1. wR24.pl: Lekarze w Sejmie UJAWNIAJĄ szokujące fakty ws. przymusu $ZCZEPIEŃ dzieci! Braun i lekarze!; 2. Zatrzymać Pandemię – Podpisz Petycję do Prezydenta Polski!; 3. Jerzy Zięba – Czy tylko czas refleksji? + Rozmowy kontrolowane; 4. Ogromne protesty antycovidowe we Francji – Teraz!

Lekarze w Sejmie UJAWNIAJĄ szokujące fakty ws. przymusu $ZCZEPIEŃ dzieci!

PIS rzekomo partia patriotyczna i propolska wydał zgodę polityczną oraz formalno-prawną na eksperymenty medyczne na polskich dzieciach w wieku od 0 do 12 lat! Tak oni rozumieją służbę dla narodu Polskiego – w szeregach Korporacji Big-Pharma  Pfizera – Konglomeratu amerykańsko-niemieckiego, będącego postfaszystowskim spadkobiercą nazistowskiej tradycji eksperymentów doktora Mengele na ludziach 9w tym dzieciach) w Niemieckich Obozach Koncentracyjnych w Polsce w czasie II Wojny Światowej.

Szczyt hipokryzji i PISowskiej „dbałości” o każde nowonarodzone dziecko polskie i o pamięć historyczną Polaków.

Podpisali tym samym po raz kolejny wyrok śmierci na swoją formację na całą przyszłość polityczną – To dokładnie tacy sami Zdrajcy Narodu Polskiego jak i PO Tuska i SLD czy PSL.

W nadchodzących wyborach do Sejmu Głosuj TYLKO na Konfederację albo na Ruch Wolnych Ludzi.

1. wR24.pl: Lekarze w Sejmie UJAWNIAJĄ szokujące fakty ws. przymusu $ZCZEPIEŃ dzieci! Braun i lekarze!

https://www.youtube.com/watch?v=DuKSUJMPaY4&t=1s

2. Zatrzymać Pandemię – Podpisz Petycję do Prezydenta Polski!

 

https://www.zatrzymac-pandemie.pl/?fbclid=IwAR3F3LAg4XwjEtiJd2eod8cwbCYKtJT9-jUGKBGNc_36k5gkJZjBJ2qBlyc

3. Jerzy Zięba – Czy tylko czas refleksji?

https://www.facebook.com/100047397570556/videos/928992650991294

 

Rozmowy kontrolowane

https://www.facebook.com/ukryteterapie/videos/871874100398640

4. Ogromne protesty antycovidowe we Francji – Teraz!

https://www.facebook.com/100044496483751/videos/1030341161104796

 

WM: Francuzi masowo protestują przeciw przepustkom sanitarnym

 

W demonstracjach przeciwko przepustkom sanitarnym w różnych miastach Francji wzięło udział ok. 214 tysięcy osób, z czego prawie 14 tysięcy w Paryżu – relacjonuje telewizja BFM, powołując się na dane Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Francji.

Odnotowano, że w całym kraju w sobotnich demonstracjach wzięło udział 214 845 osób. Liczba ta spadła po raz pierwszy od czasu, gdy protesty przeciwko przepustkom sanitarnym rozpoczęły się w kraju i trwają już piąty weekend z rzędu. Na akcjach, które miały miejsce w Paryżu, zgromadziło się 13 900 przeciwników przepustek sanitarnych. W sobotę we Francji odbyło się łącznie 217 akcji. Podczas demonstracji aresztowano 11 osób, a jeden policjant został lekko ranny. W stolicy Francji odbyły się trzy demonstracje przeciwko przepustkom sanitarnym.

Liczna akcja protestacyjna, zorganizowana przez zwolenników ruchu Żółtych Kamizelek, rozpoczęła się po godzinie 13:00 ze stacji Port-Dore w 12. dzielnicy Paryża. Przemarsz, powstrzymywany ze wszystkich stron kordonami policji i żandarmów, trwał cztery godziny. Akcja przebiegała spokojnie, nie doszło do gwałtownych starć między jej uczestnikami a funkcjonariuszami organów ścigania, policji udało się powstrzymywać tłum. Marsz dotarł do końcowego punktu trasy – Place de Clichy – około godziny 17.00, potem odbył się wiec, po krótkim czasie tłum zaczął się rozchodzić.

Według francuskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w minioną sobotę w demonstracjach w całym kraju wzięło udział 237 tysięcy osób, z czego 17 tysięcy w Paryżu.

W miniony czwartek francuska Rada Konstytucyjna poparła rozszerzenie przepustki sanitarnej, która wymaga szczepień lub negatywnego testu na koronawirusa podczas odwiedzania kawiarni, restauracji i dużych centrów handlowych, a także podróżowania samolotami i pociągami. Rozszerzona przepustka sanitarna zaczęła obowiązywać 9 sierpnia.

Źródło: pl.SputnikNews.com

Podziel się!