1. Bibuła: 300 000 ukrytych skutków poszczepiennych w 3 miesiące; 2. wR24.pl: Dr Martyka, dr Basiukiewicz, dr Błochowiak i inni! Czy powinno się $ZCZEPIĆ dzieci ws. C-19?; 3. wR24.pl: IV fala w Polsce! G. Płaczek masakruje decyzje rządu; 4. Bibuła / WM: 64% pacjentów w najcięższym stanie to „w pełni zaszczepieni”- Raport Izraelskiego Ministerstwa Zdrowia

300 000 ukrytych skutków poszczepiennych w 3 miesiące

Bibuła: 300 000 ukrytych skutków poszczepiennych w 3 miesiące

 

Moderna, amerykański producent preparatu komercyjnie rozprowadzanego pod nazwą „szczepionka przeciwko Covid-19”, firma która nie ma doświadczenia w produkcji żadnego leku, która nigdy wcześniej nie wypuściła na rynek ani jednego leku bądź szczepionki, stała się nagle potentatem w globalnej produkcji jednej z najpowszechniej stosowanych „szczepionek”.

Założona w 2010 roku firma, przed tzw. pandemią stała u skraju bankructwa z miliardowymi długami, lecz z kryzysu wyratował ją kontrakt i współdziałanie z instytutem kierowanym przez lekarza-biurokratę Anthony’ego Fauci. NIAID (National Institute of Allergy and Infectious Diseases – jeden z instytutów należących do Narodowego Instytutu Zdrowia – NIH), kierowany przez Fauciego, wraz z Moderną są współautorami „nowatorskiej szczepionki przeciwko Covid-19”, zatem komercyjne i propagandowe promowanie produktu Moderna-NIAID przez szefa NIAID stanowi jaskrawy przykład konfliktu interesów wołającgo o kryminalne dochodzenie.

Dodatkowo, podczas tworzenia złowieszczego projektu mającego przygotować produkt i rozprowadzić „szczepionki przeciwko koronawirusowi” (bo nie używano wtedy obecnego pojęcie „Covid-19”), wiceprezes zarządu Moderny, szef działu szczepionek, dr Moncef Slaoui, zrezygnował z piastowania funkcji w firmie farmaceutycznej i przyjął propozycję prez. Donalda Trumpa na szefa operacji Operation Warp Speed. Podczas tejże operacji, w którą wpompowano miliardy publicznych pieniędzy przekazanych firmom farmaceutycznym, nastąpił kolejny konflikt interesów. Nic dziwnego, że w ciągu roku po uruchomieniu produkcji „szczepionek” – jednego z najbardziej toksycznych i ludobójczych produktów rozprowadzanych globalnie i oferowanych jako „cudowny lek” na chorobę o znikomej śmiertelności – powstało kilkunastu miliarderów i kilkuset multimilionerów, głównie osób związanych z firmami farmaceutycznymi (np. szef laboratorium Moderny, Stéphane Bancel, dołączył do grona miliarderów, z majątkiem 3,5 mld dolarów).

Nic dziwnego, że w tym nieprzerwanym konflikcie interesów i współdziałaniu, współkryciu oraz współkonspiracji pomiędzy instytucjami prywatnymi a rządowymi i jej pracownikami, z trudem wychodzą na światło dziennie przerażające fakty utajniania skutków ubocznych produktów reklamowanych jako „szczepionka przeciwko Covid-19”.

Oto w przecieku bądź niedopatrzeniu w zachowaniu tajności, firma IQVIA ujawniła, że koncern farmaceutyczny Moderna ukrył przed agencjami rządowymi oraz nie umieścił w federalnej bazie danych VAERS (mającej zbierać informacje o przypadkach skutków poszczepiennych), ponad 300 tysięcy skutków poszczepiennych „szczepionki” rozprowadzanej pod komercyjną nazwą Spikevax (lub „szczepionka przeciwko Covid-19 Moderny”).

Firma IQVIA jest niemal zupełnie nieznanym molochem, a zajmuje się rozprowadzaniem produktów koncernów farmaceutycznych, współdziała z firmami farmaceutycznymi w zakresie kompilowania raportów o produktach, oraz działa na polu marketingu i „konsultingu”, np. wśród towarzystw medycznych czy instytucji różnych państw, aby przekonać odbiorców do zakupu produktów. Firma IQVIA zatrudnia 80 tysięcy pracowników, posiada przychód 12 miliardów dolarów rocznie, a kapitał wynosi 48 miliardów dolarów.

W dokumentach firmy IQVIA czytamy o „300 tysiącach skutków ubocznych” produktu szczepionkowego firmy Moderna, podczas gdy dane te nie są odnotowane w oficjalnym rejestrze VAERS. Te dysproporcje stanowią kolejny przykład manipulacji danymi, ukrywania prawdziwych informacji i w ten sposób oszukiwania opinii publicznej (w tym lekarzy i naukowców). Przeciek w dokumentacji z adnotacją „Poufne – tylko do wewnętrznej dystrybucji”, stwierdzający o „300 tysiącach przypadków skutków ubocznych produktu firmy Moderna” dotyczył zaledwie 3 miesięcy stosowania tej „szczepionki”.

Według oficjalnych danych publikowanych (z kilkunastotygodniowym opóźnieniem) w systemie VAERS (zob. w bardziej przejrzystym systemie OpenVAERS), wyszczególnia 13,747 zgonów i ponad pół miliona poszczepiennych skutków ubocznych (notowanych tylko do 30 dni po zaszczepieniu). Według niezależnych badań – powstałych na zlecenie CDC, czyli agencji nadzorującej system VAERS, danych które później zręcznie ukryto – system VAERS był w stanie rejestrować od 1% do maksymalnie 10% wszystkich przypadków poszczepiennych.

Przeciek dotyczący „szczepionki firmy Moderna” potwierdza jedynie wcześniejsze podejrzenia, twarde dane i badania pokazujące, że mamy do czynienia z największą na świecie operacją aplikowania lubodójczych preparatów reklamowanych jako „szczepionki przeciwko Covid-19”, mnożącą astronomiczne liczby ofiar poszczepiennych.

Na podstawie: AlexBerenson.substack.com
Opracowanie i źródło: Bibula.com

2. wR24.pl: Dr Martyka, dr Basiukiewicz, dr Błochowiak i inni! Czy powinno się $ZCZEPIĆ dzieci ws. C-19?

https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/videos/269622801249450

 

3. wR24.pl: IV fala w Polsce! G. Płaczek masakruje decyzje rządu

 

https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/videos/236957361654462

4. Bibuła / WM: 64% pacjentów w najcięższym stanie to „w pełni zaszczepieni”- Raport Izraelskiego Ministerstwa Zdrowia z 11 sierpnia 2021

Izraelskie Ministerstwo Zdrowia opublikowało 11 sierpnia br. raport mówiący, że w szpitalach przebywa 694 pacjentów, w tym 400 w stanie poważnym – pisze „The Jerusalem Post”.

Wśród pacjentów w poważnym stanie zdrowia, 64% to osoby „w pełni zaszczepione”, 32% to osoby niezaszczepione, a 2% to osoby w trakcie procesu „pełnego zaszczepienia”, zaś pozostałe 2% to pacjenci dochodzący do zdrowia. Raport dodaje, że od początku sierpnia br. zmarło w Izraelu „na Covid-19” ponad 100 pacjentów, dwa razy więcej niż w lipcu i ponad 10 razy więcej niż w czerwcu.

Izrael kontynuuje absurdalne wyszczepianie społeczeństwa, a pod wpływem propagandy ponad 600 tysięcy obywateli powyżej 60 roku życia przyjęło już trzecią dawkę.

Jakkolwiek żadne media nie podkreślają, ani tym bardziej nie wyjaśniają tego zjawiska obserwowanego w najbardziej wyszczepionych społeczeństwach, to niezbitym faktem pozostaje skala liczby osób, które jako „w pełni zaszczepione” chorują „na Covid” oraz inne, często nagle pojawiające się niedoświadczane wcześniej choroby. Według zapewnień producentów, instytucji regulujących dopuszczenie preparatów reklamowanych jako „szczepionki przeciwko Covid-19” do stosowania, władz czy mediów, preparaty mające uchronić od „wirusa SARS-CoV-2”, a także „zmniejszyć skutki” w przypadku zachorowania, nie sprawdzają się w najmniejszym stopniu. Wręcz przeciwnie: wszystko co dotychczas obiecywano było od początku pustą reklamową retoryką, co teraz mści się na osobach, które uwierzyły sloganowym, nie mającym pokrycia w nauce, badaniach i danych, zapewnieniom.

Producenci od początku zwolnieni zostali z jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki uboczne swoich produktów, zatem zachowali się jak wytrawni i cwani sprzedawcy obiecujący dowolne korzyści, jak „skuteczność” przed chorobą, którą mierzy się przy pomocy fałszywych mierników, jak testy PCR. (Na tej samej zasadzie można sprzedawać np. „tonę węgla” ważąc dowolnie wybranym odważnikiem, albo „badać” ostrość wzroku przy pomocy widelca.)

Według napływających danych pokazujących trendy relacji: skala wyszczepiania/liczba chorych, we wszystkich krajach obserwuje się podobne zjawisko gwałtownego wzrostu zachorowań w miarę wzrostu wyszczepiania ludności. Porównanie sąsiadujących obszarów, np. Izraela (wysokie wyszczepienie) i Palestyna (bardzo niskie, w granicach 10% i niezwykle niska liczba chorych i zmarłych), wyraźnie pokazuje te tendencje. Można, trzeba i należy spodziewać się fali zachorowań osób zaszczepionych, na przeróżne choroby (niektóre z tych osób będą według fałszywych testów PCR klasyfikowane jako „chorzy na Covid-19”) oraz liczyć się z ogromną falą zgonów.

Niestety, zdezorientowane manipulacjami polityczno-medialnymi społeczeństwa nie zdają sobie sprawę, iż aplikowane „szczepionki” są częścią eksperymentu medycznego, gdyż np. w przypadku produktu firmy Pfizer, badanie III fazy (rejestracja NCT04368728 /version1, w systemie clinicaltrials.gov) ma zakończyć się dopiero 31 stycznia 2023 roku.

Co jest skandaliczne i wołające o natychmiastowe kryminalne dochodzenie – wraz ze wstrzymaniem aplikowania groźnych preparatów – to fakt, iż podczas tej III fazy badań, w której wyszczepia się nieświadomą i zmanipulowaną ludzkość, ani producent, ani rządowe agencje nie prowadzą – rzetelnie, uczciwie i naukowo – zbierania danych o poszczepiennych skutkach ubocznych.

1. Wszystkie przepisy zostały tak napisane, aby ograniczyć liczbę ewentualnych wpisów, np. jako poszczepienne skutki bierze się pod uwagę jedynie okres do 30 dni od zaszczepienia, i jeśli np. dotychczas zdrowa, młoda osoba umrze dzień później, to takiego przypadku dopisać do systemu już nie można.

2. Systemy mające zbierać dane zostały tak skonstruowane, że dołożono wszelkich starań aby UTRUDNIĆ np. lekarzom wpisanie zdarzenia poszczepiennego.

3. Wyszczepianych ludzi nie informowano o skutkach ubocznych, a lekarze i „eksperci” wmawiają wręcz, że np. kilkudniowa gorączka, bóle męśni, wielotygodniowe osłabienie, drętwienia kończyn i setki innych objawów – to efekt „prawidłowego przyjęcia szczepionki przez organizm”. Wiele z tych objawów nie ustępuje i przechodzi w stan chroniczny, co jest również ignorowane przez znachorów z tytułami buńczucznie nazywających się lekarzami.

4. Zaś osobom zaszczepionym, które przechodzą przez gehennę poszczepiennych skutków ubocznych (przy tej skali zjawiska, wydaje się, że nie są to już „skutki uboczne„…), którzy kilkakrotnie trafiali już na pogotowie z nieprawdopodobnymi bólami, zatorami, utratą wzroku, lekarze wmawiają, że… wymyślają sobie chorobę, nawet nie chcąc słyszeć, że nagłe osłabienie organizmu pacjenta i namnożenie się stanów chorobowych, to efekt zastosowania „szczepionki przeciwko Covid-19”, czyli najbardziej śmiercionośnego produktu firm farmaceutycznych w historii ludzkości.

Mimo zastosowania tych ograniczeń, pomimo manipulacji agencji kontrolujących dane, pomimo ukrywania danych przez producentów, pomimo tego wszystkiego, system VAERS wyszczególnia 13,747 zgonów i ponad pół miliona poszczepiennych skutków ubocznych (zob. w bardziej przejrzystym systemie OpenVAERS). Już w przeszłości wskazywano na małą skuteczność raportowania systemu VAERS, który był w stanie rejestrować od 1% do maksymalnie 10% wszystkich przypadków poszczepiennych, a teraz na dodatek tych wszystkich niedoskonałości, CDC – organ zarządzający systemem – manipuluje danymi upubliczniając je z wielotygodniowym opóźnieniem i dokonując bezpodstawnych korekt. Według niezależnych źródeł prawda o „szczepionkach” jest zastraszająca: prawdziwa liczba śmiertelnych ofiar „szczepionek przeciwko Covid-19” może sięgać tylko w Stanach Zjednoczonych około pół miliona, a różnego rodzaju przypadków chorób poszczepiennych – kilkanaście milionów.

W sumie, przy tego typu „badaniach” nieuwzględniających realnie zaistniałe poszczepienne skutki, za półtora roku producent, rządowi „eksperci”, polityczni cynicy, medialne presstytuki i chmara imbecyli – wszyscy będą mogli oznajmić o sukcesie zakończenia III fazy „ze znikomą liczbą powikłań”.

Na podstawie: JPost.com, ClinicalTrials.gov
Opracowanie i źródło: Bibula.com

źródło: https://wolnemedia.net/64-pacjentow-w-najciezszym-stanie-to-w-pelni-zaszczepieni/

Podziel się!