1. Wiadomości Płock: Mówi Ewa Kopacz – Sam oceń!; 2. WIR – Nasz Głos. Przebicie się przez mainstream – Grzegorz Płaczek; WIR: Rygory sanitarne a nauka – Dr Hałat; 3. Gadowski TV: Jest nadzieja – drugi człowiek; 4. WM: Brak obecności koronawirusa w miejscach publicznych

Brak obecności koronawirusa w miejscach publicznych

Materiał nr 1:

Mega mocny dokument oparty na faktach‼️
Tylko dla ludzi o stalowych nerwach‼️
Nie chodzi tutaj o PO czy PiS (jedno zło), ale proszę przeanalizować fakty. To wszystko jest do sprawdzenia.

1. Wiadomości Płock: Mówi Ewa Kopacz – Sam oceń! Udostępnij! Napisz komentarz co sądzisz!

https://www.facebook.com/plocknasygnalepl/videos/511524076740875

2a. WIR – Nasz Głos. Przebicie się przez mainstream – Grzegorz Płaczek

https://www.facebook.com/100930168228835/videos/818457375727691

Grzegorz Płaczek – Polak, autor książki „To się samo komentuje”

2b. WIR – Nasz Głos. Rygory sanitarne a nauka – Dr Hałat

https://www.facebook.com/100009010848136/videos/134554355433425/?notif_id=1628096706254140&notif_t=live_video&ref=notif

Rygory sanitarne a nauka.
dr Zbigniew Hałat – b. wiceminister zdrowia, b. główny inspektor sanitarny, lekarz, epidemiolog z bogatym doświadczeniem nabytym w krajach Afryki, przy zwalczaniu ciężkich i występujących tam masowo chorób tropikalnych.

 

3. Gadowski TV: Jest nadzieja – drugi człowiek

https://www.youtube.com/watch?v=L5UpWddrOOs

4. WM: Brak obecności koronawirusa w miejscach publicznych

Uczeni z Wielkiej Brytanii przeprowadzili badania, które pokazują, że wirus odpowiedzialny za pandemię COVID-19, nie jest aż tak wszędobylski. Po co więc ten globalny „koronazamordyzm”?

 

Już ponad rok temu pojawiały się ekspertyzy, z których wynikało, że większość sanitarnych restrykcji wcale nie była potrzebna i „odkażanie odkażania” było po prostu paranoją dla wytresowania społeczeństwa. Teraz pojawiły się wyniki kolejnego badania, w którym sprawdzono obecność koronawirusa w miejscach bardzo obleganych przez ludzi.

Konkretnie były to cztery główne stacje kolejowe w Anglii. Testy przeprowadzono dwa razy: w styczniu i czerwcu. Okazało się, że koronawirusa SARS-CoV-2, nie było zarówno na powierzchniach dotykanych przez wiele osób, jak i w pociągach oraz w powietrzu. Uczeni pobrali próbki z poręczy schodów ruchomych, automatów z biletami, ławek oraz z pociągów. Zbadali ponadto próbki powietrza na stacjach. Miejsca te nie były skażone koronawirusem.

Po raz kolejny trzeba więc zapytać: czy wszelkie paniczne ruchy rządów w związku z wariantem Delta, są aby na pewno adekwatne do zagrożenia? Czy taka narracja rzeczywiście ma racjonalne podstawy?

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

Komentarz „Wolnych Mediów”

Propaganda mainstremowa ogłosiła, że to wielki sukces nakazu maseczkowego i dezynfekcyjnego. Najmniejszego podejrzenia, że może mieć to związek np. z promieniami słonecznymi i wysokimi, letnimi temperaturami, lub zakończeniem „pandemii”. Gdyby badania takie wykonano za rok, powiedzieliby, że to sukces kampanii szczepień.

źródło: https://wolnemedia.net/brak-obecnosci-koronawirusa-w-miejscach-publicznych/

Podziel się!