1. NEOS: Podał Cały Nierząd Do Prokuratury! oraz To PISowska Policja zamordowała Bartka z Lubina!; 2. Jerzy Zięba: Panie Prezydencie Duda zatrzymaj pan pandemię!!! 3. Prosto o prawie: Zarzuty dla policjantów po interwencji w Lubinie?; 4. Wieda.pl: Litwa. Protesty przeciw paszportom szczepionkowym i segregacji sanitarnej; Francja – faszyzm pełną gębą!

NEOS: Podał Cały Nierząd Do Prokuratury!

Czy pamiętacie jak ktoś pouczał Polaków co to jest demokracja?! Pamiętacie jak szczycili się swoimi „tradycjami demokratycznymi” do niedawna? Dzisiaj Niemcy i WŁOCHY – i co wcale nie dziwne Francja oraz Hiszpania są liderami  SEGREGACJI BIOLOGICZNEJ LUDZI I LIDERAMI WPROWADZANIA FASZYZMU NA ŚWIECIE.  NO , MOŻE AUSTRALIA ICH WYPRZEDZA.  

 

1. NEOS: Podał Cały Nierząd Do Prokuratury!

 

To PISowska Policja zamordowała Bartka z Lubina!

Śmierć 34-letniego Bartka. Zmarł po interwencji policjantów w Lubinie. Szpital wydał stanowcze oświadczenie: „On przyjechał do nas martwy”

Powykręcali mu ręce, przydusili kolanem i wrzucili go jak świniaka, jak zwłoki – mówi bliski członek rodziny Bartka S. († 34 l.) z Lubina (Dolny Śląsk). Mężczyzna zmarł niedługo po brutalnej interwencji policji. I choć funkcjonariusze wystosowali oświadczenie, w którym twierdzą, że nastąpiło to 2 godziny po tym, jak zawieźli go do szpitala, placówka przedstawiła Faktowi zdecydowanie inną wersję. – Od lekarzy, którzy byli wtedy na dyżurze wiem, że mężczyzna przyjechał do nas martwy – mówi Mariusz Misiuna, członek zarządu Regionalnego Centrum Zdrowia w Lubinie.

Dramatyczna interwencja miała miejsce w piątek po godz. 6 rano. Policję wezwała matka Bartka, bo zachowywał się nieracjonalnie. Rzucał też grysem w okna rodziny, próbując w ten sposób ich obudzić i dostać się do środka. – Nie pierwszy raz tak się zachowywał, miał problemy, był uzależniony. Próbowaliśmy mu pomóc, by trafił gdzieś, ale zawsze go odsyłali do domu – mówi członek rodziny 34-latka w rozmowie z Faktem. Dodaje jednak, że Bartek nigdy nie był agresywny, a wręcz przeciwnie.

więcej u źródła: https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/bartlomiej-s-zmarl-po-interwencji-policji-w-lubinie-oswiadczenie-szpitala/xd4nq2e

2. Jerzy Zięba: Panie Prezydencie Duda zatrzymaj pan pandemię!!!

https://www.facebook.com/ukryteterapie/videos/360274032274808

3. Prosto o prawie: Zarzuty dla policjantów po interwencji w Lubinie?

https://www.youtube.com/watch?v=zT4viU9ymRU 

4. Wieda.pl: Litwa. Protesty przeciw paszportom szczepionkowym i segregacji sanitarnej

7 sierpnia w Katowicach odbył się wielki Śląski Marsz Wolności.


10 sierpnia, tysiące protestujących zgromadziło się przed litewskim parlamentem w Wilnie, aby zaprotestować przeciwko paszportom szczepionkowym i segregacji sanitarnej.

Domagano się dymisji rządu i parlamentu.

więcej u źródła: https://wieda.pl/litwa-protesty-przeciw-paszportom-szczepionkowym-i-segregacji-sanitarnej/

Francja /Niemcy / Włochy – faszyzm pełną gębą!

https://www.youtube.com/watch?v=4jIqPzA2G1E

Restauracje dla zaszczepionych lub osób z testem. Niemcy zmieniają zasady

Zaświadczenie o szczepieniu lub negatywny wynik testu na koronawirusa będą w Niemczech warunkiem wejścia do restauracji czy siłowni. Nowe przepisy mają wejść w życie do 23 sierpnia.

  • Coraz więcej krajów decyduje się wprowadzać restrykcje dla osób niezaszczepionych
  • Jako pierwszy w Europie w lipcu zapowiedział je premier Francji, a w miniony piątek nowe zasady wprowadziły Włochy
  • Wkrótce ostrzejsze prawo będzie obowiązywać także w Niemczech

Europejscy przywódcy szykują się na walkę z kolejną falą koronawirusa, a niektórzy już rozpoczęli ją na poważnie. We Francji, gdzie w połowie lipca znów zaczęła gwałtownie rosnąć liczba zachorowań, prezydent Emmanuel Macron zdecydował się na wprowadzenie restrykcji obejmujących osoby niezaszczepione.

Zapowiedział też wprowadzenie od 15 sierpnia obowiązkowych szczepień dla medyków i pracowników placówek opiekuńczych. Oznajmił, że kraj zmaga się ze znacznym wzrostem liczby zakażeń wariantem koronawirusa Delta.

 

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/restauracje-dla-zaszczepionych-niemcy-zmieniaja-zasady/v029gcc

Podziel się!