spot

UJAWNIAJĄ plany rządu PiS ws. ustawy 1449! „Niedzielski do DYMISJI!”

1. Jerzy Zięba: Do Warszawy już czas!

 

https://www.facebook.com/ukryteterapie/videos/824293048234369

2. Konfederacja: Bosak i Wilk UJAWNIAJĄ plany rządu PiS ws. ustawy 1449! „Niedzielski do DYMISJI!”

https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/videos/881643042727391

3. Bibuła: Czy „wirus SARS-CoV-2” istnieje, czy został wyizolowany? Ponad 90 najważniejszych instytucji na świecie nie potrafi tego udowodnić…

Od półtora roku świat przechodzi transformację rozpoczętą tzw. pandemią, będącą pretekstem do satanistycznego resetu w ramach Nowego Światowego Porządku. Za sprawcę tzw. pandemii obarczono „wirusa SARS-CoV-2”, mającego „zarażać” i „zabijać” miliony ludzi na całym świecie. Problem polega na tym, że do dnia dzisiejszego nikt i nigdzie tegoż „wirusa” nie wyizolował, nikt go nie widział, a co za tym idzie nikt nie mógł stworzyć „testów wykrywających koronawirusa”, czy też „szczepionek przeciwko koronawirusowi”. Nie można stworzyć czegoś do badania czegoś nieistniejącego, czy zwalczać coś co nie istnieje…

Niedawno zamieściliśmy Oświadczenie (SARS-CoV-2 nigdy nie był wyizolowany. SARS-CoV-2 nie istnieje), które w sposób klarowny, logiczny i w pełni naukowy pokazuje, że dzisiejsza socjeta pseudonaukowców nie potrafi dać odpowiedzi na najbardziej zasadnicze pytanie: czy wirus „SARS-CoV-2” istnieje? Odpowiedź mogłaby być krótka i w pełni przekonywująca największych nawet sceptyków: oto jak wygląda wirus, oto jak został prawdziwie wyizolowany, a każdy dysponujący odpowiednimi narzędziami i metodologią – jak nakazuje nauka – mógłby powtórzyć eksperyment uzyskując dokładnie ten sam wynik. Tak działa bezstronna, weryfikowalna nauka, która niestety stała się dzisiaj pseudo-nauką przemieniając się w religię i wraz z jej kapłanami bezdyskusyjnie narzuca WIARĘ w swoje dogmaty.

 

Najtrudniej o odpowiedź na najprostsze pytanie…

Od początku tzw. pandemii te zasadnicze pytania stawiają sobie prawdziwi naukowcy, badacze, dziennikarze. Christine Massey, M.Sc. przeprowadziła dochodzenie próbując znaleźć odpowiedź na to najprostsze pytanie: „Czy virus SARS-CoV-2 w ogóle istnieje; czy został wyizolowany?”

Skontaktowała się z ponad 90 najważniejszymi instytucjami – naukowymi, rządowymi, a nawet pisała bezpośrednio do prezydentów i rządów państw – z 24 państw na całym świecie, i znikąd nie mogła uzyskać jasnej odpowiedzi, czy „wirus” – rzekomo odpowiedzialny za „pandemię” – został wyizolowany. NIKT nie potrafił przedstawić specyfikacji izolacji wirusa, nikt nie pokazał wyizolowanego wirusa. Nikt, nigdzie, w najmniejszym stopniu nie udzielił takiej odpowiedzi, pomimo, że niektóre podmioty publicznie tak wypowiadały się, a kilka nawet pochwaliło się „wyizolowaniem wirusa SARS-Cov-2”. Przyparte do muru, aby potwierdziły to czym publicznie chwalono się, nie potrafiły zweryfikować swoich wypowiedzi, nie potrafiły udokumentować swoich rzekomych naukowych doświadczeń.

Co więcej, niektóre instytucje kuriozalnie odpowiedziały, że „izolacja/purifikacja nie jest dokonywana w wirusologii”… Oto do czego doprowadza współczesna „nauka”, przynajmniej na polu wirusologii od 70 lat odchodząc od zdrowego rozsądku, weryfikacji naukowej, obserwacji świata i opisu rzeczywistości. „Nauka” przeradza się w szamanizm, kult, tworzenie wirtualnych i abstrakcyjnych teorii, które później współczesny czarownik zastosowuje do walki z człowiekiem i naturą.

Massey, wraz z badaczem z Nowej Zelandii, zapytała się w ramach obowiązującego w różnych krajach prawa nakazującego instytucjom udzielenie odpowiedzi (odpowiednik amerykańskiego Freedom of Information Act), zwracając się do następujących podmiotów (najpierw lista 29 instytucji kanadyjskich, wraz z linkami do ich odpowiedzi – stan na 12 sierpnia 2021 r.):

Wykaz instytucji z 24 państw na świecie, do których zwracano się z pytaniem o to czy wyizolowano „wirusa SARS-CoV-2”. ŻADNA z tych instytucji nie potrafiła udokumentować swoich odpowiedzi, przedstawiając wyizolowanego wirusa, albo wskazać jego istnienie

 

 

Poniżej, krótki wywiad z Christine Massey, który prowadzi znany kanadyjski ekonomista, prof. Michel Chossudovsky, z racji swoich zainteresowań i dociekań, określany – a jakże – jako „zwolennik teorii konspiracji”.

 

First published at 11:51 UTC on August 18th, 2021.

Video source:  BitChute – ‚Center for Research on Globalization’ https://www.bitchute.com/embed/DZUIBSfzxEUC/

 

Oprac. www.bibula.com
2021-08-18
na podstawie: Fluoride Free Peel

źródło: https://www.bibula.com/?p=127301

4. Matka Kurka: Niedzielski zamówił obrzydliwy spot

https://www.youtube.com/watch?v=FI9M_M1sKYU

 

Podziel się!